>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turcja - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Konyaspor vs Kayserispor:
Mame Thiam strzeli gola @3.15🔴

Adama Demirspor vs Antalyaspor
Adam Buksa strzeli gola @3.30 🔴 karny był
Etoto


Pobieram jeszcze najlepszych strzelców swoich drużyn w Turcji. Thiam to napastnik, o którym pisałem już w tym dziale. Obok Dzeko i Icardiego najskuteczniejszy zawodnik w Turcji. Regularnie wykonuje rzuty karne. Buksa miał przerwę za kartki, będzie spora motywacja, aby na trudnym terenie w Adanie pokusić się o trafienie.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 476K

Pablito91

Użytkownik
Fenerbahce Galatasaray
Poniżej 3.5 gola 0 goli
Poniżej 9.5 różnych 8 roznych
Poniżej 7.5 kartek 7 kartek
@5.0 Superbet

Dzisiaj hit w tureckiej Super Lidze. Zmierzą się lider z viceliderem, gdzie Obie drużyny mają taką samą ilość punktów. Patrząc na propozycję mojego typu to historia pokazuje, że ma on szanse wejść. W ciągu 5 ostatnich spotkań Poniżej 3.5 gola było zawsze, w różnych tylko raz przekroczyli dzisiejszą linię. No z kartkami bywało różnie. Czasem i sypało się mnóstwo kartek. Ale dzisiaj arbitrem będzie Arda Kardesler,którego średnia w Turcji to 4 kartki a na arenie międzynarodowej nawet niższa. Ja tam próbuje takiego typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2306
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Lig
Godzina: 15:00
Spotkanie: Alanyaspor vs Samsunospor
Typ: Powyżej 3.5 żółtych kartek
Kurs: 2.50✅
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:


Czas na Alanyę i na starcie miejscowego klubu piłkarskiego z Samsunosporem. Gospodarze jeszcze niedawno bili się nawet o europejskie puchary, ale obecna kampania jest jak na razie do zapomnienia. Zespół ten znajduje się praktycznie na dnie tabeli tureckiej ekstraklasy i w obecnych rozgrywkach należy walczyć o utrzymanie. Dobrą wiadomością są ostatnie spotkania, wszak udało się pokonać dwa projekty ze Stambułu w stolicy. Najpierw komplet punków padł w starciu z Istanbulsporem, a potem z Besiktasem. Szczególnie ten drugi triumf robi wrażenie i wydaje się, że Alanyaspor wraca powoli na swoje dobre tory. Oby tak dalej, ponieważ zespół ten preferuje ofensywny styl gry i przyjemnie ogląda się poczynania tej ekipy.

Dzisiaj gospodarze postarają się pokonać beniaminka na swoim terenie. Przyjezdni mieli swoje problemy, aby regularnie sięgać po punkty i ta sztuka powoli się udaje. Jeżeli zerkniemy na wyniki osiągane przez outsidera to zwycięstwo nad Kasimpasą oraz remis z Konyasporem poprawiło nieco sytuację w tabeli. Szkoda Jakuba Szumskiego, który nie otrzymuje zbyt wielu szans na grę, a Polak był przecież jednym z autorów awansu Samsunosporu do elity. Czy trener beniaminka postawi na naszego rodaka?

W BETFAN znalazłem ciekawą linię i kurs na kartki. Obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej i tym samym spodziewam się walki od pierwszych minut. Dodatkowo sędzia sprzyja, bo Tugay Kaan Numanoğlutylko raz nie przekroczył tego progu, a w tym sezonie prowadził mecze Super Ligi 7-krotnie. Liczę na ciekawe widowisko po komplet punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1285
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Hatayspor-Besiktas TYP 1/BTS kurs 5,40 2/10 g.18.00 1:2 BOX

PS: Źle się dzieje w drużynie gości. Poczytałem analizy innych europejskich typerów i to moje wnioski:

Cytuję:

