>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwecja - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik
Brynäs IF - Södertälje SK 1 1,5


Bardzo wazne spotkanie dla hokeistow Brynas jesli chca awansowac do PO musza to spotkanie wygrac,do konca sezonu pozostalo juz bowiem bardzo niewiele kolejek a na chwile obecna gospodarze zajmuja dziewiata pozycje i maja tyle samo punktow co osme Djurgarden,w ostatnich meczach Brynas spisuje sie dobrze w ostatniej kolejce pokonali Rogle a kolejke wczesniej silne Linkopings,ich sporym atutem jest gra na wlasnej tafli na ktorej wygrali piec z szesciu ostatnio rozegranych spotkan,goscie natomiast w ostatnich meczach wypadaja bardzo slabo co wiecej nie potrafia juz wygrac na wyjezdzie od osmiu spotkan!Historia spotkan rowniez przemawia za graczami Brynas ktorzy juz dwukrotnie pokonali Sodertalje na wlasnej tafli.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Rogle v Farjestad 1 /2.7
W tym sezonie obie ekipy spotkały sie 4 razy każdy wygral po 2 x po raz u siebie i na wyjezdzie.Jeżeli chodzi o to spotkanie to zostały nam 3 kolejki do konca S.Z. Farjestad zajmuje 1 miejsce z 7 punktami przewagi nad viceliderem Rogle broni sie przed spadkiem traci 2 punkty do MoDo i zarazem bezpiecznej pozycji, myśle że mimo wszystko ROgle zwyciezy dzisiaj chociaz zdązyli juz przegrywac w naj mniej oczekiwanym momencie Modo tez nie ma Lekko bo gra dzis z Lulea a potencjalna porazka moze sprawic ich daleki spadek z 2 na 5 kolejne mecze MoDo to Frolunda(wyjazd) także potencjalnie pewne punkty mogą mieć w ostatniej kolejce z Sodertajle. ROgle gra u siebie z Linkoping i wyjazd z HV71 mam nadzieje ze powalczą do konca
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Djurgarden - Skelleftea
Typ: Djurgarden -0.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś do analizy wziąłem mecz Djurgarden - Skelleftea...Gospodarze to obecnie 9 ekipa w lidze, ekipa gości zajmuje 7 miejsce...zapowiada się zatem ciekawy mecz...Gospodarze prezentują nierówną formę w ostatnim czasie:
21/02/2009 Elitserien Brynäs IF vs. Djurgården P - 4:2
19/02/2009 Elitserien Djurgården vs. Färjestads BK P - 3:4
17/02/2009 Elitserien Djurgården vs. Timrå IK Z - 4:1
14/02/2009 Elitserien MODO Hockey vs. Djurgården R - 4:4
4:4 (OT)
12/02/2009 Elitserien Djurgården vs. Luleå HF Z - 5:2

W lutym gospodarze dzisiejszego meczu wygrali 2 mecze, 1 remis i 2 porażki...u siebie bilans bardzo dobry - 2 win i porażka 3:4 z Farjestads po dobrym meczu...
Tak jak typowałem w ubiegłym tygodniu Djurgarden walczy o play offy i wciąż szansa jest...muszą dzisiaj wygrać...mecz z Timrą wygrany 4:1 pokazał ich prawdziwy potencjał..widziałen ten mecz i ekipa Djurgarden mi zaimponowała...
Skelleftea w lutym radzi sobie tak:
21/02/2009 Elitserien Skellefteå AIK vs. Rögle BK Z - 2:2
3:2 (OT)
19/02/2009 Elitserien Timrå IK vs. Skellefteå AIK P - 8:0
16/02/2009 Elitserien Skellefteå AIK vs. Södertälje SK Z - 3:0
14/02/2009 Elitserien HV 71 vs. Skellefteå AIK Z - 2:3
12/02/2009 Elitserien MODO Hockey vs. Skellefteå AIK P - 4:1

2 win, 1 remis i 2 porażki...popatrzmy na mecze wyjazdowe...porażka 0:8 !! z Timrą (ta ekipa przegrała 4:1 z Djurgarden)...ten mecz przekonuje do mojego typu...porażka z Modo także wysoka dość...jak widzimy ekipa gości na wyjazdach nie gra rewelacyjnie co dzisiaj może się odbić na wyniku...
Historia meczy z ostatnich 2 lat:
04/12/2008 Elitserien Djurgården vs. Skellefteå AIK 0:2
30/09/2008 Elitserien Djurgården vs. Skellefteå AIK 2:2
3:2 (OT)
30/12/2007 Elitserien Djurgården vs. Skellefteå AIK 3:2
02/10/2007 Elitserien Djurgården vs. Skellefteå AIK 4:0
04/01/2007 Elitserien Djurgården vs. Skellefteå AIK 2:0

ostatni mecz to win Skelleftea ale własnie był to czas kiedy Djurgarden grało fatalnie...dzisiaj pora na rewanż...liczę na wygraną Djurgarden minimum 2 golami ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Tabela po rundzie zasadniczej Elitserien 2008/2009


Pary play off Elitserien 2008/2009

Färjestad - Brynäs
Linköping - Skellefteå
Frölunda - Luleå
HV 71 - Timrå​

Spotkania: 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16 marca

Najskuteczniejsi zawodnicy rundy zasadniczej:





-
Lulea HF - Frölunda HC​
Elitserien 09.03. 19:00​

Typ: (ML) 1 Kurs: 1,70​

Po 2 spotkaniach remis, para bardzo wyrównana i myślę, że dalej awansuje ten kto po zaciętym spotkaniu przełamie rywala i wygra na obcej tafli. H2H nieznacznie na korzyść gospodarzy ale Frölunda nie wygarała na tafli Lulei od 2007r przegrywając wszystkie 5 spotkań i to dość wyraźnie. Dodatkowo istotną sprawą jest fakt, iż Lulea zdołała już w tym sezonie wygrać na tafli Frölundy (13 stycznia 2:1). W COOP Arena spotkanie na pewno będzie zacięte ale myślę że na korzyść gospodarzy. Z dobrej strony pokazał się już Linus Omark (5 asyst w play off, ogólnie 23+32) i Johan Harju (3 gole w play off, ogólnie 27+22). Największe gwiazdy są więc w formie, dodajmy do tego dobra dyspozycję innych zawodników jak Jaroslav Obsut (8+21) czy Mats Lavander (16+12). Kontuzji i poważniejszych wykluczeń w zespole nie ma, gospodarze wię c w bardzo dobrej sytuacji. Frölunda jako jeden z 3 zespołó w lidze zdołał przełamac barierę 10 zwycięskich spotkań w reg. czasie, dziś jednak będzie to bez znaczenia. Lulea bowiem to zespół zdecydowanie własnej tafli i nie powinni dziś stracić tego atutu. Niklas Andersson (16+21) pokazał się z bardzo dobrej strony na własnej tafli, który był najlepszym zawodnikiem 2 meczu PO. Wątpię jednak, by miał aż tak łatwo na tafli Lulei, obrońcy z pewnością zapamiętali go z tamtego meczu i poświęcą mu nieco więcej uwagi. Nadzieja gości pozostaje w osobie Tomi Kallio, najlepszego strzelca drużyny (19+15) ale i on nie miał łatwo w ostatnim meczu. Odczuwalny może być brak Jonasa Nordquista. W bramce pewnie zobaczymy Johana Holmqvista (91.66%) który nie ma w zespole wartościowego zmiennika, gospodarze dysponują równie dobrym bramkarzem (Mattias Modig 92.19%) jednak myślę, że Holmqvist będzie miał dużo więcej pracy w tym meczu od swojego kolegi po drugiej stronie tafli.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
HV71-Timra -1-(-1.65-)
PO już 3 kolejka Timra wygrywa po 3 meczach 2-1 co jest z pewnoscią niespodzianką i trudno wyobrazic sobie ze główny faworyt poleci juz w pierwszej fazie .
Timra 2x podejmowałą HV71 na własnym terenie pierwszy mecz wygrali 2-1 drugi dopiero po dogrywce 5-4 na terenie HV71 odniesli porażke aż 7-0 dzisiaj jestem przekonany ze gospodarze znowu wygrają nie mam wątpliwości ze są druzyną lepszą i nie dadzą ciała gdyz przegrana nie bedzie ich stawiac w najlepszym polozeniu
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
dziwnie układają się ta play-offy.

Jestem ciekaw co warto dziś zagrać. Myślę o under 5,5 na HV 71-Timra (wczoraj zagrałem 1 i jestem bardzo zawiedziony brakiem zaangażowania HV) oraz 1 na Linkoping - Skelleftea.

Myślałem też ze może wygra Frolunda żeby rywala mieć już z głowy. Ale niekoniecznie musi się tak stać.

Co sądzicie?
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
HV 71 dzisiaj już nie ają wyjścia jak wygrać , ciekawy kurs 1.65 mnie zadowala ! Stoją pod ścianą, graja u siebie ! Nic tylko wygrać i walczyć dalej !
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No właśnie z tym że wczoraj byli w niedużo lepszej sytuacji i dali ciała mocno. Mam nadzieję że dziś jednak się nie powtórzy wczorajszy wynik
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Widzę dyskusja ????
Wczoraj HV waliło głową w mur... taka prawda. Dziś mają mecz o być albo nie być. Osobiście już zagrałem w nocy HV po @1,70. Teraz zaczynają się już &quot;zrzutki&quot; kursu. Do meczu na pewno jeszcze spadnie. Póki co na rynku @1,7 trzyma Tobet/NordicBet/Triobet. Reszta poszła w dół.
Chociaż ja mam pewne wątpliwości. Już w tym sezonie obrońcy tytuły mistrzowskiego pożegnali się w 1 rundzie. Szwajcarski Zurich, Ufa w KHL, poprzednio Superliga.
Jak zobczycie na pierwszą stronę tego tematu to HV było murowanym faworytem przed sezonem do obrony tytułu. A dziś stoją pod ścianą...
Chłopaki umieją grać w hokej. I dziś powinni to pokazać.
Powodzenia ;)
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
No ja tez wczoraj stracilem troche kasy na HV. Szkoda bo wydawal mi sie to bardzo pewny mecz. Dzis musza wygrac i pewnie tak sie stanie, ale ja na nich juz dzis nie stawiam.
Co do meczu Frolunda postawilem 1. Wygraja to awansuja , jesli nie czekaja ich mecze na wyjezdzie gdzie roznie bywa. a Lulea potrafi grac u siebie dobrze.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Timra - HV 71
Typ: HV71
Kurs:2,3
Buk:bah

No więc tak, w pojedynku prowadzi Timra 3-2, dzisiaj bardzo ważne spotkanie jak nie najważniejsze dla drużyny HV71. Ostatni mecz pokazał, że Timra nie jest ciężkim przeciwnikiem. Wygrana 3:1, i duża przewaga w strzałach mówi sama za siebie.
Uważam, że drużyna gości nie pozwoli sobie na taką wpadke.
Licze dzisiaj na ich pewne zwycięstwo.
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Spotkanie: HV-Timra
Typ: 1/-1/
Kurs: 2.1
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Decydujące 7 spotkanie ćwierćfinału hokejowego playoff w Szwecji.

Mistrz i 4 drużyna sezonu zasadniczego HV71
vs
8 drużyna sezonu zasadniczego Timra

Na pierwszy rzut oka wydaje się że to iż potrzeba aż 7 meczy by rozstrzygnąć tą rywalizacje to niespodzianka - jednak HV w tym sezonie spisuje się przeciętnie od samego początku ligi.
Wydawało się że playoff zmusi ten zespół do lepszej gry - nic z tych rzeczy.
Tak oto w skrócie wyglądała rywalizacja
1 mecz Timra-HV71 2-1 wszystkie 3 gole padły w 2 tercji

2 mecz HV71-Timra 7-0 gospodarze pokazali w końcu grę na wysokim poziomie i rozbili Timre - wydawało się że to przełomowy mecz.

3 mecz Timra-HV71 5-4 decydująca bramka padła w 14 minucie dogrywki

4 mecz HV71-Timra 1-2 decydująca bramka w 4 minucie dogrywki.Ten mecz to koszmar dla HV - mieli miażdżącą przewagę ,jednak oprócz gola już w 4 minucie, nie byli w stanie nic strzelić i Timra wyszła na prowadzenie 3-1 ,a jak wiadomo gra się do 4 zwycięstw

5 mecz HV71-Timra 3-1. Gospodarze, grający z nożem na gardle, planowo objęli prowadzenie już na początku spotkania, by tak jak w feralnym 4 meczu stracić gola w drugiej tercji.Tym razem jednak nie walili głowa w mur i na 2 minuty przed końcem 2 tercji doprowadzili do stanu 2-1 a w 10 minucie 3 tercji przypieczętowali wygraną 3 golem.

6 mecz Timra-HV71 2-3 decydująca bramka w 7 minucie dogrywki.
Tu wydawało się że HV pożegna się z marzeniami o medalu.
Po pierwszej znakomitej dla gospodarzy tercji 2-0
Druga, także z przewagą gospodarzy , gola jednak strzelają goście.
Trzecia tercja to ogromna przewaga HV71 i upragniony gol na remis na 5 minut przed końcem meczu.
Dogrywka - wiadomo loteria, którą tym razem w 7 minucie wygrywają goście

HV71 ze stanu 1-3, wyszło na 3-3 i dziś wd. mnie zrobi wszystko by nie dopuścić do takich horrorów jak w meczach nr 3,4 i 6.

Timra już była jedną nogą w półfinale, jednak nie była w stanie postawić kropki nad i , mam nadzieje że to się dziś zemści i HV wygra w regulaminowym czasie, różnicą przynajmniej 2 bramek.Śtać ich na to , tym bardziej iż goście na pewno będą podłamani, tym że przegrali mecz 6 ,który mogli spokojnie wygrać i to wysoko.
 
Z 0

zulus89

Użytkownik
Spotkanie: Linköpings HC - Skellefteå AIK
Typ : 2
Kurs: 5,1
Bukmacher: bwin
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z hokeja z Szwedzkiej ligi. Jest to 7 spotkanie miedzy tymi drożynami w Play Offach stan rywalizacji 3:3 jest to decydujące spotkanie o awansie. Myślę ze goście wygrają już raz w play offach wygrali z gospodarzami na ich terenie 0:3 i myślę ze i tym razem tez wygrają. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz z którego zwycięsko wyjdą goście. Ostatni mecz goście wygrali na swoim lodowisku 5:2 wtedy wszyscy skazywali ich na pożarcie a ani pokazali jak gra się z zębem i myślę ze i tym razem pokażą dobra grę i wygrają.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Linkopings - Skelleftea
Typ: Linkopings -1.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: pinnacle

Analiza: Dzisiaj o 19:00 Play Offs w Elitserien. Ta liga bardzo mi leży. Linkopings - Skelleftea. To spotkanie mnie zaciekawiło. Faworytami są gospodarze. To bardzo mocna ekipa. Jedna z najmocniejszych w lidze. W tabeli zajmuje 2 miejsce z 92 punktami na koncie. Bilans bramkowy 166:152. Może dziwić to, że Linkopings gra lepiej na wyjazdach niż u siebie. Jednak nie zmienia to faktu, że i tak to zdecydowany faworyt dzisiejszej konfrontacji. Skelleftea to znacznie słabszy zespół. W lidze uplasowany na miejscu 6 z dorobkiem 80 punktów i bilansem bramkowym 149:141. Play Offs to co innego niż liga, jednak na pewno statystyki i poczynania ligowe wskazują nam szanse danych drużyn i ich możliwości. Ostatnie 3 spotkania Playoffs na lodowisku Linkopings kończyły się 2 zwycięstwami gospodarzy - bardzo zdecydowanymi 4:0. Raz przyszła porażka też w nieeleganckim stylu 0:3. Historia przemawia za gospodarzami. Tak naprawdę Skelleftea bardzo rzadko wygrywa z Linkopings. Gospodarze są znacznie mocniejsi co potwierdza ligowa tabela, ostatnie mecze oraz H2H.
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 - Frölunda (1.tercja)
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bwin
Komentarz: Pierwsze polfinalowe spotkanie w lidze Szwedzkiej. HV w cwiecfinale pokonal Timre 4-3 choc przegrywali juz 3-1. Frolunda 4-1 pokonala Lulea. Gospodarze meczyli sie ostatnio, sa bez formy. Bardzo slabo spisywali sie ze slabszym rywalem i wydaje mi sie, ze Frolunda wygra dzisiejsze spotkanie oraz i pierwsze tercje. Goscie w ostatnim czasie prezentuja sie dobrze, odnosili pewne zwycistwa nad Lulea, sa na fali i dzisiejsze spotkanie zakoncza zwyciestwem.
 
T 2

thmx

Forum VIP
HV 71 - Frolunda 2 [To Win the Match] 2,10 GB [3-1] ⛔

Zgadzam się z przedmówcą. HV z pewnością czuje w nogach boje z Timrą.
7 meczy musi się odbić na formie zawodników, podczas gdy Frolunda rozegrała 5 meczy z Lulea i mieli sporo dni na odpoczynek i kuracje drobnych urazów.
W tym sezonie bilans jest korzystny dla gości, jednak 3 z 5 meczy w tym sezonie kończyły się ... dogrywką, więc nie byłbym takim sporym optymistą i wole się zabezpieczyć ;).
Zobaczymy jak przerwa wpłynie na podstawę gości. Liczę na to, że chłopaki będą spragnieni gry w hokeja ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Przemo - Oulu i Helsinki to chyba w Finlandii leżą ????


:hokej: Skelleftea AIK - Farjestads BK

typ: 2 ML
kurs: 1.68
buk: unibet

Popularne Fajerki kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w play-off. Nie inaczej będzie dziś, gdyż przeciwnik im leży, dodatkowo są wypoczęci, gdyż szybko skończyli pojedynki z Brynas, zaś AIK dopiero co wyeliminował Linkopings.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Spotkanie: HV 71 - Färjestads BK (hokej na lodzie)
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

Piewszy mecz finału play-off ligi szwedzkiej środa godzina 19:30 w którym to czwarta po sezonie zasadniczym drużyna HV 71 podejmuje drużynę która zajęłą piersze miejsce. Drużyna HV 71 równie dobrze radzi sobie na wyjazdach jak również na swojej tafli natomiast Farjestads jest drużyną która na wyjazdach gra średnio. Do finału gośie doszli nie doznając porażki ale rywale nie byli zbyt wymagający. Jednym z decydujących elementów dlaczego stawiam na HV 71 jest bilans bezpośrednich meczy w którym gospoadarze na 17 ostatnich spotkań aż 13 rozegrali na swoją korzyśc, dwa razy pdał rmis a 5 razy wygrywali goście. W tym 5 ostatnich meczy to zdecydowane zwycięstwa HV 71. Myśłe że i tym razem będzie podobnie.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#6 HV 71 - Farjestads BK 2 (2,70)

Sezon we większości lig europejskich dobiega już końca. Mamy finały w największych ligach czeskiej, słowackiej, niemieckiej, szwedzkiej, norweskiej czy KHL. Spośród dzisiejszych spotkań wybrałem mecz numer jeden w finale ligi szwedzkiej. Finał w Elitserien zapowiada się bardzo ciekawie. Zmierzą się w nim czwarty zespół sezonu regularnego z najlepszą ekipą po tym okresie. HV71 poszczególne szczeble PO przychodził co tu nie mówić mozolnie oraz z dużymi problemami. Pierwszą ekipą była drużyna Timry, która sprawiła im nie małe trudności. Co ciekawe Timra prowadziła już 3-1 w rywalizacji oraz 2-0 u siebie w piątym spotkaniu, a jednak przegrała pojedynek 3-4. W następnej rundzie przyszło się gospodarzą mierzyć z mocną Frolundą, które także nie bez kłopotów pokonali 4-2. Jak zespół gospodarzy jest chimeryczny możemy się przekonać śledząc wyniki meczów u siebie. Potrafili rozgromić Timra 7-0, by w kolejnym meczu przegrać po dogrywce. Z Frolundą potrafili wygrać 3-1, by następnie ulec 1-3. Ogólnie rzecz biorąc do finału awansowali z wielką dozą szczęścia. Ich rywal natomiast pod koniec sezonu zasadniczego ostro wziął się do roboty. Przez cały sezon powolutku gromadzili punkty, by pod koniec mocno zafiniszować i zająć pierwsze miejsce. Za równo w ćwierćfinale jak i półfinale rozjechali swoich przeciwników. Dwa razy po 4-0 i bez mrugnięcia okiem byli w finale. O ile rywalizacja ćwierćfinałowa z Brynas jeszcze jako tako wyglądała, bo wygrywali spokojnie nie męcząc się to to co zrobili w półfinale ze Skellefteą bardziej nawiązuje do sezonu regularnego niż walki o medale. Skelleftea pierwszą bramkę zdobyła pod koniec pierwszej tercji... czwartego meczu! Jest to niesamowity wyczyn zespołu Farjestads. 3 z rzędu mecze z czystym kontem rzadko się zdarzają w hokeju. Na dodatek to było dwa zwycięstwa po 6-0 i jedno 2-0. Niesamowity wyczyn. Po takim obrocie spraw nie wiem, dlaczego kurs na zwycięstwo gości jest tak duży. Na bramce mają niesamowitego Jonas Gustavssona, który w 8 meczach zaliczył 5 SO! Patrząc na przebieg rywalizacji w poprzednich rundach nie widzę dziś innego rezultatu niż wygrana gości. A kurs, aż prosi się, żeby go zagrać.

Kurs z: Centrebet
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
A moim zdaniem wcale się aż tak bardzo nie prosi ten kurs żeby go grać. Owszem Fajery pokazują w tych PO znakomitą dyspozycję, ale pamiętajmy o tym, że Brynas i Skelleftea to nie są zespoły z najwyższej półki, chociaż i tak wyniki 2 pierwszych rund robią wrażenie. HV przez cały sezon zasadniczy i w pierwszej rundzie PO przeciw Timrze nie pokazywało pełni swoich możliwości, grali naprawdę bardzo przeciętnie, ale co z tego? Klasowe zespoły poznaje się po tym, że grają najlepiej wtedy kiedy naprawdę trzeba. I półfinał z Frolundą był tego najlepszym dowodem. Aktualni mistrzowie mimo słabszego początku w 3 ostatnich spotkaniach nie pozostawili już złudzeń kto jest lepszy i dopiero teraz widać, że dla nich rywalizacja rozpoczęła się na poważnie. Finał zapowiada się bardzo ciekawie, wcale nie wykluczam, że Fajery wygrają dzisiejsze spotkania, ale daleki jestem od takiej pewności jaką przedstawił kolega Pietaszek89. Moim faworytem do tytułu jest mimo wszystko HV i myślę, że po pasjonującym siedmiomeczowym finale obronią tytuł mistrzowski wywalczony przed rokiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom