>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam w dosyć niecodziennym temacie jak na ten dział ;) Znajdziecie tu moje przemyślenia na temat (głównie) męskiego tenisa, co tydzień zapowiedzi poszczególnych turniejów, relacje z obejrzanych przeze mnie spotkań, których najwięcej będzie w trakcie Wielkich Szlemów. Jako ciekawostkę mogę dodać, że od kilku lat prowadzę bazę danych stylów gry tenisistów (ostatnio nie dodaje nowych nazwisk, ale jest ich już blisko 200, a do tego wielu graczy mam opisanych mniej szczegółowo, to przede wszystkim zawodnicy których widziałem tylko raz, czy dwa, a reszta z głowy). Poniżej przedstawiam przykładowe porównanie dwóch profili tenisistów z mojej bazy:

Troicki gra dziś w Bazylei z Mathieu. Co wynika z porównania? Jak dla mnie nic, bo mecz może zakończyć się bardzo różnie, a przedstawione opisy to tylko element pokazowy. Oczywiście sylwetki tych tenisistów znają pewnie wszyscy którzy wiedzą coś o tenisie męskim, ale w przypadku niżej notowanych graczy, których widzimy rzadziej, okazują się bardzo przydatne.

W temacie nie może też zabraknąć typów (w końcu to forum bukmacherskie o czym musiał przypominać mi Vader :razz ???? , jednak nie będzie ich bardzo dużo. Chyba tyle na początku, zapraszam do odwiedzania tematu, na pewno może się okazać pomocny dla fanów typowania tenisa ;)

WORLD No.1 Rafael Nadal :razz:
Czy w 2011 roku powalczy o klasycznego Wielkiego Szlema?​
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie za wiele ciekawych rzeczy dzieje się ostatnio w męskim tenisie, jednak w tym tygodniu rozgrywane są dwa stosunkowo istotne eventy oznaczone rangą ATP World Tour 500. Poniżej krótko o bieżących wydarzeniach:
W Bazylei turniej rozgrywany jest na popularnym Greensecie, nawierzchni którą znamy z Bangkoku, Szanghaju, Rotterdamu, czy kilku innych rosyjskich, czy francuskich eventów. Turniej ma wielkie tradycje. Niegdyś chłopcem do podawania piłek był tu Roger Federer, który w ostatnich latach zdominował zawody tutaj. W ubiegłym roku został zdetronizowany przez Novaka Djokovica i ich walka o tytuł w tym sezonie zapowiada się bardzo ciekawie. W walkę o końcowy triumf może się włączyć także Nalbandian, finalista tego turnieju z roku 2008. Federer i Djokovic tak jak sugerują bukmacherzy powinni jutro zapewnić sobie awans do półfinałów, dużo ciekawiej zapowiadają się dwa pozostałe spotkania. Chimeryczny Richard Gasuqet zagra z mocnym ostatnio Troickim, a w hicie dnia wracający po kontuzji Andy Roddick zmierzy się z grubaskiem z Argentyny. Oba mecze lepiej jednak omijać szerokim łukiem jeśli chodzi o typowanie.
Pary 1/4 finału: Roger Federer - Radek Stepanek Andy Roddick - David Nalbandian Viktor Troicki - Richard Gasuqet Robin Haase - Novak Djokovic
Na nowym, przepięknym obiekcie Club de Tenis Valencia tytułu nie obroni w tym roku Andy Murray. Szkot przegrał w pierwszym meczu z Monaco i nazwałbym to sensacją gdyby nie fakt, że to końcówka sezonu i takie wpadki mogą się zdarzać coraz częściej. Reprezentantem gospodarzy, który może coś jeszcze w turnieju ugrać jest David Ferrer, jednak bukmacherzy dobrze ocenili szanse i wystawili mało ciekawy kurs na niego w meczu ze Starace. W szlagierze dnia Gael Monfils zagra z Robinem Soderlingiem. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, natomiast jeśli chodzi o typowanie trudno szukać tu jakichkolwiek rozsądnych rozwiązań. Mam jednak dla was inny dubel z pozostałych ćwierćfinałów, prosto z Hiszpanii.
Pary 1/4 finału: Juan Monaco - Marcel Granollers Gilles Simon - Nikolay Davydenko Potito Starace - David Ferrer Gael Monfils - Robin Soderling
Tak więc przedstawiam pierwszy dubel w tym temacie (płaska stawka) ;)
Monaco &amp; Simon @ 1.89 Betsafe 10j ⛔ Juan Monaco - Marcel Granollers 1 @ 1.35 Betsafe ⛔
Juan Monaco wolał pewnie gdy turniej był rozgrywany w Valencii na cegle, podobnie zresztą jest w przypadku Granollersa, ale myślę że gra na hardzie wcale Argentyńczykowi nie przeszkadza, udowodnił już wiele razy że na tym typie nawierzchni grać potrafi. Bardzo solidne i regularne podanie, do tego forhend którym najczęściej zdobywa punkty z głębi kortu. Monaco jest w dodatku nie do &quot;zajechania&quot; na korcie i wdawanie się z nim w długie wymiany okazuje się bardzo złudne dla większości tenisistów z tour. Granollers na pewno będzie zmuszony do skracania akcji, a to zaowocuje masą błędów. W każdym elemencie mocniejszy wydaje się być Monaco, w dodatku ostatnio jest w wybornej formie. Marcel nie ograł tutaj jeszcze nikogo znaczącego, jego czas w tym turnieju dopływa ku końcowi... Monaco był długo kontuzjowany, teraz jest głodny tenisa, na pewno nie zabraknie mu motywacji.
Gilles Simon - Nikolay Davydenko 1 @ 1.45 Betsafe ✅ Liczyłem długo na kolejny powrót do formy Kolii pod koniec sezonu. Nic jednak trzy razy się jednak nie zdarza (taki comeback notował Rosjanin w sezonach 2008 i 2009) i teraz czas na zniżkę formy pod koniec roku. Sezon miał Rosjanin bardzo wyczerpujący i nie dziwi wcale ta forma w jego końcówce. Szwankuje serwis, mecz z Chelą wygrał teoretycznie gładko, ale to rywal miał więcej, bo aż dziesięć break pointów, a z czterech z nich skorzystał. Simon w turnieju bardzo solidny, w ogóle ostatnio równa, dobra forma. Gra mocno, dużo mu wchodzi, znakomicie potrafi zaatakować słabszy serwis rywala. Kolii będzie bardzo trudno gonić, jeśli dalej tak będzie serwował, a trudno spodziewać się nagłego nawrotu formy. Typ więc wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem.​
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dziwnie nam się dzisiaj dzień ułożył... Widziałem obszerne fragmenty meczu Monaco, w pierwszym secie grał swoje, pewnie rozrzucał rywala po korcie, później Granollers zaczął biegać do siatki, gdzie nie popełniał zbyt wielu błędów i Monaco pokazał braki kondycyjne i mimo wszystko brak tenisowego farta, bo bardzo słabo mu dzisiaj wychodziły minięcia, których często (nieudolnie dziś) próbował. Simon także nie błysnął, ale wygrał swoje spotkanie. Pewnie do półfinałów awansowali Federer i Djokovic, którzy najprawdopodobniej zagrają w niedzielnym finale przeciwko sobie (jak w ubiegłym roku). W Valencii chyba finał Simon - Soderling, chociaż nie skreślałbym Ferrera. Jest walczakiem, gra u siebie, forma dopisuje, jeśli miałbym stawiać zagrałbym na Hiszpana, ale takie mecze lepiej odpuścić. Zaczyna się ostatni Masters w tym roku, o którym więcej na weekendzie, półfinały tych championatów typersko odpuszczam.
Basel 1/2 finału:
Roger Federer - Andy Roddick Viktor Troicki - Novak Djokovic Valencia 1/2 finału: Marcel Granollers - Gilles Simon David Ferrer - Robin Soderling
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przed nami ostatni męski turniej w sezonie, poza turniejem mistrzów rozgrywanym w Londynie. W paryskiej hali Bercy na niesamowicie szybkim dywanie (nawierzchnia nazywa się Gerflor, jest jedną z najszybszych w kalendarzu) zostanie rozegrany turniej rangi Masters 1000. Kilku tenisistów walczy jeszcze o prawo udziału w Londynie. Przede wszystkim w walce powinni się liczyć tenisiści okupujący miejsca 6-9 czyli Verdasco, Ferrer, Roddick i Youzhny. Ja jednak w roli faworyta tego turnieju widzę ubiegłorocznego triumfatora Novaka Djokovica. Znów Serb złapał fajną formę pod koniec sezonu i znów będzie bardzo groźny w Paryżu. Groźni mogą być Francuzi wspomagani przez miejscową publiczność, z Monfilsem na czele, który ostatnio prezentuje zdecydowanie najrówniejszą formę. Nie zapominam też o Federerze, w sumie zdziwię się jeśli finał będzie wyglądał inaczej niż Djokovic - Federer/Monfils. Jednak to jest tenis, trzeba zobaczyć jak zawodnicy wejdą w turniej i wtedy rzetelnie ocenię ich szanse na końcowy sukces. Kilku ciekawych kwalifikantów weszło do turnieju, ale o nich napiszę już na tygodniu.
Poniedziałkowe mecze singla w Paryżu:
Xavier Malisse - Jarkko Nieminen
Denis Istomin - Benjamin Becker
Arnaud Clement - Feliciano Lopez
Michael Berrer - Fabio Fognini
Potito Starace - Michael Llodra
Michael Russell - Radek Stepanek
Thiemo De Bakker - Santiago Giraldo
Nicolas Mahut - Richard Gasquet
Stanislas Wawrinka - Josselin Ouanna
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
I zaczynamy kolejny tydzień z tenisem na najwyższym poziomie. Postanowiłem podawać w tym temacie przynajmniej do końca tego roku także typy piłkarskie, ponieważ już wkrótce sezon kończą tenisiści. Jednak wiadomo jaka będzie nadal priorytetowa dyscyplina w tym topicu. W tym tygodniu oba turnieje zdominowane przez reprezentantów gospodarzy. W Bazylei po raz kolejny triumfował Roger Federer, w Valencii natomiast wygrał walczący o udział w Londyńskim Mastersie - David Ferrer (niespodziewanie do finału dotarł tam inny Hiszpan Marcel Granollers).
Nie pisałem jeszcze nic o trzech Polakach z czołowej 200 rankingu ATP. Łukasz Kubot straci w przyszły poniedziałek aż 60 punktów (zdobył 70 przed rokiem w Paryżu), ponieważ starty deblowe uniemożliwiły mu udział w kwalifikacjach do turniejów w Paryżu, a wcześniej w Valencii. Nieciekawie będzie wyglądała także jego sytuacja na początku przyszłego roku, kiedy to ma do obrony aż 375 punktów które zdobył w pierwszych turniejach tego sezonu. Łukasz zgłosił się jeszcze do dwóch challengerów w tym sezonie - w Bratysławie i Helsinkach, choć udział w pierwszym jest mało realny, gdyż wtedy rozgrywany będzie Masters w Londynie, w którym najprawdopodobniej weźmie udział.
Jerzy Janowicz zajmujący wysokie 180 miejsce w rankingu zagra w pierwszej rundzie turnieju w Aachen z Litwinem Ricardasem Berankisem. Szybka nawierzchnia powinna odpowiadać Polakowi, ale szczerze mówiąc nie widzę dla niego szans na zwycięstwo w tym meczu. Jeśli tylko bukmacherzy nie wystawią śmiesznego kursu na zwycięstwo Litwina, trzeba będzie to wykorzystać. Panowie spotkali się w 2007 roku w finale juniorskiego US Open, górą był wtedy właśnie Berankis. We włoskim Ortisei zagra natomiast Michał Przysiężny. Jego pierwszym rywalem będzie Włoch Daniele Giorgini i Polak powinien pewnie zapewnić sobie awans do drugiej rundy. Oba spotkania zaplanowane są na poniedziałek i jeśli kursy na faworytów przekroczą 1.35 trzeba będzie wziąć to pod uwagę.
Jerzy Janowicz - Ricardas Berankis 2 @ 1.57 Betsafe
Michał Przysiężny - Daniele Giorgini 1 @ 1.40 Betsafe

