>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Greek - 100% do 100$ + 10% do 1000$

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dodam ważną kwestię, jeśli np odebraliście i obróciliście bonus i powiedzmy minął ten miesiąc, a nie zrobiliście przez ten miesiąc (ogólnie rzecz biorąc ostatni miesiąc) wypłaty, to można wziąć kolejny bonus. Tak przynajmniej się dowiedziałem od osoby, która to nie wypłaciła pieniędzy.
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
Dzięki, rozwiałeś moje wątpliwości ???? a tak w przeliczeniu na euro to ile to wyszło? o ile korzystałeś z maksymalnej kwoty bonusa.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Miesiac minal odkad zakladalem konto i kazali mi zagrac za 137 euro zagralem i patrze co mi napisali:
Thank you for your response.
Your withdrawal has been submitted for processing. Please note that once the request is approved, kindly allow 24-48 hours for the funds to reflect in your Moneybookers account.
Please be advised also that if the wager made is a winner and you wish to withdraw, the bonus will be forfeited, as bonuses are given to recreational customers who are willing to play with The Greek for a long time(months or year).

Krotko mowiac musze to przegrac bo mi nie wyplaca i to ma byc ten buk A+ nie dosc ze miesiac czekalem az bede mogl wyplacic to takie rzeczy pisza no po prostu zenada.....Mial tak ktos????
Wg tego co pisza buk nastawiony tylko na zysk parodia jakich malo dam znak czy wyplacili czy znowu im nie bedzie cos pasowac.Tlumaczac wyzej to nie bede mogl tego wyplacic dopoki nie przegram!!!
Informujemy, że zostałeś obciążony opłatą manipulacyjną ze względu na fakt, że konto nie jest aktywne w ciągu ostatnich 30 dni. Aktywnego środka 2-3 zakłady umieszczone w każdym tygodniu w ciągu ostatnich 30 dni.

Wiec na przyszlosc juz sami wiecie jak czekacie 30 dni macie wnies 2-3 zaklady na tydzien!!!!!A nikt o tym nie wiedzial ZŁODZIEJESTWO!!!Oplata manipulacyjna to rownowartosc ok 46zl....
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Obrocilem caly bonus i sie upomnialem o wyplate minelo 30 dni od zalozenia konta i takie cos dostałem jeszcze jakas smieszna oplata zostala pobrana jako other transaction napisalem do nich.Krotko mowiac nie chca wyplacic mi bonusa zlodzieje!!!!!
Edit dostalem wyplate ale nie tak jakbym sobie zyczyl czuje sie rozczarowany ale kasa jest na szczescie....
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
slukasz akurat o tym ze kazdego tygodnia muszą być stawiane zakłady gdzieś tam jest u nich napisane bo pamiętam ze to czytałem jak zastanawiałem sie nad załozeniem konta tam.
Co nie zmienia tego , że jesli rzeczywiscie jest tak jak piszesz ze wyplaca bonus tylko jesli przegrasz to jest to czystem chamstwo.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
slukasz akurat o tym ze kazdego tygodnia muszą być stawiane zakłady gdzieś tam jest u nich napisane bo pamiętam ze to czytałem jak zastanawiałem sie nad załozeniem konta tam.
Co nie zmienia tego , że jesli rzeczywiscie jest tak jak piszesz ze wyplaca bonus tylko jesli przegrasz to jest to czystem chamstwo.
Wersja przetlumaczona co mi napisali po zakladzie ktory byl wygrany niestety:
Informujemy również, że jeśli zakład wykonany jest zwycięzcą i chcesz wycofać, premia zostanie skonfiskowana, a premie są przyznawane klientom rekreacyjnych, którzy chcą grać z the greek przez długi czas (miesiąc lub rok).
Aha i za wyplate prowizje zaplacilem jakas kare nie cale 50zl tak dla jasnosci bo nie gralem co tydzien..
 
