>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tauron Liga 2023/2024

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!

Już jutro rozpoczynamy nowy sezon w Tauron Lidze kobiet...
Jak co sezon w ostatnim czasie faworytami do zwycięstwa w lidze jest trio ŁKS Łódź, Chemik Police i Developres Rzeszów

Tauron Liga.png
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Tauron Liga - Siatkówka
MKS Kalisz vs Radomka Radom
Typ: 2
Kurs: 1,78
Bukmacher: Betclic

Inauguracja TauronLigi Kobiet i w 1 kolejce mamy już bardzo ciekawe spotkanie w którym zmierzą się dwie drużyny z fajnym potencjałem. W pierwszej myśli chciałem zagrać over punktowy, ale linie jak na kobiecą siatkówkę są dość wysokie. Gram więc w kierunku wygranej gości z Radomia. W kadrze Radomki mamy reprezentantki Polski, które niedawno uzyskały awans na Igrzyska Olimpijskie (Maria Stenzel, Monika Gałkowska, w składzie jest również reprezentantka Niemiec Marie Schölzel, Natalia Murek czy Marta Łyczakowska. To wszystko to solidne nazwiska które dają argumenty ku temu żeby stwierdzić że ekipa z Radomia będzie w tym sezonie bardzo groźna. Uważam, że spotkanie będzie stało na niezłym poziomie, mimo że to początek ligi który rządzi się własnymi prawami, uważam że Kalisz będzie miał w tym meczu swoje momenty, ponieważ ma również kim postraszyć, ale w ogólnym rozrachunku Radom jest ekipą lepszą - dlatego przy tak solidnym kursie idę w ich kierunku.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MOYA Radomka Radom - ITA TOOLS Stal Mielec 3:1

Radomk w 1 kolejce przegrała 1:3 na wyjeździe z dobrze dysponowanym Kaliszem. Bardzo dobre zawody rozegrały w ekipie gospodarzy atakująca Rasińska oraz Mlinar razem zdobywając 35 punktów. Ogólnie linia przyjęcia i ataku zdobyła w tym meczu prawie 50 punktów więc jest to naprawdę dobry wynik jak na kobiecą siatkówkę.
Jeśli chodzi o Radomkę to warto dać plusa nowym zawodniczką jak atakująca Gałkowska, która zdobyła 16 punktów i myślę, że pewien poziom w Tauron lidze będzie trzymać + środkowa Scholzel, która zdobyła 15 punktów jest to świetny wynik jak na środkową. Do tego wszystkiego bardzo solidna i coraz to lepsza N. Murek, która była najlepiej punktującą w swojej drużynie 17 punktów. Z nowych zawodniczek na pewno należy wspomnieć o Naszej libero M. Stenzel oraz przyjmującej H. Johnson.
Skład wygląda bardzo ciekawie i uważam, że z meczu na mecz ta drużyna będzie coraz to mocniejsza.
Stal Mielce - beniaminek, który dostał lanie od Chemika Police przegrywając 0:3.
Nie zrobiły jakiś znaczących transferów i obawiam się, że ich skład będzie walczył o utrzymani się w lidze ale czy im się to uda? Zobaczymy.

Uważam, że handi -1,5 seta bardzo fajne do jakiegoś dubelka ale kto lubi ryzyko to na 3:0 taki kurs myślę, że warto się zastanowić.

Radom -1,5 seta 1,52
Radom 3:0 2,53 ...?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Dzisiaj Rzeszów 3:0, Kalisz max 20 punktów w secie,własna hala ,przygotowanie oraz personalia zrobią swoje tak jak przewiduje.Powidzenia💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +604
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Developres Rzeszów - MKS Kalisz 3:0

Obie drużyny wygrały swoje pierwsze spotkania w lidze, Developres Rzeszów wygrał gładko 3:0 z Pałac Bydgoszcz wygrywając 21 małymi punktami. Kaliszanki miały trudniejszego przeciwnika bo grały u siebie z Radomka Radom i dość gładko wygrały to spotkanie 3:1.
Oczywiście to gospodynie tego spotkania są faworytkami do wygrania i być może nawet w 3 setach ale uważam, że to handi jest dość wysokie.
W poprzednim sezonie w obu spotkaniach Kaliszanki pokrywały ten handicap mimo, że w obu spotkaniach wygrały zaledwie 1 seta.
Analiza dość krótka ale kto interesuje się żeńską siatkówką niech się zastanowi nad tym typem bo kurs jest naprawdę dobry a są i wyższe handicapy po niższych kursach.

Kalisz +20,5 1,70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Jeżeli grać to spotkanie to zdecydowanie w stronę Kalisza. Rzeszów wiadomo jest faworytem, ale to nie potentat nie do ruszenia. Natomiast Kaliszanki to nie zespół dołu tabeli, a solidny zespół środka bądź też górnej części tabeli. Rasińska, Drużkowska, Efimienko-Młotkowska, Grabka, Mlinar, to bardzo solidne personalia. W pierwszym spotkaniu Kaliszanki pewnie pokonały teoretycznie wyżej notowane rywalki z Radomia. Natomiast Rzeszów co prawda wygrał 3:0 z Bydgoszczą, ale to zespół, który będzie walczył o utrzymanie.
Jako ciekawostkę dodam, że w tej kolejce wszyscy faworyci pewnie wygrali swoje pojedynki.
Dziś może czas w końcu na niespodziankę
MKS Kalisz kurs @ 5.75
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Jeżeli grać to spotkanie to zdecydowanie w stronę Kalisza. Rzeszów wiadomo jest faworytem, ale to nie potentat nie do ruszenia. Natomiast Kaliszanki to nie zespół dołu tabeli, a solidny zespół środka bądź też górnej części tabeli. Rasińska, Drużkowska, Efimienko-Młotkowska, Grabka, Mlinar, to bardzo solidne personalia. W pierwszym spotkaniu Kaliszanki pewnie pokonały teoretycznie wyżej notowane rywalki z Radomia. Natomiast Rzeszów co prawda wygrał 3:0 z Bydgoszczą, ale to zespół, który będzie walczył o utrzymanie.
Jako ciekawostkę dodam, że w tej kolejce wszyscy faworyci pewnie wygrali swoje pojedynki.
Dziś może czas w końcu na niespodziankę
MKS Kalisz kurs @ 5.75
W mojej opinii to 1% szans na win Kalisza jak mam być uczciwy
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Kalisz - Wrocław 2:3

W ostatnim meczu Kaliszanki dostały sromotny wpierdziel od drużyny Rzeszowa mimo wszystko z bardzo dobrej strony pokazała się atakująca Rasińska zdobywając aż 19 punktów. Zagrywka po stronie Rzeszowianek była bardzo agresywna z czym całkowicie nie poradziły sobie Kaliszanki ale dzisiejszy przeciwnik jest zupełnie inny i z zupełnie innej półki. Wrocławianki zostały jeszcze bardziej rozbite przez Bielsko Biała w ostatnim secie do 8!
Kaliszanki mają dość ciekawy zespół z ewidentną liderką Rasińską ale po za nią jest również bardzo doświadczona Z. Efimienko-Złotkowska oczywiście najlepsze lata ma już za sobą ale to oświadczenie na pewno pomoże. Jest Milnar, Drużkowska. Wrocławianki takiego zespołu nie mają w 1 kolejce nawet z Tarnowem się męczyły.
Uważa, że dziś gospodynie jeśli zagrają na swoim poziomie z 1 meczu nie z tego ostatniego to max co tutaj stracą to seta.

