>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Taaaaaaaak!

E 14

eemkaa

Użytkownik
Chciałem zaprosić wszystkich do odwiedzin mojego działu, gdzie będę starał się systematycznie podawać typy poparte choćby jakąś małą analizą.Zapraszam!
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 1 - Marosi K. / Tatishvili A. - Petrova N. / Srebotnik K.
Starcie deblowe, gdzie na przeciwko siebie staną dwie pary znajdujące się na zupełnie innych biegunach gry w deblu, a mianowicie pierwsza para to nie ubliżając tym Paniom, ale po prostu średnie co by nie napisać słabe w deblu jak i w singlu Marosi z Tatishvili, zaś po drugiej stronie siatki stanie na prawdę bardzo utytułowana para składająca się z Petrovej i Srebotnik. Każdemu kibicowi tenisa te dwa nazwiska nie powinny być obce, jeżeli chodzi o grę deblową, ponieważ są to doskonale rozumiejące się zawodniczki na korcie i to co najważniejsze w deblu zaraz po szczęściu one posiadają, czyli spore ogranie w deblu na najwyższym poziomie, bo ostatnio turniej jaki wygrały obie zawodniczki w tym roku grając razem miał miejsce pod koniec Marca w Miami. Ostatnio co prawda przegrały dwa spotkania z rzędu na nawierzchni ziemnej, ale najpierw było to w Sttugarcie z również dobrymi deblistkami, a mianowicie Mattek-Sands i Mirza, zaś w kolejnym turnieju uległy parze Lisicki/Husarova co było dla mnie sporym rozczarowaniem, jednak jest to urok gry deblowej. Ich rywalki w tym roku grały dopiero 2 dni temu swój pierwszy mecz razem, a 4 ogólnie i udało im się pokonać Brunett i McHale, a więc debel równie żartobliwy co Marosi i Tatishvili po super tie breaku 10:6... jutro tak na prawdę będą miały okazje zmierzyć się z deblistkami z najwyższej Światowej półki i w moim odczuciu nie mają szans one temu sprostać. Ten kurs jak dla mnie jest odrobine przesadzony, choć do najwyższych nie należy, ale wydaję się być pewnym.
Petrova/Srebotnik wygrają 2:0
1.55
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 2 - Cibulkova D. / Niculescu M. - Raymond L. / Robson L.
Mój drugi typ na tym forum to ponownie spotkanie deblowe tym razem pomiędzy Cibulkovą w parze z Niculescu, a po przeciwnej stronie siatki stanie para Raymond i Robson. Kursy w tym spotkaniu są na prawdę interesujące i szkoda było by nie spróbować zagrać tego spotkania. Moimi faworytkami do końcowego triumfu są te drugi, czyli Raymond i Robson, a przemawia za nimi kilka kluczowych aspektów takich jakby chociaż fakt, że Cibulkova z Niculescu może i dobrze grają w singlu, ale razem w deblu, będzie to ich dopiero drugie spotkanie, więc przewagę zrozumienia tu powinny mieć Raymond z Robson, ponieważ one grały już razem w Miami, gdzie uległy dopiero Petrovej i Srebotnik w między czasie zagrały sobie w Madrycie, gdzie uległy Lisicki i Husarovej oraz ich ostatnie spotkanie miało miejsce wczoraj tutaj w Rzymie, gdzie ograły Kuznetsovą i Pennette po super tie breaku, choć przyznam szczerze, że typowałem wczoraj po kursie 1.45 na zwycięstwo w chociażby jednym secie przez parę Raymond/Robson jednak te poszły na całość i odprawiły z kwitkiem Rosyjsko/Włoski duet. Cibulkova z Niculescu zagrały 13 maja swój pierwszy mecz razem z Zheng/Zheng i wygrały 6:3 6:1, jednak wygrana z tymi zawodniczkami to nie jest wielki wyczyn i dzisiaj czeka je pierwszy na prawdę spory wysiłek z deblem, który może i nie gra razem od nie wiadomo jakiego czasu, ale jest to wspaniała kompozycja, która może zaowocować wkrótce wynikami pokroju tego z Miami. W dodatku Dominika gra jeszcze w singlu co prawda z S.Williams, więc dużo może nie pograć, jednak jakoś to może wpłynąć na jej późniejszą grę w singlu.Polecam zdecydowanie grę na Raymond i Robson!
Raymond L. / Robson L. wygrają
1.63 ⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 3 - Monfils G. - Llodra M.
Finał turnieju w Bordeaux i ten oczekiwany przez wszystkich kibiców finał pomiędzy dwoma reprezentantami gospodarzy, a mianowicie Monfilsem i Llodrą. Od samego początku w tym turnieju typowałem zwycięstwa w kolejnych meczach Gaela i przyznam szczerze, że wyszedłem na tym nie najgorzej, bo jakby nie patrzeć kursy w niektórych spotkaniach na Monfilsa były zawyżone, a w finale kurs z Llodrą też nie wygląda najgorzej i koniecznie musiałem zagrać, ponieważ Gael jest może nie w najwyższej dyspozycji, ale z całą pewnością wystarcza ona na ogranie Llodry. Obaj panowie wcześniej spotkali się tylko raz i górą był Monfils 6:4 6:4. Wszyscy raczej znamy siłę Gaela Monfilsa i wiemy, że on taki turniej jest spokojnie w stanie wygrać jak jest on tak obsadzony i się to wszystko potwierdza. Spotkania z Llodrą na pewno nie odpuści nawet nie wiem dlaczego miałby to robić, a grając na 100% swoich możliwości Llodra ponownie musi uznać wyższość w ich pojedynku, a zwycięstwo na własnej ziemi dla Monfilsa przed RG może to być dobry prognostyk.
Gael Monfils wygra
1.55
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 4 - Williams S. - Azarenka W.
Starcie finałowe w singlu Pań i mecz zdecydowanie najlepszej zawodniczki w całym tourze, czyli Sereny Williams z Wiktorią Azarenką. Rzeczą oczywistą jest fakt, że obie Panie prezentują poziom niezwykle wysoki, ale klasa Amerykani to już jest klasa zdecydowanie Światowa, a może i jeszcze wyższa, ponieważ gromi ona swoje rywalki od niechcenia, a teraz zagra z zawodniczką, która z ogromną chęcią zajęłaby miejsce Sereny w rankingu WTA, jednak dopóki Amerykanka gra i kontuzje jej nie nękają ... nie ma na to szans. Ostatni pojedynek rozegrany w Doha wygrała Białorusinka, jednak na 13 meczy rozegranych między obiema Paniami to 11 spotkań wygrała Serena Willaims, a jedynie dwa razy wygrała Azarenka i dwa razy tylko z tych 11 razy Amerykanka wygrała 2:1, a tak to cały czas wygrywa z Wiktorią 2:0. Pewniakiem jak dla mnie jest tutaj zwycięstwo Sereny, a dla tych nie bojących się odrobinę większego ryzyka polecam grę dokładnego wyniku 2:0 w stronę Amerykanki, ponieważ jest ona mimo dobrej gry Azarenki lepsza od niej i powinna to znów udowodnić.
Serena Williams wygra 2:0
1.65
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 5 - Errani S. / Vinci R. - Hsieh S-W. / Peng S.
Ostatnie spotkanie jak na razie analizowane przeze mnie na dzień jutrzejszy to finał debla Pań, gdzie zagrają Włoszki Sara Errani z Robertą Vinci, a ich przeciwniczkami będą Hsieh z Peng. W tym spotkaniu zdecydowanymi faworytkami są Włoszki, które na swojej ziemi powinny wygrać bez większych problemów, ponieważ doping jak i fakt gry u siebie powinien je ponieść po zwycięstwo, jednak przyznam szczerze, że to spotkanie gram w triplu z Sereną (DW 2:0) i Monfilsem, ponieważ jest tu dobry kursik do podbicia jeszcze trochę ako. Nie gram tu dokładnego wyniku, ponieważ Hsieh z Peng potrafią grać w deblu co udowodniły ogrywając dzisiaj Petrovą i Srebotnik bez problemu 2:0, więc widać, że formę mają, jednak Włoszki to już w ogóle są klasą samą dla siebie w tym turnieju i zawsze zachodzą wysoko. Kurs zdecydowanie niski, jednak pewny. Polecam!
Errani S. / Vinci R. wygrają
1.30
⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 6 - San Antonio Spurs - Memphis
