>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Transfery w sezonie 2007/2008

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sezon ogórkowy uważam za otwarty :grin: W tym temacie zamieszczamy informacje na sto procent pewne jeśli zawodnik podpisał umowę z danym klubem.Nie piszemy żadnych spekulacji,domysłów
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Emilian Dolha piłkarzem Lecha Poznań
Dziś kontrakt z Lechem Poznań podpisał rumuński bramkarz, Emilian Dolha.
W poprzednim sezonie zawodnik występował z zespole Wisły Kraków. Umowa z &quot;Kolejorzem&quot; obowiązywać będzie trzy lata. W związku z tym, że Dolha nie przedłużył swojego obowiązującego do 30 czerwca 2007 r. kontraktu z Wisłą, został pozyskany na zasadzie wolnego transferu.
Dolha ma za sobą 20 występów w Orange Ekstraklasie oraz 106 meczów lidze rumuńskiej. W rodzimej lidze z zespołem Rapidu Bukareszt świętował zdobycie mistrzostwa kraju i dwukrotnie Pucharu oraz Superpucharu Rumunii.

źródło: Lech Poznań
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
Andradina podpisał kontrakt z Koroną

Dwuletni kontrakt z Koroną Kielce podpisał Andradina, który w poprzednich sezonach bronił barw zdegradowanej Pogoni Szczecin.

Andradina urodził się 13 września 1974 roku w Andradinie, sześćdziesięciotysięcznym mieście w regionie Araçatuba na południu Brazylii. Pierwsze piłkarskie kroki ten mierzący 177 cm i ważący 79 kg zawodnik stawiał w klubie SE Matsubara (Cambará). Następnie trafił do Mirassol FC, a kolejnym jego klubem był słynny Santos FC. W Brazylii Andradinę wypatrzyli i ściągnęli do siebie działacze Arsienału Tuła. W Rosji zawodnik występujący jako ofensywny pomocnik lub napastnik grał przez dwa sezony (1998-1999).

Po tym okresie piłkarskie życie rzuciło go do Azji, gdzie trafił do ligi japońskiej. Brazylijczyk występował kolejno w takich klubach jak: Gamba Osaka, Oita Trinita, Albirex Niigata oraz Consadole Sapporo. W Japonii Brazylijczyk zaliczył 131 meczów, w których zdobył 54 bramki.

W 2004 roku Edi powrócił do rodzimej ligi, a konkretnie do EC Santo André, skąd przeniósł się do AA Portuguesa. Tam wypatrzył go Antoni Ptak i ściągnął do szczecińskiej Pogoni. W jej barwach Andradina występował przez dwa i pół sezonu, zaliczając 70 meczów w ekstraklasie i strzelając 22 bramki. Kibice w Kielcach pamiętają go zwłaszcza z trzech goli wbitych Koronie w sezonie 2005/06.
 
sonia 0

sonia

Użytkownik
Sebastian Madera przedłużył kontrakt z Widzewem

22-letni obrońca Sebastian Madera podpisał nowy, trzyletni kontrakt z Widzewem Łódź.

Zawodnik trafił do Łodzi trzy lata temu z Miedzi Legnica. Dotychczas rozegrał tylko jedno spotkanie w barwach Widzewa. Przez dłuższy czas Sebastiana Maderę z gry eliminowały skomplikowane złamania nogi. Teraz piłkarz po kolejnej operacji i rehabilitacji rozpoczyna zajęcia na siłowni. W przerwie zimowej planuje powrót do normalnego treningu i walkę o miejsce w ligowej kadrze zespołu.

źródło: Express Ilustrowany
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Hernán Rengifo Trigoso podpisał kontrakt z Lechem
Peruwiańczyk Hernán Rengifo Trigoso pomyślnie przeszedł testy medyczne i związał się z Lechem Poznań trzyletnim kontraktem.
Zawodnik w piątek i sobotę przechodził szczegółowe badania w klinice Rehasport. Dziś po południu wyleci ponownie do Peru. Rengifo ma na koncie 146 występów w peruwiańskiej pierwszej lidze, w których strzelił 59 bramek. Ostatnio reprezentował barwy klubu CD Universidad San Martín de Porres.

