>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Telefon Komórkowy

baros 12,4K

baros

Użytkownik
no właśnie i te wady w N73 są straszne jak dla mnie...ja nie mogę mieć takiego telefonu żeby robił nieodpowiednie zdjęcia :p. I nie lubię bardzo jak mi się tnie coś, a symbian to rzeczywiście raczej nie będzie mi przydatny bo nie wiem do czego moze mi on służyć..?
k810i jak narazie wydaje mi się najlepszym wyborem...nie widzę takich poważniejszych wad.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Mi ten telefon nie bardzo spasował jak o nim czytałem informacje ogólne i komentarze posiadaczy tego fona.
Dzisiaj zamówiłem już SE K810i - 629 zł
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Mam pytanie...może ktoś się zna.
SE k810i ma Baterię Litowo-Polimerową i mam pytanie do was.
Wie ktoś ile trzeba ładować tą baterię aby sformatować ? bo nie chcę czegoś zepsuć a sie nie znam na tym
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Jeśli ma taką samą baterię jak k800i to nie trzeba w ogóle formatować. Tak samo jak nie trzeba jej rozładowywać do końca przed naładowaniem. Podobno te baterie nawet &quot;wolą&quot; jak się co jakiś czas doładowuje. Tak kiedyś wyczytałem na forum k800i bo też byłem ciekaw.
 
Do góry Bottom