>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Transfery Styczeń

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak wiadomo w styczniu otwiera się okienko transferowe ???? piszcie o prawdopodobnych i pewnych TRANSFERach

z tego co wiadomo to CICINHO podpisał już umowe z REALEM MADRYT
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z oficjalnych Informacji wiadomo że piłkach Lecha Poznań Krzysztof Gajtkowski podpisał już kontrakt z Korono Kolporter Kilece i od rundy wiosennej będzie w niej występował w duecie z Grzegorzem Piechną
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Warto dodać, że z Korony do Lecha wypożyczony zostanie napastnik Tomasz Szewczuk, który swego czasu grał w Odrze i na samym początku swoich występów w naszej lidze błysnął niezłą formą.
 
V 0

virusman

Użytkownik
MAM DLA WAS SENSACYJNA INFORMACJE! Moj znajomy jest kolega Boguslawa Cupiala (wlascieciel Wisły) jest zainteresoany kupnem Tomasza Sendorka z Puszczy Niepołomice i Briana Esiobu z KS Londyn!!! Brian Esiobu jest gwiazda 9 ligi angielskiej! WISLA KRAKOW PO MISTRZOSTWO!!! :twisted: :zy3ou: :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen: ???? 8) ???? :p :oops: :cry: ???? :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: ▶ :| :mrgreen: ⛔ ✅ :zy3ou:
 
banji 13

banji

Forum VIP
Zawsze wiedzialem ze kibice legii to zjeby ????
Żal mi ciebie chłopaku, idź sie leczyć, tym bardziej że na avatorze masz herb Juve a jak wiadomo od niedawna jest oficjalna zgoda między kibicami Juve i Legii.....
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
masz herb Juve a jak wiadomo od niedawna jest oficjalna zgoda między kibicami Juve i Legii.....
Może nie jestem w temacie ale czy to chodzi o polskich kibiców Juve czy może o tych z Turynu? chociaż nie wiem czy tamci wiedzą że jest taki klub jak Legia :roll:
Ale na temat:
Cassano---&gt; Real
Evra--&gt; Manchester Utd
Wichniarek---&gt; Arminia Bielefeld
 
banji 13

banji

Forum VIP
masz herb Juve a jak wiadomo od niedawna jest oficjalna zgoda między kibicami Juve i Legii.....
Może nie jestem w temacie ale czy to chodzi o polskich kibiców Juve czy może o tych z Turynu? chociaż nie wiem czy tamci wiedzą że jest taki klub jak Legia :roll:
No, rzeczywiście, nie jesteś w temacie......oglądając mecze Juve na ich stadionie poszukaj na płotach flagi Legii, i wiedz że nie wisi ona tam przez przypadek.
 
mikel 0

mikel

Użytkownik
No, rzeczywiście, nie jesteś w temacie......oglądając mecze Juve na ich stadionie poszukaj na płotach flagi Legii, i wiedz że nie wisi ona tam przez przypadek.
Dzięki za wyjaśnienie :wink:
Jako że nie jestem fanem polskiej piłki ligowej nie orientuje się kto się tam z kim lubi i z kim mają zgode a z kim kose 8)
Ps A czy na meczach Legii w ramach rewanżu są flagi Juve? pytam tak z ciekawości :wink:
 
dziubla 0

dziubla

Użytkownik
Sam idz sie leczyc niby mod a wyjezdza z takimi textami do userow...Forum na wysokim poziomie ;) Nie wiem gdzie widzisz problem w kibicowaniu i Juve i Wisle ale jesli jednak takowy widzisz to faktycznie mozesz sie isc leczyc...
 
banji 13

banji

Forum VIP
Sam idz sie leczyc niby mod a wyjezdza z takimi textami do userow...Forum na wysokim poziomie ;) Nie wiem gdzie widzisz problem w kibicowaniu i Juve i Wisle ale jesli jednak takowy widzisz to faktycznie mozesz sie isc leczyc...
Niby taki inteligetny, a jednak nie do konca....
1#virusman nie podał żadnej informacji z której wynikało , że jest kibicem Legii, a ty z tekstem &quot;wiedziałem że kibice Legii to zjeby&quot; ???? ????
2#Nawet nie wiedziałem że jesteś kibicem Wisły, bo niby skąd???? Słowa o tym w temacie nie ma ???? ????
3#Co jak co, ale modowie na forum napewno nie kierują się &quot;barwami klubowymi&quot; userów, więc nie szukaj problemu na siłe......
 
L 45

laha

Forum VIP
kude Dziubla powinienem Ci uwage do pierdo... ale nie :] to nie mój dział.. a pozatym Hyde Park to bardziej luźny tema :]

P&gt;S Kurde znów lamie swoje postanowienia :|
 
V 0

virusman

Użytkownik
Wiecie ze Brian Esiobu przeprowadzil sie juz do Krakowa! BNie wiem czemu nigdzie o tym nie pisza... Musze dac przynajmniej informacje dla 90 minut i strony wisły to moze sie przetoczy sie przez Polske jakos i ktos sie o tym dowie! Jak chcecie to mozecie zobaczyc. Kilku pilkarzy Wisły to moi koledzy a dostalem od Briana numer telefonu nawet wiecej niz jeden ???? .Mozecie go poprosic o autografy mowiac ze to z reki Kuby! Oto numery:
880251907
880252025
Skontaktujcie sie nie dowiarki jedne ????
 
V 0

virusman

Użytkownik
Mam nastepny transfer:
Łobodziński: Zagłebie ----&gt; Wisła
pozostaly tylko rozmowy z Wojtkiem bo juz Zaglebiem wszystko ustalili
 
Do góry Bottom