>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trafne typy na MLB dzieki Betting Genius.

P 0

pakis18

Użytkownik
Zacznijmy od tego że na baseballu sie wogóle nie znałem,a raczej na druzynach.I własnie postanowiłem że zaczne obstawiać te rozgrywki i w pomocy miał mi posłuzyc program Betting Genius.No i obstawiłem 5 meczy zgodnie z tym co pokazał mi program,kto wygra.Zagrałem systemem 4/5 i siadło 4. Na wczoraj także wytypowałem 5 meczy ale kombinowanym i siadło także 5 meczy.Na dzisiaj zobaczymy obstawiłem 6 meczy zobaczymy czy siadną.I tak sie zastanawiam czy ktoś sobie też pomaga i korzysta z tego programu.Bo w/g do baseballu sie super nadaje na typy bo do piłki noznej może nie,chociaż nieiwem,też wypróbuje.
 
P 0

pakis18

Użytkownik
aktualizujesz baze lig i włązcasz match prediction, wybierazs drużyny które grają(home i away) i dajesz ok jesli program jest pewny kto wygra to tą drużynę masz na zielono zaznaczoną(procenty pod ni8ą) a jak nie to piszr risky(sam ryzykujesz)
 
L 45

laha

Forum VIP
Cuż polecam BG ale do sprawdzania passsy danych drużyn szczególnie przydydaje się to przy Progresjach.Wtedy wchodzisz w specjalną tabele i masz jak na dłoni która drużyna nie remisowała i jak dawno temu pojawił się remis ????

Pozdrawiam

Laha
 
M 0

macmaz

Użytkownik
Mi ten program wczoraj wytypował tez 4 poprawne z 5 :] Szkoda ze zagrałem kumulowany :p Tylko chłopaki na stronie cos sie ociagaja z aktualizacja bo ostatnia jest z 25-tego czerca dla MLB :/ Wiecie co jest najciekawsze w tym programie ze analizuje 5 ostatnich meczy druzyn i wtedy pokazuje na zielono np 65 % a jak ustawisz zeby zanalizował 10 meczy to juz spada to do 48 % ciekawe:] Jak mylicie ile poprzednich meczy tak zeby miec pewnosc trzeba ustawic aby zanalizował?? :]
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
ten kod chyba jest o kant d.... potluc bo nie ma go jak wpisac w tym sofcie... ide na osiolka poszukac czegos gotowego chyba..

EDIT: na emule nic nie ma :p wszystko ztrojanowane ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ten kod nie działą w wersji 3.07 pobranej ze strony głównej programu, gdyż możliwość wpisania klucza jest zablokowana. Ja próbowałem na 3.02 i jeszcze jakieś i miałem full wersje. Obecnie używam wersji 3.06.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Tylko po co używać jakichkolwiek programów???? Przecież one nie przewidzą przyszłośći, a jedynie obliczą przy pomocy statystyk prawdopodobieństwo......co przecież można zrobić samemu i to w dodatku za darmo, a za program trzeba zapłacić (za Orygimał oczywiście :wink: )
 
Do góry Bottom