1. Besiktas został pokonany 3:1 przez Alanyaspor w ostatniej rundzie, a trener Calimbay podał się do dymisji po meczu.
2. Klub ogłosił, że pięciu zawodników: Rachid Ghezzal, Vincent Aboubakar, Jean Onana, Valentin Rosier i Eric Bailly nie będzie już grać w Besiktasie. Powodem jest niedopasowanie do zespołu i ich słabe występy.
3. Ponadto kontuzjowani są Alex Oxlade Chamberlain i Gedson Fernandes. Brakuje więc dwóch najlepszych strzelców (Alex Oxlade Chamberlain i Aboubakar mają po 4 gole) oraz Rosiera, według wielu ekspertów najlepszego zawodnika.
4. Na stadionie Tupras było wiele pustych miejsc, co oznaczało, że kibice odwrócili się plecami do Besiktasu. Wyrażają oni zdecydowaną dezaprobatę, którzy chcą, aby Sergen Yalçın został nowym trenerem.
5. Granie Besiktasu w tej chwili nie jest chyba dobrym pomysłem. „Czarne Orły”, które mają złą psychikę, pełno absencji i brak pierwszego trenera na ławce rezerwowych, będą miały sporo problemów w starciu z tak mocnym gospodarzem jak Hatayspor, który w 7 meczach u siebie zanotował tylko 1 porażkę.
5. No właśnie..gospodarze..mogą zostać niepokonani w meczu z Besiktasem. Przewaga gospodarzy jest ważnym powodem, ponieważ Hatayspor przegrał w tym sezonie tylko jeden mecz na Mersin Stadyumu. U siebie są solidni, a trener Volkan Demirel ma do dyspozycji większość swoich kluczowych zawodników, jedynie Faouzi Ghoulam jest kontuzjowany.

Reasumując do gry jak dla mnie również 1X/over 1,5 po kursie 2,01.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4238
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Galatasaray vs Fenerbahce: powyżej 29.5 fauli @1.40
Czerwona kartka @3.20
BETFAN


Co tutaj dużo kryć, widowisko, które odbyło się kilka dni temu pomiędzy Fenerbahce a Galatasaray nie porwało. Szkoda, bo tamto spotkanie mogło być wizytówką tureckiej Super Lig, a tak się nie stało. Piłkarze bardziej skupili się na przeszkadzaniu rywalowi i na operowaniu futbolówki koło środka boiska, niż na przygotowaniu składnych akcji bramkowych. W efekcie widzieliśmy tylko 1 strzał celny, co zdenerwowało kibiców obu drużyn. Dzisiaj nadchodzi okazja do rewanżu i mecz o Superpuchar zostanie rozegrany w Arabii Saudyjskiej. W Turcji to trofeum jest prestiżowe i nic w tym dziwnego, że piłkarze obu drużyn są nastawieni bojowo.

Galatasaray ostatni raz po Superpuchar sięgnęło w 2019 roku a Fenerbahce jeszcze dalej, bo w 2014 roku. To powoduje, że motywacja w obozie obu zespołów będzie duża, tym bardziej że są to derby Stambułu, które niestety odbędą się poza granicami stolicy. W tym wszystkim jest Sebastian Szymański, który nie popisał się swoim występem kilka dni temu, chociaż do Polaka fani mieli mało pretensji, bo był aktywny i starał się tworzyć sytuacje dla swoich kolegów. Spore nadzieje pokładane są w naszego rodaka. Który z klubów będzie cieszył się ze zdobycia Superpucharu?

Pierwsza myśl, jaka nasuwa się w tym spotkaniu to naturalnie kartki, ale sędziowie w Turcji różnie podchodzą do karania piłkarzy w derbach Stambułu i dodatkowo do prowadzenia tych zawodów został wyznaczony underowy arbiter. Zapewne to Halil Umut Meler były w Arabii Saudyjskiej, gdyby nie pobicie przez prezesa Ankaragucu. Zdecydowałem się poprosić BETFAN o zakład na faule. Myślę, że tylko u tego bukmachera ten typ jest dostępny. Linia jest wysoka, ale podczas Wigilii oglądaliśmy aż 45 przewinień! Moja propozycja była pokryta w ostatnich 4/5 bezpośrednich rywalizacjach pomiędzy Galatasaray a Fenerbahce. Myślę, że wymyśliłem całkiem ciekawą alternatywę do kartek, które zapewne będą, ale jednak te 30 fauli jest jak najbardziej do zrobienia. Oby tym razem piłkarze wnieśli trochę więcej życia do spotkania.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Galatasaray vs Fenerbahce: powyżej 29.5 fauli @1.40
Czerwona kartka @3.20
BETFAN


Co tutaj dużo kryć, widowisko, które odbyło się kilka dni temu pomiędzy Fenerbahce a Galatasaray nie porwało. Szkoda, bo tamto spotkanie mogło być wizytówką tureckiej Super Lig, a tak się nie stało. Piłkarze bardziej skupili się na przeszkadzaniu rywalowi i na operowaniu futbolówki koło środka boiska, niż na przygotowaniu składnych akcji bramkowych. W efekcie widzieliśmy tylko 1 strzał celny, co zdenerwowało kibiców obu drużyn. Dzisiaj nadchodzi okazja do rewanżu i mecz o Superpuchar zostanie rozegrany w Arabii Saudyjskiej. W Turcji to trofeum jest prestiżowe i nic w tym dziwnego, że piłkarze obu drużyn są nastawieni bojowo.

Galatasaray ostatni raz po Superpuchar sięgnęło w 2019 roku a Fenerbahce jeszcze dalej, bo w 2014 roku. To powoduje, że motywacja w obozie obu zespołów będzie duża, tym bardziej że są to derby Stambułu, które niestety odbędą się poza granicami stolicy. W tym wszystkim jest Sebastian Szymański, który nie popisał się swoim występem kilka dni temu, chociaż do Polaka fani mieli mało pretensji, bo był aktywny i starał się tworzyć sytuacje dla swoich kolegów. Spore nadzieje pokładane są w naszego rodaka. Który z klubów będzie cieszył się ze zdobycia Superpucharu?

Pierwsza myśl, jaka nasuwa się w tym spotkaniu to naturalnie kartki, ale sędziowie w Turcji różnie podchodzą do karania piłkarzy w derbach Stambułu i dodatkowo do prowadzenia tych zawodów został wyznaczony underowy arbiter. Zapewne to Halil Umut Meler były w Arabii Saudyjskiej, gdyby nie pobicie przez prezesa Ankaragucu. Zdecydowałem się poprosić BETFAN o zakład na faule. Myślę, że tylko u tego bukmachera ten typ jest dostępny. Linia jest wysoka, ale podczas Wigilii oglądaliśmy aż 45 przewinień! Moja propozycja była pokryta w ostatnich 4/5 bezpośrednich rywalizacjach pomiędzy Galatasaray a Fenerbahce. Myślę, że wymyśliłem całkiem ciekawą alternatywę do kartek, które zapewne będą, ale jednak te 30 fauli jest jak najbardziej do zrobienia. Oby tym razem piłkarze wnieśli trochę więcej życia do spotkania.
O której złapane faule? Bo teraz 33,5 po 1,5
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
U mnie się udało złapać jeszcze około godz. 9:00 linia była zbyt nisko ustawiona i jak ludzie zaczęli grać, to się zwiększyły Screenshot_20231229-140231.png
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Gaziantep - Pendikspor
typ:1
@2.05 ❌
edit: no niestety prowadzenie 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik...

