>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

test na rzuty rożne

L 0

label

Użytkownik
Witam czy próbował ktoś kiedyś grać na dokładną liczbę rzutów rożnych w meczu bo przyszło mi do głowy żeby tak pograć troche kursy są dość dobre w granicach 8-9 . Mam prośbę jeśli miałby ktoś jakieś statystyki odnośnie rzutów rożnych np chodzi mi ile dana drużyna zdobyła rożnych w ostatnim meczu ich średnia zdobywania rożnych ????
Tak dla testu pierwszy mecz
Chiny - Australia
dokładnie 6 RR K:8,00
dokładnie 7 RR K:7,00
dokładnie 8 RR K:7,00
dokładnie 9 RR K:7,50
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@label &gt;&gt; w dziale FB LINKI BUKMACHERSKIE http://forum.bukmacherskie.com/f46/
jest oddzielny wątek poświęcony rzutom rożnym:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/statystyki-z-rzutami-roznymi-44695.html
i tam znajdziesz statystyki.
.................
Czy znasz technikę gry zwaną Dutching?, polegającą na obstawianiu kilku typów z wysokimi kursami, i stawkami w ramach swojego ogólnego budżetu tak rozrzuconymi, że wejście obojętnie którego z tych typowanych zdarzeń - daje identyczny zysk.
Opierając się o te 4 podane kursy @7, @7, @7.5 , @8 i takie stawki w ramach przykładowego budżetu 100j.
@7 stawka 26.26j.
@7 stawka 26.26j.
@7.5 stawka 24.51j.
@8 stawka 22.98j.
ew. trafienie 1z4 typowanych ilości rzutów rożnych, da tu 183.81j. czyli zysk ✅83.81j.
( aczkolwiek test #1 czarno widzę, gdyż w HT Chiny-Australia jest już 6 cornerów ???? )
Tu masz link do kalkulatora do Dutchingu: http://www.oddschecker.com/betting-tools/dutching-calculator
.
 
betme 138

betme

Użytkownik
zamiast grać dokładna ilosć rożnych to wybieraj undery, kursy 2-3,00 ale nie czesto jest rożnych. Jak jest wiele, to na prawdę powyżej 15 rożnych. Zwykle na 9ciu się zamyka
 
L 0

label

Użytkownik
@edi8 pomyślałem też że można by było wybrać jakąś drużynę/y i grać jakąś progresją np na dokładnie 10 RR .
Ale zacznę tak jak planowałem otóż 500j kapitału i zaczynamy .
Espanyol - Sevilla
Wybrałem mecz drużyn które dosyć często mieszczą się w przedziałach 8-11 . Wydaję mi się że dziś będzie dużo walki w środku boiska raczej wydaje mi się że powinno być poniżej 10 RR
dokładnie 8RR K:8,00 Stawka:4,83
dokładnie 9RR K:7,50 Stawka:5,52
dokładnie 10RR K:8,00 Stawka:4,83
dokładnie 11RR K:8,50 Stawka:4,83
Budżet : 480j
Możliwy zwrot ze zdarzeń:18,62
 
L 0

label

Użytkownik
@betme troch mnie oświeciłeś tutaj jest mały margines błedu tym bardziej że trzeba trafić dokładną liczbe rożnych . Kiedyś miałem dobrą skuteczność grająć np: poniżej 10 RR tak jak wczoraj też bym trafił ten mecz , myślalem że podobnie będzie jeśli zagram na dokł liczbę cornerów . Narazie temat zawieszam a znajdziecie mnie w dziale kupony ze statystykami pod nazwą rzuty rożne &amp; kartki :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
granie na dokładną liczbę rzutów rożnych w progresji to nie jest zbyt dobry pomysł, bo liczba rzutów rożnych może się znacznie wahać w zależności od sytuacji na boisku, a w szczególności strzelonych bramek.
Nie mniej, może okaże się że to Ty masz rację i Tobie się powiedzie, ale jeszcze raz przemyśl ten sposób gry.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@label, wobec wysokich kursów zdarzeń na dokładną ilość rzutów rożnych, możesz także rozważyć grę pełnym systemem składanym jako dubli z 2 grup:
Grupa 1 - typy do meczu A (np. 8-9-10-11)
Grupa 2 - typy do meczu B (np. 9-10-11-12)
tworząc z tego w tym przykładzie 4^2=4*4=16 kombinacji, poprzez połączenia każdego obstawianego wyniku ilości cornerów w meczu 1 z meczem 2, co przy wejściu po 1z4 typowań da ako ~@50-60 a koszt gry to 16j.
 
L 0

label

Użytkownik
Na dziś kombinacje w dwóch meczach
Mecz A :
Cagliari - Sassuolo
RR 8 @8⛔
RR 9 @7,5⛔
RR 10@8✅
RR 11@8,5 ⛔
Mecz B:
Atl. Madrid - Vallecano
RR9 @8⛔
RR10 @8⛔
RR11 @9⛔
RR12 @9,50⛔
Nie chciało mi się robić tu rozpiski bo dużo pisania ???? ale oczywiście podsumowanie będzie
No i niestety -16j Aaa było bardzo blisko do szcześcia bowiem 1 mecz wszedł niestety w drugim meczu bylo 13 RR więc jeden więcej niż było grane :?
 
L 0

label

Użytkownik
Mecz A :
Sampdoria-Palermo
RR 8 @8,50⛔
RR 9 @8,00⛔
RR 10@8⛔
RR 11@8,5 ⛔

Mecz B
Valencia - Sevilla
RR 6-8 @4,00⛔
RR 9@8⛔
RR10 @8✅
RR11@8,50⛔
Znowu jeden mecz :/
 
M 3

morus

Użytkownik
Generalnie szukanie rogów w przedziale 8-11 w meczach ligi włoskiej i hiszpańskiej to nie jest dobry pomysł. Prędzej już w meczach ligi francuskiej czy niemieckiej.
Poza tym rzuty rożne nadają się wyłącznie do obstawiania na żywo.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Generalnie szukanie rogów w przedziale 8-11 w meczach ligi włoskiej i hiszpańskiej to nie jest dobry pomysł. Prędzej już w meczach ligi francuskiej czy niemieckiej.
Poza tym rzuty rożne nadają się wyłącznie do obstawiania na żywo.
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
 
B 0

bryc123

Użytkownik
Prowadzisz dalej test tych rzutów rożnych, czy przestałeś?
Interesuje mnie jak to wychodzi. Rzuty rożne to ciekawe zagadnienie, mało kto się za nie zabiera.
 
Do góry Bottom