>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis Elbow/Dream Match

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to i tak grupe 6 osobowa mozna zrobic miejsca 1-2 graja final 3-4 o miejsce tzrecie i tyle. teraz grałem z młodym dobry mecz był 1 set mnie zaskoczył i w plecy 1-6 drugi set wygrałem 6-2 a w trzecim przegrywałem juz 0-4 i doprowadziłem do taja w którym przegrywałem 0-3 i wygrałem! 7-3 i całe spotkanie 1-6 6-2 7-6 ale było cieżko
 
M 0

mlody16

Użytkownik


Kolejny meczyk: niesamowicie wyrównany, miałem ogrom okazji by skończył się na moją korzyść. Pierwszy set perfekcyjny, Squnisz urwał tylko jednego gema. Drugi set kompletnie przespałem, Squnisz w tym secie wyjątkowo dobrze bronił swojego serwisu. Trzeci set - prowadziłem już 4-0. Squnisz przełamał następnie mój serwis i później wziął medical timeout. Troszkę wybiło mnie to z rytmu gry. straciłem 4 gemy. Później gem za gemem wygrywaliśmy swoje podania. Tie Break zacząłem od prowadzenia 3-0. Niestety dwa moje serwisy zostały skutecznie przełamane. Potem punkty zdobywał już tylko Squnisz.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
aktualna tabela
1.KUBOT 3 - 3 6-1
2.mlody 2 2-1 5-2
3. haazaard - 1 2 2-4
4. prof - 0 2 0-4
5 kzysiek 0 1 0-2

zostały mecze
prof-młody
prof-krzysiek
jeśli oba wygra prof to gra w finale ze mną jesli któryś przegra w finale gram z młodym
MASTERS NABIERA ROZPĘDU !
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Troszkę się rozpędziłeś jeśli chodzi o mnie :jezora:

mi zostały do rozegrania mecze z Tobą, prof&#39;em i haazard&#39;em

Każdy zagra 4 mecze więc wszystko możliwe jeszcze.
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
kzysiek 2-1 haazaard 2-6 7-6(7-2) 6-4

Co tu dużo gadać, emocjonujące spotkanie :-D
Pierwszy set od 2-2 4 gemy zgarnia haazaard. Drugi set zaczyna się od jego prowadzenia 2-0, potem ja wychodzę na 5-2, dochodzi do 5-4 gdzie gramy świetnego gema z bodaj 5 równowagami, ostatecznie zostaję złamany, potem gładki gem przeciwnika na 6-5, przy stanie 5-6 i moim serwisie robi się 15-40 i dochodzi do dwóch piłek meczowych:spokodfhgfh: które zostają obronione, a bardziej przegrane ;]. W 3 secie festiwal przełamań, tyle wystarczy do skomentowania.
Dziękuję przeciwnikowi za świetny mecz.
pzdr
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
aktualna tabela
1.KUBOT 4 - 4 8-1
2.mlody 2 2-1 5-2
3kzysiek 1 2 2-5
4. haazaard - 1 3 3-6
5. prof - 0 2 0-4
zagrałem ostatni mecz 6-1 6-2 z krzyskiem widac postep w grze.
i wyglada mi na to ze finał jest :
KUBOT vs MŁODY
zapowiada sie ciekawy mecz o tytuł
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
KUBOT VS MŁODY
6:4 6:4
turbiej zakonczoyny zgarniam pierwszy puchar ! gratulacje dla uczestników poziom był całkiem wysoki.jedynie prof zawiódł kompletnie!
proponuje terz cos na szybszej nawierchni zagrac
 
Do góry Bottom