>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Tenis i NHL wg. WoW

wow 331

wow

Użytkownik
Ferrer D. vs Llodra M. over 23 [2.08]⛔
0.3j
Marathon

Ferrer D. vs Llodra M.(+3.5g) [1.95]⛔
0.2j
Pinnacle
Oglądałem wczoraj grę Francuza i muszę przyznać, że bardzo mi zaimponował. Świetny serwis i bardzo mało popełnianych błędów to to co Michaela przede wszystkim charakteryzowało w meczach do tej pory.. Widać, że u siebie gra mu się bardzo dobrze i życzę mu wejścia do finału.

 
wow 331

wow

Użytkownik
Glushko J. vs Lertcheewakarn N. [1.65]⛔
Wongteanchai Vara. vs Vekic D. [1.22]✅✅
AKO:2.01
Bwin
0.3j


Nie polecam ... :p

Przepraszam za te typy ... generalnie najwyższa pora zakończyć sezon i zająć się czymś innym ???? live idzie b.dobrze a tutaj co wrzucę to ????
 
wow 331

wow

Użytkownik
Migani L. vs Galdon P. [1.83]
0.3j
Bet365

Migani L. vs Galdon P. over 22.5 [1.83]
0.3j
Bet365

Bukmacherzy jak widzę nie potrafią wskazać zwycięzcę tego spotkania. Od rana znaczne wahania kursów u jednych faworytem jest Galdon ( np Bwin ) u innych faworytem jest Migani ( bet365). No i faktycznie ciężko wskazać jednoznacznie faworyta, chociaż dla mnie jest to Migani. W przeszłości spotykali się już kilka razy i bilans jest dość wyraźnie na plus Galdona (3-7). W tym roku panowie spotkali się w półfinale turnieju w Rosario gdzie to po zaciętym ale zakończonym w 2ch setach pojedynku wygrał Galdon. Bilans na cegle przemawia raczej za Miganim a i jego wyniki w ostatnim czasie wydają się być znacznie lepsze od przeciwnika. Tak czy owak mecz dość ciężki do typowania, over zdaję się najlepszym rozwiązaniem...

 
wow 331

wow

Użytkownik
SEZON 2013
Wesoły dzień dziś nam nastał ???? NHL zakończyło lockaut więc pora wrócić do tematu, chociaż najbliższe spotkanie jeszcze nie tak prędko ????
Z tenisem większych sukcesów tutaj nie wiąże bo to tylko na papierze jakoś mi wychodziło a już na forum nie koniecznie ... Mimo wszystko podam kilka w mojej ocenie typów której być może warto wziąć pod uwagę ;)
DellAcqua C. vs Date Krumm K. [1.70]✅
40j
Unibet

Bilans ✅28j
 
wow 331

wow

Użytkownik
Davis, Lauren vs Bobusic, Bojana over 20 [1.72]✅ Pinnacle
50j

Kurs na to spotkanie może nie zachwyca, chociaż osobiście chyba zaryzykuję nawet większą linie, to wydaję mi się być dość prawdopodobny. Gdyby patrzeć czysto statystycznie na ten pojedynek to Bobusic ostatnie 9 z 10 pojedynków pokrywała tą linie. Sześć ostatnich pojedyków to trzystetówki. Upatruję tutaj, że gospodyni turnieju postawi się młodszej Amerykance a to, że potrafi napsuć krwi świadczą jej ostatnie wygrane pojedynki z wyżej notowanymi zawodniczkami ( Pliskova, Knap czy przegrany 2-1 z Cornet )

Bilans ✅64j
 
wow 331

wow

Użytkownik
Radwanska, Agnieszka vs Date Krumm, Kimiko over 18 [1.90]✅
40j
Marathon
Wydawało mi się, że Marathon wystawił fajną linię na to spotkanie a tu widzę, że Bet365 jeszcze lepszą. Dlaczego tak uważam ano dlatego, że widziałem ostatnio obie zawodniczki w akcji i śmiem twierdzić, że Aga jeszcze do sezonu najlepiej przygotowana nie jest, chociaż ma już pierwszą wygraną w tym sezonie. Szczególnie słabo wg mnie Aga grała z Hampton, typowa dla niej przebijanka o mało nie skończyła się przegraną. Co do Kimiko to jeśli tylko będzie trzymała swój pierwszy serwis ( a ostatnio naprawdę pod tym względem jest solidna ) to powinna spokojnie te 7-8 gemów ugrać. Mimo zaawansowanego wieku potrafi świetnie wytrzymać trzysetowy pojedynek. Kimiko od listopada zagrała sporo meczy na hardzie ( fakt faktem, że były to przeciwniczki innego formatu) gdzie naprawdę spisywała się dobrze.

Bilans ✅111.4j
 
wow 331

wow

Użytkownik
Goerges J. vs Dushevina V. (4.5) [2.06]✅
20j
Marathon
Williams V. vs Voskoboeva G. (+5) [1.85]⛔
20j
Expekt
Chang K-C.(+4.5) vs Stosur S. [2.02]✅
20j
Marathon
Mecze w których widzę jakieś Value ... ale nie zdziwię się jak zobaczę jutro 3Xminus także, stawka malutka ...

Bilans ✅252,6j
 
wow 331

wow

Użytkownik
Kumkhum L. vs Arvidsson S. over 19.5 [1.85]✅✅
20j
Pinnacle
Petrova N. vs Date Krumm K.(+4.5) [2.00]✅✅
20j
Marathon
Bilans ✅289,6j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wow 331

wow

Użytkownik
K. Wozniacki vs D. Vekic [6.90]⛔
20j
Pinnacle
Szczerze powiedziawszy to nie wiedziałem, że aż tak bardzo będą faworyzować Karolinę, wszyscy wiedzą, że jej najlepszy czas chyba ma za sobą a swoją grą jaką dotychczas prezentuję wiele zwojować nie może. Przebijanie na druga stronę nie robi na nikogo większego wrażenia a wygrana z Lisicki nie zmienia faktu, że będę próbował grać na Donne.
Odczekałem pierwszą rundę ponieważ nie byłem pewny jak się szesnastolatka z Chorwacji prezentuję, ponieważ ostatni mecz jaki rozgrywała to początek listopada a i pamiętam, że miała problemy w tym spotkaniu ze zdrowiem... Generalnie wielki talent, świetnie czuję się na hardzie. Prawdziwą furorę robiła na turnieju w Tashkent, gdzie pokonała wyżej notowane przeciwniczki ulegając dopiero w finale turnieju ( wiem wiem odległe czasy )
W meczu z Hlavackoą dobrze trzymała swój serwis, dała tylko raz się przemałać ... Myślę, że trema ją nie spali i powalczy z Karoliną... Na pewno handicapy będą dobrym pomysłem ;)
K. Wozniacki vs D. Vekic (+5.5g) [2.10]⛔
20j
Marathon
Bilans ✅249,6j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wow 331

wow

Użytkownik
J.Zheng(+4) vs S.Stosur [2.02]✅
20j
Marathon
Zastanawiam się czy over nie byłby lepszy w tym spotkaniu ale przystanę na tym co jest. Analiza wieczorem ????


Bilans ✅270j
 
wow 331

wow

Użytkownik
M.Youzhny vs E.Donskoy over 3.5 seta [1.72]✅
25j
Bet365
Miałem nie grać tego ale poszło... no nic bardzo lubię Mikołaja i widzę w nim tutaj faworyta ale po tym jak on lubi sobie utrudniać życie zaryzykuję zagrać takiego overka ???? jak nadal będzie popełniał tyle niewymuszonych błędów to nie powinno być problemu o pokrycie tego overa ...
Bilans ✅288j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wow 331

wow

Użytkownik
Date Krumm K. vs Peer S. DW 2-0 [1.90]✅✅
20j
Bet365
Może i trochę odważniej ale Datę obserwuję nie od dziś i jest naprawdę w bardzo dobrej formie, w poprzednim meczu odprawiła z kwitkiem Petrovą a teraz na deser dostaję znacznie słabszą od Rosjanki S.Peer. Nie będę się rozwodził o jednej czy drugiej, po prostu ja tutaj widzę czyste 2-0 dla już 42-letniej zawodniczki z Japonii.
Bilans ✅306j
 
Do góry Bottom