>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

odzien 153

odzien

Użytkownik
Kilka zagrań underowych. Z ważniejszych zdarzeń to red na wysokość ok 215j można było zostawić i odczekać ale uparłem się na wyjście żeby nie złamać swoich założeń - to mnie cieszy.
Sam dzień na plus w trakcie jeszcze spotkanie Torino - Milan i Malaga - Sociedad, które nie mają dużego wpływu na to co dzisiaj się wydarzyło na moim koncie.
Kończę poniedziałek z greenem: 363j ✅
Nadmiar pracy wyklucza mnie z aktywnego uczestnictwa na forum ale poprawie się po powrocie do domu ;)
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Genclerbirligi 1-2 Fenerbahce ✅ 126j
Typ: Under 4,5
Kurs wejścia: 1,27
Budżet: 1021j
Cameroon 1-1 Guinea-Bissau ✅ 114j
Typ: Under 3,5
Kurs wejścia: 1,29
Budżet: 815j
Newcastle 2-0 Birmingham ✅ 51j
Typ: Under 4,5
Kurs wejścia: 1,15
Budżet: 800j
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Panathinaikos 2-1 Platanias ✅ 168j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1235j
Kurs wejścia: 1,24
Senegal 2-0 Zimbabwe ✅ 90j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1235j
Kurs wejścia: 1,18
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Nareszcie w domu i normalne streamy ;-) mam nadzieję, że przełoży się to na wyniki


Port Vale 2-1 Bury ✅ 146j
Typ: Under 5,5
Kurs wejścia: 1,18
Budżet: 1285j

Freiburg 1 - 1 Bayern ✅ 690j
Typ: Bayern
Kurs wejścia: 3,2
Budżet: 300j
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Stoke 1-0 Man Utd ✅ 900j
Typ: Lay Stoke
Budżet: 220j
Kurs lay: 2,78
Trapani 2 - 1 Novara ✅ 90j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1020j
Kurs wejścia: 1,2
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Na dzisiaj przedstawię wam dwie taktyki, które również często wykorzystuję i równie często się sprawdzają. Taktyki wykorzystuję jedynie gdy mam podgląd meczu a nie same statystyki.

1 taktyka - dzisiaj się nie udało ale spójrzcie jak minimalnym kosztem można zrobić dużo większy green grając przeciwienstwo tego co zamierzamy w meczu, który jest overowy ale nie padło sporo goli.


Mecz już wygreenowałem. Grałem under. Niewielkim kosztem jednak można zrobić większego greena na over stawiając może 2-3$ swojej wygranej. Jak siądzie to mamy praktycznie green x2, jak nie siądzie mamy green pomniejszony o te 2-3 dolary.


Wariant drugi który dzisiaj bardzo mi się opłacił. Underdog strzela gola (mecz Stoke - United). Oglądając spotkanie widzę, że United strasznie chce strzelić gola ale im to nie wychodzi, zostawiam swój lay Stoke i czekam na rozwój wydarzeń wierząc, że coś wpadnie. Gol nie pada do 80 minuty a napór wzrasta - licze się ze stratą całości wkładu który na Lay w tym wypadku nie powinien być większa niż 20% standardowej stawki (grając normalnie za 1000 tutaj gram za 200 itp ). Nadchodzi moment 90 minuty - w takich meczach często padają bramki w doliczonym czasie, ktoś nie wytrzymuje, pada karny, czerwo, gol z czapy ze spalonego i wiele innych podobnych kuriozalnych sytuacji.

Co warto zrobić? Dołożyć 40% stawki początkowej na Lay gdzie kurs jest ok 1,09 w tym momencie. (40% stawki z 200j to 80j ) i czekać na rozwój wydarzeń.

Sami zobaczcie efekt:




:cool::cool::cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odzien 153

odzien

Użytkownik
Na tym kończę swój tydzień. Zastanawiałem się czy wprowadzić zmianę w wypłatach ale na ten moment zostaje przy wariancie który stosowałem do tej pory.
Tydzień I - wypłata 400j
Tydzień II - wypłata 950j
Tydzien III - wypłata 1225j
Tydzień IV - wypłata 440j
Tydzień V - wypłata 1417j
Tydzień VI - wypłata: 3034j
Tydzień VII - wypłata: 535j
Tydzień VIII - wypłata: 1881j
Tydzień IX - wypłata: 1130j
Tydzień X - wypłata: 2444j
Łącznie wypłacono: 13446j ✅
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Na dzisiaj skromne zagrania.
LTD w meczu Zimbabwe z Tunezją oraz over 1,5 w tym samym czasie. Wrzuciłem typ i wyszedłem ze śmieciami, wróciłem i było 0-1 zamknąłem oba rynki z łącznym profitem ok 130j ✅ patrząc na to co wydarzyło się w pierwszej połowie żałuję, że z automatu wyszedłem z rynku.
Kolejny mecz to PAOK i tutaj standardowy under 2,5 z greenem ✅ 49j
 
M 81K

marok

Użytkownik
Czytam Twój temat z przyjemnością, ma duże walory edukacyjne (chwała Ci za to), ale i ze sporą rezerwą. Bawię się już na BF od trzech lat i zadziwia mnie Twoja skuteczność, tym bardziej że grasz na rynkach piłki nożnej &quot;in&quot;, gdzie zdarzają się różne cuda codziennie ????
Musiałbyś mieć wyjątkowe szczęście aby na tyle zagranych rynków nie zanotować serii 2-3 redów pod rząd co nie pozwoliłoby Ci zakończyć tygodnia z dodatnim bilansem. Często robisz wejścia za 1000j aby zdobyć greena 100j grając undera z zapasem jednej bramki. Jak Ty to robisz, że ta bramka nigdy nie pada? Gdyby padła red wyniósłby ok 500j. Piszesz czasami o takich wpadkach ( w drugiej części swego tematu, bo w pierwszej wchodziło Ci wszystko ???? ), ale zaraz dodajesz, że red został odrobiony lub znacznie zredukowany, czyli co? wszedłeś w inny rynek za 5000j aby odrobić to 500j straty? Można i tak ale następna bramka i już 2500j na minusie ????
Powtórzę jeszcze raz, czytam z przyjemnością, mało jest tak ciekawych tematów, rano zaraz po sprawdzeniu poczty i prognozy pogody wchodzę w Twój temat, i chciałbym abyś pisał jak najdłużej ???? Wydaje mi się jednak, że gdzieś na dole, drobnymi literkami powinieneś napisać, że temat jest odrobinę podkolorowany, a wysokie redy pominięte ????
Gdzieś na forum ktoś napisał, że za namawianie do grania layem kursów powyżej 2,00 powinno się &quot;rozstrzeliwać bez sądu&quot;, ja się z tym zgadzam, a dodatkowo nie polecałbym grania kursów poniżej 2,00 backiem ???? Zaraz ktoś napisze, że można grać nawet kursy 1,01 aby tylko miały &quot;VALUE&quot;. Value to ja sobie mogę znaleźć zakładając się z kumplem, który wypił kilka piw za dużo, z bukiem to może się udać przypadkiem lub komuś kto kiedyś u buka pracował, a nie nam czytelnikom tego forum ???? Wiem, że na BF zakładam się być może z kimś niekompetentnym, ale takie kursy zbyt szybko są sprowadzane do poziomu buków (być może przez samych buków) aby amator zdążył zareagować.
Nie oczekuję żadnych dowodów na to, że jednak masz takie szczęście, napisałem to przede wszystkim dla nowych użytkowników forum i BF aby podchodzili do tego i podobnych tematów z dystansem ????
Wspomniałeś tutaj o swojej znajomości z HAGISem, autorem świetnego wg mnie tematu o tradingu koników &quot;pre&quot;, dawno nic nie napisał o koniach, może spróbowałbyś go namówić do powrotu? ????
Pozdrowienia i powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
odzien 153

odzien

Użytkownik
Wydaje mi się jednak, że gdzieś na dole, drobnymi literkami powinieneś napisać, że temat jest odrobinę podkolorowany, a wysokie redy pominięte
A co to miałoby na celu ? Przykładowo 9-01 pisałem o redach które mi się przytrafiły i było tego ok 2300j czy to mało ? Nie zawsze trafiam z analizą ale w handlu jestem minimum 12 godzin dziennie więc mogę spokojnie powiedzieć, że trochę siwych włosów mi od tego przybyło.

Dzięki za słowa uznania, że &#39;dziennik&#39;, który tutaj prowadzę jest jedną z twoich codziennych lektur ale z całą pewnością możesz go traktować serio. Dla mnie to hobby i rozrywka a nie sposób na życie.

Gole czasami padają o tym też piszę, jeżeli rynek jest dla mnie underem to i po golu nic się nie zmienia. Dokupuję jednostki, wychodzę z mniejszym redem lub często nawet greenem.

Taktyki są różne ostatnio wspominałem o taktykach które często stosuję, jedna się udała druga nie ale znowu dzisiaj ta druga okazała się skuteczna.



Z Hagisem znamy się z forum. Jakiś czas temu do niego pisałem ale nie mam żadnego odzewu z jego strony, być może kiedyś uda się pohandlować wspólnie czego sobie życzę bo był to wartościowy czas.

Dziś na ✅ 211j i szansa na dokładkę.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Z dedykacją dla kolegów z tego działu :)
Six costliest trading mistakes”, Robert Miner
1. Brak planu inwestycyjnego.
Każdy trader, który odnosi sukces na rynku trzyma się opracowanego planu inwestycyjnego (eliminuje błędy)
2. Uzależnienie od tradingu.
Uzależnienie od rynku objawia się składaniem dużej ilości zleceń, ale nie zarabianiem pieniędzy.

3. Ponoszenie dużego ryzyka na każdy trade.

Jeżeli ryzykujesz więcej niż 3% kapitału na jedną transakcję, oznacza to że plan inwestycyjny wymaga poprawy

4. Poleganie na programach, zamiast poszerzaniu wiedzy o inwestowaniu.

Nadmiar informacji jest problemem, nie rozwiązaniem. Większość inwestorów twierdzi, że więcej informacji rynkowych sprawia, że są lepszymi traderami. Nie przywiązują uwagi do nauki inwestowania.

5. Skomplikowanie zasad inwestycyjnych.

Skuteczni traderzy mają zwykle dość prosty plan inwestycyjny w oparciu o kilka kluczowych zasad i zaledwie jedną lub dwie strategie zawierania transakcji.
6. Brak odpoczynku od inwestowania
Skuteczni traderzy robią przerwy w inwestowaniu bo potrzebują odpocząć od rynku, tak jak w każdym biznesie.

U mnie dziś skromnie cztery spotkania ✅ 243j
 
cock 756

cock

Użytkownik
3. Ponoszenie dużego ryzyka na każdy trade.
Jeżeli ryzykujesz więcej niż 3% kapitału na jedną transakcję, oznacza to że plan inwestycyjny wymaga poprawy
Z perpektywy czasu - oj... Tego jednak pokonać nigdy nie umiałem.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem 3% odnosi się do giełdy finansowej, forexa itp. W sporcie jednak są trochę inne realia i można dołożyć więcej.
 
J 0

jakutnik

Użytkownik
bardzo mi się podoba ta taktyka grania over (3,5/4,5) w okolicach 85&#39;, nawet od wczoraj zacząłem robic statystyki takich meczów w skali dziennej, zobaczymy co wyjdzie po miesiącu, ile takich zadrzeń będzie miało miejsce względem kursu drużyny strzelającej ????
pozdrawiam!
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Barcelona 1-0 Sociedad ✅ 90j
Typ: Under 2,5
Budżet: 85j
Kurs wejścia: 5,3
Cóż gol padł ale wejście za niedużą stawkę z wiarą, że do przerwy nic się nie wydarzy. Niczym wróżbita Maciej - &quot;kolejna trafność&quot;.



Na dzisiaj tyle nie dużo ale myślę, że maks który mogłem wycisnąć z ubogiej dzisiejszej oferty.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Wczoraj nie miałem czasu żeby się rozpisywać. Popełniłem błąd żółtodzioba ;) zostawiłem mecz bez dokupienia jednostek i sam sobie rozgrywał się jak w standardowej bukmacherce. Cóż Bourg-Peronnas v AC Ajaccio : Over/Under 4.5 Goals nie pykło i popłynłałem na ⛔ 750j

Wczorajsze greeny:
Aberden v Dundee ✅ 185j
Frosinone v Brescia ✅ 21j
Union Berlin v Bochum ✅ 47j
Schalke v Eintracht Frankfurt ✅ 166j
Den Bosch v Jong Ajax ✅ 275j
Oud-Heverlee Leuven v Lierse ✅ 255j - tutaj fartownie nie wyszedłem dwa razy z meczu ponieważ dwa razy nie bramka nie została uznana
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Przerwa na forum = przerwa w pisaniu :)
Kolejny tydzień za nami, nie będę pamięcią wracał do weekendu bo niewiele się działo na moim koncie BF ze względu na planowaną przerwę.
Wypłata w zeszłym tygodniu: 2025j ✅
Łącznie wypłacono: 15471 ✅

