>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tipsport Extraliga ELH Czechy / Tipsport Liga Słowacja 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 21:21 przez rybarzHejka

Mam chwile czasu, oglądam właśnie mecz Sparta - Liberec. Pierwsza tercja super tempo,ale widać,że Liberec mocny i pewny siebie,nawet w O2 Arenie...No a Sparta jednak w lekkim kryzysie.
Patrząc na piątkową kolejkę to ja to widzę tak:

Ocelari Trinec/ podwójna szansa 1 tercja lub mecz - Sparta Praha @ 1.64

Tak jak pisałem Sparta w kryzysie. Owszem ,potencjał jest,ale coś się nie lepi ostatnio. Nie błyszczy żadna z formacji, brakuje Tomaska, Repik nic moc, obrona nie nadąża, jakoś tak haotycznie grają. Machovski też puszcza. Sporo nerwów na lodzie...
Za to Ocelari ostatnio pewni. Mimo przegranego meczu w Brnie, bez strzelonej bramki, to ja im wierzę. Dawno nie mieli takiej ofensywnej siły. Każda z formacji robi spore zamieszanie. Mocny Power Play? Wolski, Vrana, Stransky, Ruzicka. Ocelari grają wreszcie u siebie. Obrona na przyzwoitym poziomie. Gernat, Galvins... Roth głodny bramki od modrej w pp ;-)
Hej.
Miałem już nie pisać w temacie, bo skuteczność w tym roku fatalna, ale... ????

Podobnie jak @rybarz (jego posta przeczytałem dosłownie przed chwilą) zwróciłem uwagę na ten mecz i szczerze mówiąc początkowo skłaniałem się ku Trzyńcowi, teraz już nie wiem, bo jest dużo "ale", a właściwie okazji do przełamań.

Sparta, faworyt wielu do mistrzostwa w kryzysie. 3 porażki z rzędu (takiej serii nie mieli w tym sezonie), 5 w ostatnich 6 meczach.
Przejrzałem ich wyniki z drużynami z top6 (Liberec, Pilzno, Trzyniec, Mlada Boleslaw, Brno) plus Mountfield (przyznajmy, że finalista Ligi Mistrzów musi być zaliczany do czołówki ligi). I co? Ano bilans 20 meczy, to 5 zwycięstw, 6 zwycięstw po dogrywce, 1 porażka po dogrywce i 8 porażek.
Na wyjazdach ten bilans wygląda jeszcze gorzej - 1 zwycięstwo, 3 zwycięstwa po dogrywce (2 z Mlada Boleslaw), 1 porażka po dogrywce i 6 porażek.
I tu ciekawostka - Sparta wygrała wszystkie dotychczasowe 3 mecze z Trzyńcem i to w regulaminowym czasie! A więc okazja do przełamania dla Trzyńca, to rzadkość by przy zbliżonym poziomie jedna drużyna wygrała 4 mecze w sezonie.
A może polubowny remis? Sparta i Pardubice w tym sezonie po 60 minutach to najczęściej remisujące drużyny (po 12x). Z tym, że Sparta ma niespotykany bilans w Europie, jeśli chodzi o przedłużony czas gry - 11 zwycięstw i tylko 1 porażka!!!

Z ciekawości sprawdziłem jeszcze bilans 1 tercji:
Jeśli chodzi o bilans ogólny, to Trzyniec jest na 1 miejscu w lidze 18-15-7, Sparta na 12 8-18-16.
W rozbiciu na dom/wyjazd, Trzyniec wciąż najlepszy 10-9-0, Sparta jest 9 4-11-8.

Pozdrawiam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 21:21 przez rybarzHejka

Pilzno win - HK @ 1.54
Mimo wyjazdowej porażki Pilzna, to uważam,że u siebie z HK powinni wygrać mecz. Jak popatrzymy na bilans meczy u siebie, to Pilzno jest zdecydowanym faworytem. Mają mocną formacje pp z gwiazdą ELH Gulasem, Mertlem, do tego Kantner i spółka. Obrona też solidna.
Za to HK wydaje się,że ma troszkę inne priorytety. Już we wtorek grają finał LM z Frolundą. Mam wrażenie,że w swoim stylu będą grać mocno defensywnie, walcząc o wynik, bez fajerwerków. 
Pozdrawiam
Sorry @rybarz że Ci się wcinam, ale mam dużo czasu i postanowiłem posiedzieć dziś trochę nad czeskim hokejem ????
Pełna zgoda co do typu. Od siebie dorzucę, że wyjazdowy bilans HK z w/w top6, to zwycięstwo w Libercu, porażka po dogrywce w Brnie i solidarne porażki (5) w pozostałych halach, gdzie zdobywali max 1 gola w meczu. W tych 7 meczach, 6 to undery 5.5.
Pilzno u siebie z top6 9 meczy, 5 underów 5.5. W regulaminowym wygrali 6x (2x z Trzyńcem), po dogrywce z Mladą, porażka po dogrywce ze Spartą i porażka w regulaminowym z Mladą

W związku z tym ode mnie wydaje mi się, że dość ciekawy typ, a mianowicie Pilzno - Mountfield 1/-6.5 2.47    (eFortuna), bo to jednak Pilzno (z niższym underem 1/-5.5 kurs 3).

Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
cytat z dnia 30 stycznia 2020 17:29 przez jinx

Sorry @rybarz że Ci się wcinam, ale mam dużo czasu i postanowiłem posiedzieć dziś trochę nad czeskim hokejem ????
Pełna zgoda co do typu. Od siebie dorzucę, że wyjazdowy bilans HK z w/w top6, to zwycięstwo w Libercu, porażka po dogrywce w Brnie i solidarne porażki (5) w pozostałych halach, gdzie zdobywali max 1 gola w meczu. W tych 7 meczach, 6 to undery 5.5.
Pilzno u siebie z top6 9 meczy, 5 underów 5.5. W regulaminowym wygrali 6x (2x z Trzyńcem), po dogrywce z Mladą, porażka po dogrywce ze Spartą i porażka w regulaminowym z Mladą

W związku z tym ode mnie wydaje mi się, że dość ciekawy typ, a mianowicie Pilzno - Mountfield 1/-6.5 2.47 (eFortuna), bo to jednak Pilzno (z niższym underem 1/-5.5 kurs 3).

Powodzenia.
@jinx Nie wcinasz się nigdy . Cenne staty. Jak masz chwile to popatrz jeszcze na mecz Kometa- Mlada, tym bardziej,że Holik z kontuzją. Kurs ciekawy, Kometa u siebie nie jest juz tak pewna. Może się skuszę ,choć jeszcze rozmyślam...
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


@rybarz
Skusiłeś mnie i wziąłem ten mecz pod lupę. wyszło kilka ciekawostek. Otóż:
- Kometa łoi w tym sezonie u siebie wszystkich z wymienionych top6 (m.in. po 2x Pilzno, Spartę i Trzyniec). Wszystkich, tylko nie Mladę. Co więcej - Mlada ograła w tym sezonie Kometę już 3 razy!!! 

I tu sięgnąłem do historii, by potwierdzić moje wcześniejsze słowa o tym, że to rzadkość, by w wyrównanej stawce ktoś wygrał z kimś 4x w sezonie regularnym (zwycięstwo, to zwycięstwo - bez rozdrobnień na regular time, dogrywkę, czy karne).
I co? Wziąłem pod lupę archiwalne wyniki od sezonu 2016/17 dla drużyn top6 sezonu regularnego (wśród nich patrząc z perspektywy czasu były takie kwiatki jak Ołomuniec, Vitkovice, Pardubice, czy Litvinow).

Od początku sezonu 2016/17 takich przypadków było 3 (słownie: TRZY) na 120 możliwych. W ubiegłym sezonie Pilzno - Mountfield 4:0 i Mountfield - Brno 4:0. A w tym sezonie Liberec - Sparta 4:0.

Czy będziemy świadkami historii? Jutro 2 mecze, w których jest 3:0 na czyjąś korzyść - Sparta  z Trzyńcem oraz Mlada  z Kometą
A w kolejce czeka jeszcze Liberec z Mladą i Sparta z Mladą.

