>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tobet - opinie

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mi jedynie w unibet kiedyś się udało wpłacić moneybookers i od razu wypłacić na konto ale w tobet to nie przejdzie chyba żeby z supportem pogadać że z powodu tego że tobet likwidują wyjatkowo bez obrotu dział finansowy by zrealizował wypłatę.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dla graczy to tragiczna wiadomosc...
Tragiczne to jest ich podejście do ludzi. Cały rok promują swoje zakłady, polecają, a potem nagle w ciągu 10 dni &quot;sorry, zamykamy interes&quot;.
Mam pograne u tych łosi zakłady na cały sezon rozliczane w październiku. Co mi po tym,że zwrócą stawkę, jak typ zagrany w kwietniu po 14, teraz jest warty 1,5.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Nurtuje mnie takie pytanie
Jaki interes ma spółka Betsafe/Betsson w zamykaniu Tobetu ? przecież teraz stali klienci Tobetu bedą szukali nowych bukmacherow i wcale nie jest powiedziane ze wybiorą Betsafe/Betsson, a gdyby zostawili tą stronę, to dalej trzepali by kasę na owych graczach
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ja myślę ze tobet byl zdecydowanie nastawiony na graczy z polski i myślę ze przynosił spore straty na niszowych dyscyplinach żużel niskie ligi polskie plus pewnie wpłat od nas za wiele nie było... po co coś trzymać jak nie przynosi zysku pewnie porównując rynki to taki nordicbet i na buku i kasynie daje większe zyski obrót itp na rynku skandynawskim
 
V 9

viceroy179

Użytkownik
Witam szanowne towarzystwo mam parę pytań
1:było kiedyś głośno iż betsson łyknął tobeta?
2:czy wiadomo już coś na temat wpłat zostanie tak jak jest? 1pln min. czy betsafe reguły? (niby śmieszne pytanie mam tam konto 6 lat ) rozumie inna firma wykupiła ale co z graczami którzy grali tylko właśnie tam ?
3:albo jestem ślepy ale z tego co widzę nima supportu ?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Witam szanowne towarzystwo mam parę pytań

1:było kiedyś głośno iż betsson łyknął tobeta?

2:czy wiadomo już coś na temat wpłat zostanie tak jak jest? 1pln min. czy betsafe reguły? (niby śmieszne pytanie mam tam konto 6 lat ) rozumie inna firma wykupiła ale co z graczami którzy grali tylko właśnie tam ?

3:albo jestem ślepy ale z tego co widzę nima supportu ?
Odp
2. Wątpie, pewnie będzie się to odbywało na dotychczasowych zasadach Betsafe. Sądzę tak bo wczoraj pytałem ich czy niższe ligi polskie będą dostępne w Betsafee to odp mi że narazie nie planują więc i tu pewnie będzie podobnie.
3. Support jest dostępny jeśli wejdziesz w zakładkę -&gt; LiveBet.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
To co wplacisz musisz raz obrocic, bodajze wszedzie tak jest.
Zdjęli limit minimalnej wypłaty i bez problemu wypłacili ponad 80 zł, które zalegało na koncie. Szkoda buka, bo ofertę na niektóre wydarzenia miał ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Zamykamy naszą stronę 10 sierpnia. Od tego momentu nie będzie wstępu do sekcji Zakładów, Zakładów na Żywo, Kasyna ani Pokera.
Będziesz oczywiście miał możliwość wypłaty swoich pieniędzy po 10 sierpnia, lecz gra w naszym serwisie nie będzie możliwa.
To była fantastyczna przygoda i z pewnością będzie Nam Ciebie brakowało!
Życzymy sukcesów i wielkich wygranych w przyszłości
Z pozdrowieniami,
Zespół Tobet

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta
 
R 0

rhpc

Użytkownik
jednak sie ogarneli ????
Zamykamy Tobet, ale do samego końca oferujemy jak najepszą obsługę!

Zamykamy naszą stronę 10 Sierpnia. Zgodnie z wcześniejszą informacją zakłady długoterminowe zostaną anulowane, a środki zwrócone na konto graczy. Częśc graczy poprosiła nas o przeniesienie zakładów do Betsafe. Uważamy, że to doskonały pomysł, zobacz co możemy Ci zaoferować.....

Zatrzymaj zakłady z Tobet, a środki w Betsafe!

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy pomóc Ci przetransferować zakłady do Betsafe. Sprawdź naszą propozycję : jeżeli masz u nas zakład, który nie zostanie rozliczony do 10 Sierpnia, możesz przenieść go do Betsafe kontaktując się z Obsługą Klienta zobacz jak to działa:

Zakład na Tobet zostanie anulowany, a środki zostaną wypłacone na Twoje konto. W tym samym czasie na Betsafe ustawimy ten sam zakład, z tymi samymi kursami, z jakimi postawiłeś kupon.
Zobacz 3 proste i szybkie kroki, które pozwolą Ci przenieść zakład:

1) Utwórz konto na Betsafe (jeżeli jeszcze nie posiadasz konta);
2) Dokonaj depozytu na tą samą kwotę, jaką postawiłeś na zakłady, które chcesz przenieść z Tobet;
3) Skontaktuj się z Obsługą Klienta;

Pośpiesz się! Oferta będzie ważna na minimum dwa dni przed rozstrzygnięciem zakładu, nie dłużej niż do 30 Sierpnia.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy ktoś wie co się stanie z danymi osobowymi zebranymi do celów prowadzenia działalności bukmacherskiej. Czy skany dokumentów, kont mb, rachunków i innych dokumentów które były potrzebne im do weryfikacji kont zostaną usunięte.
 
T 13

txc

Użytkownik
Tobet zawsze ma (mial) identyczna oferte jak w Nordic Bet? Chodzi mi w szczególnosci o żużel. Tobet zawsze mnie zadowalal ( ???? ) jezeli chodzilo o żużlową ofertę. Ktoś porównywał?
W ogóle rejestracja w NordicBet jest otwarta dla Polaków?
 
Do góry Bottom