>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tablet Samsung Galaxy tab T700 na każdy dzień! Betsson stawia!

P 37

piotreklyon

Użytkownik
Mnie się jednak wydaje, że możemy grać co dziennie bez względu na to czy już raz wygraliśmy. W tym podstawowym regulaminie nie ma nic na ten temat. Trzeba by zapytać na czacie.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
dobrze rozumiem? otwieramy to okienko, zapisujemy swojego maila a potem dokonujemy wpłaty? Np daje wpłać teraz i wyskakuje okienko kasyna? Wystarczy normalnie dokonać wpłaty po zarejestrowaniu maila, bez znaczenia jak to zrobimy?
 
C 48

chosenone

Użytkownik
podbijam pytanie kolegi, czy ktoś może wygrać 2 tablety, czy potem jest nie brany pod uwagę przy kolejnych losowaniach ?
Ktoś pisał do supportu i mu odpisali, że może brać dalej udział w konkursie. Z tego co widać po tablicy wyników, nikt jeszcze 2 razy nie wygrał.
 
E 0

emkajeden

Użytkownik
Wy tu piszecie dwóch tabletach, niektórzy by chcieli przynajmniej raz wygrać... wygrał ktoś poza zaleschief i bazak? Wpłacałem na losowanie z ps4, z tabletem i zawsze nic.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Wy tu piszecie dwóch tabletach, niektórzy by chcieli przynajmniej raz wygrać... wygrał ktoś poza zaleschief i bazak? Wpłacałem na losowanie z ps4, z tabletem i zawsze nic.
Ja tam codziennie się zapisuję i codziennie wpłacam od dwóch tygodni i nic. ????
LOL Co wy myślicie,że będą wszystkim za darmo rozdawać tablety?
Określenie &quot;cebulaki&quot; jednak nie na darmo zostało wymyślone :grin:
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Haha Panowie! Właśnie przy okazji sprawdziłem kto wczoraj wygrał i... WYGRAŁEM ???? Wczoraj wpłaciłem 1. raz dyszkę, pograłem trochę w kasynie i ładnie siadało, ale w końcu zszedłem do zera, a tutaj dzisiaj niespodzianka.
 
Do góry Bottom