Pozdrawiam 

EDIT:

Bilans Komety z Mladą w ubiegłym sezonie, to 4:0 dla MB... Mlada wygrała 8 kolejnych meczy z Kometą!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Zrobiłem krok dalej i sprawdziłem od wspomnianego sezonu 2016/17 ilość przypadków, kiedy było 3:0 dla którejś z drużyn i jak to się skończyło. Wychodzi na to, że tendencja jest wzrostowa, bowiem:
- sezon 2016/17 3 takie przypadki, wszystkie obronione w ostatnim meczu na 1:3
- sezon 2017/18 dokładnie tak samo, jak sezon wcześniej
- sezon 2018/19 również 3 przypadki, ale tylko jeden zakończony 1:3, już pozostałe dwa 4:0
- obecny sezon, to aż 6 przypadków z prowadzeniem 3:0! Dwa się zakończyły: Liberec - Sparta 4:0 oraz Sparta - Pilzno 3:1
W toku są serie: Mlada - Kometa 3:0, Sparta - Trzyniec 3:0 (oba mecze jutro!), Liberec - Mlada 3:0 i Sparta - Mlada 3:0.

Mam nadzieję, że nie namieszałem Wam w głowach ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Nudzi mi się, więc...

Fakty dzisiejszej kolejki w Czechach:
- Trzyniec wygrał z Litvinowem po raz 13 z rzędu. Tylko raz potrzebował do tego dogrywki.
- Sparta (z nowym trenerem, który objął drużynę wczoraj) przerwała serię 4 porażek z rzędu. Uczyniła to po dogrywce, 13-tej w tym sezonie śrubując niespotykany rekord (jeśli chodzi o przedłużony czas gry) do 12 zwycięstw przy 1 porażce. Bilans w Europie niespotykany. A we wtorek grają z Vitkovicami, którzy mają w tym sezonie 12 remisów (po Sparcie, to najczęściej remisująca drużyna w lidze - jeszcze KV, MB oraz Pardubice mają 12 remisów).

A propo posta powyżej - w ciągu trzech dni w trzech meczach drużyny, które przegrywały 0:3 w bezpośrednich pojedynkach wygrały swoje mecze. Teoria się sprawdza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Liberec - Litvinov
Typ: Liberec i over 4.5 gola  5:4 ale po dogrywce
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawie prezentuje się zestawienie ostatnich bezpośrednich meczów pomiędzy dwoma dzisiejszymi rywalami. Oto w pięciu z sześciu ostatnich meczów padło więcej niż 5 goli, a w tym szóstym padło dokładnie pięć. Ponadto gdyby spojrzeć dalej - to aż w siedmiu na dziewięć ostatnich bezpośrednich spotkań padło więcej niż pięć bramek (a w dwóch pozostałych po pięć).

Spójrzmy zatem na indywidualne dokonania obydwu drużyn w obecnym sezonie. Statystyki są bardzo podobne. Gospodarze w 69 procentach kończyli mecz overowo (+4.5), a goście dokładnie tak samo. Oba zespoły spośród 42 rozegranych meczów, w 29 przypadkach kończyli spotkanie z łącznym bilansem minimum pięciu bramek (niezależnie od strony strzelającej).

Wreszcie - typ na dzisiejszego zwycięzcę. Gospodarze są niekwestionowanym liderem czeskiej tabeli ligowej, podczas gdy gospodarze okupują przedostatnie miejsce. Ostatni mecz w Libercu zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6:1. Sądzę więc, że i dzisiaj zobaczymy ciekawy, ale jednostronny pojedynek po stronie hokeistów Liberca, jak najbardziej obfitujący w bramki.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Dawno nic nie pisałem, a extraliga zbliża się do końca. Przed nami play off i bedzie się działo ;-) Na razie jednak spoglądam co tam na dzisiaj:

Litvinov - HK  / over 5,5 @ 2.18 / 2-3   ????

Litvinov walczy o utrzymanie w extralidze. Przypomnieli sobie dobry ofensywny hokej. W ostatnich 3 meczach strzelili 15 bramek. I wydaje mi się,że złapali już taki styl na te ostatnie kolejki. Przyszedł Mahbod, Pospisil i społem z weteranami Hublem i Lukesem skutecznie nakręcają ofensywe. Obrona jednak poprzez styl gry sporo puszcza i w ostatnich 3 meczach stracone 10 goli.
Co do HK, to w miarę stabilna pozycja w tabeli. Emocje i wysiłki związane z LM opadły i coś tam starają się grać. Osobiście widziałem ich wykon na żywo w Werk Arenie gdzie dostali 6-0 i słabo to wyglądało. Jednak ostatnie 2 mecze już lepsze ofensywnie i wydaje się,że jest progres,
Co do ostatnich 3 spotkań we wzajemnych potyczkach to padło w nich w sumie 27 bramek! 

