>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat ogólny

hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wiesz, często nie podróżuje, ale byłem już na wczasach, gdzie w ośrodku nie było TV. Tym bardziej, jeśli chodzi o domki, wolałem zapytać.
A kto Ci będzie w domku mecze oglądał ????

Przyjedziesz - zrozumiesz - nauczysz się ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
O mecz się nie martw. W domkach jest TV, ale jest też duży telebim w otwartym pubie, gdzie w doborowym towarzystwie i przy napojach chłodzących możemy zobaczyć mecz.
Rok temu tak oglądaliśmy spotkanie chyba LM.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
O mecz się nie martw. W domkach jest TV, ale jest też duży telebim w otwartym pubie, gdzie w doborowym towarzystwie i przy napojach chłodzących możemy zobaczyć mecz.
Rok temu tak oglądaliśmy spotkanie chyba LM.
Nie LM tylko Ekstraklasę ????
Lech z kimś grał wszyscy zabijali over 2,5 skończyło się chyba 1-0 ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie LM tylko Ekstraklasę ????
Lech z kimś grał wszyscy zabijali over 2,5 skończyło się chyba 1-0 ????
Liga mistrzów to była xD Lech grał jak zlot się kończył z Wisła xD Akurat ze Skorzęcina sobie na meczyk zajechałem wtedy ????

Edit:
Jestem Ciekaw czy uda mi się pobić rekord z Przysuchej xD Trenuje. ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Liga mistrzów to była xD Lech grał jak zlot się kończył z Wisła xD Akurat ze Skorzęcina sobie na meczyk zajechałem wtedy ????

Edit:
Jestem Ciekaw czy uda mi się pobić rekord z Przysuchej xD Trenuje. ????
Edit2:
Pooglądałem filmy sobie z zeszłego roku :
Firer się podpalił ! ???? Firer został spalony ! ???? Firer idziemy na ... ?! ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Udanego &quot;zlotowania&quot; Forumowicze. W tym roku nie będę mógł się pojawić na zlocie. Życzę udanej zabawy i nawiązywania ciekawych znajomości.:grin:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Udanego &quot;zlotowania&quot; Forumowicze. W tym roku nie będę mógł się pojawić na zlocie. Życzę udanej zabawy i nawiązywania ciekawych znajomości.:grin:
Pracuje nad Tym by kolega się pojawił ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ogladaliście finał Wimbledonu Williams vs Radwańska ????
a niektórzy byli na browarku na rowerach wodnych.
Bandeo Marike do pokoju zabierz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 907

pawel-1

Użytkownik
Niestety, ze względów osobistych ten weekend lipca mam juz zaklepany.

Wszystkim, którzy się wachają polecam tę imprezę ???? w środowisku miłośników sportu da się szybko złapać wspólny język.

Gdyby w dalszej przyszłości coś się dzialo typu GP Toruń ???? to... wiecie gdzie pisać ;)
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
A istnieje opcja 2 noclegow ?? ???? bo w okresie wakacyjmym u mnie w pracy jest ciężko o dłuższe wolne poza urlopem ????
Nie. Za 2 noce i tak wyjdzie 100 zł, a za 3 płacisz 120 zł ;) znaczy możesz być na 2, ale płacisz za 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom