>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

test na rzuty rożne

L 0

label

Użytkownik
Witam czy próbował ktoś kiedyś grać na dokładną liczbę rzutów rożnych w meczu bo przyszło mi do głowy żeby tak pograć troche kursy są dość dobre w granicach 8-9 . Mam prośbę jeśli miałby ktoś jakieś statystyki odnośnie rzutów rożnych np chodzi mi ile dana drużyna zdobyła rożnych w ostatnim meczu ich średnia zdobywania rożnych ????
Tak dla testu pierwszy mecz
Chiny - Australia
dokładnie 6 RR K:8,00
dokładnie 7 RR K:7,00
dokładnie 8 RR K:7,00
dokładnie 9 RR K:7,50
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@label &gt;&gt; w dziale FB LINKI BUKMACHERSKIE http://forum.bukmacherskie.com/f46/
jest oddzielny wątek poświęcony rzutom rożnym:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/statystyki-z-rzutami-roznymi-44695.html
i tam znajdziesz statystyki.
.................
Czy znasz technikę gry zwaną Dutching?, polegającą na obstawianiu kilku typów z wysokimi kursami, i stawkami w ramach swojego ogólnego budżetu tak rozrzuconymi, że wejście obojętnie którego z tych typowanych zdarzeń - daje identyczny zysk.
Opierając się o te 4 podane kursy @7, @7, @7.5 , @8 i takie stawki w ramach przykładowego budżetu 100j.
@7 stawka 26.26j.
@7 stawka 26.26j.
@7.5 stawka 24.51j.
@8 stawka 22.98j.
ew. trafienie 1z4 typowanych ilości rzutów rożnych, da tu 183.81j. czyli zysk ✅83.81j.
( aczkolwiek test #1 czarno widzę, gdyż w HT Chiny-Australia jest już 6 cornerów ???? )
Tu masz link do kalkulatora do Dutchingu: http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator
.
 
betme 138

betme

Użytkownik
zamiast grać dokładna ilosć rożnych to wybieraj undery, kursy 2-3,00 ale nie czesto jest rożnych. Jak jest wiele, to na prawdę powyżej 15 rożnych. Zwykle na 9ciu się zamyka
 
L 0

label

Użytkownik
@edi8 pomyślałem też że można by było wybrać jakąś drużynę/y i grać jakąś progresją np na dokładnie 10 RR .
Ale zacznę tak jak planowałem otóż 500j kapitału i zaczynamy .
Espanyol - Sevilla
Wybrałem mecz drużyn które dosyć często mieszczą się w przedziałach 8-11 . Wydaję mi się że dziś będzie dużo walki w środku boiska raczej wydaje mi się że powinno być poniżej 10 RR
dokładnie 8RR K:8,00 Stawka:4,83
dokładnie 9RR K:7,50 Stawka:5,52
dokładnie 10RR K:8,00 Stawka:4,83
dokładnie 11RR K:8,50 Stawka:4,83
Budżet : 480j
Możliwy zwrot ze zdarzeń:18,62
 
L 0

label

Użytkownik
@betme troch mnie oświeciłeś tutaj jest mały margines błedu tym bardziej że trzeba trafić dokładną liczbe rożnych . Kiedyś miałem dobrą skuteczność grająć np: poniżej 10 RR tak jak wczoraj też bym trafił ten mecz , myślalem że podobnie będzie jeśli zagram na dokł liczbę cornerów . Narazie temat zawieszam a znajdziecie mnie w dziale kupony ze statystykami pod nazwą rzuty rożne &amp; kartki :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
granie na dokładną liczbę rzutów rożnych w progresji to nie jest zbyt dobry pomysł, bo liczba rzutów rożnych może się znacznie wahać w zależności od sytuacji na boisku, a w szczególności strzelonych bramek.
Nie mniej, może okaże się że to Ty masz rację i Tobie się powiedzie, ale jeszcze raz przemyśl ten sposób gry.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@label, wobec wysokich kursów zdarzeń na dokładną ilość rzutów rożnych, możesz także rozważyć grę pełnym systemem składanym jako dubli z 2 grup:
Grupa 1 - typy do meczu A (np. 8-9-10-11)
Grupa 2 - typy do meczu B (np. 9-10-11-12)
tworząc z tego w tym przykładzie 4^2=4*4=16 kombinacji, poprzez połączenia każdego obstawianego wyniku ilości cornerów w meczu 1 z meczem 2, co przy wejściu po 1z4 typowań da ako ~@50-60 a koszt gry to 16j.
 
L 0

label

Użytkownik
Na dziś kombinacje w dwóch meczach
Mecz A :
Cagliari - Sassuolo
RR 8 @8⛔
RR 9 @7,5⛔
RR 10@8✅
RR 11@8,5 ⛔
Mecz B:
Atl. Madrid - Vallecano
RR9 @8⛔
RR10 @8⛔
RR11 @9⛔
RR12 @9,50⛔
Nie chciało mi się robić tu rozpiski bo dużo pisania ???? ale oczywiście podsumowanie będzie
No i niestety -16j Aaa było bardzo blisko do szcześcia bowiem 1 mecz wszedł niestety w drugim meczu bylo 13 RR więc jeden więcej niż było grane :?
 
L 0

label

Użytkownik
Mecz A :
Sampdoria-Palermo
RR 8 @8,50⛔
RR 9 @8,00⛔
RR 10@8⛔
RR 11@8,5 ⛔

Mecz B
Valencia - Sevilla
RR 6-8 @4,00⛔
RR 9@8⛔
RR10 @8✅
RR11@8,50⛔
Znowu jeden mecz :/
 
M 3

morus

Użytkownik
Generalnie szukanie rogów w przedziale 8-11 w meczach ligi włoskiej i hiszpańskiej to nie jest dobry pomysł. Prędzej już w meczach ligi francuskiej czy niemieckiej.
Poza tym rzuty rożne nadają się wyłącznie do obstawiania na żywo.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Generalnie szukanie rogów w przedziale 8-11 w meczach ligi włoskiej i hiszpańskiej to nie jest dobry pomysł. Prędzej już w meczach ligi francuskiej czy niemieckiej.
Poza tym rzuty rożne nadają się wyłącznie do obstawiania na żywo.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
 
B 0

bryc123

Użytkownik
Prowadzisz dalej test tych rzutów rożnych, czy przestałeś?
Interesuje mnie jak to wychodzi. Rzuty rożne to ciekawe zagadnienie, mało kto się za nie zabiera.
 
Do góry Bottom