Pierwszy mecz w finale konferencji NBA pomiędzy San Antonio Spurs i Memphis Grizzlies. Będzie to niezwykle ciekawe starcie z całą pewnością, a cała ta seria może potrwać przez 7 spotkań, ponieważ u tych drużyn ogromnym atutem jest przewaga własnego parkietu, a takie jakby przełamanie (czyt. zwycięstwo na wyjeździe) którejś z drużyn byłaby to ogromna szansa, jednak w dzisiejszym spotkaniu nie wróżę niespodzianki, ponieważ San Antonio u siebie gra doskonale i z całą pewnością zagrają na 100% skoncentrowani, ponieważ Miśki w play off&#39;ach pokazali już swoją siłę, jednak w tym starciu numer 1 w hali San Antonio nie wróżę im sukcesu. Kurs całkiem niezły jak na możliwość zwycięstwa po dogrywce. Go Go SAS !
San Antonio Spurs KZ
1.50
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 7 - Siena - Milan LIVE
Milan przegrywa 1:0 mamy 28 minute. Jako fan Milanu od wielu lat nie wyobrażam sobie by mieli oni nie zagrać chociażby w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Allegri o ile wcześniej nie strzelą to da im popalić mam nadzieję, warto zagrać szybko. Kurs na Bet365 wyłapany grać szybko!
Milan wygra
2.00
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 8 - Zhang J - Wang Hao
Mecz już za kilka chwil, ale niestety dopiero teraz mogę na forum go umieścić, ponieważ przed momentem wróciłem do domu. Starcie dwóch reprezentantów Chin i jak to w tenisie stołowym dominacja jest widoczna na każdym kroku. Moim zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Zhang, który w tym turnieju wydaję się być stabilniejszy od Hao, ale i ma lepszy bilans h2h z Wangiem, ponieważ na ostatnie 5 meczy, Zhang wygrał 3 i to 3 ostatnie bezpośrednie mecze wygrywał on, ostatni miał miejsce w Kuwejcie w Lutym i mój faworyt wygrał 4:1. Tak krótko tylko i bez większej treści, jednak polecam grać na prawdę, bo warto!
Zhang J. wygra
1.50
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 9 - Kubot Ł. - Pella G.
Pojedynek Polsko-Argeńtyński lub jak kto woli Argeńtyńsko-Polski i starcie naszego rodaka Kubota z rodakiem Messiego czy też Maradony, a mianowicie Pellą. Polak bynajmniej dla mnie jest zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu w tym spotkaniu, ponieważ ostatnia forma Polaka nie wygląda najgorzej i na zwycięstwo z Pellą powinno to wystarczyć. Polak przebrnął przez kwalifikacje jak dzik i wygrał wszystki trzy spotkania eliminacyjne 2:0 tracąc w dwóch meczach po 7 gemów, a w jednym ledwie 3. Pella meczył się dużo bardziej, ponieważ w dwóch ostatnich meczach kwali łącznie spędził trochę ponad 4 godziny na korcie grając dwa trzysetowe spotkania. Styl Łukasz, będzie raczej dla Pelli nie wygodny i ciężko mu będzie dlatego też typuję zwycięstwo naszego rodaka. Powodzenia Łukasz !
Kubot Ł. wygra
1.57
⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 10 - Siena - Milano
Spotkanie numer 6 i według mnie nie będzie to mecz decydujący, ponieważ w tej serii spotkań o półfinał play off we Włoskiej Lega A obie drużyny wygrywają na przemian we własnej hali. Potrafią wykorzystać ten atut, a w dodatku Siena dzisiaj musi wygrać, by mieć szansę powalczyć w Mediolanie w meczu numer 7. Siena do tej pory wygrywała najpierw 19 oczkami, a mecz numer dwa u siebie 6, więc raczej spokojne zwycięstwa, a blisko przełamania byli w meczu numer dwa serii, gdzie po dogrywce przegrali ledwie dwoma oczkami. Spotkanie będzie z pewnością bardzo ciekawe, jednak atut własnej hali może znów być niezwykle istotny i nie wątpie, że tak się właśnie stanie. Polecam grać Siene!
Siena KZ
1.45
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Podsumowanie numer 1 :

Podane typy - 10
Typy na ✅ - 7
Typy na ⛔ - 3

Ogólnie to początek nie jest zły dosyć wysoka skuteczność, choć szkoda typów, które nie weszły, jednak teraz popracujemy jeszcze bardziej by te typy były jeszcze lepiej wyselekcjonowane i oby było jak najwięcej plusów.
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 11 - Fognini F. - Cecchinato M. LIVE
Mecz stawiany LIVE na bet365. Starcie dwóch Włochów pierwszy set padł zdecydowanie, bo 6:1 łupem mniej doświadczonego w turniejach najwyższej rangi Marco Cecchinato. Teraz Fognini myślę, że nie da sobie tak łatwo w kaszę dmuchać i zacznie trzymać swój serwis, a później już Marco powinien pęknąć. Kto może grać jak najszybciej.

Fognini F. wygra
2.20
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 12 - McHale C. - Davis L. LIVE
Znów LIVE. Starcie dwóch Amerykanek. W tym momencie Chistina przegrywa 30:40 w 4 gemie drugiego seta przy prowadzeniu &#39;&#39;mojej&#39;&#39; 2:1, a w pierwszym uległa do 5. Kurs dla mnie trochę przesadzony tym bardziej, że Lauren teraz będzie z minuty na minute grała coraz to gorzej znając życie, a McHale powinna to wykorzystać.
McHale C. wygra
2.25
⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 13 - Mahut/Roger - Hewitt/Matosević LIVE
Francuzi grają u siebie ... pierwszego seta już najprawdopodobniej przegrają, bo jest 5:1 dla Hewitta i Matosevicia, jednak według mnie wszystko nie jest jeszcze rozstrzygnięte, a o wygranej zadecyduje super tie break po którym to Francuzi bedą się cieszyli przed własną &#39;&#39;publicznością&#39;&#39; ze zwycięstwa. Kurs wyborny żeby chociaż spróbować to zagrać LIVE. Polecam oczywiście !
Mahut/Roger wygrają
3.75
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 14 - Eraković M. - Niculescu M. LIVE
Pierwszy set padł łupem Mariny. Drugi trwa i póki co jest 2:2. Stawiam na zwycięstwo Monici, bo jednak to ona była moją faworytką do zwycięstwa przed meczem i teraz kurs mocno poszedł w górę, a Eraković w końcu może nie wytrzymać tej swojej bądź co bądź jak na razie gry na bardzo dobrym poziomie. Go Monica !
Niculescu M. wygra
3.30
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 15 - Niculescu M. / Puchkova O. - Grandin N. / Uhlirova V.

No i tym razem, coś dla każdego, bo każdy powinien zdążyć to zagrać. Spotkanie deblowe i przemawia za nim kilka argumentów, a przede wszystkim fakt, że Monica skończyła przed momentem singla i jakby nie patrzeć pod koniec meczu już była bardzo zmęczona w dodatku Puchkova dzisiaj singiel przegrała z Polką również po trudnym meczu, zaś Grandin i Uhlirova to typowe deblistki i nie dość, że się lepiej rozumieją to jeszcze są wypoczęte. Kurs jest bardzo dobry i zagrałem do już wczoraj z pocałowaniem ręki. Powodzenia !

Grandin N. / Uhlirova V. wygrają
1.80
ZWROT
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 15 - Milano - Siena
Milano musi wykorzystać atut własnego parkietu i własnych kibiców. Do tej pory im się to udawało doskonale, choć w jednym meczu byli bliscy wpadki no, ale teraz mecz numer 7 i spina od samego początku. Wydaję mi się, że Mediolańczycy powinni wygrać to spotkanie bez większego problemu, choć oczywiście mogę się mylić i mogą wygrać po dogrywce jednak wielce prawdopodobne wydaję mi się tu ich zwycięstwo i tak też grać Wam polecam. Kurs zły nie jest, więc trzeba spróbować. Powodzenia ! Typ oczywiście z możliwością zwycięstwa po dogrywce tj. KZ
Milano (KZ) wygra
1.45
 
Do góry Bottom