>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tu nie ma lipy! - Hardcorowy Koksu pompuje bonus do 200PLN w Betsafe!!

Z 0

zbojnik

Użytkownik
no ja tez dostałem bonusik ;) przelew 24 i odrazu bylo 400 zl na koncie ????
poleciały surbeciki, zobaczymy gdzie pieniadze wyladuja ???? oby nie z powrotem na betsafe ????
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
z tego co idzie wyczytac to kod przy depozycie podajesz ;p
1. Rejestrujemy się z linku podanym w 1 poście.
2. Wpisujemy kod referencyjny (opcjonalnie) FORUMBUK
3. W sekcji wpłata mamy do wpisania pole &quot;kod promocji&quot; tam musimy już wpisać FORUMBUK
4. Wpłacałem przez MB.
5. Kasa od razu na koncie.

Obrót tylko depozytem po kursie 1.50.
CZYTAĆ PANOWIE CZYTAĆ!!!
 
D 570

duff999

Użytkownik
jesli nie zostanie przedłużone to do 6 maja włącznie z niedzielą Czy już dziś po zerowej promo bedzie nieaktualne ?
 
areck 213

areck

Użytkownik
I jak, dzisiaj jeszcze jest ważna promocja?
W regulaminie jest, że do 6 maja, ale włącznie do dzisiaj?
 
sltn 12

sltn

Użytkownik
Czy można za jednym zamachem uwolnić bonus tj.

Wpłacam 1000 zł, z bonusem mam 1200 zł. Stawiam na kurs &gt;1.5 all in&#39;a. Czy taki 1 bet wystarczy?
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
masz live chat to pytaj mysle ze mozna.......bo system to liczy jako sumewiec mysle ze problemu by nie bylo!!!Nie przypadkiem w tej promocji wymagane sa duble.... z 1,25 jest 1 spotkanie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przykro mi, ale promocja ze względu na zmiany w systemie Betsafe musi dobiec końca.
Szansa jest, że promocja wróci za kilka dni. Zachęcam regularnego zaglądania do działu.
Pozdrawiam
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Dzisiaj zaszły jakieś zmiany na Betsafe, skorzystałem z bonusa, jeszcze wczoraj abym mógł wypłacić jakiekolwiek pieniądze musiałem obrócić jeszcze ok 7 stów dzisiaj się zalogowałem to całą kasę na koncie mogę wypłacić. Próbować wypłacać (czy mogą to uznać jako próbę oszustwa i zamknąć konto=utrata kasy) czy poczekać trochę czasu aż dojdą do ładu i składu. Jest ktoś w podobnej sytuacji?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Próbować wypłacać (czy mogą to uznać jako próbę oszustwa i zamknąć konto=utrata kasy)
Niczego Ci nie zamkną... Najwyżej cofną wypłatę (miałem tak kilka razy ze względu na nagrody z bloga, zwroty 20złotowe z promocji na Premier League itp i zawsze zapominam obracać, bo tam wymagają 2 zdarzeń, a ja gram głównie single i po prostu wypłata nie ulega akceptacji, tylko wraca wówczas na konto)...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dniu dzisiejszym zakończyły się zmiany w systemie, o których wspominałem 4 posty wyżej. Pod koniec tygodnia będę wiedział, czy jest możliwość techniczna zorganizowania 2 kampanii promocyjnych. W obecnej chwili trwają rozmowy na temat nowej promocji, ale dla innego &quot;produktu&quot;. Więcej informacji na dniach.
 
Do góry Bottom