E 2

emedic

Użytkownik
Witam, też chcialbym dorzucić coś od siebie, bo po raz pierwszy z takimi &quot;praktykami&quot; się spotykam.
✅ wpłaciłem poprzez Skrill, około 150 euro, otrzymałem ok. 80 euro bonusa
✅ ugrywałem konto, regularnie, co kilka dni stawiałem po kilka/kilkanaście betów, od kwoty 30 do 150 euro, po różnych kursach
✅ po równo 30 dniach uzbierało się ponad 1000 euro na koncie
✅ w międzyczasie zweryfikowałem swoje konto wysyłając skany dowodu, rachunek oraz &quot;przeprowadziłem&quot; weryfikację adresu Moneybookers.
cytat:
&#39;Thank you for your inquiry.
You may verify your Moneybookers email address by (typing it and sending it in an email to us).&#39;
&lt;hmm,haha&gt;&lt;lol&gt;
rzeczywiście fest weryfikacja.. no ale..
✅ obrót bonusowy wykonałem co najmniej dwukrotny, może nawet trzy, dokładnie nie liczyłem tego wszystkiego
No to 30 dnia od założenia poprosiłem grzecznie o wypłatę części wygranych, niecałą połowę dorobku:
⛔
przysłali potwierdzenie, ale dodali dopisek:
Please be informed that if you are requesting another payout the bonus amount of Euro 79.30 will be revoked, since the remaining balance in your account should be use for wagering purposes. Kindly note that bonuses are only intended for accounts that will be active with us for over a long period of time.

W porządku, rozumiem (chyba), że życzą sobie aby przed koleją wypłatą wykorzystać środki które zostały na koncie do gry, po groźbą odebrania bonusa. Tylko, dziwne, obrót solidnie zrobiony to bonus powinien być mój.
No i ten long period time... to ile to jest w ich mniemaniu? tydzień, dwa, miesiąc czy 20 lat?
✅ Wypłata doszła po kilku godzinach
⛔ Kolejnego dnia zagrałem kilka betów za całą kwotę na koncie, znowu trochę wygrałem i postanowiłem tym razem wypłacić większą część. Prowizję za drugą wypłatę w wysokości 15 USD uwzględniłem. Otrzymałem jednak notkę:
Please be informed that once you are making a withdrawal at this time the bonus of 79.30 EURO will be forfeited. Kindly note that bonuses are only intended for accounts that will be active with us for over a long period of time.
W takim razie, prowizja wzięta za wypłatę, obrót zajebisty zrobiony, ale z racji, że nie grałem long period time, zabrali mi bonusa. To tylko 80 euro, ale z jakiej racji? Szukałem w ich przepisach na ten temat, ale niczego nie znalazłem.
⛔ Zatem zgodziłem się na takie rozwiązanie, aby ich czasem nie wkurzyć, bo kilkaset euro to dla mnie sporo, zostawiłem sobie na koncie około 25-30 euro na dalszą zabawę.
✅⛔ Wypłacili, ale nie tyle co chciałem ale wraz z resztą, którą zostawiłem, wyczyścili mi konto do 0.
&quot;sweat the game, not the payout&quot;
Graj u nas długo a nie myśl nigdy o wypłacie! :]&lt;/lol&gt;&lt;/hmm,haha&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Dla mnie to chore. Emedic mówisz że przy drugiej wypłacie, wypłacili nie tyle co chciałeś. To zabrali ci więcej niż te 80 euro? I ciekawe co by było, jakby przy 1-szej wypłacie wypłacić całość. Też wypłacili by całość -bonus? Tzn. że ten bonus jest niewypłacalny, służy chyba tylko do gry.
 
E 2

emedic

Użytkownik
Hej Amigo
Przy drugiej wypłacie odjęli wartość bonusa oraz prowizję, natomiast wypłacili nie tyle ile chciałem ale całą resztę, do wyzerowania konta. To wyglądało tak, jakby strzelili focha, że ktoś chce drugi raz wypłacić wygrane a nie grać do usranej śmierci.
A najciekawsze byłoby to, że przy próbie wypłacenia wszystkich środków za pierwszy razem mogłyby być dwa rozwiązania:
a) wypłacają wszystko, bez zająknięcia,
b) robią problemy, w myśl zasady:
Management (...) For example, bonuses and fee reimbursement will be forfeited if determined that an account is established just to make the minimum bonus requirement, and then closed, or if an account has irregular betting patterns (...)
Wypłata bezpośrednio po &quot;okresie karencji&quot; to gra tylko dla bonusa, bez chęci gry długofalowej itd, itp.
Wtedy sobie koto zamykają, ewentualnie anulują wygrane z części bonusowej, może jakieś dodatkowe weryfikacje, cholera wie.
✅ na plus dość sprawny support, aczkolwiek trochę &quot;czujący się wyżej nad petentem&quot;, tacy a&#39;la urzędasy, ale odpowiedzi na e-maile to kilka, kilkanaście minut,
✅ kolejnym plusem jest dość duża wiarygodność, nie jest to firma krzak, mają strony dodatkowe w razie awarii, licencje, sprawiają wrażenie, że chcą robić wszystko ok

✅ wypłaty, jak już są zatwierdzone, to idą szybko, cały proces wypłat od requestu do otrzymania przelewu zamyka się w kwestii 12-16 godzin
⛔ minusem są dość uznaniowe zasady, bardzo dziwna polityka bonusowa, dość przeciętne kursy i bardzo słaba oferta
Podsumowanie:
kto chce pograć za kasę to idzie do pinnacle, betfair a kto chce wyciągnąć bonus to niech się zastanowi, bo w gruncie rzeczy poza bonusem ta firma ma mało do zaoferowania. A i na bonus trzeba uważać :zoltakartka:

 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jeszcze dorzuce cos od siebie czesc kasy przegralem ale nadal zostalo mi 60 euro kursy mizerne dalem na remis wczoraj frankfurtu zeby przegrac wszedzie kurs 3,3 a u nich 3,15 dalem maks co mozna i po chwili spadlo na 2,9...Wg mnie niby firma solidna ale nastawiona tylko na zysk nie ma co...Nie wspomne o prowizji co mi pobrali nie wiem za co....Dziwi mnie 1 fakt za co ta firma ma ranking A+ jak pinnacle niech mi ktos wyjasni bo ja tego nie moge pojac wg mnie powinien byc co najmniej C....
I jeszcze jedno samemu nie moge zlecic wyplaty tylko musze pisac do supportu zeby to puscil
 
E 2

emedic

Użytkownik
Dziwi mnie 1 fakt za co ta firma ma ranking A+ jak pinnacle niech mi ktos wyjasni bo ja tego nie moge pojac wg mnie powinien byc co najmniej C....
Kwestia dobranych kryteriów. Można tak je dobrać, wykazując, że taki bwin to najlepsza i najsolidniejsza firma..
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kwestia dobranych kryteriów. Można tak je dobrać, wykazując, że taki bwin to najlepsza i najsolidniejsza firma..
Powiem tak powinno byc jak w betsafe obrocisz i kasa jest twoja stan mozesz sprawdzic weryfikacje tez sam mozesz zrobic....A tutaj jest czysta kpina nie wspomne o jakis extra prowizjach o ktorych cie nie informuja!!!
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
tak sobie czytam o waszych przejściach z bonusem u tego buka i jest to rzeczywiście zastanawiające... właśnie specjalnie wszedłem na stronkę i starałem się znaleźć informacje o których mowa i poza informacją, że trzeba miech odczekać z wypłatą oraz, że opłata wynosi 15$ to niewiele więcej jest, przynajmniej tak na szybko...
ale też dziwi mnie trochę brak chęci pokombinowania chwilę, by ten bonus i wygraną kasę przetransferować... jak dla mnie to pieniądze nie leżą na ulicy i lekką ręką zrezygnować z kilkudziesięciu euro i jeszcze zaliczać opłatę 15$ to nieporozumienie...
zwłaszcza, że są tu wypowiedzi, że można się naciąć i część kasy Ci odbiorą
robiłem bonus dwa razy, oba transferowałem...
za drugim razem miałem problem o tyle, że dopiero za czwartym razem udało mi się tam przegrać :] żadne limity też nie wyskoczyły, było to kilkaset euro, przyjmowane bez problemu. Nie sądziłem, że takie jazdy robią z bonusem...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
tak sobie czytam o waszych przejściach z bonusem u tego buka i jest to rzeczywiście zastanawiające... właśnie specjalnie wszedłem na stronkę i starałem się znaleźć informacje o których mowa i poza informacją, że trzeba miech odczekać z wypłatą oraz, że opłata wynosi 15$ to niewiele więcej jest, przynajmniej tak na szybko...

ale też dziwi mnie trochę brak chęci pokombinowania chwilę, by ten bonus i wygraną kasę przetransferować... jak dla mnie to pieniądze nie leżą na ulicy i lekką ręką zrezygnować z kilkudziesięciu euro i jeszcze zaliczać opłatę 15$ to nieporozumienie...
zwłaszcza, że są tu wypowiedzi, że można się naciąć i część kasy Ci odbiorą

robiłem bonus dwa razy, oba transferowałem...
za drugim razem miałem problem o tyle, że dopiero za czwartym razem udało mi się tam przegrać :] żadne limity też nie wyskoczyły, było to kilkaset euro, przyjmowane bez problemu. Nie sądziłem, że takie jazdy robią z bonusem...

Bo tak jest to co wkleilem to wszystko prawda sam jestem w szoku ze takie chore jazdy robia...Widze musiales miec nie zly budzet ze 4 proby i sie nie udalo....
 
Do góry Bottom