>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - 100% bonus od depozytu (do 500 złotych)

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Różne już Tobet proponował nam promocje ale dziś pobił wszystkie rekordy :jezora:
Jak dla mnie - promocja świetna :spokodfhgfh:

Tobet – bonus 500!
Tego nie wolno przegapić! Każdy, indywidualnie zaproszony przez nas Klient Tobetu, który dokona wpłaty na na konto tobet.com dostanie od nas ekstra premię w wysokości nawet 500 złotych! To kasa na supergranie i wygrywanie dalszej kasy.

Zasady promocji 1. Promocja „Tobet500” (bonus w wysokości 100% wpłaty na konto zakładów sportowych, maksymalnie 500 PLN) potrwa od godziny 00:00 CET w czwartek 28 maja 2009 do godziny 23:59 CET w środę 3 czerwca 2009.
2. Promocja jest indywidualna i może z niej skorzystać tylko adresat niniejszej wiadomości e-mail.
3. Aby wziąć udział w promocji, należy kliknąć przesłany przez Tobet link do oferty i dokonać wpłaty na konto zakładów sportowych Tobet. Tobet prześle wtedy na konto użytkownika sumę bonusu równą sumie wpłaty (100% bonus), ale nie więcej niż 500 PLN.
4. Najwyższa wartość bonusu wynosi 500 PLN, 100 EUR w zależności od waluty przypisanej do konta użytkownika Tobet.
5. Użytkownik musi dokonać pierwszego zakładu w ramach promocji przed dniem 10 czerwca 2009, w przeciwnym wypadku bonus zostanie odebrany.
6. Kwota bonusu wraz z odpowiadającą mu kwotą wpłaty muszą zostać postawione 4 razy po kursie co najmniej 1.60 (i co najmniej na zakład podwójny) do dnia 31 sierpnia 2009, godz. 23:59 CET, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet.
Przykłady:
  • Wpłata 500 PLN + bonus 500 PLN. Wymagany obrót: (500 + 500) x 4 = 4000 PLN
  • Wpłata 600 PLN + bonus 500 PLN. Wymagany obrót: (500 + 500) x 4 = 4000 PLN
  • Wpłata 300 PLN + bonus 300 PLN. Wymagany obrót: (300 + 300) x 4 = 2400PLN

7. Jeżeli polecenie wypłaty zostanie wydane przed uzyskaniem wymaganego w promocji obrotu, wypłata nie będzie zrealizowana, a bonus zostanie odebrany razem z wszelkimi środkami wygranymi w ramach promocji. W pierwszej kolejności stawiane są środki wpłacone przez gracza, a następnie bonus.
8. Jeżeli wymagania promocji nie zostaną spełnione do godziny 23:59 dnia 31 sierpnia 2009, bonus będzie anulowany, a saldo konta zostanie pomniejszone o jego kwotę.
10. Promocja ważna jest jednorazowo i dotyczy jednego użytkownika, komputera i gospodarstwa domowego. Postanowienia niniejszego regulaminu dotyczą tylko pierwszej wpłaty dokonanej po przystąpieniu promocji.
10. Tobet zastrzega sobie prawo do anulowania promocji lub zmiany jej zasad bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Tobet zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub wycofania udziału w promocji dowolnego użytkownika lub grupy użytkowników.
13. Tobet zastrzega sobie prawo do odmowy zrealizowania wypłaty środków, jeśli zajdzie podejrzenie naruszenia zasad promocji.
14. Oprócz powyższych postanowień zastosowanie mają „Zasady ogólne” użytkowania serwisu Tobet.com.
 
D 17

dragao19

Użytkownik
I od razu mala korekta. Ja nie dostalem maila, a zarejestrowalem sie i dostalem od razu bonus. Super support wszystko mni od razu opisal. Brawa dla nich naprawde robia swietne wrazenie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
I od razu mala korekta. Ja nie dostalem maila, a zarejestrowalem sie i dostalem od razu bonus. Super support wszystko mni od razu opisal. Brawa dla nich naprawde robia swietne wrazenie
Bo bonus jest dla 3000 nowych osób, które jako pierwsze się zapiszą i dla odbiorców maila ????
 
H 17

horba19

Użytkownik
Wpłacał już ktoś kase i faktycznie odrazu na koncie?Pisałem do supportu czekam 30 min i nie odpowiadają narazie.Nie ma też nic czy wpłaty moneybookers sa brane pod uwage...
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Horba19 . A ty wogule byłeś na tej stronie Tobet , że coś piszesz . Bo z tego co wiem to Tobet ma tylko Wpłaty przez Przelew24 . Wiec nie wiem o co CI chodzi . Najpierw wejdz na strone poczytaj sobie , a nie piszesz jakieś głupoty !
 
H 17

horba19

Użytkownik
Horba19 . A ty wogule byłeś na tej stronie Tobet , że coś piszesz . Bo z tego co wiem to Tobet ma tylko Wpłaty przez Przelew24 . Wiec nie wiem o co CI chodzi . Najpierw wejdz na strone poczytaj sobie , a nie piszesz jakieś głupoty !

No to żle wiesz może Ty wejdz na strone i spójrz na mozliwości wpłaty.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wpłacał już ktoś kase i faktycznie odrazu na koncie?Pisałem do supportu czekam 30 min i nie odpowiadają narazie.Nie ma też nic czy wpłaty moneybookers sa brane pod uwage...
Też wpłaciłem przez MB i czekam...
Myślę jednak, że nie będzie problemów.

Horba19 . A ty wogule byłeś na tej stronie Tobet , że coś piszesz . Bo z tego co wiem to Tobet ma tylko Wpłaty przez Przelew24 . Wiec nie wiem o co CI chodzi . Najpierw wejdz na strone poczytaj sobie , a nie piszesz jakieś głupoty !
Uwielbiam takich ludzi :/
Znalazł się tobetowy specjalista ????
 
H 17

horba19

Użytkownik
Dukla ale wpłaciłes i kasy nie ma odrazu na koncie? Support też nie spieszy sie z odpowiedziami na meile....
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dukla ale wpłaciłes i kasy nie ma odrazu na koncie? Support też nie spieszy sie z odpowiedziami na meile....
Mógłbyś się wysilić na tyle by przepisać mój nick bez błędu :|
Tak wpłacałem kasę i na razie na koncie 5 stów
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
a co do tego minimalnego kursu 1.6 to muszą to być 2 spotkania o minimalnych kursach 1.6 czy mogą być to dwa spotkania o kursach np. 1.4 i 1.3 co daje nam ponad 1.6 ??? pozdro
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a co do tego minimalnego kursu 1.6 to muszą to być 2 spotkania o minimalnych kursach 1.6 czy mogą być to dwa spotkania o kursach np. 1.4 i 1.3 co daje nam ponad 1.6 ??? pozdro
ako musi być 1.6
czyli 2 spotkania muszą dać łączny kurs 1.6

dobra ja wpłacilem 500zl z MB i po 5 minutach mam bonusa... tak wiec wielki✅
jako nowy użytkownik czy zaproszony do promocji przez maila?
Mam nadzieję, że nie wykręcą mi numeru :|
 
H 17

horba19

Użytkownik
Ja miałem stare konto dostałem meila z informacją o promocji wpłaciłem mb 500 jest 100 odrazu:spokodfhgfh:
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Jedno pytanko, zanim napisze do suportu moze ktos wie - jak mam konto w euro a nie w pln, to bedzie okej?
Maila dostalem..
edit - walute mozna zmienic ???? ????
 
Do góry Bottom