Ten tydzień zaczałem z lekkim greenem: 88j
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ciekawa historia i przykład profesjonalnego tradera.
Paulo Rebello – Full-Time Football Trader
Paulo rozpoczął studia związane z giełdą w 99&#39; poprzez połączenie zamiłowania do piłki nożnej i zainteresowanie inwestowaniem trafił na Betfair.
Wiążąc swoją przyszłość z różnymi wymianami giełdowymi, trafiając na BF decydował się na ryzykowną ale skuteczną inwestycję.
Zakłady Betfair mogą być postrzegane jako szybko zmieniające się aktywa finansowe. Dlatego można zrobić wysoki zysk (procent inwestycji) w bardzo krótkim terminie.
&quot;Zasada którą należy pamiętać, to: większy potencjalny zysk, tym większe potencjalne straty&quot;
Mam kilka rad dla początkujących w świecie traderów:
- Nigdy nie zaczynaj z pieniędzmi, w momencie gdy nie możesz pozwolić sobie na stratę.
- Zawsze należy stosować system zarządzania Bankiem, na przykład: udział w wysokości 10% swojego banku, w ten sposób można postawić mniej negatywnej passy i postawić więcej w momencie uzyskania value
- Zawsze dokumentować swoje zakłady do dalszej analizy i przypomnienia nie tylko utraconych zakładów, ale także wygranych zakładów
- Nigdy nie popełnić tego samego błędu dwa razy: analiza błędów i zapisanie go najlepiej w takim miejscu żeby widzieć notatkę przy kolejnych wejściach.
Używaj statystyk do obstawiania piłki nożnej.
Statystyki meczu mają wszystkie istotne informacje statystyczne dla mnie: ostatnie 3 lata head-to-head, ostatnie 10 meczów we wszystkich rozgrywkach, wszystkie ostatnie mecze z tej konkurencji, czyste konto i średnie over/under home / away, ilość bramek w odstępie 15 minut.
Przed wejściem sprawdzaj aktualności z oficjalnych stron.
Opowiem ci historię o tym, jak zdecydowałem się zaryzykować 1320j w ostatniej chwili meczu ... i to bardzo dobrze płatne
.
Mecz: Getafe vs Athletic Bilbao - 14/03/2015
- Getafe zdobyło gola na 2-1 i było tylko 30 sekund pozostało meczu
- Bilbao rzut rożny
- W tym momencie Lay zwycięstwo Getafe było na 1.04
- FAKT: Wiem z wcześniejszych badań, że Bilbao jest zespół, który strzelił najwięcej goli ze stałych fragmentów, w całej hiszpańskiej lidze
- Postanowiłem zaryzykować zakład lay zwycięstwo Getafe,
- Jeśli myślimy na odwrót, szansa Bilbao strzeleniu gola w tym fragmencie była wysoce powyżej 4% więc to rozumowanie sprawia, że ​​zakład przeciwko Getafe to bardzo dobry zakład procentowy
- W momencie zagrania 1320j mogę wyjąc 33000j
- Zauważ jaki stosunek zakładu do możliwej wygranej jest w tej opcji.


GOOOOOOOOOOOOL 2-2




Od siebie. Jest to taktyka którą czasami stosuję (kilka postów wcześniej) na mniejszą skalę. Niewielkim nakładem finansowym można zbudować potężny strzał. Z większością wytycznych Paulo muszę się zgodzić ponieważ sam je stosuje i często przypominam o konieczności prowadzenia dziennika, notowaniu błędów i dobrych zagrań.
Artykuł może nie wnosi nic specjalnie nowego, ale sama historia tego meczu jest bardzo ciekawa ;)

Ipswich 0 - 3 Derby ✅ 88j
Arsenal 1 - 2 Watford ⛔ 24j
Bristol City 1 - 2 Sheff Wed ✅ 196j
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Chambly Thelle v Monaco ✅ 108j
Typ: Under 6,5
Kurs wejścia: 1,17
Budżet: 1200j
West Ham 0-3 Man City ✅ 131j
Typ: Under 5,5
Kurs wejścia: 1,23
Budżet: 1200j
Hearts 3-1 Rangers ⛔ 243j
Typ: Under 6,5
Kurs wejścia: 1,18
Budżet: 1500j
Newcastle 2-1 QPR ✅ 175j
Typ: Under 4,5
Budżet: 1250j
Kurs wejścia: 1,33
Stoke 1-1 Everton ✅ 127j
Typ: Under 3,5
Kurs wejścia: 1,39
Budżet: 800j
Rennes 0-2 Paris St-G ⛔ 219j
Typ: Under 3,5
Kurs wejścia: 1,38
Budżet: 600j
Atletico Madrid 1-2 Barcelona ✅ 106j
Typ: Under 4,5
Kurs wejścia: 1,18
Budżet: 1000j
Roma 1-1 Cesena ✅ 133j
Typ: Under 3,5
Kurs wejścia: 1,23
Budżet: 1200j
 
Do góry Bottom