>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trafne typy na MLB dzieki Betting Genius.

m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
hmmm ok, dorwalem wreszcie ktoras wersje (chyba 3.06) ale jak tu nawet zaczac grac skoro ostatnia aktualizacja dla MLB jest z 20 czerwca!?

a swoja droga do tych bardziej zaawansowanych - czy ktores opcje przy predicting zmieniacie? ????
 
M 0

macmaz

Użytkownik
jak nacisniesz na mlb 2006a to tam amsz z 3 lipca aktualnie:] Ja nic nei zmieniam:] Ten program nie jest perfekcyjny zawsze sie moze pomylic ale jak komus sie nie chce analizaowac poprzednich meczy druzyn to sie moze zasugerowac programemm ewentualnie zmienic typowanie według swopjego uznania:]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
macmaz: ktora masz wersje Betting Geniusa ? Moja to 3.06

moze zeby bylo klarowniej: Data -&gt; Download League Data -&gt; potem &quot;Get League List&quot; a nastepnie zaznaczylem MLB_2006 i wcisnalem download. No i sie sciagnelo, ale ostatnie wpisane rezultaty sa z 20 czerwca a tabela jest wypisana do 30 czerwca...
 
M 0

macmaz

Użytkownik
Ja mam 07 ale triala na miesiac:] Ale ja srednio raz w miesiacu robie format wiec mam jakby za darmo:] Aktualke pobieram ze strony bo w wersji trial update jest zablokowany :p
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Witam,

Jeśli ktoś z was ma pełną wersję 3.07, albo jakiegoś cracka/seriala do niej, to jeśli byłby tak uprzejmy i poinformował mnie PW, byłbym wdzięczny. Byśmy się jakoś dogadali i ktoś podesłałby właśnie tego cracka/seriala.

Pozdrawiam,
simmin
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem jak możesz nie czaić tego programu, jeśli nie znasz angielskiego, wybaczone.

Jeśli chodzi o MLB, to w duzym skrócie: File -&gt; Open League... -&gt; Wybierasz ligę MLB i dalej bawisz się już tylko zakładkami, właściwie nie ma co dalej już tłumaczyć, bo wszystko to jest na maxa logiczne i zrozumiałe. To prawda, program jest mało intuicyjny (chociaż też bym dyskutował), ale nie jest niezrozumiały.

Pozdrawiam,
simmin
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Hehe, ja też to widzę ????... ale prawdą jest, że ostatnio program notuje zwyżkę formy w swoich marnawych przewidywaniach... więc może komuś uda się za jego pomocą coś wyłuskać, czego oczywiście życzę ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Juz widze, jak dzieki programowi bedziecie wygrywac :]
jest skuteczny w 50%... na samym początku jak poznałem to forum - korzystałem z tego programu kilka razy - w sumie wyszło na zero, ale analizowałem wyniki wstecz i zielony pewniak ;) w &gt;60% wchodzil bardzo czesto ale dla przeciwnika :p wtedy go odstawilem
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
witam.
mam problem z tym programem :/
jak chce zrobić update lig to mi wyskakuje:
Unable to dawnload league list. One of the following could be causing the problem:
1)No internet connection
2)You are problem begind a firewall
3)server might be down
i to nie tylko w tym programie ale tez w intellitipster:/
ale z netem mam połączenie, firewall&#39;a nie mam żadnego na kompie a co do servera to na dwóch programach nie mógł paść w tej samej chwili :/
Co zrobić żeby to działało ?:&gt;
Pzdr i z góry dzięki
a zapomniałem dodać... mam Win XP i Mozille, ale na 98SE i Mozilli (choba mozilli) mi to chodziło
 
M 0

macmaz

Użytkownik
Program chyba siadl... nie da sie aktualizowac wynikow a nawet na glownej stronie nie widze linka do niego :/ Szkoda pomocny byl przy mlb ????
 
B 0

bzenek

Użytkownik
Podobny problem
Witam,
mam podobny problem, gdy chcę zrobić update lig to mi wyskakuje okienko:
Unable to download league list. One of the following...:
1)No internet connection ---&gt; działa na 100%
2)You are probably behind a firewall ----&gt; nie
3)server might be down ----&gt; ciężko wyczuć bo nie znam adresu :;/:
Co można z tym zrobić?
Pozdrawiam i z góry dziękuję
 
Do góry Bottom