>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turniej Fifa 08 - edition 2nd - TERMINARZ I WYNIKI

kamil00 34

kamil00

Użytkownik
siemka gral ktos moze na polki z handi dzis na bwin bo mi jeszcze dziady nie rozliczyli a mialem za 500 zl?loll sorki mala pomylka z tym postem
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie prawda. 1-1. Nie wiem kto tu jest organizatorem głównym. człowiek wszystkich w h.. robi. Całą rozmowe mam z gg. Prosiłbym organizatora głównego o zajęcie się tej sprawie.
OMG!! &quot;Główny organizator&quot;... Czyli? Ja?
Przecież i ja mam rozmowę na gg... W każdej chwili udostępniam zainteresowanym.
Druga sprawa - gra z malolatem do przyjemnych nie należy - kilkakrotne ponawianie meczu po rozłączeniu...
Do malolat - jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do prowadzenia turu/wyniku - pisz do mnie gg. Jeśli Ci to nie odpowiada - Cafe.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Proszę zajrzeć do tematu CAFE i tam wpisać swoje zdanie.
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=12721&amp;amp;page=6
Mam propozycję - kilku uczestników proponowało mi, by po tej serii gier zakończyć rundę zasadniczą bez rozgrywania pozostałych spotkań i zacząć system pucharwoy. Byłem przeciwny, bo mam świadomość, że po takiej decyzji osoby, które znajdują się poniżej miejsca 8. mogłyby czuć się oszukane.
Faktem jednak jest, że turniej się dłuży i dobrze byłoby skończyć go w tym roku, może nawet przed świętami. Wybucha coraz więcej kłótni, kilka osób sobie to granie olewa, więc napiszcie tutaj co sądzicie o zakończeniu rundy zasadniczej w sobotę. W niedzielę rozpisałbym już pary 1/8 finału.

Oczywiście w grze pucharowej uczestniczyliby wszyscy gracze, bez względu na zajmowaną pozycję. Tabela służyłaby jedynie do wyznaczenia rozstawionych graczy.

Ja jestem ZA. Słucham.
 
W 2

wislak

Forum VIP
16 kolejka:
Wiślak (Barca) HouseKloc (ITA) 1-1
a więc runde zasadniczą wygrałem z bilansem 13-2-2 :p Pozdro 4 all i czekam na play offy ????
 
szprej 0

szprej

Użytkownik
12 kolejka:
Kubota (Real M.) - Szprej (ESP) 0:3 wo
Nie wyrobie się z wszystkimi meczami a jak już graliśmy wyłączył się po golu. Cytować w cafe. Jeżeli będzie potrzeba dam screen.
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Mam problem z Zaszkinsem.. Napisał do mnie jakies 20 min temu czy gramy... Ja specjalnie przerwałem swoje zajecie jakim bylo sprzątanie i dobrze widzial moj opis na gadu, po chwili odpisalem, a on sie juz nie odzywa :|... Więc co w tej sytuacji... Jak bedzie trzeba pokaze screena z gg...
PS. Nie wiedzialem czy napisac w temacie &#39;Cafe&#39; czy tu..
 
Do góry Bottom