>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ted

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kozły Poznań - Sioux Kraków Tigers typ: 1 kurs: 1,55✅
Pomorze Seahawks - Zagłębie Steelers Interpromex typ: 1 kurs: 1.3✅
AKO: 2,02 tobet
✅
7/10 (na granicy insidera ???? )
bardzo pewny dubel, ja gram tylko za 100zł ale to dlatego ze brak kasy ostatnio
Tigers bardzo okrojony skład, jedyny plus ze to dzis juz wyjechali do Poznania by nie byc zmeczonym po podrozy jutro.
Steelers najgorsza druzyna sezonu, dokladniej nie moge napisac
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Degerfors - Östers
typ: 1 kurs: 1,8 (betgun)✅
3/10

Zespół gospodarzy jest o wiele lepszą drużyną, a do tego dochodzą braki w Osters: Karlsson (obronca), Akesson (bramkarz)
Blomqvist, Legs (atak) and Anderson (pomocnik)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mathieu Paul Henri - Chardy Jeremy
typ: 2 kurs: 1,7 (expekt)✅
3/10
Kursy już pospadały, mecz jutro. Obaj się doskonale znają, grają w deblu. Mathieu tego roku 1/7 na clayu, Chardy poprawił grę co można było zobaczyć w Hamburgu. Jak wspomniałem doskonale się znają, a Chardy tutaj broni punków (rok temu QF a Mathieu 1R).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Słowenia - Australia
typ: 1 kurs; 2,10 (tobet) ✅
3/10

Australia bez Cahila, Emertona, Kewella, kennediego, chipperfielda, bresciano, culina moore oraz Słowenia gra na nowym wypełnionym po brzegi stadionie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brønshøj - HB Køge
typ: 1 kurs: 4,2 (tobet)⛔
1;1
1/5

Mecz za 3min, Koge po spadku wyprzedali i zwolnili większość piłkarzy. Gospodarze zremisowany ostatni mecz z lepszym kadrowo od Koge Vejle a natomiast Koge porazka z jedna z gorszych druzyn Hobro.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzisiaj spokojnie można grać na Polaków, traktujemy ten mecz bardzo poważnie, wróciliśmy do gry 1 napastnikiem, podczas gdy Ukraina bez trenera, w cieniu afery korupcyjnej oraz przybici piłkarze po niepowodzeniach w pucharach europejskich. A z nimi zawsze nam się dobrze grało.

Polska wygra @ 3,1 pinnacle
⛔ 1;1
1/5
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Hammarby TFF - Sirius
typ: 2 kurs: 2,65 (fortuna)
⛔ 1;1 hah ten wynik mnie prześladuje
1/5

fortuna jeszcze śpi, w tobecie który zna tamte rynku kurs 2,1
W Hammarby zle sie dzieje, rezygnacja trenera, sprzedaże kolejnych zawodników, ogólnie fatalnie. Goście to spadkowicze, po zmianie trenera zaczęli grać świetnie i jest szansa na lidera.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Rams-Arizona
typ; 2 (-3) kurs: 1,98 pinnacle ✅
2/5

Początek NFL, sezon temu linia była -9,5 , dziś mniejsza bo odszedł na emeryturę QB Warner, zastępca wcale nie gorszy a mając takich WR powinien dać rade, do tego zawsze zostaje Hightower do rushingu jak nie idzie góra. Rams jedna z najsłabszych ekip i nie maja argumentów na wygrywanie z drużynami klasy Arizony.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Reims-Nantes
typ: 2 kurs: 3,2 (pinnacle)⛔
2/5

Reims jedna z gorszych defensyw w lidze a do tego wypadło 3 obrońców dziś. Do tego nadal grają bez Gamboy i Faure który jest ich najlepszy zawodnikiem w ofensywie, bez niego akcje idą im bardzo cięzko. Nantes w formie i powinno wygrać nawet jeśli Reims by zagrało w pełnym składzie. Dla mniej odważnych DNB albo +0,25
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Lok. Zagreb-Dinamo Zagreb
typ: 2 kurs: 1,25 gdziekolwiek ✅
5/5


Lok. Zagreb-Dinamo
typ: X (+1 Lok) kurs: 4,1 fortuna ⛔
0;2
1/5

Lokomotiva jest drugim zespołem Dinama, to jedyny taki przypadek na świecie gdzie druzyna w jednej lidze ma dwa zespoły. Dinamo traci punkt do Hajduka natomiast Lok. na bezpiecznym miejscu w tabeli. Handicap przypuszczalny , chociaz w chorwackiej przy równych pkt wpierw sie liczy bezposrednie spotkanie a pozniej dopiero bilans pkt to jednak tak jak rok temu nie chcac sobie szkodzic oraz tracić sił powinni wygrać jedną bramką. Ogladałem jedno ze spotkan rok temu i nie stało na wysokim poziomie, wolne tempo itp.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
B.Bystrica-Presov
typ: 1 kurs: 1,6 tobet ✅
1/5

Presov z nowym trenem po 5 porazkach i remisie, zawodnicy dostali grzywny za odpadniecie z pucharu w srodku tygodnia oraz ciągle nie gra Bernardo. Bystrica to jedna z druzyn która u siebie bardzo rzadko przegrywa. Trener podkresla ze znaja Presov dobrze i zagraja skoncentrowani bo nie zmyli ich ostatnie miejsce w tabeli presova.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
PSG+Porto
ako: 2,1 (tobet) ✅
2/5

Typy od bułgara i ukrainca (czyli przeciw swoim zespołom)
PSG gra z Karpatami które mają cięzki terminarz w lidze, do tego coś rozegrali 3 spotkania w ciagu 7 dni w tym daleki wyjazd na puchar ukrainy. Do tego PSG to o klase lepszy zespół.
CSKA nadal w kryzysie, z tego co kojarze to zawodnicy po ostatnim meczu w Turcji zaczeli sie bic miedzy sobą za co dostali kary z klubu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Malmo-Kalmar
typ: 1 kurs: 1,6 (pinnacle) ⛔
1/5

Malmo brakuje bardzo niewiele do mistrza. Kalmar natomiast bezpiecznie w tabeli ani spadek ani puchary europejskie mu nie groza. Dzis zagraja bez podstawowego bramkarza oraz skupiają się na pucharze gdzie doszli juz do 1/2 finału.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
SCC Berlin - Netzhoppers KW
typ: 1(-2,5 seta) kurs: 1,7 (pinnacle) ✅
1/5

Spadł z 2,0. Limity też dość duże. Z tego co wyczytałem wielkie oczekiwania na otwarcie sezonu siatkarskiego w Berlinie. Są to derby, SCC z aspiracjami na tytuł. Poprzednie mecze spokojnie wygrywali po 3:0 z dzisiejszym rywalem. Pełna hala będzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bakken Bears - Hørsholm 79ers
typ: 2 (+12,5) kurs: 1,85 ⛔
tobet
2/5

Koszykówka, liga duńska.
Bakken bez 3 kluczowych zawodników (2 ciągle kontuzjowanych) i teraz zawiesł ich najlepszego gracza Johnsona, ponieważ nie zjawił się na treningu z tego co wiem. Goście nad wyraz dobrze se radzą w lidze, do tego nie grają w swojej hali gdyż została zalana (jeśli dobrze przeczytałem). Dodam że w przeciągu dwóch lat w pełnym składzie Miśki tylko raz pokryły ten hc na 4 mecze.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ME w ręcznej kobiet
Węgry - Słowenia
typ: 1 (-7,5) kurs: 1,8 (tobet)✅
1/5

Pierwsze mecze to nie szalejemy ze stawką.
Słowenki to outsider grupy , do tego miały problem z przylotem do Norwegii przez pogodę, przyleciały późnym wieczorem i nie miały czasu na trening. Węgierki niby bez Gorbicz, ale mają trzy inne rozgrywające na podobnym poziomie.

Rosja @ 2,65 nie wiem czemu bukmacherzy tak faworyzują Czarnogórę⛔
Rumunia @ 1,47 jeden z faworytów, powinien spokojnie pierwszy mecz ogarnąć✅
wszystko tobet
edit: pinnek ma wegry -6,5 po 1,95
 
Do góry Bottom