Liberec - Pilzno @ 1.86   4-1

Liberec wygrywając ten mecz za pełną pule, zapewni sobie zwycięstwo w sezonie zasadniczym i Puchar Prezydenta. Jest więc motywacja i jest o co grać przed własnymi kibicami.
Warto zwrócić uwgę na obronce Smida, który ma niesamowity ice time i często zalicza asysty.  
No a Pilzno ostatnio w kratke. Mają Gulasa, Mertla, ale te ich ofensywne formacje jakoś mnie nie przekonują, choć tempo gry i presing mają bardzo przyzwoite.
Co ważne Pilzno przegrało ostatnie 5 spotkań wyjazdowych
Spodziewam się raczej wyrównanego meczu walki, ale Liberec u siebie i ma motywacje

Ocelari Trinec - Zlin / - 6.5 @ 2.51 / 2-1  po karnych   ????

Jakoś nie lubię meczy Ocelari z Beranami. Jednak tak na pierwszy instynktowny typ , to wierzę w potencjał ekipy z Trinca , a Zlin ostanie w słabej formie. Może być zacięty mecz jednak kurs na zwycięstwo Ocelari z underem troche mnie kusi. warto też zwrócić uwagę na Milana Doudere z Trinca. Przez kontuzje obrońców miał spory ice time (22min), zaliczył gola i asyste w meczu z KV, a kurs na jego kb+ @ 2.67   

Pozdawiam ????
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka 

Kladno - Sparta / over 4,5 @ 1.49   

Statystycznie jak popatrzymy na wyjazdowe mecze Sparty oraz Kladna u siebie, to ten typ powinien wejść bez problemu. Pojedynki bezpośrednie, to min 6 goli w ostatnich 5 potyczkach. Biorąc pod uwagę pozycje obu ekip w tabeli i walke Kladna prawie o życie, to nawet można by spodziewać się fajerwerków. Nie wiem dokładnie jak tam dyspozycja Jagra, ale w takim meczu miałby się pokazać  gol...no i Austin kb. Zakładając,że Kladno postrzela, to kurs na Brandona Nasha @ 3  wygląda dobrze. Ma 16 kb+/ ice time ok 22min...chyba się skuszę. Co do Sparty to ostatnio bardzo dobrze wygląda Sukel  i Buchtele   / 2 gole
Było już w tym sezonie kilka zwariowanych meczy Rycerzy , a Sparta też ma siłę rażenia i może być ciekawy ofensywny mecz. 

Kometa Brno - Liberec @ 2.28   

To tak jeszcze na szybko typ, który w ostatnim czasie mi chodzi po głowie.
Liberec już gra o nic. Zdobyli Puchar Prezydenta i wygrali sezon zasadniczy...Czy będą się oszczędzać? nie wiem, ale jest duże prawdopodobieństwo,że najlepsi gracze nie będą się tak angażować 
Kometa podrażniona ... ostatno poniżej oczekiwań.. Teraz czas na dobre mecze. Sezon zbliża się ku końcowi, grają u siebie. Kibice głodni wygranych... to Mistrzowie dwukrotni z ostanich lat.
Gracze przedniego sortu, snajperzy: Zatovic, Mueller, Plekanec, Vincour, wraca dyrygent gry Holik, jest Erat...Obrona kuleje, ale i tak idę w stronę Komety po takim kursie

Pozdrawiam

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Walka z wiatrakami ciąg dalszy:
Olomouc - Trinec 02    @1.5
Pardubice - Pilzno 02    @1.64
ako @2.46     Unibet

Wspólny mianownik dla obu meczy i typów na Trinec oraz Pilzno:
- ciasno w czołówce i walka o rozstawienie
- obie drużyny przegrały swe pierwsze mecze odpowiednio w Ołomuńcu i Pardubicach, a w H2H nie dokopałem się aż tak głęboko, by znaleźć przypadek, że przegrali tam 2x w sezonie.
- to rzadkość, by drużyny z tych rejonów tabeli, które okupują Olomuniec i Pardubice wygrały u siebie w sezonie 2x z ekipami z TOP6. W tym sezonie miało to miejsce w przypadku: Zlin - MB, Litvinow - Brno, Pardubice - Brno, Kladno - Liberec. A z gospodarzy w/w meczu do tej pory 2x u siebie Olomouc wygrał z KV,  a Pardubice z Kometą.  
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


Wystarczy spojrzeć na kursy drużyn ostatniej czwórki. Kpina jakaś. 

Litvinow faworytem w Ołomuńcu?
1.3 na Vitkovice? Ile było tak niskich kursów w trakcie sezonu na nich? Odpowiadam - ani razu, chyba 3x 1.75. 
A Pardubice - Sparta?
Ktoś sobie robi jaja z kibiców. Albo buki, albo drużyny.
PS.
Wczoraj przypadkowo wszedłem na FB Trzyńca. Dużo pretensji do drużyny za ostatni mecz z Pardubicami. Padły nawet oskarżenia, że puścili mecz, bo wysoki kurs był na Dynamo (3.3). Dzisiaj już takich kursów nie ma.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Również chciałbym uzyskać opinię specjalistów ELH, którzy mają wiedzę i często dzielą się nią  na forum. 2-3 kolejki temu zadawałem sobie pytanie o co chodzi z tymi kursami na ekipy walczące o ligowy byt. Po czym seriami zaczęły wygrywać z czołówką.  Czy to kwestia determinacji tych drużyn? Nagle w końcówce sezonu wyrównał się poziom gry wszystkich ekip? Czy może po prostu czuć tu przekrętami, gdzie celowo oddaje się mecze.                 Pardubice - Sparta Praga typ: X2 kurs. 1.90.                Drużyna z Pragi jest o klasę lepsza od gospodarzy. Większy potencjal, personalnie nie ma co porównywać no i tabela oddaje różnice między obiema ekipami. Przekreślam tu argument na którym się opierały ostatnie wyniki w ELH, gdzie jedna ekipa grała o utrzymanie a druga teoretycznie o nic. Sparta ma realne szanse by zakończyć sezon zasadniczy na 2 miejscu i zapewnić sobie teoretycznie łatwiejszy star w play-offach. Nie pogram czystej 2, bo wybitnym specjalistą ELH nie jestem i zupełnie nie rozumiem tych kursów, ale spróbuję z podpórką. Jeśli jest to nieracjonalny typ to poprosił bym o krótkie sprostowanie od osob, które mają większą wiedzę o tej lidze.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
ekipy ktore maja zapewniony awans po prostu odpuszczaja nie grają podstawowi zawodnicy trenerzy rotują składem nadzwyczajnie, dlatego takie wyniki dziwaczne żadnej innej teorii tutaj bym nie spiskował  wiec jakos mnie to zbytnio nie dziwi dzisiaj kladno walczace o utrzymanie pewnie wygra ,vitki rowniez beda zdeterminowane do wygranej tak ja i litvinow oraz pardubice tzw mecze o byc albo nie byc


cytat z dnia 3 marca 2020 11:06 przez timon111Również chciałbym uzyskać opinię specjalistów ELH, którzy mają wiedzę i często dzielą się nią  na forum. 2-3 kolejki temu zadawałem sobie pytanie o co chodzi z tymi kursami na ekipy walczące o ligowy byt. Po czym seriami zaczęły wygrywać z czołówką.  Czy to kwestia determinacji tych drużyn? Nagle w końcówce sezonu wyrównał się poziom gry wszystkich ekip? Czy może po prostu czuć tu przekrętami, gdzie celowo oddaje się mecze.                 Pardubice - Sparta Praga typ: X2 kurs. 1.90.                Drużyna z Pragi jest o klasę lepsza od gospodarzy. Większy potencjal, personalnie nie ma co porównywać no i tabela oddaje różnice między obiema ekipami. Przekreślam tu argument na którym się opierały ostatnie wyniki w ELH, gdzie jedna ekipa grała o utrzymanie a druga teoretycznie o nic. Sparta ma realne szanse by zakończyć sezon zasadniczy na 2 miejscu i zapewnić sobie teoretycznie łatwiejszy star w play-offach. Nie pogram czystej 2, bo wybitnym specjalistą ELH nie jestem i zupełnie nie rozumiem tych kursów, ale spróbuję z podpórką. Jeśli jest to nieracjonalny typ to poprosił bym o krótkie sprostowanie od osob, które mają większą wiedzę o tej lidze.
 
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


Jakby nie patrzeć na tabele formy, Pardubice i Litvinow w czołówce. Tylko w Kladnie się nie pochytali, bo zaczęli wygrywać dopiero od 2 kolejek. 
Z czołowych drużyn Sparta i Mlada wciąż wygrywają. Jakby im na rozstawieniu zależało.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, przed nami ostatnie dwie kolejki do play off  i zamierzam się dziś skupić na 4 spotkaniach które zaważą o utrzymaniu w lidze, oczywiście będzie to punktacja kanadyjska a zacznę od końca.

 Kladno ma noż na gardle maja świadomość że musza zrobić wszystko żeby nie spaść, ekipa Jagra ostatnie dwa mecze wygrane z dużo lepszymi drużynami czyli Kometą i Spartą dzisiaj rywal również z wysokiej półki ale jak pisałem wcześniej że, drużyny które mają zapewniony awans grają na pół gwizdka rotując składem specjalnie sie nie wysilając, na pewno bez takiej motywacji jak te drużyny co mają noż na gardle,licze tutaj na 27 letniego O Donnela który ostatnio regularnie punktuje inną opcją można zagrać na lidera Austina    lub Zikmunda   

Litvinov jedzie do Ołomuńca teoretyczne łatwiejszy mecz niż ekipa Kladna ważny mecz w kontekście utrzymania tutaj idę w stronę doświadczonego 37 letniego  Frantiska Lukesa który całą kariere gra w ekipie Litvinova obecnie 11 bramek 18 asyst a kurs całkiem przyzwoity.

Pardubice podobnie jak Kladno dwa ostatnie mecze wygrane z drużynami z wysokiej półki Trzyniec i Pilzno, jak widać za dużej motywacji nie mają te drużyny które mają już pewny awans, w tym meczu gram na Roberta Kousala zawodnika który grywał w NLA,SHL czy KHL na ten moment całkiem dobre liczby wykręca 10 bramek i 23 asyst.

Vitki podejmują Karlowe którzy sa pewni gry w 1/8 Vitki maja tyle samo pkt co Pardubice i Litvinov (60pkt) ostatnie dwa mecze  2 porażki to ostatni dzwonek żeby sie obudzić myśląc poważnie o utrzymaniu w lidze, tutaj  wybrałem Jana Schleissa z ciekawym kursem który lubi punktować może nie jak Bukarts,Roman czy Hruska którzy są głównymi filarami drużyny, kurs zachęca może  i 11 bramek i 12 asyst nie robią wrażenia ale ja będe próbował.


1.O Donnel B. +0.5 pkt 1.90 k (Kladno)   

2.Lukes F. +0.5 pkt 1.75 k (Litvinov)    

3.Kousal R. +0.5 pkt 1.70 k ( Pardubice)   

4.Schleiss J. +0.5 pkt 1.73 k (Vitkovice)    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

Poczułem się wywołany do tablicy.

I co moge Wam powiedzieć

Czesi to mają swoją specyfike...Tyczy się to też sportu i hokeja... Zawsze pod koniec ligi mozna szukać niespodzianek. Np ostatnio KV odpuściło mecz z Vitkami dając im utrzymanie. Gracze byli wkurw...ale taka była decyzja klubu...Ktoś dał w łape? Nie wiem... Co mnie zaskoczyło to komunikat KV,że chcieli się zachować fairplay, bo w którejś tam kolejce Pardubice miały epidemie i wysłali rezerwy, więc KV zawineły łatwe 3 pkt. Hmmm...

Dlatego patrząc na mecz KV i nie grającego już o nic Liberca, to trzeba by isć w stronę gospodarzy, którzy odpuścili mecz,ale grają o rozstawienie. Liberec ostatnio poddał się u siebie Ocelari i nie widać w nich woli w walki do końca.Może też odpuszczą...

KV - Liberec @ 2.42   

Mamy teraz walke o utrzymanie. I to wszystkich kręci. W grze Rycerze Jagra, Litvinov z niedawnymi mistrzowskimi tradycjami, no i biedni piernikarze. Kto spadnie? No ciekawie się to zapowiada. Jeśli jednak przeanalizujemy tabele i uwierzymy w różne czeskie układy ,bo o nich głośno ostatnio, to trzeba by zaryzykować coś takiego: 

Kometa- Pardubice @ 2.07   

Litvinov - Kladno / remis / @ 3.40   

Mój kolega z pracy , kibic Havirova już od jakiegoś czasu mówi mi: zobaczysz Jagr to kupi i bedzie bojkotował ELH, a Pardubice spadną
Hmmm....

Spoglądam też w stronę Ocelari, dla których ważny mecz z Pilznem w Werk Arena. I tutaj jednak idę w stronę gospodarzy. Trinec musi to wygrać za 3 pkt i myślę,że bedzie mobilizacja, bo jest o co grać. Pilzno na wyjazdach jakaś masakra, ostatnio ogólnie tylko indywidualne przebłyski, ale jako team wygląda to słabo, mimo,że trzymają tempo gry.. 

Ocelari Trinec - Skoda Pilzno  @ 1.92   


Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
edi84 432

edi84

Użytkownik
cytat z dnia 4 marca 2020 20:11 przez rybarzHejka

Poczułem się wywołany do tablicy.

I co moge Wam powiedzieć

Czesi to mają swoją specyfike...Tyczy się to też sportu i hokeja... Zawsze pod koniec ligi mozna szukać niespodzianek. Np ostatnio KV odpuściło mecz z Vitkami dając im utrzymanie. Gracze byli wkurw...ale taka była decyzja klubu...Ktoś dał w łape? Nie wiem... Co mnie zaskoczyło to komunikat KV,że chcieli się zachować fairplay, bo w którejś tam kolejce Pardubice miały epidemie i wysłali rezerwy, więc KV zawineły łatwe 3 pkt. Hmmm...

Dlatego patrząc na mecz KV i nie grającego już o nic Liberca, to trzeba by isć w stronę gospodarzy, którzy odpuścili mecz,ale grają o rozstawienie. Liberec ostatnio poddał się u siebie Ocelari i nie widać w nich woli w walki do końca.Może też odpuszczą...

KV - Liberec @ 2.42

Mamy teraz walke o utrzymanie. I to wszystkich kręci. W grze Rycerze Jagra, Litvinov z niedawnymi mistrzowskimi tradycjami, no i biedni piernikarze. Kto spadnie? No ciekawie się to zapowiada. Jeśli jednak przeanalizujemy tabele i uwierzymy w różne czeskie układy ,bo o nich głośno ostatnio, to trzeba by zaryzykować coś takiego: 

Kometa- Pardubice @ 2.07

Litvinov - Kladno / remis / @ 3.40

Mój kolega z pracy , kibic Havirova już od jakiegoś czasu mówi mi: zobaczysz Jagr to kupi i bedzie bojkotował ELH, a Pardubice spadną
Hmmm....

Spoglądam też w stronę Ocelari, dla których ważny mecz z Pilznem w Werk Arena. I tutaj jednak idę w stronę gospodarzy. Trinec musi to wygrać za 3 pkt i myślę,że bedzie mobilizacja, bo jest o co grać. Pilzno na wyjazdach jakaś masakra, ostatnio ogólnie tylko indywidualne przebłyski, ale jako team wygląda to słabo, mimo,że trzymają tempo gry.. 

Ocelari Trinec - Skoda Pilzno  @ 1.92


Pozdrawiam
Przy remisie Kladno, i porażce Pardubic one lecą??
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
cytat z dnia 4 marca 2020 20:11 przez rybarzCo mnie zaskoczyło to komunikat KV,że chcieli się zachować fairplay, bo w którejś tam kolejce Pardubice miały epidemie i wysłali rezerwy, więc KV zawineły łatwe 3 pkt. Hmmm...
Tylko, że wtedy KV nie zgodzili się na przełożenie meczu o co prosiły Pardubice, powołując się na jakieś ligowe procedury, które ponoć miały już miejsce wcześniej, że mimo wszystko mają grać. 

Scenariusz, jaki musiałby się rozegrać, by poleciały Pardubice:
- Pardubice muszą przegrać w RT
- Kladno musi wygrać po dogrywce, bo tylko wtedy to ratuje Kladno i Litvinow kosztem Pardubic

Z wymienionej trójki w przypadku równej ilości punktów Kladno ma najgorszy bilans. Zarówno w dodatkowej tabelce, jak i z oboma rywalami z osobna.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom