>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Table Tennis - tenis stołowy

C 17

cwiropb

Użytkownik
246. 15:00 European Team Championships Men 2014 Tiago Apolonia - Par Gerell - 2 2.20 Nordicbet 5/10 ZWROT
Zapowiada się wyrównany mecz. Apolonia jak już pisałem nie gra nic nadzwyczajnego w tym turnieju i jest do pokonania. W tym roku Gerell już raz pokonał Portugalczyka 4:3. Dla mnie Gerell może sporo namieszać w tym spotkaniu i postawić się nawet nr 1 Portugalii - Freitasowi. Szwedzi nie są na przegranej pozycji, a Par Gerell powinien to spotkanie wygrać.
247. 15:00 European Team Championships 2014 - Portugalia v Szwecja - 2 4.05 Marathonbet 2/10 (3.40 ma bet365) ⛔
Kto może nie zagra ten kurs w maracie. Jak już pisałem Szwecja postawi się tutaj gospodarzom na których kurs 1.30 jest zdecydowanie za mały. Dla mnie to taki mecz na 3:2 dla jednej ze stron, więc próbuje lekko.
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
19:00 Steffen Mengel - Joao Monteiro - 2 2.10 Betsafe 5/10 ZWROT
Jedyny bet o rozsądnym kursie z finałowego meczu Niemcy vs Portugalia. Monteiro gra bardzo dobrze przed własną publicznością, która pewnie dzisiaj będzie licznie wpierać swoich w finale. Mengel to solidny gracz, ale nie gra tego co ma najlepsze moim zdaniem. Ma dobre wyniki, lecz jeśli zagra dzisiaj z Monteiro, to będzie miał ciężką przeprawę. h2h dla Portugalczyka, któremu Mengel uległ 1:4 (8-11, 14-12, 5-11, 5-11, 7-11), lecz było to dosyć dawno bo w 2010 roku, lecz dziś liczę również na wygraną Joao.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ma Long - Zhang Jike 1 @ 1,50 5/10 bwin
Puchar Świata. Szybko, bo mecz za 15 min, jeszcze można łapać różne ciekawe zakłady na live w bwin. Byłem wczoraj w Duseldorfie i widziałem grę obu panów. Ma Long, świeży pełen chęci do gry, jak sprzed 2-3 lat. Absolutnie morderczy forehand. Wygrał już tutaj baardzo pewnie z Matsudairą, Apolonią i Mizutanim, wszystko po 4-0. Mistrz Świata Zhang swoje już wygrał, a tutaj na pewno nie jest w formie. Wczoraj aż dwa sety ugrał mu Nigeryjczyk Aruna, a dziś mając nóż na gardle wygrał z Bollem 4-3. Boll co prawda niesiony dopingiem kibiców i fantastyczną atmosferą, ale swoje najlepsze lata ma za sobą. Na pewno stosunek lepszy w pojedynkach ma Zhang, ale to jest inny turniej, inne realia. Ma dziś rano spokojnie, na luzie, Zhang po siedmiosetówce. Niech w końcu coś wygra Ma Long, zasługuje!
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
Śledzi ktoś Wschodzący Białystok Superligę ? Dziś trzy mecze, jakieś ciekawe typy w stsie ktoś wypatrzył ?
Ja śledzę i jestem blisko ???? ale temat śpi i mało się udzielam.
Od wczoraj ruszyło World Tour Grand Finals, ktoś ogląda i typuje?
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ja śledzę i jestem blisko ???? ale temat śpi i mało się udzielam.
Od wczoraj ruszyło World Tour Grand Finals, ktoś ogląda i typuje?
To może uda się obudzić ten temat. ????
Nie oglądałem żadnego meczu jeszcze, ale wytypowałem pierwszą rundę, z porannych spotkań wszystkie weszły. Czekam na Samsonova, Ovtcharova i Chuanga.
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
To może uda się obudzić ten temat. ????
Nie oglądałem żadnego meczu jeszcze, ale wytypowałem pierwszą rundę, z porannych spotkań wszystkie weszły. Czekam na Samsonova, Ovtcharova i Chuanga.
No ja oglądam od wczoraj. Dwa finały u21 poprawnie wytypowane ????
Dziwią mnie duże spadki na Pote z Samarą. Jeszcze wczoraj bet365 miał po 1.83 a dziś na Samare już 2.50, ale to kobiety... ????
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
Bet się wysypał z ofertą na deble jutro i zagrałem dwie pary:
1. 6:15 wygra Alexey Liventsov i Mikhail Paikov
Cho/Seo v Liventsov/Paikov
(Wygra mecz) 13/12/2014 Brak 3.75
2. 4:45 wygra Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka
Lee/Ng v Grzybowska/Partyka
(Wygra mecz) 13/12/2014 Brak 3.00
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
3.
13.12 14:00 World Tour Grand Finals - Kobiety - Yu Fu v Georgina Pota - 1 1.53 bet365 8/10
Pota w 1 rundzie pokonała mającą problem z kolanem Samare 4:2, zaś Fu pokonała Xiaone Shan 4:3.
h2h w ITTF 1:0 dla Yu Fu, kiedy to pokonała Pote 4:3 na LIEBHERR 2013 European Championships.
w Champions League h2h:
Oct 24, 2014 FU Yu POTA Georgina 3 : 1 (11:8, 9:11, 11:2, 11:8, 0:0)
Dec 5, 2014 POTA Georgina FU Yu 1 : 3 (12:10, 10:12, 7:11, 8:11, 0:0)
także ogólne h2h 3:0 i widać, że potrafi z nią wygrywać, więc na tak ważnym turnieju jak ten nie powinno być inaczej!
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/8 singla mężczyzn Hungarian Open
Daniel Górak - Benjamin Brossier 1 @ 1,40 4-2 ✅✅
Polak jest tu w niezłej formie. Wczoraj widziałem jego mecz z dość dobrym serbskim zawodnikiem Pete, wygrał pewnie 4-0, przeciwnik niewiele miał argumentów. Zaskoczyła mnie dobra gra Polaka backhandem. Widać niepowodzenia w lidze chce sobie odbić w Pro Tourze. Ostatnio w Szwecji miał pecha i trafił w pierwszej rundzie na wielkiego mistrz z Chin - Wang Hao, po walce przegrał 3-4, na pewno nie była to dla niego wielka porażka. Z kolei Brossier w poprzedniej rundzie pokonał grającego coraz lepiej węgierskiego defensora Pattanyusa. Młodzi Francuzi zawsze dobrze grali na czopy, co jak co ale nadgarstki to oni mają z gumy ???? Obaj Panowie mierzyli się ze sobą raz, w marcu podczas German Open Polak wygrał 4-0. Górak, 30 lat, 74. pozycja w rankingu, Brossier, 21 lat, 174. miejsce. Obaj ofensywni.
Kenji Matsudaira - Antoine Hachard 1 @ 1,25 4-1 ✅✅
Starszy z braci Matsudairów widzę niesklasyfikowany w rankingach. Pewnie dlatego, że dość dawno nie grał w Pro Tourach. Gra swoje z niezłym skutkiem w Bundeslidze. Skala talentu nieporównywalnie mniejsza niż jego brat Kenta, ale mimo wszystko widać tą japońską rękę. W poprzedniej rundzie ograł najlepszego polskiego zawodnika Wang Zeng Yi co jest dobrym wynikiem, po walce było 4-3 dla Japończyka. Hachard radzi sobie tu nieźle, wygrał 4-2 z doświadczonym Serbem Karakasevicem, a potem 4-2, potem 4-2 dość anonimowego młodego Anglika Walkera. Francuz ma 21 lat, 170. miejsce w rankingach. Matsudaira 26 lat, niesklasyfikowany. Jakość, doświadczenie i kilka innych aspektów po stronie Japończyka.
AKO: 1,75
bwin
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/4 singla mężczyzn Hungarian Open
Daniel Górak - Kou Lei 2 @ 1,87 4-0 ⛔⛔
Tym razem gram przeciwko Polakowi. Daniel wygrał 4-2, choć nie bez kłopotów, sety na przewagi, szkoda, że nie można było obejrzeć jego gry na stole transmisyjnym. Z kolei chiński Ukrainiec wygrał z rąbiącym ostatnio duże postępy, grającym w Bundeslidze Rumunem Ionescu. Wygrał 4-1. Ukrainiec do tej pory grał z Polakiem raz i wygrał 4-2, a było to 2 maju 2012 roku. Obu Panów dzieli tylko 5 miejsc w rankingu, prezentują podobny styl, Górak jest 2 lata starszy od swojego przeciwnika. Czuję jednak niewielką różnicę jakości na korzyść Kou.
Brawo Daniel, jutro po zwycięstwo! ????
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/2 singla mężczyzn Hungarian Open
Jiang Tianyi - Daniel Górak 2 @ 2,95 2-4 ⛔⛔
Za małe pieniądze można spróbować, bo kurs kusi. Jiang wczoraj wygrał 4-2 z Fertikowskim, a Górak imponująco 4-0 z Kou Lei. Zawodnik z Hongkongu wydaje mi się trochę wypalony, a Górakowi gra się tu nieźle. H2H lepsze dla Jianga 2-0, ostatnio w 2012 wygrał 3-1. Plus dla Daniela może być taki, że jako tako zna rywala, rok grali razem w Bogorii. Jiang ostatnio dość spuścił z tonu, pod koniec 2013 był już w top20, teraz słabiej. We wrześniu nic nie ugrał na Mistrzostwach Azji, odpadł w 1/8 z koreańskim defensorem Jo Se Hyukiem 0-4. Mimo to jest to zawodnik klasowy, topspin forehandowy najwyższej klasy, lewa ręka. 3 lata młodszy od Daniela, ale już szalenie doświadczony. Za drobne można pograć, żeby się lepiej oglądało, Górak jest w gazie, potrafi się zmotywować na lepszego zawodnika.
ehh przegrał sety, w których miał 8-2 i 9-4.. Przy 9-4 w szóstym secie przegrał 8 punktów z rzędu.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Finał singla mężczyzn Hungarian Open
Sangeun Jeong - Jiang Tianyi 1 @ 1,87
Buki widzą tu idealnie wyrównany mecz, moim zdaniem to Koreańczyk będzie faworytem. Dzisiaj Jeong w imponującym stylu wygrał półfinał 4-0 z największym faworytem tej imprezy Tajwańczykiem Chen Chien-Anem, w ćwierćfinale po walce wygrał z również faworyzowanym przeciwnikiem Li Pingiem. Dobra gra na nogach, świetny forehandowy topspin, pokazuje tu klasę. Z kolei jego przeciwnik po drodze do finału wygrywał ze znacznie słabszymi rywalami, Polakami Fertikowskim i Górakiem. Widziałem oba mecz, sporo błędów i niezbyt ciekawa gra, na dobrą sprawę mógł dziś przegrać gdyby nie dość zachowawcza gra i słaba głowa Polaka. Wygrywał także po 4-2 ze słabszymi przeciwnikami, Liventsovem i Sternbergiem. Wszyscy ci rywale dużo słabsi niż Koreańczyk. Jeong gra tu nieźle, jest też w finale debla, to będzie jego turniej, po wygranej z Chien-Anem może wygrać z każdym. H2H na korzyść starszego o 2 lata reprezentanta Hongkongu, ale grali ze sobą dość dawno bo w 2010 roku na Korean Open.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Może przypomnę, że już w środę startuje jeden z ciekawszych turniejów w cyklu Pro Tour czyli Kuwait Open. Pieniądze szejków jak magnes działają na absolutną światową czołówkę, która tu przyjedzie walczyć. Starczy powiedzieć, że Chińczycy wysyłają swoją najlepszą czwórkę, Ma Long, ZJK, Xu Xin, Fan Zhendong. Chińska kadra już weszła w sezon tradycyjnie w turnieju krajowym &quot;Chinese Trial&quot;. Poziom takiego turnieju jest więcej niż kosmiczny, a i Chińczycy na swoim podwórku grają po prostu najlepiej jak umieją. Szkoda trochę, że nie zobaczymy Yan Ana oraz 17-letniego super talentu Yu Ziyanga. Szkoda również, że nie zobaczymy Timo Bolla, powoli ustępujący Mistrz, ale wciąż potrafi zachwycać. Zatem z TOP20 nie będzie tylko Wang Hao (7.), Bolla (9.), Yan An (11.), Apolonii (18.). Wang pewnie pojedzie jako trener i część ekipy chińskiej, a Apolonia odpuszcza sobie ten turniej, po zawodach TOP16 w Baku. Jeżeli chodzi o Polaków to dziwna sprawa, miał pojechać Kuba Dyjas, ale nie ma go wśród rozlosowanych zawodników. Pewnie o kasę poszło, jednego by nie wysłali na tak drogą podróż, a dziewczyny nie grają, bo również dopiero co zakończyły Europe TOP16 więc obstawiam, że był zgłoszony, ale nie pojechał.
Zaczynamy już 11. lutego, napiszę kilka analiz, zachęcam do dyskusji w temacie ????
 
H 17

hape

Użytkownik
Będzie co oglądać, dawno na żaden turniej tak nie czekałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/8 singla mężczyzn Kuwiat Open
Marcos Freitas - Fang Bo 1 @ 3,40 3/10 4-3 ✅✅✅
Kursy warty grzechu, choć oczywiście Chińczyk faworytem. Łapać szybko na live bo mecz za 3 min.
http://ittf.com/ittv/ - transmisja
Brawo Marcos! Dobre topki z obu stroni praca na nogach, jeszcze jakby dołożył lepszą grę krótką to by spokojnie mógł powalczyć o miano najlepszego zawodnika Europy ;)
✅ 7,2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/4 singla mężczyzn Kuwait Open
Xu + Fan + Ma Long + ZJK @ 1,52 7/10 ✅✅✅
Chiny, Chiny, Chiny. Widziałem dziś migawki meczu Xu, jak zawsze morderczy forehand grany z każdej strony, nie do wyciągnięcia dla piórkowca z Hongkongu Wonga. Teraz będzie miał trochę lepszego rywala - Junga, który dziś ograł 4-2 dobrego kolegę z reprezentacji Kima, 23-letni szybki na nogach ofensywny zawodnik. Ale oczywiście dwie klasy słabiej niż Xu, powinno być bez nerwów. Zhang ma chyba najpoważniejszego rywala Freitasa. Marcos dziś dobry, wyczerpujący mecz z Chińczykiem Fangiem. Jednak jak tu porównywać tych dwóch Chińczyków. Zhang aktualny mistrz świata i mistrz olimpijski. Jak odpali to nie widzę szans żeby Portugalczyk coś ugrał. Dziś mistrz wygrał spokojnie 4-0 z solidnym Gao Ningiem z Singapuru. Fan gra z Chuangiem z Tajwanu. Chuang stoi w miejscu, gra jakby chciał a nie mógł, dziś oglądałem jego potworne męczarnie z Liventsovem. Fan z kolei ze spokojem wygrał 4-0 z najlepszym defensorem świata Joo Se Hyukiem. Młody Chińczyk rozstrzela przeciwnika przy stole. Ma Long gra z Koreańczykiem spoza top50 Lee Sangsu. Widziałem kawałek meczu z Gaciną, wygrał 4-0, jak trafiał tym forehandem to mordował. Z kolei Koreańczyk wygrał 4-2 z bardzo przeciętnym patrząc na poziom czołówki Niemcem Waltherem. Luz, blues, piękne chińskie półfinały nam się szykują, a na rozgrzewkę o 14.30 debel Fan/Ma Long vs Xu/Zhang
✅3,64j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
1/4 singla kobiet Kuwait Open
Feng Tianwei - Zgu Yuling 1 @ 3,40 3/10 2-4 ⛔⛔⛔
Hmm chyba czegoś nie rozumiem, skąd taki kurs, szybko grać, bet365
⛔ 3j
no nie tym razem, ale i tak warto było po takim kursie, Feng po prostu wolniejsza, a w kobiecym tenisie to 99% sukcesu
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Polecam bezpośredni stream ITTF bez reklam ;)
http://ittf.com/ittv/

Dziś finał!
Ja chyba jednak nie odważę się coś postawić bowiem obaj Panowie znają się baardzo dobrze i grali ze sobą tysiące razy. Można więc iść delikatnie w stronę Xu, na którego kursy są wyższe, ale tu możliwy jest absolutnie każdy wynik. Ma Long ma przewagę przez tyle lat chyba zdążył przyzwyczaić się do leworęcznego piórkowca i leje mocno po crossie tak, aby nawet piekielnie szybki na nogach Xu nie mógł się przestawić, a wiadomo że jak odegra backhandem to 90% szans, że Ma skończy w drugim tempie. No, ale 1,55 na Ma Longa nie zachwyca, a 2,35 na Xu nie warto. Miłego oglądania!
 
Do góry Bottom