>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tauron Liga 2022/23 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Piękny mecz, pojechałem 300km żeby to obejrzeć i było warto. To co gra Lemańczyk to jest mistrzostwo świata. Żeby 28 pkt Gyselle nie dawało MVP bo Pestka wykręca takie procenty w obronie to szok:) chciałbym w końcu zobaczyć tę dziewczynę w reprezentacji Polski :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +241
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Developres Rzeszów - Chemik Police

Będzie 5 set? Tak
3.10
Betclic

Dokładny wynik: 3:2
5.90
STS

Dzisiaj wieczorem w Rzeszowie odbędzie się mecz na szczycie w pierwszej lidze siatkarskiej kobiet pomiędzy drugim w tabeli Developresem Bella Dolina Rzeszów, a liderem Grupą Azoty Chemik Police. Mecze obu tych drużyn od zawsze cechowały się zaciętością. Wystarczy przypomnieć sobie ostatni finał superpucharu kobiet w Lublinie, który odbył się pod koniec października, gdzie po zaciętym boju Rzeszowianki wygrały w tiebreaku i zdobyły tytuł. Również H2H obu zespołów jasno pokazuje, że spotkania te często obfitują w pięciosetówki. Wierzę, że dziewczyny z Rzeszowa, które nie są tutaj faworytem bukmacherów do zwycięstwa postawią się zespołowi z Polic i obie drużyny uraczą nas pięknym, długodystansowym spotkaniem. Osobiście stawiam jeszcze wygraną Developresu 3:2 po kursie 5.90 w STS ale to jest już zakład pokierowany sercem kibica :D Należy pamiętać, że siatkówka kobiet jest nieprzewidywalna i bardzo trudna do typowania, także jeśli ktoś zdecyduje się na któryś z typów powinien być ostrożny przy stawkowaniu, bo tak naprawdę każdy wynik jest tutaj możliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +639
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Volley Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom

Typ: 1 (+1.5) 1.95
LVBET

Króciutko bo zaraz mecz, ja idę w stronę gospodyń, które na swoim parkiecie prezentują się solidnie. Pewna wygrana z Jokerem 3:0, który wczoraj dzielnie stawiał czoła Legionovii, wygrana z ŁKSem 3:1 jasno pokazują, że Wrocławianki u siebie są groźne. Po drugiej stronie Radomka bez formy, to co grały u siebie w drugim i trzecim secie z Rzeszowem wolało o pomstę do nieba. Moim zdaniem Wrocław jest w stanie wygrać to spotkanie, dla bezpieczeństwa podpieram się handi 1.5+
 
Ostatnia edycja:
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Bydgoszcz (+15.5) - Radomka Radom 1 1.90 (sts) Dziś 17:30.

Szybko piszę, bo mecz jest za 50 minut. Bydgoszczanki po zmianie trenera jakby ożyły. Wcześniej zawsze tego przynajmniej jednego seta na wlasnych smieciach ugrały. Radomka jak ktoś pisał powyżej prezentuje się w kratkę. Handicap tak wysoko o tak wysokim kursie trzeba koniecznie spróbować i dorzucić do fajnego dubla.

Podobny typ jest w fortunie, ale...za 1.51.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
O 4,4K

oth

Użytkownik
Bydgoszcz (+15.5) - Radomka Radom 1 1.90 (sts) Dziś 17:30.

Szybko piszę, bo mecz jest za 50 minut. Bydgoszczanki po zmianie trenera jakby ożyły. Wcześniej zawsze tego przynajmniej jednego seta na wlasnych smieciach ugrały. Radomka jak ktoś pisał powyżej prezentuje się w kratkę. Handicap tak wysoko o tak wysokim kursie trzeba koniecznie spróbować i dorzucić do fajnego dubla.

Podobny typ jest w fortunie, ale...za 1.51.

Powodzenia!
Moze coś ugrają, ale to typ w stylu 'rzutu monetą'. Nie wiem czy widziałeś jak gra Bydgoszcz...są tak słabe, że ja tu widzę 3-0 średniego Radomia. Bydgoszcz się ogląda fatalnie, komedia, wstyd i nie wiadomo jeszcze jak to określić. Masa błędów i jedynie momenty średniej gry.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Volley Wrocław vs Legionovia Legionowo

Legionovia -1,5 seta @1,63 - 1xbet 3:0
Legionovia -9,5 pkt @1,84 - 1xbet 75-60


Jeszcze nie tak dawno temu myślałem, że trzeba będzie jechać przeciwko Legionovii. Były problemy z kasa i liczyłem na sporo odejść. Na dzień dzisiejszy taka sytuacja ma się we Wrocławiu. Niedawno odeszła Aleksandra Rasinska. Później trener Dawid Murek, a następnie Natalia Murek (co żadnym szokiem nie jest). Jakby na to nie patrzeć to odeszły dwie najważniejsze zawodniczki i trener. Sprowadzona Nina Kocic jest słaba. Andrea Kossanyiova jest słaba. Gromadowska i Wellna też niewiele zdziałają. Wrocław - jakkolwiek by to nie brzmiało - stracił swoją główną broń.

