>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tomasz Adamek vs Steve Cunningham II - 22-12-2012

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
To może ja się wypowiem na temat tej walki - ale króciutko.

Na moje oko było 115:113 dla Cunninghama, ale... każde punktowanie w zakresie właśnie 115:113 na rzecz każdego z bokserów było według mnie absolutnie do przyjęcia. Do 6 rundy wyliczyłem sobie idealny remis - czyli po 3 rundy wygrał zarówno Tomek jak i Steve, potem przewagę uzyskał USS wygrywając wyraźnie dwie kolejne rundy. Następnie dwie ostatnie rundy wygrał Adamek - więc z przebiegu walki remis czy minimalne punktowe zwycięstwo jednego czy drugiego nie powinno byc żadnym zaskoczeniem.

Szkoda, że Adamek nie miał pomysłu na tą walkę - mało kombinacji, serii czy powielania akcji gdy był na to czas i miejsce. Jednak starał się zaznaczac swoją przewagę w samych końcówkach rund, gdy był sygnał że do końca danego starcia zostawało 10 sekund Adamek przechodził do nieco chaotycznej, ale ofensywy. - To był widocznie klucz do wygrania walki, bo to jednak Adamek był faworytem i to on w wadze ciężkiej zyskał już pewien szacunek. Dla Adamka porażka w tym pojedynku była by końcem marzeń o ponownej walce o pas Mistrza Świata. Cunn - jeszcze kilka walk dostanie, szczególnie po walce z Góralem - w której pokazał się bardzo dobrze - świetnie zdyscyplinowany taktycznie, ruchliwy i świetnie uciekający od ciosów Tomka.

Co przyniesie rok 2013 dla Tomasza Adamka? - Jeżeli Bułgar Pulev jest na podobnym poziomie jak Cunningham - to Adamek ma szansę zawalczyc jeszcze z Kliczko. Jednak do tego potrzebna będzie znakomita forma i walka, bo o ile dobrze pamiętam to Pulev (którego nie widziałem jeszcze w akcji) jest w Teamie Sauerlanda - więc Adamek będzie musiał zrobic sporą różnicę w tej walce. Niestety Tomek ma już swoje lata i wiadomo o co chodzi - musi dostac jeszcze jedną walkę z sowitą gażą, żeby miał na emeryturę bo nie oszukujmy się - większych szans ani na dłuższą karierę już nie ma, tym bardziej na Mistrzostwo Świata...