Kalisz -1,5 seta 1,6
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE Rysice Rzeszów - Radomka Radom 2:3

Witam, w dniu dzisiejszym kończymy 3 kolejkę w Tauron lidze kobiet. Developres Rzeszów jako gospodynie podejmują Radomkę Radom.
Rzeszowianki wygrały oba spotkania 3:0 z Pałac Bydgoszcz i MKS Kalisz natomiast Radomka przegrała 1:3 z MKS Kalisz oraz wygrała 3:1 ze Stalą Mielec.
"Rysice" z Rzeszowa mogą pochwalić się naprawdę bardzo mocnym i szerokim składem Kalandadze, Orvosova, Coneo, Wenerska, Obiała, Centka, Szczygłowska, Szlagowska, Jurczyk - w innych zespołach wszystkie te zawodniczki spokojnie mogły by być pierwszym wyborem.
Jeśli chodzi o gości tego spotkania Radomka również w tym sezonie może pochwalić się dość solidnym składem Stenzel, Johnson, Murek, Gałkowska, Scholzel, Moskwa.

Patrząc na składy obu drużyn i przede wszystkim na potencjał to oczywiście gospodynie są tutaj zdecydowanym faworytem ale czy Radomka nie ma prawa powalczyć w tym meczu? Według kursów nie. Ja jednak liczę, że Radomka z meczu na mecz będzie się rozkręcać a dziś rozegrają najlepsze spotkanie w tym sezonie.

Radomka +15,5 2,46 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2253
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
AL-KO Superpuchar Polski 2023

ŁKS Łódź (+2.5) - Chemik Police 2
4.20 fortuna


Mówi się, że puchary rządzą się swoimi prawami. Myślę jednak, że nie w tym przypadku. Patrząc na obecną dyspozycję ŁKSu moim zdaniem brzydko mówiąc zespół z Łodzi nawet „nie pierdnie” z tak grającymi policzankami. Oglądałem wszystkie 3 pierwsze mecze ŁKSu i zespół wygląda jakby jeszcze był na wakacjach. Nie sądzę też, że rozgrywanie meczu na własnej hali będzie tutaj atutem. Łódź ma specyficznych kibiców wywodzących się ze środowiska piłkarskiego. O ile wszystko idzie po ich myśli potrafią stworzyć świetną atmosferę na trybunach, jednak gdy zespół ma pod górkę to ta kibolka zaczyna być agresywna nawet w stosunku własnych dziewczyn co na pewno nie poprawia sytuacji. Chemik jak na razie komplet zwycięstw bez straty seta, wzmocnili się konkretnie przed sezonem (w przeciwieństwie do ŁKSu) i sądzę, że dziś zdobędą pierwszy w tym sezonie tytuł, a walka o mistrza rozegra się ponownie między nimi, a Rzeszowem.
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
AL-KO Superpuchar Polski 2023

ŁKS Łódź (+2.5) - Chemik Police 2
4.20 fortuna


Mówi się, że puchary rządzą się swoimi prawami. Myślę jednak, że nie w tym przypadku. Patrząc na obecną dyspozycję ŁKSu moim zdaniem brzydko mówiąc zespół z Łodzi nawet „nie pierdnie” z tak grającymi policzankami. Oglądałem wszystkie 3 pierwsze mecze ŁKSu i zespół wygląda jakby jeszcze był na wakacjach. Nie sądzę też, że rozgrywanie meczu na własnej hali będzie tutaj atutem. Łódź ma specyficznych kibiców wywodzących się ze środowiska piłkarskiego. O ile wszystko idzie po ich myśli potrafią stworzyć świetną atmosferę na trybunach, jednak gdy zespół ma pod górkę to ta kibolka zaczyna być agresywna nawet w stosunku własnych dziewczyn co na pewno nie poprawia sytuacji. Chemik jak na razie komplet zwycięstw bez straty seta, wzmocnili się konkretnie przed sezonem (w przeciwieństwie do ŁKSu) i sądzę, że dziś zdobędą pierwszy w tym sezonie tytuł, a walka o mistrza rozegra się ponownie między nimi, a Rzeszowem.
Popieram,ospałość,brak zgrania i zaangażowania to obecna wizytówka ŁKS
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Chemik Police - Rysice Rzeszów
Typ: Rysice Rzeszów kurs @3.40 Superbet

