>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2020/21

Status
Zamknięty.
Grac45 49,6K

Grac45

Forum VIP
Lindvik ból zęba i nie wystąpi w kwalifikacjach a wszyscy wiedzą co to znaczy masakra. Wszystko dzisiaj na zwroty a najmocniej nagrane ku Norwegowi. Już o generalce nie mówię bo nawet nie wiem konkretnie jakie są zapisy w regulaminach u bukmacherów. Ale tak czy siak po turnieju chłopak ma, co za wiadomość.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Lindvik ból zęba i nie wystąpi w kwalifikacjach a wszyscy wiedzą co to znaczy masakra. Wszystko dzisiaj na zwroty a najmocniej nagrane ku Norwegowi. Już o generalce nie mówię bo nawet nie wiem konkretnie jakie są zapisy w regulaminach u bukmacherów. Ale tak czy siak po turnieju chłopak ma, co za wiadomość.
Na Betclicu po podaniu nr kuponu na H2H klasyfikacji generalnej turnieju w parze z Kraftem dostalem info, ze bedzie zwrot ale na 100% reki nie dam sobie uciac, ze tak bedzie bo baba z czatu sprawiala wrazenie nieogarnietej :)
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Większość bukmacherow ma zapis, że zaklady beda ważne, jeśli skoczek wystąpi we wszystkich konkursach turnieju 4skoczni
Większość? z tego co widziałem to tylko w STS były takie notatki i to w zakładach dostępnych już po pierwszym turnieju. Sprawdzałem z 5 buków tylko i we wszystkich pozostałych nie było takiej notatki, więc pewnie będą rozliczali na podstawie oficjalnych wyników całego turnieju.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Większość? z tego co widziałem to tylko w STS były takie notatki i to w zakładach dostępnych już po pierwszym turnieju. Sprawdzałem z 5 buków tylko i we wszystkich pozostałych nie było takiej notatki, więc pewnie będą rozliczali na podstawie oficjalnych wyników całego turnieju.
Inna babka z betclica twierdzi, ze "prawdopodobnie" bedzie anulowane ale nie jest pewna bo to zaklad na caly turniej. Wyslala zapytanie do odpowiedniego dzialu i odp otrzymam na maila.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zakładając, że do Innsbrucku mu wyrwą tego zęba i będzie startował w 3 z 4 konkursów to raczej wątpię, że będą za to zwroty. Jak już nie będzie skakał to prędzej. Chociaż też mi się wydaje, że jest tak jak c1amak c1amak pisze.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Piotr Żyła - Robert Johansson 2 @1.95 Betsson (h2h Ga-Pa)

Ciekawą parę znalazłem na jutrzejszy konkurs, nie wiem jak zachowają się inne buki, ale myślę, że to lekka przesada. Piotrek ewidentnie pogubiony, jego dzisiejsze skoki to miejsca odpowiednio: 14, 37 i 39. Oczywiście w konkursach zazwyczaj spisuje się lepiej , ale nie widzę znaczącego postępu w porównaniu do Obersdorfu , obawiam się, czy zobaczymy go w ogóle w 2 serii konkursu, oczywiście może awansować jako lucky looser , ale jeśli zaprezentuje taki poziom jak dziś to może być ciężko. Jego rywal, już nie liczący się w walce o złotego orła, Robert Johansson zawalił pierwszy konkurs, ale tutaj nawet w trudnych warunkach wietrznych skacze bardzo solidnie, bo w treningach 8 i 9 wynik, w kwalifikacjach 13 miejsce. W każdym skoku zdecydowanie lepiej od Piotrka, i myślę, że limit pecha na ten turniej już wyczerpał i jutro powinniśmy go zobaczyć na czołowych miejscach, zwłaszcza, że jego rywalem będzie Czech Kozisek, więc jest zdecydowanym faworytem w swojej parze. Los chciał, że od razu po skoku Norwega zobaczymy skok Polaka, więc będą skakali w podobnych warunkach, i po tym co zobaczyliśmy dziś na skoczni to Johansson powinien być górą, nawet przy tylnym wietrze, z którym Piotrek też ma widać problemy.

Kubacki 1-6 @1.65

Dawid po przeżyciach z narodzinami dziecka, wrócił dziś do prawdziwego skakania. Wygrał drugi trening, ustanowił nieoficjalny rekord skoczni szybując na 144 metr skoczni. W pierwszym treningu zajął 3 miejsce, nieco słabiej w kwalifikacjach, bo 8 miejsce, ale trzeba zaznaczyć, że miał fatalne warunki, najgorsze z czołówki, i tak 128 m należy pochwalić. Rok i dwa lata temu stawał tutaj na podium, ewidentnie skocznia mu podpasowała i jutro może się bić nawet o wygraną. Myślę, że jak powtórzy dzisiejsze skoki w jutrzejszych zawodach to czołowa szóstka murowana.