Źródło:Lech Poznań
 
sutek 79

sutek

Forum VIP

Grzegorz Krystosiak piłkarzem GKS-u Bełchatów
20-letni obrońca Grzegorz Krystosiak podpisał kontrakt z wicemistrzem Polski - GKS-em Bełchatów. To były reprezentant Polski U-19 i U-20. Zawodnik radzyńskich Orląt związał się z GKS-em pięcioletnim kontraktem.
- Jestem bardzo szczęśliwy, to dla mnie krok do przodu - mówił zawodnik po wygranym finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego ZPN ze Startem Krasnystaw. – Występy w Radzyniu umożliwiły mi ten transfer, dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi wybić się na trzecioligowych boiskach.
Źródło: www.90minut.pl
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Rachwał podpisał kontrakt z GKS-em Bełchatów
W samo południe Patryk Rachwał złożył swój podpis pod umową na grę w barwach GKS-u Bełchatów. Urodzony w Zabrzu 26-letni defensywny pomocnik związał się z górniczym klubem na 3 lata.
Swoją karierę Rachwał rozpoczął w Górniku Zabrze, ma za sobą występy w amatorskiej drużynie FC Energie Cottbus, skąd trafił do FC Sachsen Leipzig. Z Niemiec przeszedł do Widzewa Łódź, gdzie spędził trzy sezony. Kolejne trzy lata grał w barwach Wisły Płock. W jego dorobku jest Puchar i Superpuchar Polski. W reprezentacji Polski Patryk zagrał w 4 spotkaniach.

Źródło:GKS Bełchatów
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dymkowski wypożyczony do Lecha

Dymkowski został wypożyczony do Lech na 2 lata kwoty nie ujawniono, Prezes Edward Socha powiedział &#39;&#39; Na pewno na tym wypożyczeniu nie stracimy&#39;&#39;



Jakosz piłkarzem Odry


Grzegorz Jakosz podpisał 2 letni kontrakt z Odrą jak się wypowiedział &#39;&#39;Tutaj mam nadzieje że się odbuduje&#39;&#39;



Błażej Augustyn podpisał kontrakt z Legią


Podpisał 4 letni kontrakt z Warszawskim zespołem

 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Douglas Freitas Cardozo Rodrigues piłkarzem Widzewa
Prezes Widzewa twierdzi, że w kontrakcie Douglasa są dwie opcje. - Jeśli się sprawdzi, zostanie u nas na dłużej. Ustalona jest też kwota, jaką będziemy musieli za niego zapłacić - mówi Puchalski.



Martins Nnabugwu Ekwueme piłkarzem Legii
Piłkarz ten związał się z Legią czteroletnim kontraktem



Tomasz Lisowski piłkarzem Widzewa
Lisowski podpisał z klubem trzyletnią umowę
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Świerczewski w Koronie
Piotr Świerczewski były piłkarz Groclinu podpisał roczną umowę z kilecką koroną w kontrakcie jest także zapis o przedłuzenie tej umowy na kolejne 12 miesięcy
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Piotr Celeban piłkarzem Korony Kielce

Wczoraj w godzinnach wieczornych czteroletni kontrakt ze &#39;&#39;Scyzorami&#39;&#39; podpisał były pilkarz Pogoni Szczecin Piotr Celeban
 
spinache 96

spinache

Forum VIP


Bartosz Hinc piłkarzem Odry Wodzisław

Były zawodnik GKSu Bełchatów - Bartosz Hinc podpisał kontrakt z wodzisławską Odrą. Piłkarz ten przez 9 lat grał w zespole wicemistrzów Polski, w barwach bełchatowian rozegrał 223 spotkania strzelając 16 bramek.


W czasie trwającego okienka transferowego działacze z Bełchatowa postanowili nie przedłużyć kontraktu z Hincem, w zamian za tak długi okres występowania w Bełchatowie GKS zobowiązał się pomóc w znalezieniu jak najlepszego klubu.

Popularny &quot;Buła&quot; nie jest jedynym zawodnikiem grającym w Odrze który ma za sobą występy w Bełchatowie, kilkanaście dni temu kontrakt z Odrą podpisał również Jacek Kuranty.

zrodlo : http://www.pilkanozna.pl



Andrzej Niedzielan piłkarzem Wisły


Andrzej Niedzielan podpisał dziś w Krakowie trzyletni kontrakt z Wisłą Kraków.

28-letni napastnik, który występował dotychczas w holenderskim NEC Nijmegen, przeszedł do Wisły na zasadzie wolnego transferu.

Niedzielan, który przed południem obserwował trening piłkarzy Wisły, weźmie udział w dzisiejszej sesji zdjęciowej i w popołudniowych zajęciach razem z drużyną.

Andrzej Niedzielan w reprezentacji Polski rozegrał 17 meczów, zdobył 5 goli.

Dziś poinformowano także, że Rafał Janas, syn byłego selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa, będzie drugim asystentem trenera Wisły Macieja Skorży. Pierwszym asystentem pozostaje Andrzej Blacha. Sztab trenerski Wisły uzupełni jeszcze jedna osoba.

zrodlo: http://www.90minut.pl
 
redrum 0

redrum

Użytkownik


Piotr Giza niespodziewanie został dzisiaj ogłoszony nowym zawodnikiem Legii Warszawa. 27-letni pomocnik trafił do stolicy z Cracovii Kraków na zasadzie rocznego wypożyczenia z możliwością transferu definitywnego.

Wychowanek Kabla Kraków ma wprowadzić do młodego zespołu doświadczenie, którego brakuje większości piłkarzy obecnej kadry.

- Jestem bardzo zadowolony, że w ostatniej chwili udało nam się pozyskać bardzo dobrego zawodnika. Nie ulega wątpliwości,

Zrodlo:Legia.pl
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Łukasz Masłowski w Widzewie

Dziś trzyletnią umowę z Widzewem Łódź podpisał Łukasz Masłowski.Zawsze czułem sie Widzewiakiem z krwi i kości i nie wsydziłem się tego mówić w żadnym klubie.Z nie cierpliwością czekam na ponowny występ w Widzewskich barwach-mówi Łukasz Masłowski
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Łukasz Mierzejewski piłkarzem Widzewa

Wczoraj w godzinach wieczornych roczny kontrakt z Łódzkim Widzewem podpisał Łukasz Mierzejewski
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Grzegorz Piechna w Widzewie

Były król strzelców ekstraklasy podpisał właśnie kontrakt z klubem z al. Piłsudskiego.
W ostatnim sezonie Piechna występował w rosyjskim Torpedo Moskwa, ale po spadku drużyny do II ligi stracił miejsce w podstawowym składzie. Kilka dni temu rozwiązał umowę i wrócił do Polski.

Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Mindaugas Panka piłkarzem Widzewa

Były piłakrz Vetry Wilno Mindaugas Panka podpsiał dzis 4-letni kontrakt z łódzkim Widzewem w nowym klubie będzie wystepował z numerem 18 na plecach
&#39;&#39;Wiem, że Łodzi są doskonali kibice. Cieszę się, ze przyszedłem do Widzewa&#39;&#39; - poweidział litwin

Ciekawostka dotycząca Grzegorza Piechny:
&quot;Jako młody człowiek przyjeżdżałem na mecze Widzewa i kibicowałem temu klubowi. Widzew ma wspaniałych fanów i między innymi to zadecydowało, że wybrałem tą ofertę&quot; - powiedział były piłkarz Torpedo Moskwa
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Henriquez piłkarzem Lecha

Dziś roczny kontrakt z Lechem Poznań podpisał Panamczyk Luis Henriquez. Umowa zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwa lata.

Zawodnik został wypożyczony Tauro FC do 30 czerwca 2008 roku, z opcją pierwokupu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom