>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Telefon Komórkowy

baros 12,4K

baros

Użytkownik
Witam
Mam zamiar kupić sobie kupić nowy telefon komórkowy (najprawdopodobniej w tym tygodniu) na Allegro i mam spory Dylemat bo nie mam pojęcia jaki telefon warto zakupić. a Więc proszę was abyście pisali mi propozycje i najlepiej gdybyście dodali jakiś argumenty do nich.
Mój Budżet, który mogę wydać na telefon to granice 700-900 zł.
przez ostatni tydzień, może dwa miałem na oku SE K810i ale jakoś przeczucie mi odradza ten telefon...i nie wiem czemu.
aha...no i od razu mówię że mój nowy telefon powinien posiadać:
3,2 MPX
MP3
Radio
zoom
i takie tam różne bajery.

Będę wdzięczny za pomoc w wyborze ;-)

pozdrawiam ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Nie orientuje się za bardzo w tym więc jeżeli możesz to powiedz mi co to jest ten Symbian i czy ty przydatne ?
a jak jest z Joystickiem w tym N73 ? i lepsza jest zwykła N73 czy N73 Music Edition(drożej 100-200 zł)
-------------------------------
Lalo -N95 jest drogi i to sporo ponad 1000 zł. K850 tez, ale na pewno bym któregoś z tych wziął. A co do k800i to tak jest tani ale dlaczego ten telefon proponujesz ? K810i nie jest lepszy ? jak jest u nich z Joystickiem ? bo mam starszego troche SE i joy mi siadł.
 
krz_siek 0

krz_siek

Użytkownik
k800i joy moze szaleć po jakims czasie
a n73 brat ma dlugo i zadnych problemow z joyem ale jakos nie lubie tego tel
 
matex 0

matex

Użytkownik
Symbian to system operacyjny w telefonie. Moim zdaniem jak nie wiesz dokładnie co to jest, to nie ma co przepłacac, bo i tak pewnie nie wykorzystasz wszystkich jego mozliwosci.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
no jakbym się dowiedział co to jest dokładnie i do czego mi może służyć to na pewno bym wykorzystał ;] ale nie bede przecież kupował telefonu tylko dlatego że masz Symbiana...
k810i ma prawie wszystkie te bajery i dobry aparacik i zoom ma i funkcje robienia zdjęć. jedyną wadą jaką w nim widze to Joystick i troche gruby :p
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No nie wiem , wybierz sobie K800 albo K810 w sumie są bardzo podobne tylko wygląd mają troszkę inny. A dlaczego te telefony ? Są w miarę tanie , dość dobre &quot;wyposażenie&quot; aparat także dość dobry, MP3 i te inny bajery. W ogóle SE to dobra firma jedna z lepszych chyba zaraz obok Nokii a jak jest z Joystickiem ? Mój szwagier ma K750 i ine narzeka a ja teraz też właśnie kombinuję nad jakimś z tych SE K800,810,850 i mam nadzieję że wszystko będzie ok ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Mój kumpel napisał matury na ok. 75% z Polskiego, WOS-u i Anglika mając telefon z symbianem więc pożyteczna rzecz w fonie ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Tak ok a Czym się różnią te dwa telefony ? K800i a k810i ? bo cenowo jest dość spora różnica po dobre dwie stówki.
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Hmmm przejrzałem na szybko specyfikacje k810i na stronie ery i nie zauważyłem czym się różnia. Na pewno dizajnem ???? i chyba z k810i dostajesz karte pamieci 128mb.
Ja mam k800i i mogę szczerze polecić. Kilka razy spadł na ziemię z wysokości 1-1,5m i nic mu nie jest. Miał też okazję przemyć się w brodziku ???? Wysuszylem oporowo suszarką że był aż gorący i po godzinie hulał jak ta lala i działa dalej bez problemu ???? Joystick po ok 3 miesiącach zaczął szwankować (jak wciskałem w dół to często jechał w prawo itp.) Przeczyszczenie wacikiem nasączonym spirytusem pomogło ale tylko na pare dni. Zacząłem więc grzebać pod joystickiem szpilką i... wyciągnąłem niechcący jakaś fioletową przezroczystą gumkę, a że nie chciała wyjść do końca to ją przeciąłem i siła sprężystości wciągnęła ją z powrotem pod joystick i od tego momentu już nie mam z nim problemu ::-D Tak więc polecam :spokodfhgfh:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
jak czytam Komentarze na różnych stronach o tym telefonie to ten telefon(k810i) z pozoru niczym się nie różni od k800i, ale jednak...pozory mylą. Ludzie piszą o nim wiele dobrych rzeczy, dużo lepszy aparat i jego funkcje...np. stabilizator co jest znakomite.
Następna rzecz to np. Bardzo dobra jakoś i głośność dzwonków MP3 w tym telefonie. Wygodniejszy..itd. itp.
Więc może jednak ten k810i wart jest wydania tych siedmiu stówek
 
matex 0

matex

Użytkownik
ok, sam za duzo o nim nie wiedziałme, tak tylko przegladając oferte trafiłem na niego :]

P.S. nie che zakładac nowego tematu - czy jest na tym forum posiadacz W850i ? bo przymierzam się do jego kupna ...
 
massive 0

massive

Użytkownik
Posiadam n73 i nienarzekam.
Zalety:
-aparat 3,2mpx
-symbian
-wyswietlacz
-dzwięk stereo( calkie fajnie słychać)

Wady:
-zdjęcia w ciemności wyglądają niezaciekawie( wszystko robi sie fioletowe)
-dosyć gruby
-tnie sie czasami(każdy symbian ma tak)

Moge jeszcze dodać, że pomimo małych przycisków calkiem dobrze sie na nim pisze , bo są dobrze wyprofilowane. Z bateria też nie jest tak źle jak niektórzy piszą, mi trzymie ok 2 dni, a dosyć sporo sie nim bawie.

jakbyś chcial się coś jeszcze dowiedzieć to pisz na priva.
 
Do góry Bottom