Rozbieżności w kursach są niedorzeczne. Spotyka się ze sobą czołówka ligowa.
Gospodynie póki co komplet zwycięstw i do tego bez straty seta. Jednak gdy przyjrzymy się statystykom to już nie wygląda to tak kolorowo. Spotykały się z zespołami zdecydowanie niżej notowanymi, a i tak ich procenty ataku nie przekraczały 50%. Z dołem tabeli notowały odpowiednio:
Z Bydgoszczą 38%, z Tarnowem 44%, Mielcem 47%.
Natomiast Rysice z Rzeszowa dwa spotkania wygrały do zera i raz przegrały po tie-breaku. Zwycięstwo z Bydgoszczą i 53% w ataku, zwycięstwo z Kaliszem i 47%, porażka z Radomiem i 43% skuteczności w ataku. Procenty teoretycznie bardzo podobne, nawet z lekkim wskazaniem na Rzeszów. A wyraźnie widać, że rywalki trudniejsze miał zespół z Rzeszowa. Nawet w bezpośrednim pojedynku gdzie zespoły mierzyły się z Pałacem Bydgoszcz lepiej wypadły Rysice.
Porównując składy zespołów widzimy dwie świetnie skomponowane ekipy o bardzo porównywalnych personaliach. Przewagą Rysic z Rzeszowa jest niewątpliwie rozegranie, Wenerska to półka wyżej od Kowalewskiej. Również pozycja libero na korzyść Rzeszowa, Szczygłowska > Grajber. Natomiast atak, przyjęcie i środek to top ligi po obu stronach.
Osobiście wyżej cenie moc ataku Rzeszowa. Orvosova, Kalandadze, Coneo>Bruna, Łukasik, Sahin.
Zważając na fakty widzę niesamowite value w grze na ekipę Stephane Antigua. Uważam, że dziś ze zwycięstwa będą cieszyć się Rysice z Rzeszowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +154
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Takiego lania to się nie spodziewałem. Można już pewne wnioski wyciągnąć po tych paru meczach i jeśli chodzi o Rzeszów to widać, że kolejny sezon ten klub gra bez atakującej. Amanda Coneo to niestety nie jest druga Blagojevic, która wypełni te braki w ataku. Antiga co sezon transferami uzupełnia luki w składzie zamiast się wzmacniać. Z taką grą może zapomnieć o mistrzostwie. Oprócz Kalandadze i Szczyglowskiej nikt tu nie trzyma poziomu. Chemik Police ma argumenty żeby w tym sezonie wygrać wszystko + dołożyć puchar CEV.
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
3 pkt jadą dzisiaj do Łodzi,jak MKS nie zmieni trenera to mogą tylko pograć z drużynami z dołu tabeli
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
uja sie znasz. co to za analiza? daj jakieś argumenty, bo pier..enie, że trener to sobie możesz wiesz co.
Sluchaj nie pouczaj mnie,nie chcesz nie graj,ogladam mecze i taki mam styl pisania,kto chce korzysta,do spania dziecko
Post automatycznie złączony:

Tak naprawde to nie powinienem pisac takich postow bo MKS gra jak juniorki a ty oczekujesz argumentow jakby to byl mecz ze znakiem zapytania
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Sluchaj nie pouczaj mnie,nie chcesz nie graj,ogladam mecze i taki mam styl pisania,kto chce korzysta,do spania dziecko
Post automatycznie złączony:

Tak naprawde to nie powinienem pisac takich postow bo MKS gra jak juniorki a ty oczekujesz argumentow jakby to byl mecz ze znakiem zapytania
już 1 pkt zostaje w Kaliszu, a może zostanie więcej...co teraz napiszesz mądralo?
 
Do góry Bottom