>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TUF 23 Finale: Jędrzejczyk vs Gadelha

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Anyway, decydujaca byla runda trzecia ktora ja widzialem inaczej, czy to nie w 3 rundzie Asia zalicyla knockdown? Nawet jesli werdykt sie broni pod wzgledem statystyk, to wiekszosc dalo wygrana Asi jednym punktem wiec jesli sam sobie punktowalem to moglem rundy i dalem 3 dla Gadelhy to chyba normalne ze wydawalo mi sie to ona wygra pojedynek? Pamietaj ze mistrz broniac tytulu zawsze ma latwiej jesli walka dochodzi do decyzji, czy to boks czy MMA ????
A co do tego ze z obalen i wciskania w siatke nic nie wynikalo, moim argumentem bedzie ze lowkicki i fronty tez nawet nie ruszaly Klaudyny
I zadnych &quot;moich statystyk&quot;, to staty z neta ????
Ale co to za różnica czy ci dziennikarze dawali 1 i czy 2 punktami wygraną Asi. Decydującą rundą która mogła zmienić werdykt była runda 3 i 21 na 22 dziennikarzy dało rundę 3 dla Dżoanny nawet zobacz że tam są brazylijskie portale. A tymczasem ty wyskakujesz z takim tekstem:
e: Buahhaha jednak mistrza trzeba skonczyc przed czasem, po raz kolejny przekrecili Gadelhe z wynikiem, ale komedia
Oczywiście że każdy może po swojemu oceniać walkę, ale to że nasza ocena nie zgadza się z oceną sędziów może oprócz wałka np. oznaczać że jesteśmy mało obektywni bo postawiliśmy na kogoś lub nie umiemy punktować walki dobrze :]. Z mojej perspektywy wygląda to tak że nawiązałeś dyskusję z ludźmi tutaj upierając się przy swoim typie, a jak wyszła wtopa to na siłę próbujesz bronić mówiąc że wałek i wymyślając argumenty że powinien werdykt pójść dla brazolki.
A co do samego punktowania napisałeś coś takiego:
tym bardziej patrzac na to jak w USA wysoko cenione sa zapasy liczylem ze 3rd pojdzie dla Gadelhii,
No niestety nie jesteś na czasie bo samo przewracanie nic nie daje u sędziów, sam właśnie to widzę na punktacjach jaki jest nacisk na stójkę przy punktowaniu. Masz dla przykładu Nelson vs Lewis. Nelson przez większość 3 rundy leży czy też dociska do siatki, minuta do końca walki, jest stójka, bestia zadaje kilka ciosów i wygrywa rundę u 2 sędziów i tym samym walkę. Tak w ogóle to chyba nawet w zasach punktowania jest coś takiego że jak większość walki toczy się w stójce to właśnie tą płaszczyznę bierze się do punktowania, a tutaj Asia miała bardzą widoczną przewagę. Masz rację że też Asia zaliczyła knockdown, ale zaraz po nim szybko wstała i sama oddała kilka łokci więc z tym bym nie szalał :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
@up
Nie probuje na sile bronic, nie pierwszy nie ostatni przegrany kupon, takie zycie. Z tym ze stojka jest lepiej punktowana to na pewno sie nie zgodze. Tym bardziej w USA gdzie zawsze przychylniej patrza na zapasy, stad mnostwo zawodnikow w rundach na styk proboje obalic na 30 sekund przed koncem wiedzac ze nic z tego nie zrobia.
A jezeli juz cos mna nie przemawialo to bardziej niechec do Aski niz to ze mialem pograna Gadelhe. I dalej mi to w glowie siedzi ze Claudyna robi obalenie w rundzie + knockdown i runda w plecy
Patrz Jared Rosholt, typowy lay&amp;pray by ugrac decyzje
Dla mnie trylogia tutaj wskazana, w ogole liczylem na wiecej ze strony Claudii, zbyt zachowawczo sie zachowywala po tych obaleniach, powinna zaraz po obaleniu probowac przechodzic do bocznej i wtedy na spokojnie spobie pracowac
To ze sie upieralem przy swoim typie to chyba oczywiste, skoro cos gram to mam ku temu argumenty
Widocznie w skladzie sedziowskim bylbym tym 1 z 22 ktory dalby ta runde Claudii

E: patrz jak nasza dyskusja ozywila dzial, aktualnie przeglada go wiecej osob niz VIP typy
Fejm sie zgadza ;d
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom