>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Telefon Komórkowy

baros 12,4K

baros

Użytkownik
Witam
Mam zamiar kupić sobie kupić nowy telefon komórkowy (najprawdopodobniej w tym tygodniu) na Allegro i mam spory Dylemat bo nie mam pojęcia jaki telefon warto zakupić. a Więc proszę was abyście pisali mi propozycje i najlepiej gdybyście dodali jakiś argumenty do nich.
Mój Budżet, który mogę wydać na telefon to granice 700-900 zł.
przez ostatni tydzień, może dwa miałem na oku SE K810i ale jakoś przeczucie mi odradza ten telefon...i nie wiem czemu.
aha...no i od razu mówię że mój nowy telefon powinien posiadać:
3,2 MPX
MP3
Radio
zoom
i takie tam różne bajery.

Będę wdzięczny za pomoc w wyborze ;-)

pozdrawiam ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Nie orientuje się za bardzo w tym więc jeżeli możesz to powiedz mi co to jest ten Symbian i czy ty przydatne ?
a jak jest z Joystickiem w tym N73 ? i lepsza jest zwykła N73 czy N73 Music Edition(drożej 100-200 zł)
-------------------------------
Lalo -N95 jest drogi i to sporo ponad 1000 zł. K850 tez, ale na pewno bym któregoś z tych wziął. A co do k800i to tak jest tani ale dlaczego ten telefon proponujesz ? K810i nie jest lepszy ? jak jest u nich z Joystickiem ? bo mam starszego troche SE i joy mi siadł.
 
krz_siek 0

krz_siek

Użytkownik
k800i joy moze szaleć po jakims czasie
a n73 brat ma dlugo i zadnych problemow z joyem ale jakos nie lubie tego tel
 
matex 0

matex

Użytkownik
Symbian to system operacyjny w telefonie. Moim zdaniem jak nie wiesz dokładnie co to jest, to nie ma co przepłacac, bo i tak pewnie nie wykorzystasz wszystkich jego mozliwosci.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
no jakbym się dowiedział co to jest dokładnie i do czego mi może służyć to na pewno bym wykorzystał ;] ale nie bede przecież kupował telefonu tylko dlatego że masz Symbiana...
k810i ma prawie wszystkie te bajery i dobry aparacik i zoom ma i funkcje robienia zdjęć. jedyną wadą jaką w nim widze to Joystick i troche gruby :p
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No nie wiem , wybierz sobie K800 albo K810 w sumie są bardzo podobne tylko wygląd mają troszkę inny. A dlaczego te telefony ? Są w miarę tanie , dość dobre &quot;wyposażenie&quot; aparat także dość dobry, MP3 i te inny bajery. W ogóle SE to dobra firma jedna z lepszych chyba zaraz obok Nokii a jak jest z Joystickiem ? Mój szwagier ma K750 i ine narzeka a ja teraz też właśnie kombinuję nad jakimś z tych SE K800,810,850 i mam nadzieję że wszystko będzie ok ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Mój kumpel napisał matury na ok. 75% z Polskiego, WOS-u i Anglika mając telefon z symbianem więc pożyteczna rzecz w fonie ????
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Tak ok a Czym się różnią te dwa telefony ? K800i a k810i ? bo cenowo jest dość spora różnica po dobre dwie stówki.
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Hmmm przejrzałem na szybko specyfikacje k810i na stronie ery i nie zauważyłem czym się różnia. Na pewno dizajnem ???? i chyba z k810i dostajesz karte pamieci 128mb.
Ja mam k800i i mogę szczerze polecić. Kilka razy spadł na ziemię z wysokości 1-1,5m i nic mu nie jest. Miał też okazję przemyć się w brodziku ???? Wysuszylem oporowo suszarką że był aż gorący i po godzinie hulał jak ta lala i działa dalej bez problemu ???? Joystick po ok 3 miesiącach zaczął szwankować (jak wciskałem w dół to często jechał w prawo itp.) Przeczyszczenie wacikiem nasączonym spirytusem pomogło ale tylko na pare dni. Zacząłem więc grzebać pod joystickiem szpilką i... wyciągnąłem niechcący jakaś fioletową przezroczystą gumkę, a że nie chciała wyjść do końca to ją przeciąłem i siła sprężystości wciągnęła ją z powrotem pod joystick i od tego momentu już nie mam z nim problemu ::-D Tak więc polecam :spokodfhgfh:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
jak czytam Komentarze na różnych stronach o tym telefonie to ten telefon(k810i) z pozoru niczym się nie różni od k800i, ale jednak...pozory mylą. Ludzie piszą o nim wiele dobrych rzeczy, dużo lepszy aparat i jego funkcje...np. stabilizator co jest znakomite.
Następna rzecz to np. Bardzo dobra jakoś i głośność dzwonków MP3 w tym telefonie. Wygodniejszy..itd. itp.
Więc może jednak ten k810i wart jest wydania tych siedmiu stówek
 
matex 0

matex

Użytkownik
ok, sam za duzo o nim nie wiedziałme, tak tylko przegladając oferte trafiłem na niego :]

P.S. nie che zakładac nowego tematu - czy jest na tym forum posiadacz W850i ? bo przymierzam się do jego kupna ...
 
massive 0

massive

Użytkownik
Posiadam n73 i nienarzekam.
Zalety:
-aparat 3,2mpx
-symbian
-wyswietlacz
-dzwięk stereo( calkie fajnie słychać)

Wady:
-zdjęcia w ciemności wyglądają niezaciekawie( wszystko robi sie fioletowe)
-dosyć gruby
-tnie sie czasami(każdy symbian ma tak)

Moge jeszcze dodać, że pomimo małych przycisków calkiem dobrze sie na nim pisze , bo są dobrze wyprofilowane. Z bateria też nie jest tak źle jak niektórzy piszą, mi trzymie ok 2 dni, a dosyć sporo sie nim bawie.

jakbyś chcial się coś jeszcze dowiedzieć to pisz na priva.
 
Do góry Bottom