>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Totolotek - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Bzdura, ja właśnie puściłem kupon za 700 zł i jakoś nie ma żadnego limitu.
Kolega pisał chyba o jakimś zakładzie specjalnym na LM, miałem dokładnie to samo niestety :-( Szkoda poważny buk na LM spokojnie powinien brać większe stawki nawet na zakłady specjalne w przypadku 1/2 LM dlatego :zoltakartka:
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
czy tylko mi się wydaje, że celowo blokują możliwość zagrania przez apkę niektórych meczów, zmuszając do gry przez kompa bez promocji?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
czy tylko mi się wydaje, że celowo blokują możliwość zagrania przez apkę niektórych meczów, zmuszając do gry przez kompa bez promocji?
Niestety ale masz racje. Myślałem, że ten przypadek dotyczy tylko tenisa ale nie tylko. Dosłownie kilka minut temu chciałem pograć przez apke win Niemców (hokej) a tu niespodzianka ... kursy zablokowane. Oczywiście na PC jak najbardziej dało radę pograć, no ale z podatkiem 12%.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Ten totolotek to jakieś średniowiecze, wczoraj wysłałem wiadomość do supportu, zero odzewu, miałem tam wpłacać ale widze żemają w 4 literach klientow, wiec chyba kasa pojdzie gdzie indziej
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ten totolotek to jakieś średniowiecze, wczoraj wysłałem wiadomość do supportu, zero odzewu, miałem tam wpłacać ale widze żemają w 4 literach klientow, wiec chyba kasa pojdzie gdzie indziej
Zarejestruj się i za darmoszkę dostaniesz 20 zł, sprawdzisz wtedy co i jak :razz:
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nowe metody płatności w Totolotek

Wielki plus za PaySafeCard ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
I bardzo dobra decyzja! Po zmianie banku nie mam już tak łatwo dostępnego wpłatomatu (najbliższy w Krakowie), więc często korzystałem paysafecard, doładowywałem nim konto na skrillu i potem robiłem depozyt, ale tak się dało tylko do stsa i lvbet, więc wybór był ograniczony, a dodatkowo skrill za zasilenie konto w ten sposób pobiera 7,5% prowizji, więc dobrze mieć możliwość bezpośredniej wpłaty, tym bardziej np. w piątki, gdy gra się tam bez podatku ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dobra rada dla wszystkich. Omijać z daleka wszystkie promocje od wpłaty w Totolotku. Dałem się skusić i teraz po przegraniu bonusu przy kolejnej wpłacie muszę robić obrót przegranego bonusu. Istne średniowiecze, nie polecam. Dodam, że nigdy wcześniej u żadnego buka z podobna sytuacją się nie spotkałem dlatego ????
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nie rozumiem zachowania Totolotka w dniu dzisiejszym ...

Cały czas jest problem techniczny z zagraniem żużla... zdarza sie ale nikt nie potrafi powiedzieć kiedy i czy wogóle będzie on rozwiązany ?!

Poza tym czy nie wypadałoby umieścic takiego komunikatu na stronie bo w tej chwili żeby sprawdzic czy usterka zostala usunieta trzeba dokonywać próby zagrania kuponu i tak w kółko...

Taka własnie jest obsluga buka ktory chce w jakims stopniu konkurowac na rynku ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wczoraj w toto w naziemnym zagralem kupon. Potem zauważyłem, ze policzyli mi bez podatku wszystko w ramach jakiegoś bonusu &quot;Gram Grubo&quot;. Ktos wie kiedy takie okazje bywaja? Czy to dlatego, ze Polacy wczoraj grali, czy jak? Czy dzis np. tez bez podatku można puścić?
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
a o co chodzi w tej promocji, bo za daleko mam do punktu, zeby sie pofatygowac i dowiedziec ze promocja do 20zł na 6 zdarzen po kursie 3zł.
 
T 9

typer1992

Użytkownik
a o co chodzi w tej promocji, bo za daleko mam do punktu, zeby sie pofatygowac i dowiedziec ze promocja do 20zł na 6 zdarzen po kursie 3zł.
Zagrasz kupon toto za dyszke tp mozesz postawic kupon bez podatku,jednak max stawk 99 pln
 
Do góry Bottom