>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trustly

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Panjy jak to jest z tym trustly? Muszę coś wpłacić do buka żeby móc wypłacić to metodą? Do tej pory używałem ecopayz ale mam z nimi problem i nie wiem kiedy zostanie rozwiązany.
 
M 19

mikko87

Użytkownik
Witam wypłacał ktoś kiedyś większą kwote za pomocą trustly? Lepiej wypłatę rozbić na kilka transzy czy można jednorazowo np. 3000 zł ? 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 17 grudnia 2019 00:52 przez mikko87Witam wypłacał ktoś kiedyś większą kwote za pomocą trustly? Lepiej wypłatę rozbić na kilka transzy czy można jednorazowo np. 3000 zł ? 
Ja bym rozbił dla świętego spokoju, jeśli buk nie pobiera prowizji za kolejne wypłaty. 

Miał ktoś tak, że wpłacił przez Trustly grubą sumę i kasę pobrało z konta a na koncie gracza nic nie ma ? Szczerze tyle razy wpłacałem a mam pierwszy raz taką sytuację. Jest się o co martwić ?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Panowie, aktualnie jestem w Niemczech, mam tutaj meldunek
Czy mogę śmiało wypłacać przez trustly na konto bankowe większe kwoty z unibetu? Ecopayz odpada, bo tam jest limit wybierania z bankomatu, a nie chcę mi się codziennie latać do bankomatu, żeby potem to wszystko wyciągnąć z konta.
 
B 16

blue19795

Użytkownik
Krótkie pytanie dot.wyplat. Zlecona wypłata idzie na konto, z którego był robiony ostatni depozyt? Chcę wpłacić depozyt za pomocą trustly z innego mojego konta niż dotychczas.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Krótkie pytanie dot.wyplat. Zlecona wypłata idzie na konto, z którego był robiony ostatni depozyt? Chcę wpłacić depozyt za pomocą trustly z innego mojego konta niż dotychczas.
zlecona wyplata/wplata idzie na to konto, ktorego nr podasz. trustly to posrednik a gdzie i skad pieniadze ida wpisujesz ty tzn. wpisuje pani xd
 
B 16

blue19795

Użytkownik
zlecona wyplata/wplata idzie na to konto, ktorego nr podasz. trustly to posrednik a gdzie i skad pieniadze ida wpisujesz ty tzn. wpisuje pani xd
Pytam bo ostatnio gdy wyplacalam z betsson to poszło automatem na konto z którego była wpłata. Przy wypłacie nie podawałam jeszcze raz nr konta. Teraz chce wpłacić i potem wypłacić na inne konto.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no właśnie teraz chce użyc tego drugiego konta na wpłatę i potem na (ewentualna) wypłatę ;)
to powinno przejsc bez problemu, ale... lepiej zapytaj sie na chacie/support oni w miare sprawnie odpowiadaja na wiadomosci a najlepiej pytac o takie rzeczy u zrodla. drugie ale to zasada proporcjonalnosci, byc moze bedzie tak, ze wszystkiego nie wyplacisz na to konto... tego nie jestem pewien, ale lepiej dopytaj ich. nie pamietam, bo juz dawno tam nie gralem za wieksze pieniadze.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Szukam odpowiedzi na pytanie: Ile idą pieniądze jeśli wypłaci się przez Trustly? (z jakiegokolwiek buka) Czy działa to jak ekspresowy przelew, trzeba czekać 1 dzień czy jeszcze dłużej? Będę wdzięczny za info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
Do góry Bottom