Kraft - Kubacki 2 @1.90

Konsekwentnie gram przeciwko Kraftowi, może dziś się nie udało, skoczył bardzo dobrze w sprzyjających warunkach, ale nie wierzę , że jutro będzie się bił o wygraną, po prostu coś mu w tej skoczni nie odpowiada i może się powtórzyć sytuacja z poprzednich lat, gdzie jeden skok mu nie wyszedł i tracił szansę na wysoka lokatę. Nie mówię, że tak będzie jutro, ale Dawid mając taką samą belkę i podobne warunki huknął w treningu 144 m, przy 137 rywala w treningu i kwalifikacjach. Dla Mnie Dawid jest tutaj mocny i będzie górą.

Lanisek - Kraft 1 @1.75

Słoweniec w każdym skoku lepszy od Austriaka i jutro powinno być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ga-Pa KO - 1.seria:
Sato K. - Tande 1 @1.60 (spadł z 1.65) Fortuna

Keiichi Sato z każdym konkursem się rozkręca i wcale nie jest wykluczone, że będziemy widzieć co najmniej kilka występów, w których będzie on sklasyfikowany wyżej, aniżeli jego kolega z reprezentacji o tym samym nazwisku, Yukiya. Tak było choćby w czwartkowych kwalifikacjach. Keiichi skoczył na odległość 131,5m co dało mu znakomite 11. miejsce. A trzeba dodać, że już raz w tym sezonie zakończył kurs na bardzo wysokim, piątym miejscu. Wydaje się, że para przeciwko Danielowi Andre Tande nie powinna stanowić dla niego większego wyzwania. Norweg w tym sezonie skacze bardzo przeciętnie, a jego najlepsze jak dotąd miejsce do czternaste, w Ruce. Nie spodziewam się jakieś ogromnej różnicy w odległościach skoków pomiędzy obydwoma zawodnikami, ale mimo wszystko widzę Japończyka jako zwycięzcę tej rywalizacji.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ga-Pa - Klasyfikacja końcowa.
Granerud H.A - 1 miejsce.

Według mnie skacze mu się na tej skoczni bardzo dobrze, w każdym oddanym przez siebie skoku wylądował po za 130m, dwa z nich po za 140m. W treningach oraz kwalifikacjach plasował się w czołówce było to 1,2,2 miejsce co stawia go jako faworyta do wygrania jutrzejszego konkursu. Wszyscy wiem doskonale jaką ma formę i nawet wiatr mu za bardzo nie przeszkadza, chociaż w ostatnim konkursie między innymi własnie przez wiatr nie stanął na podium ale wtedy warunki były naprawdę loteryjne, jeśli jutro będzie w miarę normalnie to Granerud to zgarnie. Myślę ze kurs będzie się wahał około 3.0 więc na pewno jest to fajna możliwość do zagrania singla.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ga-Pa - Klasyfikacja końcowa.
Granerud H.A - 1 miejsce.

Według mnie skacze mu się na tej skoczni bardzo dobrze, w każdym oddanym przez siebie skoku wylądował po za 130m, dwa z nich po za 140m. W treningach oraz kwalifikacjach plasował się w czołówce było to 1,2,2 miejsce co stawia go jako faworyta do wygrania jutrzejszego konkursu. Wszyscy wiem doskonale jaką ma formę i nawet wiatr mu za bardzo nie przeszkadza, chociaż w ostatnim konkursie między innymi własnie przez wiatr nie stanął na podium ale wtedy warunki były naprawdę loteryjne, jeśli jutro będzie w miarę normalnie to Granerud to zgarnie. Myślę ze kurs będzie się wahał około 3.0 więc na pewno jest to fajna możliwość do zagrania singla.
Kurs masz 2.25. Kursu 3.00 nikt nie wystawi
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Hayboeck - Żyła
typ: Hayboeck @2.05 FORTUNA
Para austriacko-polska, w której zmierzą się Michael Hayboeck z Piotrkiem Żyłą. W Ga-Pa Hayboeck na pewno będzie chciał się zrehabilitować za start w Obestdorfie, gdzie zawalił swój skok i był dopiero 48. Piotrek był lepszy od Hayboecka tylko w pierwszej serii treningowej, gdzie skoczył 129 m i dało mu to 14 lokatę. Podczas drugiego treningu zdecydowanie lepszy był Austriak, który skoczył 131m a Polak zaledwie 117m. Podczas kwalifikacji Haybeock potwierdził swoją dobrą dyspozycję na tej skoczni i znów wylądował na 131m (z notą 128.6 pkt). Z kolei Żyła zajął dopiero 39 miejsce w kwalifikacjach, bowiem skoczył 121m, co dało mu notę 114.8 pkt. Jeśli warunki na skoczni jutro będą w miarę wyrównane, to nie widzę szans dla Piotra na zwycięstwo w tej parze. Piotrek nie za bardzo czuję tą skocznie, ma problemy z trafieniem na progu z kolei na Hayboecku nie ciąży już żadna presja, bowiem zawalił pierwszy konkurs i nie ma już szans na zajęcie wysokiej lokaty w TCS. Została mu tylko walka o punkty w poszczególnych konkursach i liczę, że wykorzysta swoją szansę w Ga-Pa i zobaczymy go w pierwszej dziesiątce.
 
Ostatnia edycja:
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
N.Kythosaho vs P.Pashke typ:1 kurs:1.80

Para Fińsko- Niemiecka w której to reprezenant gospodarzy nie jest faworytem,lecz młodziutki Fin. Niko przy odpowiednim prowadzeniu może być wielkim objawieniem tego sezonu a kto wie, czy nie gwiazdą Fińskich skoków w przyszłośći a sam duet z Aalto może przywrócić nadzieję na powrót sukcesów Finlandii. Wyniki Fina to 130m kwalfikacje, 137m w pierwszym treningu i 130.5 m w drugim co pokazuje, że prezentuje się tutaj bardzo dobrze i oddaje skoki w niezłym stylu,lądując daleko . Pius zaliczył bardzo słaby występ w Obersdorfie,gdzie zaprzepaścił szansę na uzyskanie dobrej lokaty w turnieju zajmując dopiero 34 miejsce. W Ga-Pa potwierdził, że jego forma ulatuje i z każdym skokiem prezentuje się mizernie. 1 trening 124m, 2 trening 127m i słabszy występ w kwalfikacjach nie pozostawia mi nic innego niż zwycięstwo Fina w parze KO. Jeśli warunki jutro nie będą aż tak zmienne i nie trafi się loteria to Kythosaho znajdzie się w serii finałowej
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
1.H.E. Granerud - K. Geiger
ZWYCIĘZCA
TYP: H.E. Granerud1.65
2.R. Kobayashi - Y. Sato
ZWYCIĘZCA
TYP: R. Kobayashi1.55
3.N. Kytosaho - P. Paschke
ZWYCIĘZCA
TYP: N. Kytosaho 1,6
 
Ostatnia edycja:
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
heh, przed turniejem stawiałem Laniska w roli czarnego konia i w Oberstdorfie typowałem, że wygra ze Stochem. Niestety Słoweniec zawalił jeden skok i porzuciłem nadzieje i.. poszedłem w stronę Lindvika jako skoczka, który może najwięcej namieszać. No i namieszał.. zrezygnował z Ga-Pa z powodu problemów z zębem. Jak pech to pech. Jednak dzisiaj mocne postanowienie powrotu do podstaw sprzed turnieju i wracam z typami na Laniska!

Zakłady na kto lepszy w GA-PA:

Geiger - Lanisek, typ 2, kurs 2,22 STS, stawka 2/10
1.trening, 2.trening, kwalifikacje
Geiger - 5, 7, 5
Lanisek - 2, 5, 1

Wiem, że Geiger nie daje 100% w seriach treningowych, ale wg mnie on już nie ma co odpalić. Nie ma formy Graneruda, żeby skakać po rekordy skoczni. Karl jest mocny, nawet bardzo, na TOP3-4 każdego konkursu ale Lanisek nie jest poziom niżej od niego. Anze zawalił jeden, pierwszy skok w Oberstdorfie. W każdym następnym skakał już bardzo mocno. Dzisiaj prezentował się bardzo dobrze i z pewnością jutro może walczyć o podium.

Lanisek - Huber, typ 1, kurs 1,27 STS, stawka 8/10
1.trening, 2.trening, kwalifikacje
Lanisek - 2, 5, 1
Huber - 7, 19, 15

Typ, że Anze wygra z Huberem jest jednym z lepszych do wrzucenia na dłuższe kupony. Daniel był gorszy w Oberstdorfie i gorszy w każdym skoku dzisiaj.

Kraft - Sato Y., typ 1, kurs 1,45 STS, stawka 6/10
1.trening, 2.trening, kwalifikacje
Kraft - ns, 4, 4
Sato Y - 18, 31, 14

Sporo zostało tutaj powiedziane o tym, że Kraft nie lubi skakać w Ga-Pa. Z pewnością coś w tym jest :) jednak dzisiaj Stefan zaprezentował się bardzo dobrze. Czego nie można powiedzieć o Yukiya Sato - Japończyk zalicza mocny spadek formy. Nawet jeżeli jutro Stefan nagle zaprezentuje się słabiej to na Sato powinno spokojnie wystarczyć.

Stękała - Żyła, typ 1, kurs 1,6 Fortuna, stawka 4/10
1.trening, 2.trening, kwalifikacje
Stękała - 13, 39, 9
Żyła - 14, 37, 39

Andrzej jest w gazie. Stać go na TOP10-15. Niestety Pieter spada z formą jak Sato. Bardzo możliwy jest scenariusz, że Andrzej bez większych problemów awansuje z par KO a Żyła może mieć problemy z Hayboeckiem.

AKO: Lanisek (z Huberem) + Kraft (z Sato Y.) + Stękała (z Żyłą) @2,71 STS, stawka 4/10

Z pewnością spróbuję też czegoś w stronę Kubackiego i Ryoyu Kobayashiego - ta dwójka czuje się bardzo dobrze na tej skoczni i może trochę pomieszać jutro. Dawid może wskoczyć nawet na pudło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom