>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Taaaaaaaak!

E 14

eemkaa

Użytkownik
Chciałem zaprosić wszystkich do odwiedzin mojego działu, gdzie będę starał się systematycznie podawać typy poparte choćby jakąś małą analizą.Zapraszam!
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 1 - Marosi K. / Tatishvili A. - Petrova N. / Srebotnik K.
Starcie deblowe, gdzie na przeciwko siebie staną dwie pary znajdujące się na zupełnie innych biegunach gry w deblu, a mianowicie pierwsza para to nie ubliżając tym Paniom, ale po prostu średnie co by nie napisać słabe w deblu jak i w singlu Marosi z Tatishvili, zaś po drugiej stronie siatki stanie na prawdę bardzo utytułowana para składająca się z Petrovej i Srebotnik. Każdemu kibicowi tenisa te dwa nazwiska nie powinny być obce, jeżeli chodzi o grę deblową, ponieważ są to doskonale rozumiejące się zawodniczki na korcie i to co najważniejsze w deblu zaraz po szczęściu one posiadają, czyli spore ogranie w deblu na najwyższym poziomie, bo ostatnio turniej jaki wygrały obie zawodniczki w tym roku grając razem miał miejsce pod koniec Marca w Miami. Ostatnio co prawda przegrały dwa spotkania z rzędu na nawierzchni ziemnej, ale najpierw było to w Sttugarcie z również dobrymi deblistkami, a mianowicie Mattek-Sands i Mirza, zaś w kolejnym turnieju uległy parze Lisicki/Husarova co było dla mnie sporym rozczarowaniem, jednak jest to urok gry deblowej. Ich rywalki w tym roku grały dopiero 2 dni temu swój pierwszy mecz razem, a 4 ogólnie i udało im się pokonać Brunett i McHale, a więc debel równie żartobliwy co Marosi i Tatishvili po super tie breaku 10:6... jutro tak na prawdę będą miały okazje zmierzyć się z deblistkami z najwyższej Światowej półki i w moim odczuciu nie mają szans one temu sprostać. Ten kurs jak dla mnie jest odrobine przesadzony, choć do najwyższych nie należy, ale wydaję się być pewnym.
Petrova/Srebotnik wygrają 2:0
1.55
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 2 - Cibulkova D. / Niculescu M. - Raymond L. / Robson L.
Mój drugi typ na tym forum to ponownie spotkanie deblowe tym razem pomiędzy Cibulkovą w parze z Niculescu, a po przeciwnej stronie siatki stanie para Raymond i Robson. Kursy w tym spotkaniu są na prawdę interesujące i szkoda było by nie spróbować zagrać tego spotkania. Moimi faworytkami do końcowego triumfu są te drugi, czyli Raymond i Robson, a przemawia za nimi kilka kluczowych aspektów takich jakby chociaż fakt, że Cibulkova z Niculescu może i dobrze grają w singlu, ale razem w deblu, będzie to ich dopiero drugie spotkanie, więc przewagę zrozumienia tu powinny mieć Raymond z Robson, ponieważ one grały już razem w Miami, gdzie uległy dopiero Petrovej i Srebotnik w między czasie zagrały sobie w Madrycie, gdzie uległy Lisicki i Husarovej oraz ich ostatnie spotkanie miało miejsce wczoraj tutaj w Rzymie, gdzie ograły Kuznetsovą i Pennette po super tie breaku, choć przyznam szczerze, że typowałem wczoraj po kursie 1.45 na zwycięstwo w chociażby jednym secie przez parę Raymond/Robson jednak te poszły na całość i odprawiły z kwitkiem Rosyjsko/Włoski duet. Cibulkova z Niculescu zagrały 13 maja swój pierwszy mecz razem z Zheng/Zheng i wygrały 6:3 6:1, jednak wygrana z tymi zawodniczkami to nie jest wielki wyczyn i dzisiaj czeka je pierwszy na prawdę spory wysiłek z deblem, który może i nie gra razem od nie wiadomo jakiego czasu, ale jest to wspaniała kompozycja, która może zaowocować wkrótce wynikami pokroju tego z Miami. W dodatku Dominika gra jeszcze w singlu co prawda z S.Williams, więc dużo może nie pograć, jednak jakoś to może wpłynąć na jej późniejszą grę w singlu.Polecam zdecydowanie grę na Raymond i Robson!
Raymond L. / Robson L. wygrają
1.63 ⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 3 - Monfils G. - Llodra M.
Finał turnieju w Bordeaux i ten oczekiwany przez wszystkich kibiców finał pomiędzy dwoma reprezentantami gospodarzy, a mianowicie Monfilsem i Llodrą. Od samego początku w tym turnieju typowałem zwycięstwa w kolejnych meczach Gaela i przyznam szczerze, że wyszedłem na tym nie najgorzej, bo jakby nie patrzeć kursy w niektórych spotkaniach na Monfilsa były zawyżone, a w finale kurs z Llodrą też nie wygląda najgorzej i koniecznie musiałem zagrać, ponieważ Gael jest może nie w najwyższej dyspozycji, ale z całą pewnością wystarcza ona na ogranie Llodry. Obaj panowie wcześniej spotkali się tylko raz i górą był Monfils 6:4 6:4. Wszyscy raczej znamy siłę Gaela Monfilsa i wiemy, że on taki turniej jest spokojnie w stanie wygrać jak jest on tak obsadzony i się to wszystko potwierdza. Spotkania z Llodrą na pewno nie odpuści nawet nie wiem dlaczego miałby to robić, a grając na 100% swoich możliwości Llodra ponownie musi uznać wyższość w ich pojedynku, a zwycięstwo na własnej ziemi dla Monfilsa przed RG może to być dobry prognostyk.
Gael Monfils wygra
1.55
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 4 - Williams S. - Azarenka W.
Starcie finałowe w singlu Pań i mecz zdecydowanie najlepszej zawodniczki w całym tourze, czyli Sereny Williams z Wiktorią Azarenką. Rzeczą oczywistą jest fakt, że obie Panie prezentują poziom niezwykle wysoki, ale klasa Amerykani to już jest klasa zdecydowanie Światowa, a może i jeszcze wyższa, ponieważ gromi ona swoje rywalki od niechcenia, a teraz zagra z zawodniczką, która z ogromną chęcią zajęłaby miejsce Sereny w rankingu WTA, jednak dopóki Amerykanka gra i kontuzje jej nie nękają ... nie ma na to szans. Ostatni pojedynek rozegrany w Doha wygrała Białorusinka, jednak na 13 meczy rozegranych między obiema Paniami to 11 spotkań wygrała Serena Willaims, a jedynie dwa razy wygrała Azarenka i dwa razy tylko z tych 11 razy Amerykanka wygrała 2:1, a tak to cały czas wygrywa z Wiktorią 2:0. Pewniakiem jak dla mnie jest tutaj zwycięstwo Sereny, a dla tych nie bojących się odrobinę większego ryzyka polecam grę dokładnego wyniku 2:0 w stronę Amerykanki, ponieważ jest ona mimo dobrej gry Azarenki lepsza od niej i powinna to znów udowodnić.
Serena Williams wygra 2:0
1.65
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 5 - Errani S. / Vinci R. - Hsieh S-W. / Peng S.
Ostatnie spotkanie jak na razie analizowane przeze mnie na dzień jutrzejszy to finał debla Pań, gdzie zagrają Włoszki Sara Errani z Robertą Vinci, a ich przeciwniczkami będą Hsieh z Peng. W tym spotkaniu zdecydowanymi faworytkami są Włoszki, które na swojej ziemi powinny wygrać bez większych problemów, ponieważ doping jak i fakt gry u siebie powinien je ponieść po zwycięstwo, jednak przyznam szczerze, że to spotkanie gram w triplu z Sereną (DW 2:0) i Monfilsem, ponieważ jest tu dobry kursik do podbicia jeszcze trochę ako. Nie gram tu dokładnego wyniku, ponieważ Hsieh z Peng potrafią grać w deblu co udowodniły ogrywając dzisiaj Petrovą i Srebotnik bez problemu 2:0, więc widać, że formę mają, jednak Włoszki to już w ogóle są klasą samą dla siebie w tym turnieju i zawsze zachodzą wysoko. Kurs zdecydowanie niski, jednak pewny. Polecam!
Errani S. / Vinci R. wygrają
1.30
⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 6 - San Antonio Spurs - Memphis
Pierwszy mecz w finale konferencji NBA pomiędzy San Antonio Spurs i Memphis Grizzlies. Będzie to niezwykle ciekawe starcie z całą pewnością, a cała ta seria może potrwać przez 7 spotkań, ponieważ u tych drużyn ogromnym atutem jest przewaga własnego parkietu, a takie jakby przełamanie (czyt. zwycięstwo na wyjeździe) którejś z drużyn byłaby to ogromna szansa, jednak w dzisiejszym spotkaniu nie wróżę niespodzianki, ponieważ San Antonio u siebie gra doskonale i z całą pewnością zagrają na 100% skoncentrowani, ponieważ Miśki w play off&#39;ach pokazali już swoją siłę, jednak w tym starciu numer 1 w hali San Antonio nie wróżę im sukcesu. Kurs całkiem niezły jak na możliwość zwycięstwa po dogrywce. Go Go SAS !
San Antonio Spurs KZ
1.50
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 7 - Siena - Milan LIVE
Milan przegrywa 1:0 mamy 28 minute. Jako fan Milanu od wielu lat nie wyobrażam sobie by mieli oni nie zagrać chociażby w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Allegri o ile wcześniej nie strzelą to da im popalić mam nadzieję, warto zagrać szybko. Kurs na Bet365 wyłapany grać szybko!
Milan wygra
2.00
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 8 - Zhang J - Wang Hao
Mecz już za kilka chwil, ale niestety dopiero teraz mogę na forum go umieścić, ponieważ przed momentem wróciłem do domu. Starcie dwóch reprezentantów Chin i jak to w tenisie stołowym dominacja jest widoczna na każdym kroku. Moim zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Zhang, który w tym turnieju wydaję się być stabilniejszy od Hao, ale i ma lepszy bilans h2h z Wangiem, ponieważ na ostatnie 5 meczy, Zhang wygrał 3 i to 3 ostatnie bezpośrednie mecze wygrywał on, ostatni miał miejsce w Kuwejcie w Lutym i mój faworyt wygrał 4:1. Tak krótko tylko i bez większej treści, jednak polecam grać na prawdę, bo warto!
Zhang J. wygra
1.50
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 9 - Kubot Ł. - Pella G.
Pojedynek Polsko-Argeńtyński lub jak kto woli Argeńtyńsko-Polski i starcie naszego rodaka Kubota z rodakiem Messiego czy też Maradony, a mianowicie Pellą. Polak bynajmniej dla mnie jest zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu w tym spotkaniu, ponieważ ostatnia forma Polaka nie wygląda najgorzej i na zwycięstwo z Pellą powinno to wystarczyć. Polak przebrnął przez kwalifikacje jak dzik i wygrał wszystki trzy spotkania eliminacyjne 2:0 tracąc w dwóch meczach po 7 gemów, a w jednym ledwie 3. Pella meczył się dużo bardziej, ponieważ w dwóch ostatnich meczach kwali łącznie spędził trochę ponad 4 godziny na korcie grając dwa trzysetowe spotkania. Styl Łukasz, będzie raczej dla Pelli nie wygodny i ciężko mu będzie dlatego też typuję zwycięstwo naszego rodaka. Powodzenia Łukasz !
Kubot Ł. wygra
1.57
⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 10 - Siena - Milano
Spotkanie numer 6 i według mnie nie będzie to mecz decydujący, ponieważ w tej serii spotkań o półfinał play off we Włoskiej Lega A obie drużyny wygrywają na przemian we własnej hali. Potrafią wykorzystać ten atut, a w dodatku Siena dzisiaj musi wygrać, by mieć szansę powalczyć w Mediolanie w meczu numer 7. Siena do tej pory wygrywała najpierw 19 oczkami, a mecz numer dwa u siebie 6, więc raczej spokojne zwycięstwa, a blisko przełamania byli w meczu numer dwa serii, gdzie po dogrywce przegrali ledwie dwoma oczkami. Spotkanie będzie z pewnością bardzo ciekawe, jednak atut własnej hali może znów być niezwykle istotny i nie wątpie, że tak się właśnie stanie. Polecam grać Siene!
Siena KZ
1.45
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Podsumowanie numer 1 :

Podane typy - 10
Typy na ✅ - 7
Typy na ⛔ - 3

Ogólnie to początek nie jest zły dosyć wysoka skuteczność, choć szkoda typów, które nie weszły, jednak teraz popracujemy jeszcze bardziej by te typy były jeszcze lepiej wyselekcjonowane i oby było jak najwięcej plusów.
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 11 - Fognini F. - Cecchinato M. LIVE
Mecz stawiany LIVE na bet365. Starcie dwóch Włochów pierwszy set padł zdecydowanie, bo 6:1 łupem mniej doświadczonego w turniejach najwyższej rangi Marco Cecchinato. Teraz Fognini myślę, że nie da sobie tak łatwo w kaszę dmuchać i zacznie trzymać swój serwis, a później już Marco powinien pęknąć. Kto może grać jak najszybciej.

Fognini F. wygra
2.20
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 12 - McHale C. - Davis L. LIVE
Znów LIVE. Starcie dwóch Amerykanek. W tym momencie Chistina przegrywa 30:40 w 4 gemie drugiego seta przy prowadzeniu &#39;&#39;mojej&#39;&#39; 2:1, a w pierwszym uległa do 5. Kurs dla mnie trochę przesadzony tym bardziej, że Lauren teraz będzie z minuty na minute grała coraz to gorzej znając życie, a McHale powinna to wykorzystać.
McHale C. wygra
2.25
⛔
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 13 - Mahut/Roger - Hewitt/Matosević LIVE
Francuzi grają u siebie ... pierwszego seta już najprawdopodobniej przegrają, bo jest 5:1 dla Hewitta i Matosevicia, jednak według mnie wszystko nie jest jeszcze rozstrzygnięte, a o wygranej zadecyduje super tie break po którym to Francuzi bedą się cieszyli przed własną &#39;&#39;publicznością&#39;&#39; ze zwycięstwa. Kurs wyborny żeby chociaż spróbować to zagrać LIVE. Polecam oczywiście !
Mahut/Roger wygrają
3.75
✅
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 14 - Eraković M. - Niculescu M. LIVE
Pierwszy set padł łupem Mariny. Drugi trwa i póki co jest 2:2. Stawiam na zwycięstwo Monici, bo jednak to ona była moją faworytką do zwycięstwa przed meczem i teraz kurs mocno poszedł w górę, a Eraković w końcu może nie wytrzymać tej swojej bądź co bądź jak na razie gry na bardzo dobrym poziomie. Go Monica !
Niculescu M. wygra
3.30
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 15 - Niculescu M. / Puchkova O. - Grandin N. / Uhlirova V.

No i tym razem, coś dla każdego, bo każdy powinien zdążyć to zagrać. Spotkanie deblowe i przemawia za nim kilka argumentów, a przede wszystkim fakt, że Monica skończyła przed momentem singla i jakby nie patrzeć pod koniec meczu już była bardzo zmęczona w dodatku Puchkova dzisiaj singiel przegrała z Polką również po trudnym meczu, zaś Grandin i Uhlirova to typowe deblistki i nie dość, że się lepiej rozumieją to jeszcze są wypoczęte. Kurs jest bardzo dobry i zagrałem do już wczoraj z pocałowaniem ręki. Powodzenia !

Grandin N. / Uhlirova V. wygrają
1.80
ZWROT
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
Typ 15 - Milano - Siena
Milano musi wykorzystać atut własnego parkietu i własnych kibiców. Do tej pory im się to udawało doskonale, choć w jednym meczu byli bliscy wpadki no, ale teraz mecz numer 7 i spina od samego początku. Wydaję mi się, że Mediolańczycy powinni wygrać to spotkanie bez większego problemu, choć oczywiście mogę się mylić i mogą wygrać po dogrywce jednak wielce prawdopodobne wydaję mi się tu ich zwycięstwo i tak też grać Wam polecam. Kurs zły nie jest, więc trzeba spróbować. Powodzenia ! Typ oczywiście z możliwością zwycięstwa po dogrywce tj. KZ
Milano (KZ) wygra
1.45
 
Do góry Bottom