>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

The Greek - 100% do 100$ + 10% do 1000$

M 44

mazitbg

Użytkownik
Czyli to jest bonus do 100$, ale żeby pełen dostać, to trzeba obrócić depozyt 4 razy i najlepiej go przegrać tak? A co jeśli postawię zakład za 100$ i go przegram? Mogę zgłosić się po bonus?
Jesli zagrasz za 100$ nie dostaniesz na pewno. Jesli zagrasz 4x 25$ i gdy po zagraniu tych 4 różnych zakładów saldo konta jest mniejsze niż kwota depozytu, wtedy uzupełniają saldo konta, kwotą bonusu do wartości pierwszego depozytu.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jesli zagrasz za 100$ nie dostaniesz na pewno. Jesli zagrasz 4x 25$ i gdy po zagraniu tych 4 różnych zakładów saldo konta jest mniejsze niż kwota depozytu, wtedy uzupełniają saldo konta, kwotą bonusu do wartości pierwszego depozytu.
A bonus przyznają tylko po 4 zakładach? Czy np. jeśli zagram 12 zakładów, a potem upomnę się o bonus, to go dostanę biorąc pod uwagę pierwsze 4 zakłady czy 12? Bo np. po 12 udało mi się wyzerować stan konta? I jak to dalej jest z bonusem, rozumiem, że obrotu nie ma, ale można po 90 dniach zlecić wypłatę?
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Obrót po dostaniu bonusu jest jak najbardziej: Example: Deposit $100 and receive $110. Rollover = ($100 + $110) x 4 times = $840
Co do wyzerowania konta ja to widzę tak, że trzeba zagrać minimum 4 zakłady i wzwyż. Jesli po zagraniu minimum 4 zakładów jesteśmy z wyzerowanym saldem na the greek to tylko dla nas lepiej. Natomiast jesli nie, to można próbować w innych zakładach i zgłosić się w dowolnym momencie, kiedy saldo kont będzie niższe niż depozyt, np wpłacamy 100, gramy i po czasie mamy 50 w saldzie, zgłaszamy się dostajemy 50 do wyrównania salda takiego jakie było po pierwszej wpłacie, obracamy zgodnie z wymogami i wypłacamy jak chcemy albo drugi przypadek. Również wpłacamy 100, gramy i powiedzmy przy 13 zakładzie wyzerowujemy saldo, zgłaszamy się po bonus, dostajemy wtedy 100 do wyrównania salda takiego jakie było po pierwszej wpłacie, obracamy zgodnie z wymogami i wypłacamy jak chcemy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Cytat z ich regulaminu: &quot;Bonusy będą przyznawane tylko graczom rekreacyjnym. Bonusy i opłaty operacyjne przepadną jeśli ustalono, że konto zostało założone tylko do zrobienia minimalnych warunków obrotu.&quot; Czyli jak trzeba grać, żeby nie narazić się na zarzut, ze nie jest się tzw. graczem rekreacyjnym. Rozumiem, że należy wystrzegać tzw. surebetów.
Lepiej wystrzegać się jankesów, bo prędzej czy później każdego przerobią. Ja zlewam tego buca ciepłym moczem, a ranking obchodzi mnie tyle co mrozy z Szikago
 
R 1

robocop1992

Użytkownik
Panowie, do potwierdzenia adresu mam w 2 punkcie wysłać kopie rachunku. Może to być jakakolwiek faktura, czy screen z rachunku bankowego?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Może to być jakakolwiek faktura, czy screen z rachunku bankowego?
nie powinno być problemów, ja im wysłałem e-fakturę za internet, zweryfikowali mnie w kwadrans.

Lepiej wystrzegać się jankesów, bo prędzej czy później każdego przerobią
???? pier******e o Szopenie ???? tak, tylko czekają, aby Cię przerobić...
powiem szeroką metaforą, nie wypinaj się, to Cię nie wydymają :]

pozdro!
 
K 2

klek

Użytkownik
Orientujecie sie o co chodzi z:
Maximum total bonus amount is $500 USD per calendar month per person with the exception of the first deposit bonuses?
To jest na zasadzie jakiegos reloaded? Depozyt i bonus juz u nich przegrane
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Tak jak obiecałem kiedyś napisze ponownie kilka słow o tym bukmacherze. Trochę tam pograłem i generalnie nie ma na co narzekać jeśli się gra sporty amerykańskie, choć na pilkę kopaną najmocniejszych lig też się coś znajdzie. Nie zlimitowali mnie do tej pory, a stawkami grywałem tam 100/200 €. Udało mi sie też przegrać pierwszy depozyt, dlatego upomniałem się do supportu (szybko i rzeczowo odpisują oraz weryfikują dokumenty - także za to na pewop plus dla nich) o bonus i niedługo po tym znalazł się on na koncie. Obecnie sobie go obracam i jak skończę napiszę jak przebiegł proces ewentualnej wypłaty ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 2

klek

Użytkownik
Mi sie udalo przegrac szybko bonus wiec nie musze obracac.
Co do tych 500 dolarow, moze sie komus przyda, chodzi o to, ze jest to laczna wartosc bonusow za polecenia, reloaded itp. dla jednego gracza max na miesiac.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Co do tych 500 dolarow, moze sie komus przyda, chodzi o to, ze jest to laczna wartosc bonusow za polecenia, reloaded itp. dla jednego gracza max na miesiac.
Możesz napisać więcej - jak działa ten bonus i jakie są warunki obrotu?


Inne pytanie, ile trzeba tam tygodniowo grać zakładów?
 
K 2

klek

Użytkownik
Te 500$ to nie jest bonus tylko limit miesieczny ile moga wynosic wszystkie inne bonusy, reloaded, za polecenie pryjaciela itp.
Korzystalem tylko z bonusu od pierwszej wplaty, warunki zgadzaja sie jak tu wczesniej napisano, jak z obrotem to nie wiem, bo udalo mi sie przegrac go na inne konto
 
Do góry Bottom