>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenisowe Singielki

T 187

tenisowalupa

Użytkownik
Chciałbym was gorąco powitać, będę na tym forum z dwa tygodnie by pokazać wam,że na tenisie da sie zarabiać, Może zauważyliscie,ze Ci,którzy cholernie znają sie na tenisie puszczają tylko 1-2 mecze tenisowe na dzien? co daje im zaplecze godnego zastrzyku pieniędzy? tylko, własnie by to osiągnąć trzeba mieć duże doświadczenie w tenisie, ogromną wiedzę na temat zawodników a także aktualnych informacjach na temat danego zawodnika ???? Ludzie próbują grać na siłę , nie wiadomo jakie kursy, po co to? najwazniejszy jest zysk byle by go nie było danego dnia , jest cholernie ważny, nie pokaże wam ,ze da sie tutaj codziennie wygrywać, tylko pokaże wam jak co tydzien- dwa będzie solidny % zysk,z którego każdy powinien być zadowolony. Pozdrawiam i zapraszam do zwiedzania tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
Na dzisiejszą noc ( wybaczcie,ze tak późno i większość z was nie zdąży stawić)

czekałem aż kurs podskoczy, i z 1.40 na 1.66 wskoczył, a nawet w jednym buku 1.76! ????

więc tak

Saville - Stanek 1.66

2-0(6-2,6-1) ✅✅✅
 
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
T.Paul(+1.5 set) - Rubin 1.34
daje 90% szans ,ze urwie chociaż seta po tym co widziałem w tym turnieju jak panowie grają. Więc śmiało stawiać.
 
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
Olivo- Lipovsek 1.28
no złapałem po 1.36 od razu,gdy kursy wyszły ale wedle zasady w momencie,w ktorym post wstawiam podaje kurs ???? pewnie do 10 spadnie na jakies 1.25 - &gt; 1.22
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
a Na jutro
Poulille- Chiudinelli 1.40
fakt, przegral w tym roku francuz z szwajcarem i to gładko , ale na trawie, na trawie wielu młodzików nie radzi sobie, więc przyjmijmy tamten mecz jako przeszłość, minęło kilka miesięcy inna nawierzchnia, na której francuz jest świetny( mogę użyc chyba te słowo) i sądze,ze spokojnie pokona przeciwnika,ktoremu juz blizej niz dalej do zakonczenia kariery ???? Stawiajcie bo warto.
 
R 16

remkac96

Użytkownik
Ładnie Typy oby tak dalej ???? Długo w tym siedzisz? Dałoby się jakąś współpracę z Toba na dłuższa metę nawiązać? Czy to wszystkie Twoje Typy jakie grasz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 187

tenisowalupa

Użytkownik
wszelkie wiadomości na mailu, tutaj nie ma co robić spamu, tak to wszystkie, nie ma sensu przeholowywać bo jak to się mówi co za dużo to nie zdrowo, wybieram ten najrozsądniejszy typ zawsze. Nie spodziewałem się AŻ takiej skuteczności podając typy tutaj bo minusy się trafiają to rzecz normalna, zysk z reguły jest patrząc z perspektywy tygodniowej, lecz nie zawsze, są wyjątki.
 
Do góry Bottom