>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis Elbow/Dream Match

byq86 9

byq86

Użytkownik
w sumie to moge was hurtem trzech opier.... ????
i co czujesz sie taki zajebisty? z pozycji osoby ktora w to nie gra, ale czyta forum sprawiasz wrazenia dzieciaka ktory gra w ta gre duzo spamuje ten temat jak wlasny folwark i podnieca sie jak glupi ze pokona niedzielnych kierowcow, w tym przypadku kolesi ktorzy graja dla zabawy, a nie dla zlotych kalesonow
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
i co czujesz sie taki zajebisty? z pozycji osoby ktora w to nie gra, ale czyta forum sprawiasz wrazenia dzieciaka ktory gra w ta gre duzo spamuje ten temat jak wlasny folwark i podnieca sie jak glupi ze pokona niedzielnych kierowcow, w tym przypadku kolesi ktorzy graja dla zabawy, a nie dla zlotych kalesonow
hah idz dzieciaku szkoda czasu na odpisywanie ci. kto mnie zna to wie ze to pisze na smiechy.naszczescie nie musze sie dowartosciowywac wygranymi w gre komputerowa. a ze duzo spamuje .to jest hyde park i mozna pisac ile sie chce .do tego załozylem ten temat dzieciaku. wiec czuje sie zoobowiazany podtrzymywac go by cos sie wnim działoli tyle w temacie bez odbioru chłopku z pgieru
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
hah idz dzieciaku szkoda czasu na odpisywanie ci. kto mnie zna to wie ze to pisze na smiechy.naszczescie nie musze sie dowartosciowywac wygranymi w gre komputerowa. a ze duzo spamuje .to jest hyde park i mozna pisac ile sie chce .do tego załozylem ten temat dzieciaku. wiec czuje sie zoobowiazany podtrzymywac go by cos sie wnim działoli tyle w temacie bez odbioru chłopku z pgieru
wlasnie takimi odpowiedziami wystawiasz swiadectwo swojej dojrzalosci... a co dowartosciowania sie gra komputerowa, to wszystko widac w temacie;) pozdro :spokodfhgfh:
 
M 0

mlody16

Użytkownik
ja mogę pyknąć w tym turnieju :p mogę hostować

1.KUBOT - Hostowac mogę Carpet 2
2.prof - Hostowac niemoge Clay
3. haazaard -moge hostowac clay
4. Hellraiser - moge hostowac chyba wszystko
5. Adam2173 - nie moge hostować
6. midel - nie mogę hostować
7 mlody - mogę hostować Carpet
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
to brakuje ostatniej osoby i dzis mozna zaczynac. dwie osoby sa za carpet dwie za clay wiec ci co nie okreslili sie to wpiszcie na czym wolicie grac
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Witam. Chętnie z Wami pogram. Z tego co pamiętam to grywałem kilka lat temu w demko tej gry, generalnie lubię grać w gry tenisowe i myślę, że słaby nie jestem :jezora: Mógłby mi ktoś podesłać na PW, jak dokladnie zagrać MP?
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
1.KUBOT - Hostowac mogę Carpet 2
2.prof - Hostowac niemoge Clay
3. haazaard -moge hostowac clay
4. Hellraiser - moge hostowac chyba wszystko
5. Adam2173 - nie moge hostować
6. midel - nie mogę hostować
7 mlody - mogę hostować Carpet
8 kzysiek - nie moge hostowac
 
Do góry Bottom