Gospodarze ostatnio w ładnym stylu się przełamali na wyjeździe. Biorąc pod uwagę, że grają z ekipą która na wyjazdach ma straconą największą ilość goli z całej ligi. To można im dzisiaj zaufać. Zwłaszcza, że powinni podejść mentalnie uskrzydleni. Dodatkową motywacją jest depcząca po piętach grupa spadkowa. Chcąc się oddalić muszą punktować z outsiderami. Znaczących absencji z obu stron brak.
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas - Kasimpasa
Typ: Besiktas
Kurs: 1.60
Bukmacher: Etoto
Dziś z oferty wybrałem mecz 18 kolejki tureckiej Super Lig w którym zagrają drużyny Besiktasu i Kasimpasy. Gospodarze są faworytem tej konfrontacji, którzy zajmują 5 miejsce z dorobkiem 29 punktów mając na koncie 9 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 25-23. Podopieczni trenera Serdara Topraktepe nie radzą sobie na swoim boisku, ponieważ na 5 ostatnich zanotowali aż 4 porażki i dziś zechcą przełamać swoją niemoc i zgarnąć 3 punkty. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy zawodnicy jak Umut Meras, Alex Oxlade-Chamberlain, Emrecan Uzunhan, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Kasimpasy zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 23 punktów mając na koncie 6 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 29-33.Przyjezdni w meczach wyjazdowych mają serię 4 kolejnych meczy bez zwycięstwa. Po za tym dziś zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Mortadha Ben Ouanes, i Kenneth Omeruo, którzy wyjechali na kadrę, a kontuzjowani są Samuel Bastien, Erdem Cetinkaya, Sadik Ciftpinar, Julien Ngoy,Dries Saddiki. Podsumowując wydaje mi się że atut swojego boiska i mniej absencji da możliwość zdobycia przez gospodarzy 3 punkty i tym samym pozwoli im zbliżyć się do czołówki ligi.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Lig
Godzina: 14:00
Spotkanie: Basaksehir vs Adana Demirspor
Typ: Krzysztof Piątek strzeli gola + BTTS (MIXBET)
Kurs: 3.62🟥
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Pamiętamy jeszcze niedawno, jak jeden z najmłodszych klubów w tureckiej ekstraklasie świętował mistrzostwo kraju. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i Basaksehir teraz bardziej walczy o środek tabeli niż o najwyższe cele w Super Lig. Gospodarze przeżywali kilka tygodni temu spory kryzys, ale wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Stołeczni od 3 meczów są niepokonani, sięgając przy tym po dwie wygrane. Spora w tym zasługa Krzysztofa Piątka, który zaczyna regularnie strzelać i zamieniać rzuty karne w trafienia. Polak na swoim koncie ma już 6 bramek i swój dorobek postara się powiększyć dzisiaj. Czy stać na to byłego zawodnika Milanu?

Adana Demirspor ma spore problemy finansowe. Jest to projekt, który uchodził jeszcze jakiś czas temu za ciekawy klub, w którym są ambicje, aby w niedalekiej przyszłości powalczyć nawet o mistrzostwo. To jednak na ten moment się nie stanie i piłkarze nie otrzymują pensji na czas. Wielu zawodników nie chce występować dla tego zespołu, nie mając gwarancji, że przelew przyjdzie na czas. Jednym z takich graczy jest najlepszy strzelec M’Baye Niang, który poszedł poskarżyć się do francuskiej prasy. Wydaje się, że dni Senegalczyka w Adanie Demirspor są policzone i ciekawy jestem jego kolejnych ruchów. Być może pozostanie w Turcji. Przyjezdni szczęśliwie pokonali Antalyaspor, bo to przeciwnicy byli stroną dominującą, a Adam Buksa nie trafił rzutu karnego w ostatnich minutach tamtego starcia. Czy gości stać na komplet punktów w Stambule?

W tym meczu zdecydowałem się na klasyczny wynik BTTS. Jedni i drudzy bardzo dobrze czują się w ostatnim czasie w ofensywie, ale tracą też gole. 2 niedawne rywalizacje Basaksehiru kończyły się bramkami z obu stron, a w przypadku Adany Demirspor jest to 5 rywalizacji z rzędu. Dodatkowo h2h bezpośrednich starć jest interesujące i 4 z nich kończyły się BTTSem. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. Dokładam do tego trafienie Piątka. Krzysztof zdobywa gole przede wszystkim z rzutów karnych, a w meczach z udziałem Adany jest ich sporo. Przyjezdni mają swoje problemy finansowe i pomimo wygranej nad Antalyasporem to nie zachwycili. Dodatkowo Adam Buksa zmarnował rzut karny i wynik remisowy byłby bardziej sprawiedliwy. Nie ukrywam, że liczę na 11, bo w dwóch ostatnich bezpośrednich starciach pomiędzy tymi klubami sędzia był zmuszony wskazać na wapno. A jak wapno dla Basaksehiru to naturalnie Piątek. Z gry też może coś strzelić, wszak Adana Demirspor jedynie u siebie bryluje, a na wyjazdach traci wiele goli i nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania w delegacji w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dorzucę jeszcze w tym meczu rzut karny, bo h2h bezpośrednich rywalizacji jest ciekawe pod kątem 11. Dodatkowo obie drużyny wiele karnych prowokują, ale też otrzymują, a w Turcji ostatnio sporo korzysta się z VARu i tym samym jest szansa na kolejne wapno, a kurs interesujący.

Basaksehir vs Adana Demirspor: rzut karny @2.65 Forbet 🟥
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Lig
Godzina: 14:00
Spotkanie: Istanbulspor vs Fenerbahce
Typ: Sebastian Szymański strzeli gola
Kurs: 2.55🟥 tylko asysta
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Istanbulspor już od kilku dobrych sezonów balansuje na cienkiej linii. Jest to zespół, który ma swoje problemy organizacyjne, ale stara się o nich jak najszybciej zapomnieć. Trudno jest tego dokonać, jeżeli jesteś aktualnie najsłabszym zespołem w stawce i do bezpiecznego miejsca tracisz aż 13 punktów. Wydaje się, że pierwszego spadkowicza już znamy, chociaż do końca obecnej kampanii pozostało jeszcze pół sezonu. Stołeczni nie potrafią sięgnąć po wygraną od 4 meczów z rzędu i ciężko będzie przełamać się właśnie dzisiaj. Czy outsider pokusi się o niespodziankę?

Fenerbahce miało rozegrać w Arabii Saudyjskiej spotkanie w ramach Superpucharu Turcji, ale ostatecznie zakończyło się to skandalem międzynarodowym. Może to i dobrze, bo to prestiżowe starcie w tym kraju zostanie rozegrane zapewne w Stambule i kibice obu drużyn będą mogli w nim swobodnie uczestniczyć. Celem przyjezdnych jest naturalnie mistrzostwo i dlatego też stworzono mocny zespół na te rozgrywki. Aktualnie Fenerbahce jest liderem, ale zaraz za plecami czai się Galatasaray. W tym wszystkim jest Sebastian Szymański, który będzie polował na poprawienie swoich statystyk. Czy dzisiaj zapisze gola lub asystę?

Zdecydowałem się na trafienie Sebastiana. Dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby zaliczyć kolejną bramkę. Istanbulspor ma spore problemy i uważam, że przy spodziewanych 3 golach faworytów będzie szansa dla Polaka. Przerwa z pewnością dobrze zrobiła Fenerbahce.
 
Ostatnia edycja:
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna- Turcja- Super Lig
Godzina:18:00
Spotkanie: Rizespor - Besiktas
Typ: BetBuilder: 1X i powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,96
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Caykur Rizespor po rocznej banicji powrócił do tureckiej Super Ligi i spisuje się zadziwiająco dobrze. Po osiemnastu rozegranych spotkaniach zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli tuż przed swoim dzisiejszym rywalem "z wyższej półki" Besiktasem. Goście ze stolicy fatalnie spisali się w rozgrywkach LKE, gdzie po zajęciu trzeciego miejsca w grupie z zaledwie czterema punktami odpadli z dalszych gier. W lidze Besiktas również spisuje się poniżej oczekiwań zdobywając w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych tylko cztery punkty. Rizespor od siedmiu spotkań ligowych nie zaznał goryczy porażki a na własnym boisku ma bilans 6-2-1 i jedyna przegrana to 0:1 z Galatasaray. W meczach między tymi drużynami rozgrywanymi ostatnio w Rize padało 4-5-3-9 bramek a ostatnia wygrana gospodarzy to 2005r. Będący na fali Caykur może skutecznie powalczy więc o wygraną lub nie powinien tego meczu przegrać a jakieś bramki z pewnością tez wpadną.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Fenerbahce - Konyaspor
Typ: Fenerbahce (hdcp -1.5)
@1.75 Superbet