Fajna dyskusja nawiązała się w studio Orange Sport w którym Panowie zasiadający w wygodnych fotelach, przy szklanym stole rozpamiętywali według nich - złą decyzję Adamka o przejściu do HW. Michalczewski twierdził, że gdyby Góral został w wadze Cruiser byłby dzisiaj Championem bo ósmej czy dziesiątej obronie pasa Mistrza Świata - a i hajs by się zgadzał, bo każda walka o coś - była by sowicie nagradzana. A tak - widocznie Adamek chce się jeszcze doczłapac do walki z Kliczko i tak jak wspomniałem wyżej...
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
To może ja się wypowiem na temat tej walki - ale króciutko.
Na moje oko było 115:113 dla Cunninghama, ale... każde punktowanie w zakresie właśnie 115:113 na rzecz każdego z bokserów było według mnie absolutnie do przyjęcia. Do 6 rundy wyliczyłem sobie idealny remis - czyli po 3 rundy wygrał zarówno Tomek jak i Steve, potem przewagę uzyskał USS wygrywając wyraźnie dwie kolejne rundy. Następnie dwie ostatnie rundy wygrał Adamek - więc z przebiegu walki remis czy minimalne punktowe zwycięstwo jednego czy drugiego nie powinno byc żadnym zaskoczeniem.
Szkoda, że Adamek nie miał pomysłu na tą walkę - mało kombinacji, serii czy powielania akcji gdy był na to czas i miejsce. Jednak starał się zaznaczac swoją przewagę w samych końcówkach rund, gdy był sygnał że do końca danego starcia zostawało 10 sekund Adamek przechodził do nieco chaotycznej, ale ofensywy. - To był widocznie klucz do wygrania walki, bo to jednak Adamek był faworytem i to on w wadze ciężkiej zyskał już pewien szacunek. Dla Adamka porażka w tym pojedynku była by końcem marzeń o ponownej walce o pas Mistrza Świata. Cunn - jeszcze kilka walk dostanie, szczególnie po walce z Góralem - w której pokazał się bardzo dobrze - świetnie zdyscyplinowany taktycznie, ruchliwy i świetnie uciekający od ciosów Tomka.
Co przyniesie rok 2013 dla Tomasza Adamka? - Jeżeli Bułgar Pulev jest na podobnym poziomie jak Cunningham - to Adamek ma szansę zawalczyc jeszcze z Kliczko. Jednak do tego potrzebna będzie znakomita forma i walka, bo o ile dobrze pamiętam to Pulev (którego nie widziałem jeszcze w akcji) jest w Teamie Sauerlanda - więc Adamek będzie musiał zrobic sporą różnicę w tej walce. Niestety Tomek ma już swoje lata i wiadomo o co chodzi - musi dostac jeszcze jedną walkę z sowitą gażą, żeby miał na emeryturę bo nie oszukujmy się - większych szans ani na dłuższą karierę już nie ma, tym bardziej na Mistrzostwo Świata...
Fajna dyskusja nawiązała się w studio Orange Sport w którym Panowie zasiadający w wygodnych fotelach, przy szklanym stole rozpamiętywali według nich - złą decyzję Adamka o przejściu do HW. Michalczewski twierdził, że gdyby Góral został w wadze Cruiser byłby dzisiaj Championem bo ósmej czy dziesiątej obronie pasa Mistrza Świata - a i hajs by się zgadzał, bo każda walka o coś - była by sowicie nagradzana. A tak - widocznie Adamek chce się jeszcze doczłapac do walki z Kliczko i tak jak wspomniałem wyżej...
Pulev jest całkiem dobry pięknie złamał Ustinova (138kg) ma dopiero 17 walk i jest głodniejszy sukcesu niż Polak poza tym 194 cm czynią go prawdziwym ciężkim .Oprócz Ustinova pokonał także pogromce Sosnowskiego - Dymintenko wygrał jeszcze ze Sprottem i Walkerem . Przeprawa dla Adamka najmierniej 2 razy cięższa niż Cuningham
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
juz wiadomo czemu adamek wygral walka byla ustawiona, nigdy nie uwazalem adamak za dobrego boksera , ale teraz to dla mnie samo dno nie czlowiek



Cały świat bez przerwy dyskutuje na temat wydarzeń z sobotniego wieczoru. W Bethlehem Tomasz Adamek odnotwał kolejne zwycięstwo, które oburzyło niemal wszystkich. Stevowi Cunninghamowi pozostało jedynie uronić kilka łez po porażce niejednogłośnym werdyktem sędziów.



Tymczasem pojawił się wątek, który rzuca całkowicie nowe światło na pojedynek &quot;Górala&quot;. Wszystko zaczęło się od pewnego wpisu na Twitterze. Jeszcze przed pierwszym gongiem Konrad Kaźmierczak, młody polski pięściarz i dziennikarz, napisał...

Dziś na Orange Sport będzie można obejrzeć kupione zwycięstwo Tomasza Adamka. Jak ktoś nie był dawno w teatrze, zapraszam do oglądania ;).

Niewiele później przekonaliśmy się na własne oczy, że rzeczywiście doszło do wielkiego skandalu. Czyżby Kaźmierczak coś naprawdę więdział? Sam zapewnia, że otrzymał przeciek i stąd u niego taka pewność.


Dostałem cynk od promotora działającego na rynku amerykańskim. Funkcjonuję w środowisku bokserskim, znam promotorów i mechanizmy, jakie zachodzą w tym sporcie. Adamek i Cunningham mają tego samego promotora. Gdyby Adamek przegrał, byłby spalony, a Cunningham po prostu powróci do wagi cruiser. Polakowi zależało tylko na tym, by wytrzymać 12 rund, by się nie przewrócić, tak by sędziowie byli zabezpieczeni - mówi młody pięściarz w rozmowie z natemat.pl.

Te sensacyjne doniesienia z pewnością rozwścieczą kibiców, którzy poczują się oszukani. My nie będziemy nikogo osądzać, ale zarzuty w kierunku &quot;Górala&quot; naprawde są bardzo poważne. Jeden z ekspertów zresztą potwierdza, że dziś boks nie jest już czysty.

Boksu nie należy traktować jako sportu w czystej postaci. Gdybym był promotorem, miałbym powiedzmy pięciu zawodników, i organizowałbym galę, aranżowałbym takie walki, by moi zawodnicy wygrywali. W Polsce za kelnerowanie można dostać 1500 zł. Za wystąpienie w walce, tylko po to, by przegrać - mówi anonimowy rozmówca natemat.pl.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom