>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tenis i NHL wg. WoW

wow 331

wow

Użytkownik
Y.Putintseva(+4g) vs C.Suarez-Navarro [1.72]✅ ✅
25j
Pinnacle
Zobaczymy jak się młoda zdolna Kazaszka zaprezentuję, w poprzednim meczu bez głupich błędów, solidnie na 1 podaniu. Na przeciw ma Hiszpankę, która jakoś na takiej nawierzchni szczególnie nie cenię... tutaj też myślałem nad overem ale pozostaję przy tym co jest ...
Bilans ✅324j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wow 331

wow

Użytkownik
D.Brands vs B.Tomic over 3.5 [2.20]✅ ✅
15j
Bet365
Typ na czuja, stawka malutka... Tomic w wysokiej formie ale Danielowi jak tyko bedzie serwis siedział to może seta urwie..
Bilans ✅342j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wow 331

wow

Użytkownik
K.Date-Krumm vs B.Jovanovski [1.84]⛔
20j
Pinnacle
Kimiko pozdrawia pewnych panów ???? ... Kto wie, może ostatni raz na Kimiko ale nie odpuszczam ????
Bilans ✅344j
 
wow 331

wow

Użytkownik
D.Ferrer vs. K.Nishikori over 3.5 [1.95]⛔
20j
unibet
Rozumiem,ze Ferrer jest w wysokiej formie ale,ze Kei nie ugra nawet seta? .. jak to..?:p wierze w jego talent a po takim kursie warto zaryzykować;)
Bilans ✅340.2j
 
wow 331

wow

Użytkownik
C.Wozniacki vs S.Kuznetsova over 21.5 [1.80]✅✅
20j
Betsafe
Skłonny byłbym pograć na Svetlane ale ilość popełnianych przez nią błędów jest naprawdę za duża... sam nie wiem, czy ten over wyjdzie ale ani do Karoliny ani do Rosjanki przekonania nie mam ... moja wersja spotkania, to wygrany 1 set przez Karolinę i łatwo oddany drugi ... ale to takie moje biadolenie ????
Bilans ✅371.8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wow 331

wow

Użytkownik
N.Li(+3.5)vs A.Radwanska [1.87]✅✅
25j
Pinnacle
Kontra typu długoterminowego ... a może przy odrobinie szczęścia oba typy wejdą ????
Bilans ✅394.55j
 
wow 331

wow

Użytkownik
F.Bagnis vs S.D.Schwartzman [1.83]✅✅
25j
WH
Przyznam szczerze, że wyrównane kursy na WH trochę mnie zdziwiły... Pewnie buki sporo sugerują się wczorajszą, raczej niespodziewaną, wygraną Bagnisa z gospodarzem turnieju Giraldo. Sebastian ostatnio pozytywnie zaskoczył na AO a dokładnie w kwalifikacjach, gdzie to raczej spisywany był na straty a zagrał całkiem dobre spotkania na nawierzchni na której w zasadzie nie grywa. Jego żywioł to zdecydowanie cegła, w tamtym sezonie świetny bilans i spory awans w rankingu. Bagnis sprawił wczoraj sporą niespodziankę ale w dniu jutrzejszym myślę, że nie powinien mieć już tak łatwo... Analiza ot tak sobie ale ... ból zęba blokuję swobodne myślenie :p

Bilans ✅436.9j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wow 331

wow

Użytkownik
M.Russell vs. M.Zverev(+2.5) [1.88]✅✅
20j
Marathon
Na Misze miałem grać przeciwko Ito i wczoraj Bogomolovi ... gram dzisiaj, ale czy dobrze robię ? nie mam pojęcia ???? Generalnie łamię trochę zasadę &quot; nie grać przeciw gospodarzą&quot; ale czuję tutaj jego wygraną... ale ja się nie znam ...
Bilans ✅474.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wow 331

wow

Użytkownik
G.Soeda vs M.Zverev over 22.5 [2.00]✅✅
10j
Bet365
No to tak, pograłbym na Miszę ale handi trochę za małe, liczę na 3 setówkę a teraz jak zerknąłem w h2h to widzę, że grali już ze sobą i były to długie pojedynki ???? aczkolwiek tym się nie sugerowałem ... Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Tak, po za tematem pograłem Struffa :p ale ... nie polecam ????
Bilans ✅484.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wow 331

wow

Użytkownik
Puig, Monica vs Voegele, Stefanie [1.85]⛔ esz:/
20j
Marathon
Over być może i bardziej sensowny byłby i chyba też go pogram ;)
Bilans ✅464.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wow 331

wow

Użytkownik
L.Kumkhum vs C.Dell&#39;Acqua [1.75]✅
25j
Tobet

B.Mattek vs S.Cirstea over 21 [1.84]⛔
10j
Betsson

T.Pironkova vs S.Vogele [1.75]✅
20j
Betsson


Pograne by nie żałować ... a czy będę żałował, że pograne ? ???? mam nadzieję, że trzech minusów nie będzie ...

Powiedzmy, że jestem zadowolony... aczkolwiek nie wiem czemu zmieniłem z Cristei na over...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wow 331

wow

Użytkownik
S.Vogele vs P.Kvitova [7.00]⛔
5j
Bet365
Udało się fajny kurs złapać na to spotkanie ale kusi mnie cały czas pograć handi 4.5 w stronę Vogele. Nie doceniłem jej już przed meczem z Puig, dopiero podczas jej spotkania spojrzałem w jej wyniki z poprzedniego sezonu i trzeba przyznać, że hala to jest jej mocna strona. W tym roku forma dopisuję, ma na rozkładzie dobre zawodniczki... Ten typ a tym bardziej handi to tak naprawdę typ przeciwko Kvitovej, miałem okazję oglądać ją w meczu z Robson i Cebulką, muszę przyznać, że to już nie jest ta zawodniczka co kiedyś... zdecydowanie pod formą, do tego, co widać, troszkę jej się na wadzę przybrało, głupie błędy ... może i się mylę, może za bardzo jestem anty w stronę Czeszki ale od razu po awansie Vogele do kolejnej rundy wiedziałem, że będę chciał na nią stawiać ????
handi +4.5 wlazło na styku, szkoda że tutaj nie podałem ;)
 
wow 331

wow

Użytkownik
L.Kumkhum(+5.5g) vs M.Kirilenko [1.83]qwa...1gem ???? ⛔
20j
bet365

I co ja robie... kum kum ... ????


Tej pani w temacie chyba jeszcze nie było, niech nawet sobie wygra ale ... handi niech stoi po stronie KumKhum ????
 
wow 331

wow

Użytkownik
M.Erakovic vs V.Wongteanchai(+4.5) [1.86]✅✅
15j
Marathon

Chodził chodził i wychodził za mną ten mecz ... może i będę żałował, że to gram ale to handi kusi mnie już od 2ch dni... stawka nieco mniejsza, powoli czas zamykać miesiąc ????
Lekko uparłem się na Tajki, no ale turniej u nich, chociaż jedna wypadałoby by awansowała dalej, chociaż Luksika ma o wiele trudniejszą przeprawę... Po pokonaniu faworyzowanej Beck mam nadzieje, że w tym meczu pogromu nie będzie a równa walka do samego końca ????
 
Do góry Bottom