Fenerbahce w świetnej formie. Od 4 czerwca przegrali tylko jeden mecz ligowy. W meczu derbowym strzelili pięć bramek, z czego sam Cengiz Under strzelił cztery. Konyaspor na wyjazdach prezentuje podobną siłę, co Instanbulspor u siebie. Może to oznaczać, że ponownie dojdzie do pogromu ze strony Fenerbahce, którzy plasują się obecnie na czołowej pozycji w tabeli ligowej. Edin Dzeko i Sebastian Szymański są w top 5 najlepszych strzelców tureckiej Super Lig. Mam przeczucie, że również w spotkaniu z Konyaspor pokażą siłę zespołu i przyczynią się do zwycięstwa nad swoim przeciwnikiem co najmniej dwiema bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1024
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Sivasspor - Galatasaray
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Sivassporu
Kurs: 1.60


W Turcji w tym sezonie istnieje monopol dwóch druzyn - Fenerbahce oraz Galatasaray. W zasadzie tylko te ekipy maja realne szanse na mistrzostwo bowiem ich przewaga nad 3. miejscem to dokładnie 14 punktów, co na tym poziomie i jeszcze przy wysokiej skuteczności lidera i wicelidera - strata raczej nie do odrobienia. Natomiast z tych dwóch ekip trudno wskazać faworyta do koncowego triumfu, bo mimo identycznej ilości punktów - obie ekipy mają zgoła inne statystyki m. in. zdobywanych bramek/traconych bramek i meczów wyjazdowych/domowych. Sucha statystyka jest taka, że Galatasaray u siebie wygrało wszystkie 9 meczów, natomiast na wyjeździe odnotowali 3 potknięcia (2 remisy i 1 porazka), chociaż stracili też tylko 3 gole, a w sumie to 9 we wszystkich meczach. W przypadku Fenerbahce można mówic o lepszych wyjazdach i nieco gorszych meczach domowych. Sivasspor to ekipa, która nie nalezy do najprostszych rywali. Gospodarze mogą jeszcze powalczyć o jakieś miejsce premiujące np. grą w europejskich pucharach, bo strata wynosi 5 punktów. Sivasspor w tym sezonie zdobywał już gole m. in. przeciwko Kayserisporowi (3 gole i wygrana), Fenerbahce (1) i porażka 1-4. Poza tym u siebie zdobywali przynajmniej jednego gola w 5 ostatnich meczach na wszystkich frontach. Galatasaray zaś traciło gola w 3 z 5 ostatnich meczów i o ile strata przeciwko Bayernowi to nie zaskoczenie, tak gole tracone w rywalizacjach z Kopenhagą czy Hataysporem mogły boleć. Myślę, że Galata ma papiery by wygrać ten mecz, ale nie bez straty gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1944
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rizespor vs Besiktas
Typ: Adolfo Gaich strzeli gola
Kurs: 3.10🟥 znów var i spalony
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:

Gospodarze to drużyna, która po roku przerwy powróciła do tureckiej ekstraklasy.
Wydaje się, że zespół ten wyciągnął wnioski i w tej chwili znajduje się zdecydowanie nad kreską. Ich przewaga nad strefą spadkową wynosi 11 punktów i zdecydowanie bliżej jest do europejskich pucharów. 5. pozycja powoduje, że są spore nadzieje, aby nawiązać walkę nawet o podium i warto wykorzystać słabszą dyspozycję innych klubów. W świetnej formie znajduje się duet strzelców Dal Varesanovic oraz Adolfo Gaich i szczególnie starcia domowe wyglądają dobrze. Pod względem punktowania na własnym obiekcie beniaminek jest na 4. pozycji. Czy ta statystyka ulegnie poprawie?

W Besiktasie jest spory chaos organizacyjny. Włodarze tego klubu patrzą z zazdrością na walkę o mistrzostwo pomiędzy Galatasaray a Fenerbahce. Przyjezdni te ambicje będą musieli odłożyć przynajmniej na kolejny rok, bo ich strata do tej dwójki wynosi aż 18 punktów. Pozostało bić się o 3. miejsce, które daje awans do kwalifikacji do Ligi Europy i nie jest to wcale nierealna wizja. W tym celu postanowiono zatrudnić trenera Fernando Santosa. Portugalczyk nie odpoczywał zbyt długo po nieudanej przygodzie w reprezentacji Polski i postara się swoim doświadczeniem wnieść Besiktas na wyższy poziom. Czytając jednak opinie kibiców tego klubu, są oni nastawieni dość sceptycznie do tego menadżera. Przede wszystkim należy popracować nad defensywą. Dodatkowo należy spodziewać się wielu ruchów transferowych i na celowniku jest Sebastian Haller z Borussii Dortmund. Pokłócony Vincent Aboubakar już nie zagra w barwach gości. Czy efekt nowej miotły zadziała u przyjezdnych?

Zdecydowałem się na napastnika gospodarzy. Pamiętam jeszcze tego chłopaka z czasów CSKA Moskwa, gdzie jeszcze oglądałem tę ligę i był sprowadzany jako spory talent. Niestety nie udało mu się przebić odpowiedniego poziomu i teraz wylądował w Turcji. Argentyńczyk może być zadowolony ze swoich ostatnich tygodni. Wraz z Rizesporem notuje świetne statystyki i on sam jest skuteczny. 8 trafień w 5 niedawnych spotkaniach robi wrażenie. Blisko było bramki również w starciu z Hataysporem, ale tam minimalny spalony zadecydował o jego anulowaniu. Jego współpraca z Altin Zeqiri, czy też Dalem Varesanovicem wygląda świetnie i mam nadzieję, że dzisiaj również strzeli gola. Wiemy doskonale, że Fernando Santos nie jest królem defensywy i patrząc na bardzo dobrą postawę beniaminka na własnym boisku spodziewam się równej walki i tym samym bramki Gaicha.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Trabzonspor - Samsunspor
Typ: Trabzonspor
@1.72 Superbet

Gospodarze zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli ligowej i raczej będą bronić trzeciej pozycji, niż atakować wyższe. Spory dystans do czołowe dwójki tj. Fenerbahce i Galatasaray powoduje, że o tytule mistrzowskim w tym roku nie mają co marzyć. Jednak trzecia pozycja premiuje kwalifikacjami do Ligi Europy i zdecydowanie warto o nią powalczyć. Samsunspor to druga najmniej skuteczna ekipą jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. W dziewięciu meczach zdobyli zaledwie cztery punkty. Trabzonspor przed rokiem wygrał z nimi w pucharach lekko 3-0. Myślę, że i dziś nie będą mieli wielkich kłopotów, by odnieść swoje kolejne ligowe zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1940
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna- Turcja- Super Lig
Godzina:15:00
Spotkanie: Sivasspor - Galatasaray
Typ: BetBuilder: Galatasaray wygra+ Galatasaray powyżej 3,5 rożnego
Kurs: 1,78
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W lidze tureckiej w tym sezonie liczy się tylko Fenerbahce i Galatasaray. Obie te drużyny wypracowały sobie kilkunastopunktową przewagę i zgromadziły równo po 47 punktów. Mecz między liderami zakończył się polubownym bezbramkowym remisem. Każda niepotrzebna strata punktowa może być w tej sytuacji trudna do odrobienia zatem jeśli w środę wygra Fenerbahce, to zapewne Galata zrobi to również. Sivasspor po dwóch ostatnich wygranych w lidze przesunęła się do bezpiecznego środka tabeli. Na własnym boisku Sivasspor wygrał tylko z Istanbulsporem ale aż sześć spotkań zremisował i tylko dwa razy przegrał. Mecze miedzy tymi drużynami były zazwyczaj bardzo zacięte a ostatnie pięć rozegrane w Sivas to 2-1-2. Galatasaray po niepowodzeniach w LM zagra w połowie lutego w LE ze Spartą Praga i do tego czasu z pewnością powalczy o komplety punktów w lidze.
 
Do góry Bottom