>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

TrudneSprawyBetting

T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Lecimy z tematem. Wracam na forum po 9 latach i mam nadzieję że uda się coś fajnego ugrać.

Piłka nożna⚽/Włochy 🇮🇹
Spotkanie : Lecce vs Sampdoria
Typ : Over 2.0 gola w meczu
Kurs : 1,85
Stawka : 6j
Start : 12:30 ; 16.04.23
Wynik : 1-1🟦 ZWROT


30ta kolejka Włoskiej Serie A, gdzie na Via del Mare miejscowe Lecce podejmować będzie w spotkaniu za sześć punktów drużynę Sampdorii i myślę że śmiało można stwierdzić że dla obu ekip może być to kluczowe spotkanie w kwestii utrzymania ligi na następny sezon. Oczywiście w dużo lepszej sytuacji są zawodnicy gospodarzy. Przed tym meczem mają cztery punkty przewagi nad Hellasem Veroną i wygrywając dziś mogą odskoczyć na siedem oczek co powinno stanowić już spora zaliczkę przed końcówką sezonu. Dziś jednak myślę że ultraciężkie wyzwanie bo Sampdoria musi wygrać dziś jeśli chce włączyć się do walki i dać sobie nadzieję na utrzymanie w lidze. Jak na razie wygląda to fatalnie - ostatnie miejsce w lidze i 11ście punktów straty do miejsca bezpiecznego. Myślę że w ich przypadku utrzymanie będzie można określić w granicach cudu jednak póki piłka w grze nadzieja zawsze jest. Ja idę dziś w kierunku overa bramkowego. Goście nie mogą kalkulować bo jeden punkt tutaj nic im nie daje. Muszą zagrać o pełną pulę a to przy ich fatalnej postawie w defensywie powinno też napędzić kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki. U siebie Lecce sporo bramek traci co też pokazuje że nie jest to jakiś bardzo ciężki obiekt do grania. W moim odczuciu dzisiaj będzie mecz walki i minimum dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Piłka nożna⚽/Francja🇫🇷
Spotkanie : Clermont vs Angers
Typ : 1
Kurs : 1,80
Stawka : 6j
Start : 15:00 ; 16.04.2023
Wynik :2-1✅


Wydaje mi się że kursy mimo wszystko mocno przesadzone w tym konkretnym przypadku. Gospodarze można powiedzieć myślę że z pełną odpowiedzialnością że ligowy byt mają już praktycznie zapewniony. Nie oszukując się te 14 punktów powinno być wystarczającym zapasem mając na uwadze że Clermont w tym sezonie na prawdę prezentuje się bardzo solidnie. Dzisiaj przyjeżdża najsłabszy zespół ligi - Angers i myślę że trzy punkty tutaj przypieczętują ich utrzymanie. Goście natomiast myślę że już pogodzili się ze spadkiem. Ostatnia pozycja w lidze, 14 punktów straty do bezpiecznego miejsca w tabeli i fatalny terminarz ( przed nimi mecze z PSG,Monaco, Marsylią czy Rennes) myślę że utwierdzają że ten spadek jest już nie do uratowania. Warto też spojrzeć na to jak grają na wyjazdach. Pięć zdobytych punktów i bilans bramek 7-33 mówi wszystko. Niby Clermont też u siebie nie zachwyca ale mimo wszystko na tego rywala i tak powinno wystarczyć . Gram w Superbet gdzie przy 2-0 mamy już superprzewagę i trafiony bet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1346
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Piłka nożna⚽/Szwecja🇸🇪
Spotkanie : Mjallby vs Degerfors
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1,90
Stawka : 3j
Start : 17:30 ; 16.04.2023
Wynik : 1-1❌


Tym razem rozgrywki w Szwecji i starcie Mjallby z Degerfors. Na papierze faworytami delikatnymi wydają się być gospodarze jednak wydaje mi się że będzie to dosyć otwarte i wyrównane spotkanie. Ta charakterystyka ligi nie co się zmienia i Szwecja jest już dużo bardziej przyjemna do oglądania. Drużyny nieco więcej uwagi przykładają ofensywie przez co szybkość meczy i ilość tworzonych sytuacji bramkowych jest dużo wyższa niż kilka sezonów temu. Tu mamy dwa zespoły które lubią atakować i te pierwsze mecze sezonu to odzwierciedlają. Po obu stronach mamy dużo mocniej wyglądające formacje ofensywne i to dziś powinno przybliżyć nas do pokrycia linii bramkowej. Spodziewam się dosyć szybkiego meczu w którym trzy bramki nie powinny być tu większym problemem mając na uwadze specyfikę obu zespołów.
 
Ostatnia edycja:
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Piłka nożna⚽/Holandia🇳🇱
Spotkanie : Ajax vs Emmen
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 1.82
Stawka : 8j
Start : 16.04.2023 ; 20:00
Wynik : 3-1✅


Wydaje mi się że linia mocno zaniżona. Oczywiście wiadomo że Ajax w tym sezonie gra nadspodziewanie słabo jednak myślę że tutaj będzie pełna dominacja i tą linie są jak najbardziej wstanie pokryć sami. Patrząc na ich bezpośrednie mecze nigdy nie było problemu z bramkami i myślę że dziś też nie będzie. Widać też że Ajax ostatnie mecze ma coraz lepiej i jakościowo jest duży przeskok. Dziś wygrywając zrównają się punktami z PSV i bramki też mogą być ważne w końcowym rozrachunku a z kim mają strzelać jak nie ze słabym rywalem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1084
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Piłka nożna⚽/Brazylia🇧🇷
Spotkanie : Gremio vs Santos
Typ : over 2.0 gola
Kurs : 1.80
Stawka : 5j
Start : 16.04.2023 ; 23:30
Wynik : 1-0❌


Niesamowicie ciekawie zapowiada się inauguracja sezonu w Brazylijskiej Seria A. Beniaminek tegorocznej kampanii - Gremio na własnym obiekcie inauguruje rozgrywki ligowe przeciwko Santosowi i śmiało można powiedzieć że jeśli chodzi i rozpoznawalność to mega ciekawy pojedynek. Mimo że gospodarze są beniaminkiem to skład jaki udało im się zbudować powinien im na spokojnie wystarczyć żeby w środku stawki się uplasować. Przyjście Suareza niewątpliwie dla zespołu jest dużym kopem motywacyjnym i myślę że może on mocno przyczynić się do dobrych wyników. Dziś jednak sporo nieobecnych po obu stronach. Gremio bez Ferreiry,Reinaldo czy Diego Souzy. Mimo to ciągle uważam że kadrowo są tak zbilansowani że stać ich na wygraną. Ja idę jednak s kierunku overa bramkowego. Potencjał obu ekip w ofensywie jest bardzo duży i powinno się to przełożyć na sytuację bramkowe. Specyfika ligi też się zmienia i te mecze są dużo bardziej otwarte niż jakiś czas temu więc ta linia po tym kursie mega atrakcyjnie wygląda.
 
Ostatnia edycja:
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Tenis Stołowy🏓/TT Cup
Spotkanie : Włoszek vs Urbanowicz
Typ : 2
Kurs : 1.71
Stawka : 8j
Start : 17.04.2023 ; 08:30
Wynik : 0-3✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +881
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Darty🎯/Mobus League
Spotkanie : Landman vs Painter
Typ : Under 2.5 rzucone 180tki
Kurs : 1.70
Stawka : 8j
Start : 17.04.2023 ; 10:30
Wynik : 2x180tki✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
T 7,3K

trudnesprawy

Użytkownik
Hokej🏒/Mistrzostwa Świata I gr.B Kobiet
Spotkanie : Korea vs Włochy
Typ : 1X
Kurs : 1,85
Stawka : 6j
Start : 17.04.2023 ; 12:15
Wynik : 1-1✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
Do góry Bottom