Berankis &amp; Przysiężny @ 2.19 Betsafe 10j

Zostały dzisiaj rozegrane także dwa pierwsze mecze turnieju w Paryżu. Do drugiej rundy zdążyli awansować Gulbis (w kolejnym meczu czeka go mecz z Youzhnym), oraz Serra (zagra z Berdychem). Jutro tak jak wspominałem wcześniej 9 spotkań singla, czy warto coś typować? Będący w gazie Nieminen zagra przed południem z Malisse. Fin po szybkich kwalifikacjach, ograł się z nawierzchnią, ostatnio prezentował wysoką formę. Serwis na wysokim poziomie i znakomicie funkcjonujący forhend to podstawa jego gry. Malisse bez formy, pogubił się ten chłopak w drugiej części sezonu. Bardzo się zdziwię jeśli urwie chociaż seta równo grającemu Nieminenowi. W zasadzie tylko ten mecz zainteresował mnie pod względem typowania. Miałem grać Berrera, ale ten jest cholernie nieprzewidywalny i regularny Fognini, który przecież nie jest chłopcem do bicia może sprawić niespodziankę. Stepanek jest w przeciętnej formie, do tego ma ujemny bilans z Russellem, kurs niezadowala także w meczu Gasqueta, natomiast kursy na niespodzianki, które są możliwe w meczach Giraldo i Clementa są zbyt niskie by zaryzykować (ledwo powyżej 2.00 na jednego i drugiego). Tak więc na poniedziałek wygląda to tak:
Jarkko Nieminen - Xavier Malisse 1 @ 1.35 Betsafe 10j ✅
Jutro ułożę z tych typów jakieś duble. Zapewne typy z challengerów nie spełnią wymagań kursowych, dlatego poszukam czegoś w pozostałych meczach challi, lub dodam jakiś mecz piłkarski z podpórką ;)
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Średni kurs na Berankisa to 1.50, też uważam, że można śmiało pobierać. Mam pewne obawy co do drugiego typu, co prawda Włoch jest dla mnie całkowicie anonimowy, ale gra u siebie, a niecałe 1.4 na Przysiężnego nie zachęca do ryzyka ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nieminen pewnie pokonał Malisse, nie zdążyłem nic dobrać do tego typu, więc został zagrany jako singiel. Kursy na mecze Polaków całkiem przyzwoite i postanowiłem zagrać ich w dublu, który podałem w poprzednim poście.
Bonk87 - Przysiężny grał w tym sezonie świetnie w challengerach, później chciał chyba za szybko przejść o poziom wyżej i wyniki pokazały, że jest za wcześnie. Mimo to w kilku spotkaniach pokazał się z dobrej strony, a rywale z którymi grał w ostatnich miesiącach to zupełnie inny level niż Włoch, z którym zagra dzisiaj. Michał chce pozostał w Top100, odpowiada mu Włoski klimat, przygotowywał się solidnie do tego turnieju, w dodatku zostanie on rozegrany w hali, na bardzo szybkiej nawierzchni co naszemu tenisiście powinno idealnie odpowiadać. Spodziewam się łatwego zwycięstwa naszego reprezentanta. Po głębszym zastanowieniu postanowiłem zagrać jeszcze kilka typów na dziś:
Santiago Giraldo - Thiemo De Bakker 1 @ 2.11 Betsafe 10j
Wcześniej można było złapać minimalnie wyższy kurs na utalentowanego Kolumbijczyka. Miałem ten mecz odpuścić, ale po przemyśleniu typ na zwycięstwo Giraldo wydaje się całkiem ciekawy. Myślę, że jeśli zagra na swoim poziomie to wygra i nie warto bawić się w handicapy, bo jeśli wygra seta, zapewne poradzi sobie także w kolejnym, a kurs na +1.5 to tylko 1.35... Ostatni raz grali ze sobą w pamiętnym spotkaniu Wimbledonu, kiedy to Holender wygrał 16:14 w piątym secie. Thiemo posiada bardzo duży atut w postaci mocnego i dobrze ukierunkowanego serwisu. Trzyma się na ogół końcowej linii, gdzie nie szarżuje, piłki kończące to rzadkość, raczej przebija wszystko, bekhendem chyba za często na środek. Czego mu brakuje na tej nawierzchni? Za rzadko biega do siatki to raz, dwa że w jego uderzeniach jest masa topspinu, co jest dobrą bronią, ale nie na tak szybkich kortach. W dodatku w trakcie Wimbledonu był w najlepszej formie w tym sezonie, a Londyn to jego miejsce, tam wygrywał przecież turniej juniorski w 2006 roku, nie urkywajmy też że jest bez formy. Giraldo to trochę inny tenisista. Też lubi długie wymiany, ale jest agresywniejszy na korcie. Potrafi pobiec do siatki, tam zagrać w gierce na małe kara. Ostatnio prezentował się całkiem przyzwoicie, a w dodatku błyskawicznie przeszedł tu kwalifikacje co powinno dodać mu pewności. Jak dla mnie bardzo fajny pick ;)
Isner/Querrey - Bellucci/Mello 1 @ 1.43
Typ warunkuje przede wszystkim tym, że nawierzchnia w Paryżu jest bardzo szybka, a Isner i Quarrey to dwa czołowe serwisy na świcie, obaj też radzą sobie pod siatką. Jeśli chodzi o rywali to Bellucci, który ostatnio jest w przeciętnej formie zdecydowanie odstaje. Ostatnio szwankowało podanie, głównie to drugie, Mello to doświadczony deblista, ale lata świetności ma mimo wszystko za sobą (choć kto wie?). Zdecydowanie mocniejsza para Isner/Querrey powinna pewnie wejść w turniej i awansować do 2 rundy.
Sevilla - Valencia X2 @ 1.62
Do tego proponuję typ piłkarski z podpórką. Sevilla jest mocna u siebie, ale ostatnio brakuje błysku. Valencia odwrotnie, gra nadspodziewanie dobrze i nie zdziwię się jeśli wywiezie z Sevilli 3 punkty.
Valencia (z podpórką) &amp; Isner/Querrey @ 2.32 Betsafe 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dziś w Paryżu zostało rozegranych kilka ciekawych spotkań, ale do typowania były bardzo trudne. O turnieju może kiedy indziej, teraz krótki opis dzisiejszych propozycji:
Tomas Berdych - Florent Serra 1 @ 1.40 Betsafe 10j
Berdych ostatnio bez formy kompletnie, ale nadszedł ważny turniej i nie ma innej opcji jak jego awans do drugiej rundy. Czas się odbudować, a przecież warunki do wygrania z Serrą ma idealne i na tym opieram ten typ. Bardzo mocne podanie, agresja z głębi kortu i przepiękny forhend. Serra swoim przebijaniem niestety nie ma szans nic zrobić mocnemu Czechowi, nawet jeśli jest ostatnio w niezłej formie.
Tottenham Londyn - Sunderland 1 @ 1.50
Stoke City - Birmingham 1X @ 1.24
Tomas Berdych - Florent Serra 1 @ 1.40
Drugi kupon również z Berdychem do którego jestem przekonany. Jeśli chodzi o Premier League to wiadomo jak ważny jest tam doping swojej publiczności, dziś u siebie grają drużyny własnych stadionów i nie pozwolą sobie na porażki.

Tottenham &amp; Stoke (z podpórką) &amp; Berdych @ 2.60 Betsafe 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiaj tylko piłka i niestety bez analiz... Ważne mecze w środku tygodnia, faworyci powinni dopisać do swoich kont po 3 punkty...
Kupon Betsafe 10j @ 7.51
Wigan - Liverpool 2 @ 1.73
Wolverhampton - Arsenal 2 @ 1.55
Manchester City - Manchester United 2 @ 2.80

Manchester City - Manchester United 2 @ 2.80 Betsafe 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Temat troszeczkę zaniedbuję, ale dziś znów typy bez analiz:
Michał Przysiężny - Furrukh Dustov 1 @ 1.50
Lukas Lacko - Karol Beck 1 @ 1.65
Cermak/Mertinak - Kubot/Marach 2 @ 1.75
Tomas Berdych - Nikolay Davydenko 1 @ 2.18
Stanislas Wawrinka - Robin Soderling 2 @ 1.55
Wszystkie po 10j i wspólny kupon z AKO: 14.64 też za 10j Betsafe
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mofnisl - Sederling 1 @ 1.94 Betsafe 10j
Pisałem przed turniejem kto jest dla mnie faworytem. Do finału doszedł tylko Monfils i na niego stawiam, jest w super formie ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Troszkę temat przybrał inną formę, ale to dlatego że nie grają tuż turnieje ATP na których się skupiam, odbiegliśmy od tenisa, ale na najbliższy tydzień wracamy z ostatnim dużym turniejem w tym sezonie. Jutro po dwa mecze singla i debla, mam też kilka propozycji typów:
Zacznę nietypowo od turnieju deblowego. Meczu Bryanów jednak wolę nie typować. Są faworytami turnieju, ale to pierwszy mecz, rywale debiutują na takim turnieju, będą mocno podbudowani i powalczą. Kurs nie powala więc lepiej odpuścić. Ciekawy mecz w Londynie wieczorem kiedy to nasz debel - Fyrstenberg i Matkowski zagrają z Dlouhym i Paesem. Forma rywali w ostatnich tygodniach bardzo przeciętna, odwrotnie jest u naszych zawodników, którzy zaliczyli ostatnio 4 finały turniejów ATP z rzędu, po czym odpadli w dwóch kolejnych w pierwszych rundach. Niemniej jednak mieli czas na regenerację i powinni tu powalczyć co najmniej o półfinał. W pierwszym meczu singla liczę na świetnie dysponowanego ostatnio Szweda - Robina Soderlinga. Wygrał w wielkim stylu turniej w Paryżu, imponował znakomitym serwisem i świetnie funkcjonującym mocnym forhendem. Murray ostatnio kompletnie bez formy, przegrał trzy mecze po US Open w kiepskim stylu, uważam że nie zwojuje tego turnieju. Dziwię się że kurs jest tak ustawiony, ja postaram się skorzystać. Fyrstenberg/Matkowski - Dlouhy/Paes 1 @ 1.85
Andy Murray - Robin Soderling 2 @ 2.25


AKO:
4.16
Buk: Betsafe
Stawka: 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Skoro już podaje wszystkie typy to jedziemy dalej z typowaniem US Sports. Dziś dwie propozycje z NBA i jedna z NHL, kupon ciekawy, o meczach można znaleźć co nieco w poszczególnych działach gdzie odsyłam zainteresowanych ;)
Indiana (+5.0) - Orlando 1 @ 1.91
Charlotte Bobcats - Phoenix Suns 2 @ 2.13
New York Islanders - Florida Panthers 1X @ 1.52
AKO:
6.18
Bukmacher: Betsafe
Stawka: 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ferrer +1.5 @ 2.40
Tie-Break w meczu - TAK @ 2.55
Kursy z Betsafe na dzisiejszy wieczorny mecz w Londynie ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
El Clasico i każdy ma swój sposób na typowanie tego meczu ;) Wchodzimy w zimową aurę, ale w jakim stylu ???? Ja dziś widzę wygraną Realu, kurs zachęca dlatego atakujemy mocno ;) Nie ma co się chyba rozpisywać. Sezon tenisowy się skończył więc na miesiąc zaczynam podawanie normalnych typów/kuponów.
#1 Betsafe
FC Barcelona - Real Madryt 2 @ 3.55
Stawka: 10j #2 Betsafe
FC Barcelona - Real Madryt X2 @ 1.75 Stawka: 10j #3 Betsafe
FC Barcelona - Real Madryt Draw No Bet @ 2.35 Stawka: 10j #4 Betsafe
FC Barcelona - Real Madryt X/2 @ 7.60 Stawka: 5j
Do usłyszenia po meczu ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Czas na typowanie w grudniu. Może będzie regularniej, o tym napiszę później, teraz pierwszy kupon z Ligi Europy ;) Jeśli nie będzie dobrego wyniku w tym miesiącu to od stycznia robię przerwę w typowaniu piłki :cool:

#1 Betsafe

Palermo - Sparta Praga 1 @ 1.80 ⛔
PAOK - Club Brugge 1 @ 1.60 ⛔
Villarreal - Dinamo Zagrzeb 1 @ 1.33 ✅
AKO: 3.83
Stawka: ⛔ 10j
W sumie po pierwszym kuponie: ⛔10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Liverpool bez kilku podstawowych piłkarzy, AV są zawsze groźni, tym bardziej z rywalem który nie będzie się cały czas bronił. Myślę, że Liverpool może dziś mieć wielki problem ze zdobyciem 3 punktów przed własną publicznością.
#2 Betsafe

Liverpool - Aston Villa X2 @ 2.01
Stawka: 10j
 
Do góry Bottom