Legionowo prezentuje się na razie bardzo solidnie. Głupia przegrana z Opolem trochę psuje bilans, ale ograły niedawno Rzeszów i ŁKS Łódź. Aktualnie spokojnie mogą celować w trzecie miejsce. Mają Olivie Różański która jest najlepiej punktująca w lidze, a Wrocław swoje dwie najlepiej punktujące właśnie stracił.

Liczę na mecz bez straty seta przez drużynę gości, ale to tylko kobiety :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +684
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Uni Opole vs Joker Świecie, typ: Opole -1,5 seta @1,82 - Unibet 25:17, 25:12, 25:23

Joker Swiecie musi poważnie się przegrupować, bo są na wspaniałej drodze do spadku. Walczą o to z Bydgoszczą (która zdobyła mega ważne punkty przeciwko Opolu) i Wrocławiem.

Uni miało świetna pierwszą rundę i wiadomo że jej nie powtórzy. Jest to jakaś przypadłość beniaminków, że do wyższej ligi wjeżdżają na ambicji. W ostatnich pięciu spotkaniach zaledwie jedną wygrana, jednak tezy z nich były do przewidzenia, szkoda straconych punktów z tragiczna Bydzią. Ambicja jest z pewnością podrażniona. Zdecydowanie największą gwiazdą jest Regi Bidias i to ona w głównej mierze odpowiedzialna jest za punktowanie. Głównie wspiera ją Anna Baczyńska, a w dalszej kolejności Kinga Stronias. Czas na przełamanie i nie ma do tego lepszego rywala niż Joker podejmowany na własnej hali.

Druzyna ze Świecia wygrała zaledwie 2 z 12 rozegranych spotkań. Główna strzelbą jest Maria Luisa Oliveira. Wyróżnia się również Julia Twardowska, ale w ataku. Inne aspekty jej gry pozostawiają wiele do życzenia. Tylko dwukrotnie w meczu zdobyły minimum dwa sety i było to właśnie z Bydgoszczą i Kaliszem. Od każdej innej drużyny dostają regularne lanie.

Uważam Opole za drużynę na wyższym poziomie. I to na każdym szczeblu. Od organizacji, po kulturę gry i zawodniczki. Na papierze mecz zapowiada się dosyć jednostronnie, ale uważam że będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy. Niemniej, uważam Uni za drużynę za wyższym poziomie i jest to idealny moment na poprawę nastrojów przed świętami. Wygrana nieco pozwoli zbliżyć się do top6, które jest jednak klasę wyżej. 3:1 uważam za wynik bardzo prawdopodobny i tak też typuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Rzeszów - Bydgoszcz
będzie 5 set - TAK @ 8.70 sts

Nie będę ukrywać, na siatkówce się nie znam, formy oceniać nie będę, ale jest jedna ciekawostka statystyczna, która wzbudza zainteresowanie tym meczem. Od 7 sezonów w jednym meczu w sezonie w fazie zasadniczej między tymi drużynami pada wynik pięciosetowy. Przypadek? Być może, kurs na to zdarzenie jest wysoki, moim zdaniem za drobne warto spróbować.

Poniżej wrzucam grafikę jak to wygląda, wykreśliłem mecze w play-off, bo one nie mają znaczenia. Warto też odnotować, że w poprzednich sezonach kursu pokroju 1,08;1,12 czy 1,03 nie przeszkadzały w graniu 5 setów. 1642160879145.png
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Mordo, nie mam nic do Ciebie, ale wrzucasz jakieś zdarzenie nierealne i podpierasz się statystykami z jakiś sezonów gdzie połowa tych zawodniczek co dzis wystąpi wjeżdżała jeszcze rowerkiem pod szafę. Dodatkowo wybiórcze, bo niby meczów play-off nie wiedzieć czemu nie uwzględniasz, pewnie dlatego, że nie było tam 5setow 😃. Dobrze chociaż, że przyznałeś, że na siatkówce się nie znasz, bo może część grajków nie będzie kopiować twojego typu.
Jak już opierasz się na takich analizach to lepiej wyjdziesz grając dwa kupony na dw 3:2 / 2:3.
Nasz 25ty siatkarz w kadrze kiedyś powiedział : Jest prawda, półprawda i statystyka ✌.
Szkoda Twojego czasu na analizę, a mojego na odpisywanie Tobie.
Pozdro,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Chemik Police - Legionovia Legionowo

Typ: Powyżej 3.5 seta
1.89 forbet

Chemik jest zdecydowanym faworytem bukmacherów (1.15). Faktem jest, że jak wygrywa u siebie to ostatnimi czasy są to zwycięstwa 3:0 ja jednak uważam, że Legionovia jest jedną z tych drużyn, która jest w stanie się im postawić. Seria 10 zwycięstw z rzędu imponuje choć w końcu musi zostać przerwana, Chemik to na pewno zespół, który może to zrobić ale moim zdaniem nie będzie to dla Policzanek łatwy mecz. Grupa Azoty pod wodzą Nawrockiego straciła na jakości, dwa ostatnie mecze w lidze przegrane, nastroje są lekko mówiąc średnie, kibice po każdym meczu dają do zrozumienia, że delikatnie mówiąc nie przepadają za swoim szkoleniowcem. Legionovia powoli łapie zadyszkę, dwa ostatnie mecze wygrane dopiero w tiebreakach, dziewczyny na pewno to odczuły, niemniej jednak wciąż ma tam kto punktować, Olivia Różański jest aktualnie najlepiej punktującą przyjmującą w lidze, Lemańczyk jak dla mnie cały czas top 3 libero, w dobrej formie Ola Gryka, która w ostatnim meczu z Budowlanymi Łódź robiła mega robotę blokiem, na siatce dobrze „sypie” Ala Grabka. Generalnie zespół ma papiery, żeby powalczyć w Policach i uważam, że jeden set jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Ja sobie pograłem jeszcze 5 setów za 4.20 w forbet i zwycięstwo Novii za 5.00 ale z racji tego, że Legionovia to jedna z dwóch moich ulubionych drużyn to są to typy czysto kibicowskie także nie zachęcam do ich grania :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Wczoraj na osłabieniach JSW można było zarobić, dziś próbuje PP kobiet.

Nowy Dwór +15.5pkt @1.9✌
Nowy Dwór +5.5pkt 1set @1.7✌
Opcjonalnie over 167.5 @1.9✌


Izi money, brawo Nowiaczki🥂🥂
Różnica klas u kobiet w ligach jest dość duża, ale Kalisz to żaden potentat, a raczej zespół do walki o utrzymanie.
W ostatnich kolejkach męki z ogórkami ze Świecia i Opola, gdzie sety przegrywały do 15,14...
Tutaj między tymi druzynami nie widzę, aż tak znaczącej przewagi poziomów.
Nowiak w tym sezonie w 1lidze gra super, u siebie w twierdzy bilans 10-1 pokonały liderki i wiceliderki, przegrały w sezonie 5meczow i wszystkie po taju. Dla NDM to święto siatkówki jak przyjeżdża ekipa z Tauron, a losowanie im sprzyjało i mają szansę powalczyć.
Liczę na wyrównany mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Moim zdaniem te kursy są źle wystawione. Faktem jest, że Radomka powoli wraca na właściwe tory, wygrana z Bydgoszczą w pucharze, zwycięstwo na trudnym terenie po czterech setach w Łodzi z Budowlanymi jednak jutrzejszy przeciwnik jest groźniejszy niż wskazują na to kursy. Seria 10 zwycięstw z rzędu Legionovii została przerwana ostatnio brutalnie (0:3) przez Chemik Police ale nie uważam, że to będzie oznaczać spadek formy tej drużyny. Radomka wciąż jest niestabilna i gra w kratkę, do tego będzie to dopiero trzeci mecz na nowej hali, a inauguracyjny przegrały sensacyjnie ze średnim Uni Opole. Nie będę się rozpisywał o kadrze Legionowa bo już niejednokrotnie o tym pisałem i jest tam naprawdę komu grać. Spotykają się sąsiadki z tabeli i dla mnie kursy powinny być tu bardziej wyrównane z delikatnym wskazaniem na Legionovię - coś w stylu 1.90 : 1.80 więc po kursie wystawionym przez buka grzechem by było nie spróbować.

Radom - Legionowo 2 2.85

Radom - Legionowo powyżej 3.5 seta 1.50
Radom - Legionowo powyżej 4.5 seta 3.30
Radom - Legionowo DW: 2:3 7.15

Bielsko-Biała - Opole powyżej 3.5 seta 1.50

STS

Tutaj też spotkanie powinno być bardziej wyrównane niż wskazują to kursy. Myślę, ze zobaczymy więcej jak 3 sety
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1390
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Kwintesencja naszej, kobiecej siatkówki 😅 Uni w czwartym secie prowadziło 15:9 i zrobiło się 15:18. Najważniejsze, że over wszedł 👊🏻

Czekamy na Legionovię :> kurs spadł już na 2.35, obym się nie mylił. MVP Różański lub Lemańczyk 😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
pietras21 16

pietras21

Użytkownik
MKS Kalisz Kobiety vs Budowlani Łódź kobiety

Typ: Budowlani Łódź Handicap Kobiet - Sety -1,5

Kurs: 1,85 Betclick

Kilka powodów dlaczego warto zagrać:
- Najlepsza atakująca odeszła z Kalisza Monika Gałkowska. Zdobywała średnio 12-14 punktów na mecz.
- Budowlani Łódź wygrali 6 z 7 ostatnich spotkań z Kaliszem. Tylko raz po 5 setowym meczu.
- Budowlani prezentują znaczenie większą jakość pod względem kadrowym. Ostatnio przegrali kilka spotkań z drużynami "w czubie tabeli". Czas na odrobienie strat na zdecydowanie słabszym rywalu.

Powodzenia :)
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Legionowo - Rzeszów
Będzie 4 set 1.65
Będzie 5 set 3.70

STS

Dwie moje ulubione drużyny i znów w moim mniemaniu źle wystawione kursy. Nie ulega wątpliwości, że Rzeszów wychodzi w roli faworyta ale 1.25 to duuuuuża przesada. Legionovia cały czas w gazie, dopiero co wyrzuciła Chemik Police z pucharu grając na wyjeździe (!) no i muszą gonić ŁKS, który wyprzedził je o jedno oczko po tym jak zgubiły ten jeden punkt po wygranym dopiero w tiebreaku meczu w Bielsku tak więc motywacji na pewno nie zabraknie. Pamietajmy również, że Rzeszów przegrał tylko jedno spotkanie w lidze w tym sezonie i było to właśnie z……. Legionovią u siebie. Zespół Antigi we wtorek ma mega ciężkie spotkanie w LM z Vakifbank ale nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu bo Chemik mimo ostatnich zawirowań (zwolnienie trenera, ucieczka Drews, która przestraszyła się wojny) cały czas depcze im po piętach. Jeżeli to spotkanie zakończy się w trzech setach to będę mega, mega zdziwiony. Spodziewam się tutaj zaciętego, pięciosetowego pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +801
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Bielsko-Biała - Radom
Będzie 4 set 1.50
Będzie 5 set 3.25

STS

Bielsko u siebie grać potrafi, było to widać chociażby we wspomnianym wyżej meczu z Legionovią gdzie bielszczanki przegrały dopiero w piątym secie (Legionovia to po prostu mistrzynie tiebreaków ;) ) I nie rusza mnie ich zeszłotygodniowa przegrana z Jokerem, który moim zdaniem nie jest aż tak zły jak sugerowałaby to tabela. Uważam, że postawią się Radomce i tu też nie będziemy świadkami jednostronnego spotkania. Dodatkowym argumentem może być zestawienie H2H obydwu drużyn, z którego wynika, że wszystkie 8 spotkań rozegrane od 2018 kończyło się powyżej 3 setów, z czego cztery mecze rozstrzygały się dopiero w tiebreakach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Police Kalisz 1 set powyżej 42.5 punków 1.75 betfan 25:18
W chemiku zwolniono J.Nawrockiego a ponadto w tygodniu amerykańska zawodniczka zwinęła się do domu bo obawiała
się wojny :). Chemika można ugryść nawet we własnej hali co udowodniła Legionovia tydzień temu także sądze że Kalisz ugra 18 punktów w pierwszym secie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Świecie - Wrocław

+186.5 pkt 2.10

Fortuna

Nieczęsto zdarza mi się oglądać mecze tych drużyn bo Polsat Sport od lat stawia siatkówkę męską ponad żeńską, a jak dodatkowo grają ogony tabeli to już całkiem nie ma szans na transmisję ale tyle co widziałem pozwala mi stwierdzić, że Jokerowi mimo najsłabszego składu w lidze na pewno nie można odmówić ambicji i woli walki. Jeżeli były w stanie pokonać ostatnio BKS Bostik to czemu miały by nie powalczyć z mizernym Wrocławiem. Myślę, że będzie to zacięte spotkanie, a żeby pokryć tę linię wystarczą cztery wyrównane sety.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom