>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tajemnicze Kody Orange

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tego nie wiedziałem ???? . Dzisiejsze &quot;BUZIAKI&quot; śmigają ;)
e/ ile jeszcze będzie tych kodów ? Codziennie nowe ?
Do kiedy ta promocja ???? ?
własnie ja dostaje , że błedny kod , a wysywawem juz o 12 , musieliscie to aktywować ,?? bo juz bawie sie od maja i nie wiem czy za wtedy wystracza ????
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
fcbiałas-Musi działać.Pamiętaj tylko o drukowanych literach.Każdy kod z danego dnia działa do 10.00 następnego,czyli przed ogłoszeniem kolejnego słowa.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
fcbiałas-Musi działać.Pamiętaj tylko o drukowanych literach.Każdy kod z danego dnia działa do 10.00 następnego,czyli przed ogłoszeniem kolejnego słowa.
własnie , wiem :p
A działa wam te BUZIAKI?
bo weszło mi tylko PRZYJACIELE
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
własnie , wiem :p
A działa wam te BUZIAKI?
bo weszło mi tylko PRZYJACIELE
Dlatego , że jeżeli pojawi się nowy kod to poprzedni już nie działa ;) Jak wyjdzie kolejny , to &quot;PRZYJACIELE&quot; też przestanie chodzić . Pozdro ;)
 
M 0

mala-75310

Użytkownik
Witam,mam pytanko,jaka jest kolejność&quot;schodzenia&quot;tych darmowych pakietów.Bo wczoraj doładowałam BUZIAKI,przyszło mi że mam ten pakiet a jak zadzwoniłam do orange to zeszło mi z konta głównego.Pozdrawiam ????
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Witam,mam pytanko,jaka jest kolejność&quot;schodzenia&quot;tych darmowych pakietów.Bo wczoraj doładowałam BUZIAKI,przyszło mi że mam ten pakiet a jak zadzwoniłam do orange to zeszło mi z konta głównego.Pozdrawiam ????
Sama sobie odpowiedziałaś ;)
e/
k.To rozumiem,że te promocje to najlepsze dla tych co nie mają nic na koncie głównym
Albo mają kasę ,a nie mają pakietów na smsy ;) Bo jeżeli nie masz żadnych pakietów na sms to sms-y wysyłane będą z promocji ;)
 
Do góry Bottom