>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Moje popisy w zimowym typowaniu piłki widać powyżej ???? Nie ma co tego bilansować. Temat wraca do podstawowej formy czyli do tenisowej rzeczywistości ;)
Wkrótce rozpoczynamy sezon 2011!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przed nami długo oczekiwany powrót tenisistów na korty. Pierwsze turnieje już od przyszłego tygodnia. Czas więc przyjrzeć się zbliżającym się wielkimi krokami turniejom.

Brisbane International
Nawierzchnia w Brisbane to ta Plexicushion czyli ta na której będą rozgrywane mecze podczas Australian Open, zdecydowanie szybsza od hardów w Chennai czy Doha. Najwyżej rozstawiony w turnieju będzie Soderling, ale uważałbym na niego. W ostatnich latach słabo rozpoczynał sezony. Ciekawe jak będzie z formą Roddicka, który zapowiada, że podczas Aussie Open namiesza. Myślę, że o triumf powalczyć może Baghdatis, który wreszcie mógł rozegrać pełny sezon i normalnie przygotować się do następnego. Brakuje trochę dużych nazwisk, tylko pięciu tenisistów z TOP20, mamy za to Łukasza Kubota na liście startowej...
Mój faworyt turnieju: Marcos Baghdatis (ATP 20)
Czarny koń: Santiago Giraldo (ATP 65)

Aircel Chennai Open
Na nieco wolniejszych kortach w Chennai (nawierzchnia typu Playpave) zobaczymy m.in. Tomka Berdycha, Marina Cilica, Gasqueta, Chardego i Tipsarevica. Mocno się zdziwię jeśli turnieju nie wygra ktoś z trójki wymienionej na początku. Zresztą Marin Cilic wygrywał dwie ostatnie edycje tego turnieju, myślę więc że nie inaczej będzie i tym razem. Wycofał się z turnieju Grigor Dimitrov, zobaczymy za to innego bardzo utalentowanego młodziana - Keia Nishikoriego, któremu korty w Chennai powinny bardzo pasować. Mój faworyt turnieju: Marin Cilic (ATP 14)
Czarny koń: Kei Nishikori (ATP 99)

Qatar ExxonMobil Open
Wreszcie najciekawiej zapowiadająca się &quot;250&quot; w tym tygodniu i zdecydowanie najlepiej opłacana. Do Kataru zawitają Nadal i Federer, a poza nimi m.in. Tsonga, Davydenko, czy Troicki. Nie trudno wskazać dwóch zdecydowanych faworytów. Moim zdaniem w tym roku mają dużą szansę na bezpośredni mecz o tytuł, bo nie widać w gronie zgłoszonych tenisistów którzy mogliby ich w tym momencie ograć. Chociaż może Tsonga? Początki sezonów w ostatnich latach miał bardzo ciekawe, może nie zawiedzie i tym razem? Zobaczymy też Michała Przysiężnego, którego optymistycznie typuje na czarnego konia turnieju. Nawierzchnia w Doha to niezbyt szybki hard Rebound Ace.
Mój faworyt turnieju: Rafael Nadal (ATP 1)
Czarny koń: Michał Przysiężny (ATP 78)

Hopman Cup
Niezmiennie na początku stycznia zostanie też rozegrany Puchar Hopmana. Drużyny w tym sezonie wyglądają następująco: Australia: Alicia Molik &amp; Lleyton Hewitt
Francja: Kristina Mladenovic &amp; Nicolas Mahut
USA: Bethanie Mattek-Sands &amp; John Isner
Serbia: Ana Ivanovic &amp; Novak Djokovic
Belgia: Justine Henin &amp; Ruben Bemelmans
Kazachstan: Yaroslava Shvedova &amp; Andrey Golubev
Italia: Francesca Schiavone &amp; Potito Starace
Wielka Brytania: Laura Robson &amp; Andy Murray Na papierze najmocniej wygląda chyba Serbia. Wszystko wyjdzie jednak w praniu, różnie bywa w tego typu turniejach, jednak na pewno nie zabraknie ciekawych spotkań i może nawet typów ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Znalazłem ciekawy typ z Prmier League jeszcze przed startem tenisowego sezonu ;) Manchester powinien wygrać, jest w gazie, Czerwone Diabły ostatnio prezentują się dobrze dlatego jeśli wygrają to możliwe, że więcej niż jedną bramką.
#1 Betsafe
Birmingham City - Manchester United (-1) 2 @ 2.31 ⛔
Stawka: ⛔ 100 PLN
Jednak przeciętny mecz i remis, chociaż minimalne zwycięstwo należało się gościom.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
W Abu Dhabi jutro zaczynamy noworoczny turniej pokazowy. Trudno napisać coś konkretnego na temat tego typu. Nie ukrywam, że szanse szacuje na 50/50. Soderling grał świetny tenis pod koniec sezonu, jednak w ostatnich dwóch sezonach Szwed rozkręcał się kilka miesięcy po rozpoczęciu sezonu, kiedy to Tsonga grał dobrze na początku. Warto zwrócić uwagę na takie aspekty, bo są one powtarzalne. Potencjał obaj mają bardzo duży, grają ofensywnie i wygra ten któremu będzie siedziało więcej piłek, nie będzie to zapewne mecz w którym zobaczymy dużo długich wymian. Kurs na Francuza jest zachęcający, dlatego spróbuje z niego skorzystać. W ubiegłym sezonie panowie także spotkali się w pokazówce przed sezonem, wtedy lepszy i to zdecydowanie był Tsonga, liczę na powtórkę :wink:
#2 Betsafe

Robin Soderling - Jo-Wilfried Tsonga 2 @ 2.70 ⛔
Stawka: ⛔ 200 PLN
Pod koniec roku: ⛔ 300 PLN
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rozpoczynamy typowanie w nowym sezonie. Na razie tenis jeszcze na dobre się nie rozpoczął, więc postanowiłem wpłacić 30 PLN i spróbować coś z tego ugrać. O to pierwsza propozycja:
#1* Betsafe
Birmingham City - Arsenal (-1) 2 @ 2.62 ✅
Stawka: 20 PLN
Wygrana: ✅ 52,40 PLN
Stan konta: 62,40 PLN ;)

* oznacza, że kupon został zagrany z tego właśnie budżetu ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Szykuje się nieprzespana noc, zastanawiam się nad dzisiejszymi spotkaniami z Brisbane, natomiast na razie kupon z NBA ;)

#2* Betsafe

Washington Wizards - New Orleans Hornets 2 @ 1.79 ✅
Miami Heat (0) - Golden State Warriors (11.5) 1 @ 1.91 ⛔
Minnesota Timberwolves - New Jersey Nets 1 @ 1.45 ✅
AKO: 4.96
Stawka: ⛔ 22,40 PLN Stan konta: 40,00 PLN
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rodinova gra u siebie, wraca po kontuzji, jej przeciwniczka ma dopiero 19 lat, na Antypodach gra się ciężko, więc brak doświadczenia będzie widoczny. Do tego grały ze sobą podczas USO i wygrała Australijka. Kurs jest zachęcający dlatego próbuje...

#3* Betsafe

Bojana Jovanovski - Anastassia Rodionova 2 @ 2.08 ⛔
Lucie Safarova- Akgul Amanmuradova 1 @ 1.35 ✅
Anastasia Pavlyuchenkova - Alya Kudryavtseva 1 @ 1.35 ✅
AKO: 3.79
Stawka: ⛔ 20 PLN Stan konta: 20,00 PLN
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Z wczorajszego depozytu zostało 20 PLN z których skleiłem na noc taśmę. Oprócz tego czas chyba zacząć poważniejsze granie w tym roku !

#4* Betsafe
Valencia - Espanyol 1 @ 1.63 ✅
Toronto Raptors - Boston Celtics 2 @ 1.44 ✅ Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks 2 @ 1.38 ✅
Michael Berrer - Dudi Sela 2 @ 1.87 ⛔ Petra Kvitova - Nadia Petrova 2 @ 1.45 ⛔ Daniel Brands - Lukasz Kubot 2 @ 1.87 ✅ Gilles Simon - Santiago Giraldo 1 @ 1.35 ⛔ AKO: 22.17
Stawka: ⛔ 20 PLN
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Michael Berrer - Dudi Sela 2 @ 1.87 (6/10)
O dziwo to Berrer jest wyżej w rankingu ATP na ten moment. Niemiec zaliczył całkiem udany sezon, który jednak kończył w bardzo przeciętnym stylu. Najlepsze wyniki, a jakby inaczej osiągał na szybkich nawierzchniach, najczęściej pod dachem. Sela potencjałem zdecydowanie przerasta Niemca. Mimo swojego wzrostu, serwuje bardzo przyzwoicie. Do tego dodam, że z głębi kortu potrafi całkiem sporo z obu stron, chociaż z jego regularnością bywa różnie. Gdyby nie słaba psychika na pewno byłby dużo wyżej w rankingu. Rok temu Sela dobrze zainaugurował sezon, podobnie może być i tym razem.

Łukasz Kubot - Daniel Brands 1 @ 1.87 (7.5/10)
Wszyscy pamiętamy jak dobrze Kubot rozpoczął poprzedni sezon. Jeśli chce się utrzymać w 100, takich spotkań przegrywać nie może. Łukasz podkreślał przed sezonem, że najważniejszy pozostaje dla niego singiel i na nim stara się skupić. Brands jest zdecydowanie do ogrania, Łukasz powinien mieć zdecydowaną przewagę w długich wymianach i jeśli wytrzyma psychicznie to powinien odnieść pewne zwycięstwo.

Gilles Simon - Santiago Giraldo 1 @ 1.35 (9/10)
Simon doczekał się w końcówce ubiegłego roku dziecka, mógł spokojnie przygotować się do sezonu i myślę, że możemy spodziewać się, że poprawi swoją formę w stosunku do roku ubiegłego. Giraldo to solidny grajek, wpisałem go nawet przed turniejem jako czarnego konia, ale przy takim losowaniu nie ma tu szans na sukces.
Jeśli chodzi o WTA to dziś wybrałem jedynie mecz Petrovej z Kvitovą. Nadia wiele razy mnie zawodziła, ale liczę na to, że tym razem udanie zainauguruje sezon. Kolejne typy zapewne w nocy, a teraz czas na krótką drzemkę ;) #1 Betsafe Petra Kvitova - Nadia Petrova 2 @ 1.45 ⛔ Gilles Simon - Santiago Giraldo 1 @ 1.35 ⛔
AKO: 1.95
Stawka: ⛔ 9j

#2 Betsafe
Daniel Brands - Lukasz Kubot 2 @ 1.87 ✅
Stawka: 7.5j
Wygrana: ✅ 14.02j

#3 Betsafe
Michael Berrer - Dudi Sela 2 @ 1.87 ⛔
Stawka: ⛔ 6j
#4 Betsafe Toronto Raptors - Boston Celtics 2 @ 1.44 ✅ Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks 2 @ 1.38 ✅
AKO: 1.98
Stawka: 8j Wygrana: ✅ 15.84j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zakombinujemy jeszcze z dwoma typami przeciwko faworytom. Tomic może na lajcie powalczyć z Mayerem, myślę że niespodziankę może też sprawić młodziutka Robson. Oba spotkania w nocy, jeśli choć jedno z nich wygra, będziemy mieli ładny zysk ;)

#5 Betsafe

Bernard Tomic - Florian Mayer 1 @ 2.81 ⛔
Stawka: ⛔ 5j
#6 Betsafe
Laura Robson - Francesca Schiavone 1 @ 4.35 ⛔
Stawka: ⛔ 5j
Jednak przesadziłem :-|
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#8 Betsafe
Teimuraz Gabashvili - Rainer Schuettler 1 @ 2.17 ✅
Ernests Gulbis - Victor Hanescu 1 @ 1.35 ✅
AKO: 2.92
Stawka: 5j
Wygrana: ✅ 14.64
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pewnie się na tym przejadę, ale próbuje taśmy ;)
#9 Betsafe
Michał Przysiężny - Jarkko Nieminen 1 @ 3.27 ⛔
Alejandro Falla - Rui Machado 1 @ 1.60 ✅
Lukas Lacko - Pere Riba-Madrid 1 @ 1.30 ✅
Andreas Seppi - Philipp Kohlschreiber 2 @ 1.47 ✅
AKO: 10.00
Stawka: ⛔ 8j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Czas na najmocniejszy kupon dzisiejszego popołudnia ;) Stawki stały się u mnie w tym tygodniu raczej płaskie jak widać, zobaczymy czy wyciągnąłem odpowiednie wnioski z obserwowania zawodów w Chennai i Doha ;)

#14 Betsafe

Janko Tipsarevic - Kei Nishikori 2 @ 2.57
Stanislas Wawrinka - Robin Haase 1 @ 1.30
Rafael Nadal - Nikolay Davydenko 1 @ 1.40
AKO: 4.68
Stawka: 10j ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#12 Betsafe
Petra Kvitova - Anastasia Pavlyuchenkova 1 @ 1.97
Stawka: 10j
✅ 19.7j
Tsonga @ 6.23 Betsafe 4J ⛔
⛔ 4j
Janko Tipsarevic - Kei Nishikori 2 @ 2.57 ⛔ Stanislas Wawrinka - Robin Haase 1 @ 1.30 ✅ Rafael Nadal - Nikolay Davydenko 1 @ 1.40 ⛔
AKO: 4.68
Stawka: 10j ⛔
⛔ 10j
Barca -2 @ 2.70 Betsafe 10j ✅
✅ 27j Od początku roku (#1-15):
Postawione: 107.5j
Wygrane: 106.75
Zysk/Strata: ⛔ 0.75j
---- Pierwsze dwa tygodnie sezonu podsumowane powyżej. Typy wyglądały dosyć kiepsko, trochę już jednak o formie tenisistów wiemy i czas rozpocząć typowanie Australian Open ;) Opisy dzisiejszych spotkań niecodziennie w oddzielnym temacie link
Jak zwykle trochę optymizmu jest w moich typach. Mocna taśma na start szlema, może się uda trafić ;) Oprócz tego kilka mocno przemyślanych kuponów. Stawki odważne, w końcu to Australian Open :cool:
#16 Betsafe
Bernard Tomic - Jeremy Chardy 1 @ 1.89 ✅
Blaz Kavcic - Kevin Anderson 2 @ 1.40 ⛔
Ryan Sweeting - Daniel Gimeno-Traver 1 @ 1.68 ✅
John Isner - Florent Serra 1 @ 1.20 ✅
Ernests Gulbis - Benjamin Becker 1 @ 1.40 ⛔
Kimiko Date-Krumm - Agnieszka Radwańska 2 @ 1.62 ✅
AKO: 12.10
Stawka: ⛔ 8j
#17 Betsafe
Bernard Tomic - Jeremy Chardy 1 @ 1.89 ✅
Stawka: 8j
Wygrana: ✅ 15.12j #18 Betsafe
Blaz Kavcic - Kevin Anderson 2 @ 1.40 ⛔ John Isner - Florent Serra 1 @ 1.20 ✅
Ernests Gulbis - Benjamin Becker 1 @ 1.40 ⛔ AKO: 2.35 Stawka: ⛔ 7j

#19 Betsafe
Ryan Sweeting - Daniel Gimeno-Traver 1 @ 1.68 ✅ Kimiko Date-Krumm - Agnieszka Radwańska 2 @ 1.62 ✅ AKO: 2.72 Stawka: 5j Wygrana: ✅ 13.6j
#20 Betsafe
Bernard Tomic - Jeremy Chardy 1 @ 1.89 ✅ Blaz Kavcic - Kevin Anderson 2 @ 1.40 ⛔ John Isner - Florent Serra 1 @ 1.20 ✅
Ernests Gulbis - Benjamin Becker 1 @ 1.40 ⛔ AKO: 4.44 Stawka: ⛔ 10j Australian Open (I runda): Postawione: 38j
Wygrane: 28.72
Zysk/Strata: ⛔ 9.28
 
Do góry Bottom