>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading Betfair

Status
Zamknięty.
M 0

maxityper

Użytkownik
Bzdura. 2-0 w 11. minucie to jest fuks, niezależnie od doboru drużyn, pominąwszy skrajne sytuacje. Inny przykład to opis grania lay 0-0 na tej stronce i mecz, w którym bramka pada w 6. minucie - baardzo to wszystko optymistyczne.
Mimo wszystko jak widac ktos dobrze przewidzial meczyki w obu przypadkach bo screeny sa na biezaco a nie dobrane do wynikow;) Z drugiej strony nie ma sie co dziwic ze ktos opisuje spoosb tradingu na udanych meczach ;)

Pozdrawiam
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Androlo - Twoja składnia i styl jeży mi szczecinę na głowie... I śmiem twierdzić, że Thepilator jest wstanie postawić więcej na jeden zakład niż Ty będziesz wstanie, nawet jeśli wkrótce nie zbańczysz na tych swoich kursiwach 1.03 i layach 70.00 ...
PS: Niech tu jakiś mod czasem zajrzy i zrobi porządek, a nie że koleś sobie piszę 5 postów pod rząd zupełnie nie na temat...
 
A 52

androlo

Użytkownik
Androlo zdradz nam swoj wiek ? (obstawiam na 14 lat) Twoja gra z tradingiem nie ma nic wspolnego Ty poprostu grasz kursy 1.1 za caly budzet. Predzej czy pozniej sie przejedziesz a wtedy bedziesz plakal mamie w rekaw ????
i znow bl
zrozum mnie!

gram to co jest pewne

majac kase odpowiednia haha
wygrasz

ja ci daje:-D gwarancje!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Temat delikatnie posprzątałem,praktycznie faktycznie wszyscy uczestnicy,kłótni otrzymali,ku przestrodze kilkudniowe bany.Miałem wszystko skasować ,lecz stwierdziłem,że ten temat z Waszymi tekstami,warto zachować ,aby przestrzec innych przed bezsensownym pisaniem.Pozdrawiam fox71.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom