>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF sposobem na życie

M 46

metalista

Użytkownik
Witam, jako że nie ma na forum działu dla blogów traderów będę w tym temacie opisywał swoje poczynania na giełdzie Betfair i wklejał co jakiś czas screeny i podsumowania. Zajmuje się tylko handlem przed meczem, a więc najbezpieczniejszym. Jestem otwarty na dyskusje, więc komentarze są mile widziane. Jeśli macie pytania, pytajcie śmiało... Chce też niektórym z was udowodnić, że trading nie jest tylko dla wybranych i każdy może kilka groszy ugrać... 3...2...1.... START!
Aha, mała uwaga, gram wiele spotkań, za to na forum będę zamieszczał tylko część z nich, które uważam za najbardziej atrakcyjne:razz: Jednak dla potrzeb tematu będę numerował typy...

1. Twente - Werder. Kupiłem dokładny wynik 2-2 po kursie 16,0 za kwotę 130e
. Spodziewam się spadków na tym wyniku jako, że obydwie ekipy prezentują ofensywny styl gry i jest szansa, że padnie wiele bramek. Dodatkowo dziś padło wiele goli w LM, więc pozytywne nastroje mogą przenieść się na jutro..
Tuż przed meczem wrzucę screen z zyskiem bądź stratą. :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 46

metalista

Użytkownik
Obiecałem, że wrzucę tuż przed meczem screen z moją wygraną, niestety muszę mieć &quot;nabite&quot; 20 postów aby to zrobić, więc na screen musicie poczekac do jutra. Na wspomnianym meczu wyhandlowałem 25euro, więc na moim koncie jeszcze przed gwizdkiem jest pewny zarobek!:grin:

Vader// Trochę magi i już możesz wkleić kupon. Temat zapowiada się ciekawie i będę go śledził. Pozdrawiam
 
M 46

metalista

Użytkownik
Bardzo dziękuje adminowi, za tak szybkie rozpatrzenie mojej prośby:razz:

Oto wspomniany screen:

Jak już wspomniałem, dzięki tradingowi nasz zakład jest wygrany już przed spotkaniem, a my bez stresu zarabiamy 25 euro - tylko z jednego meczu.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Dzisiaj mecze LE. Ja wybrałem sobie na dziś spotkanie Liverpoolu i będe chciał coś ugrać na rynku meczowym. Zakupy zrobiłem już w poniedziałek, a teraz będe chciał tylko ugrać drobne sumy na jednym ticku

2. Napoli - Liverpool, Back Napoli po kursie 2,3 za 100euro. To był punkt wyjścia w poniedziałek. Zakład już odsprzedałem. Teraz kurs na Liverpool zaczął spadać. Zobaczmy co uda się z tego ugrać. Screen wieczorem ????
 
M 46

metalista

Użytkownik
Cześć, witam kolegę.
Kupować czyli BACK, sprzedawać czyli LAY - to podstawowa sprawa. Jesli grasz LAY na jakiś wynik to jesli on nie padnie to wygrywasz. Zakłąda to jednak zostawienie kursu na livie.

Ja gram tylko przed meczem. To co się stanie w czasie meczu nie ma dla mnie ŻADNEGO znaczenia. Kupuję (back) jakiś wynik i liczę, że kurs na niego spadnie. Tak było wczoraj, gdzie kurs na 2-2 spadł z 16,0 do 14,0. Oczywiście mój zarobek jest wynikiem kilku podobnych transkacji na tym rynku - nie sugerujcie się, że ze 130e można nagle zrobić 25e. Zawarłem na różnych wynikach 5-6 transkakcji aby go uzyskac.

Ja zaczynałem w styczniu z budżetem 100 euro, dziś mam kilkanaście razy więcej, bo spotkałem na swojej traderowej drodze ludzi którzy mi pomogli się w tym odnaleźć. 200 funtów na początek to aż za dużo ????

Ryzyko przegranej oczywiście istnieje, dlatego uczyć należy sie na małych stawkach i obserwować, notowac, analizować i czytać. Nikt wam nie da zysków bez ryzyka, ale na pewno jesli będziecie sie starć to wyjdziecie na swoje. Gdyby kurs poszedł w drugą stronę pewnie stracilbym, ale tylko część stawki.
Vader// kolego ale jakakolwiek forma reklamy innych stron jest zakazana.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@serious
Gdy kurs idzie nie po mojej mysli to spoglądam na inne rynki tego samego meczu. Jeśli tam również dzieje się źle, wtedy natychmiast tnę straty i sprzedaje zakład po wyższym kursie - a więc ze stratą dla mnie. W tradingu fajne jest to, że nawet jeśli popełniasz błędy to nigdy nie tracisz całej stawki, a tylko niewielką jej cześć.
A oto screen z dziś. Zabawy na 1 tick wyszły dzisiaj na &quot;zero&quot; zysk który widzicie został wypracowany już wczoraj. Dla niektórych 14 euro to może niezbyt wiele, pamiętajcie jednak, że na giełdzie trzeba nabierać &quot;pożywienie&quot; małą łyżeczką, a nie wielkim kubkiem. Ważne,że dzień na ✅
 
M 46

metalista

Użytkownik
Na dzisiaj oferta strasznie mizerna. Wybrałem sobie spotkanie w 2 lidze francuskiej Reims - Grenoble. Zagrałem Back Remis po kursie 3,15 za 100 euro. Będę starał się sprzedać zakład 2-3 ticki niżej. W lidze tej nie pada dużo bramek, więc mam nadzieje, na choć symboliczny zysk.
 
W 0

waska92

Użytkownik
Witaj ???? widze ze jestes dobry w ten trading bys mi mogl to trochebardziej wytłumaczyc na czym to polega?? i gdzie moge tak grac?? Dziekuje i pozdrwiam i zycze powodzenia ????
 
M 46

metalista

Użytkownik
Vader// jeśli nadal będziesz promował inne strony, choćby na PW to zakończysz żywot na forum.
Piszecie mi na privie, że też chcielibyście spróbować tego &quot;systemu&quot; To nie jest żaden system. Ja nie opieram się na matematycznych wyliczeniach, nie bazuje na szcześciu, czy dziwacznych systemach. Trading to dyscyplina podobna do gry na giełdzie tylko prostsza. Dzięki niemu można uzyskać profity w dłuższym okresie, a nie jednorazowe wygrane.
Dzisiejsze spotkanie zakonczyłem pod kreską, strata niewielką bo tylko 1,51euro. To jest własnie fajne w tradingu, że nie tracę całej gotówki! W kązdym momencie moge sie wycofać, bądź wyjśc na &quot;zero&quot;. Tu w przeciwieństwie do buka w każdej chwili mogę anulować zakład.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@Vader
Nie promuję żadnej własnej strony i na PW również nie rozsyłam adresów stron - dobrze o tym wiesz. Jeśli ktos naprawdę będzie zainteresowany tradingiem to sam sie dokształci w tym temacie - bez mojej dodatkowej pomocy. Tak czy inaczej, nie zamierzam wylecieć z forum przez podejrzenia, więc konczę ten wątek.

4. Sunderland - Aston Villa kupuje wynik 0-0 po kursie 9,6 za 100euro. Obydwie ekipy wyrównane, a kursy na ten wynik spadają. Liczę, że złapię z 1-2 ticki. Ponadto ostatni mecz AV zakończył się bezbramkowym remisem, co również nam sprzyja. ????

Aha, sprawa formalna. podsumowania po 10 typach, a końcem m-sc wrzucę całościowe podsumowanie za październik.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Jako, że dziś dużo spotkań dorzucę na dziś jeszcze dwa typy:
5. Borussia - Werder kupuje dokładny wynik 3-3 po kursie 55 za 60 euro. Ostatni mecz między nimi zakończył się wynikiem 4-3. Mam nadzieje, że dzięki temu kurs spadnie.
6. Chelsea - Wolves kupuje 3-0 po kursie 7,8 za 100euro. Chelsea to zdecydowany faworyt i kibice spodziewają się wielu bramek - ja również.
Wszystkie 3 screeny wrzucę po 16 ????
 
M 46

metalista

Użytkownik
Pora na podsumowanie dzisiejszych typów. Trochę później niż obiecałem, ale musiałem wyjść. Na meczu Aston Villi zaliczyłem stratę 6 euro, rynek poszedł nie po mojej myśli i zdecydowałem się zamknąć pozycję ze stratą. Oczywiście mógłbym zostawić mecz na live i po 2-3 min sprzedać z zyskiem, ale w tradingu ważna jest dyscyplina!
Na meczu Werderu zarobiłem 5,31 euro, rynek zachował się bardzo przewidywalnie. Jeszcze większą ucztę miałem przed meczem Chelsea, gdzie zainkasowałem 14,42 euro. Kupowałem i sprzedawałem wynik 3-0.
Poniżej screeny:


 
M 46

metalista

Użytkownik
@SONY
Dokładnie tak, wszystko to co robię odbywa się przed rozpoczęciem meczu i ja osobiście nigdy nie gram na LIVE. Końcem miesiąca wrzucę podsumowanie i zobaczycie ile można w ten sposób ugrać. Oczywiście, jest kilka rodzajów tradingu i część z nich dopuszcza oczywiście grę na live. Zarobki są wtedy wieksze, ale i ryzko rośnie proporcjonalnie. Kazdy sam podejmuje decyzję co do agresywności swojej gry.

Zaraz wychodzę, i będe dopiero wieczorem, więc gram tylko jedno spotkanie.
7. Lille - Marsylia zamierzam kupić Remis po kursie 3,3 za 150euro. Zobaczymy czy uda się kupić taki własnie kurs. Obydwie drużyny pochodzą z underowej ligi , a ich poziom jest dość wyrównany.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Wczoraj mój zakład po kursie 3,3 nie został jednak przyjęty, a szkoda bo dobrze przewidziałem trend i mozna było co nieco zarobić. Screenu z tego meczu nie ma więc co wrzucać, ale dla potrzeb statystycznych potraktuje go jako niebyły. Dzień jednak i tak był udany bo trafiło się między innymi coś takiego:

W zestawieniu nie będe brał tego typu oczywiscie pod uwagę. Chcę tylko pokazać, że to co prezentuje na forum to tylko część mojej gry.

Jeszcze raz kupon nr 7 ????
7.Napoli-Milan kupuje under 2,5 po kursie 1,88 za 250e. Obydwie ekipy bardzo osłabione. Mam nadzieje, że ta wiadomość pociągnie za sobą kursy na undery w dół.:cool:
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Jaki ty masz budżet, że grasz za 250e ? Bo ruzmiem, ze musisz potem odkupic zaklad po tej samej kwocie. Czyli masz ponad 2000 zł?
 
M 46

metalista

Użytkownik
@SONY
Wcale nie trzeba mieć 2 tys żeby odkupić zakład. Wystarczy, że zagram za 250 euro i mając dla przykładu zero na koncie mogę bez problemu zakład odkupić. Mało tego - stawka NATYCHMIAST wraca na moje konto i nie muszę czekać na zakończenie zdarzenia. Czeka sie tylko na dopisanie zysku. Mój budżet w tej chwili jest dośc duży, ale zaczynałem od przysłowiowych 100e...

Na tym rynku, w meczu Napoli udało się wygrac 9,07euro. Prócz tego zysk przyniosły również inne rynki;)

 
M 46

metalista

Użytkownik
8. Ceuta - Barcelona sprzedaje (LAY) Barcelone po kursie 1,27 za 350e. Tym razem gram na odwrót niż was do tego przyzwyczaiłem. Zaczynam od sprzedaży zakładu. Tak naprawdę moje ryzyko wynosi teraz 100euro, a jesli wygra Ceuta lub będzie remis wygram 350e. To jest tak jakby 1X u zwykłego bukmachera. Liczę, na wzrost kursu na Barcelone, ponieważ zagra praktycznie drugim składem.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Możesz to nam rozjaśnić. Osobiście bawię się w bukmacherkę od kilku lat (z różnym skutkiem), ale troche nie ogarniam tego, co robisz. Jak możesz nie mieć nic na koncie i odkupić zakład?
Możesz to krok po kroku wyjaśnić. Jak to robisz? Doskonale się orientuję, co to jest LAY i BACK, ale w tym przypadku trochę nie kumam. Myślę, że też tak będzie lepiej dla ciebie, bo pewnie otrzymujesz sporo prywatnych wiadomości.
Napisz to możliwie jak najprostszym, najłatwiejszym do zrozumienia językiem. Będziemy bardzo wdzięczni.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@SONY
Piszesz, że bawisz się w bukmacherkę od dłuższego czasu, ale widze że na giełdę Betfair jeszcze nie zaglądałeś. Mnie też ciężko było zrozumieć mechanizmy działania giełdy oraz to że tak długo dawałem się &quot;ogrywać&quot; przez buki. Każdy sam musi spróbować i tylko przy pomocy obserwacji i nabytego doświadczenia nauczyć się jak działa giełda.

Co do twojego pytania - mogę odsprzedać zakład ponieważ BF jest giełdą inteligentną. Mogę zatem zawrzeć zakład za kasę, z przewidywanego zysku z pierwszego zakładu, nawet jesli mam puste konto. Tzn, że BF &quot;pamięta&quot; że zawarliśmy wcześniejszy zakład i teraz umożliwa nam odzyskanie:
1. jeśli notujemy zysk - wtedy wraca cała stawka, a zysk po zakonczeniu zakladu.
2. jeśli notuujemy strate - wtedy wraca stawka pomnijeszona o zanotowaną stratę.

Mógłbym cały elaborat napisać, ale bez pratyki nic wam to nie powie :?

Co do moich zakładów. Chyba sprzedam Barce i wyjde na &quot;zero&quot;, bo kurs wcale nie chce iść po mojej myśli. Dorzucę za to jeszcze jeden typ:
9. MU- Wolves kupuje under 2,5 po kursie 2,36 za 150e. SAF posadzi na ławce największe gwiazdy, więc kurs na under powinien nieco spaść.
 
Do góry Bottom