>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja (Allsvenskan | Superettan) - 2015/2016

Status
Zamknięty.
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Hammarby : GIF Sundsvall 1:2
GIF Sundsvall strzeli over 1.5 gola ✅
3.50 / Bet365

Dziś w Szweckiej Allsvenskan zostaną rozegrane 3 mecze w ramach 8 kolejki ja wybieram pojedynek dwóch beniaminków czyli Hammarby i Sundsvall i tak dla przypomnienia obie drużyny poprzedni sezon w 2 lidze zakończyły z równą ilością punktów po 61 jedynie Hammarby miało lepszy stosunek bramek ale wiadomo 2 liga to nie Allsvenskan i w tym sezonie już tak nie ma , gospodarze po 7 rozegranych kolejkach są wyżej w tabeli i zajmują miejsce 7 z 11 punktami na koncie natomiast stosunek bramek 10:10 na swoim terenie jeszcze nie doznali porażki bo 3 mecze i 3 zwycięstwa , goście trochę gorsi od rywala bo są na miejscu 13 z zaledwie 7 pkt a bramki 8:13 , tu jednak odwrotna sytuacja bo GIF spisuje się lepiej w meczach wyjazdowych gdzie dotąd zdobyli 6 pkt a bramki 6:5 tak więc liczę że dziś powalczą o korzystny wynik bo mecz w/g mnie zapowiada się ciekawie , zaglądając teraz do H2H to Hammarby od ładnych paru lat nie potrafi pokonać rywala u siebie , ostatni raz ta sztuka udała im się w 2010 roku kiedy wygrali 2:1 jednak od tego czasu w 7 meczach pomiędzy nimi to 3 razy lepszy GIF i 4 remisy , w poprzednim wspaniałym sezonie dla obu drużyn w dwumeczu lepsze GIF które wygrało u siebie 3:1 natomiast tu w Hammarby padł remis 2:2 dlatego liczę na dobre widowisko oczywiście z bramkami i dziś a zaryzykuję i stawiam na dwie bramki Sundsvall !
..... uffffffff musiałem długo czekać bo do 90 min gry ale się doczekałem !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jonkopings Sodra - Ljungskile.

Bardzo interesujące spotkanie dziś czeka nas w Superettan.

Mierząca w awans ekipa z Jonkoping zagra z Ljungskile.

Gospodarze tego meczu bardzo udanie rozpoczęli rozgrywki ligowe i dzięki żelaznej defensywie zanotowali pięć kolejnych zwycięstw na starcie sezonu - tracąc w tych meczach tylko jednego gola. Dokładnie tydzień temu na zakończenie szóstej kolejki polegli jednak w wyjazdowym meczu z Varberg 0-2. Generalnie jednak ten jeden mecz nie może zamazać obrazu dobrej i poukładanej drużyny. Miałem okazję obejrzeć mecz Jonkoping z GAIS pod koniec kwietnia, wygrany 1-0, w którym to gospodarze byli zdecydowanie lepszą ekipą. Wydaje się, że dziś będą kontynuować dobrą passę.

A ich przeciwnikiem będzie Ljungskile, które do tej pory zagrało tylko pięć spotkań z czego wygrało trzy - a przegrało dwa. U siebie komplet zwycięstw, ale pierwsze dwa sukcesy to pokonanie będących w ogromnym kryzysie spadkowiczów z Allsvenskan. 1-0 z Brommapojkarna i 2-0 z Mjallby. Ostatnio było też zwycięstwo po szalonym meczu 4-3 z Sirius. Zwycięski gol w ostatniej minucie. W pierwszej połowie Ljungskile prowadziło 3-0 by jeszcze przed upływem 45 min remisować 3-3. Na wyjazdach dwa spotkania - dwie porażki. Dziś przewiduję trzecią z tego względu, że jednak Jonkoping obecnie prezentuje się lepiej.

Jonkoping Sodra - Ljungskile 1 @ 1,93 3:2 (2:1) ✅✅✅

E: Kurs, o dziwo, przed meczem rósł i wynosił nawet 2,12. Zaskoczyło mnie to. Natomiast nie zaskoczył mnie wynik. Zgodnie z planem Jonkoping wygrał. Co prawda liczyłem na jakieś 1:0 albo 2:0. No ale za 3:2 płacą tak samo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziś proponuję zawitać do trzeciego poziomu rozgrywek w Szwecji. Grupa południowa (Sodra).
W niej dziś jedno spotkanie, ale niezwykle interesujące.
Na Vapenvallen spotka się spadkowicz z Superettan, ekipa Husqvarna FF, z według mnie i nie tylko mnie głównym pretendentem do awansu, zespołem Trelleborg FF.
Na początek przedstawię pokrótce historię obydwu zespołów. Gospodarze to drużyna która ostatnio co prawda grała na zapleczu Allsvenskan, ale gromadząc ledwie 22 punkty spadła z niej z hukiem. Myślę, że trzeci poziom rozgrywkowy to jest akurat ten poziom który na dłuższą metę są w stanie maksymalnie osiągać piłkarze z miasta słynącego ze światowej klasy kosiarek do trawy.
Co innego Trelleborg. Przecież ta drużyna jeszcze kilka lat temu grała w Allsvenskan. Potem przyszedł jednak niewyobrażalny kryzys i w zeszłym sezonie ekipa z portowego miasta prawie nie spadła do Division 2! Tylko cud i zwycięstwo w ostatniej kolejce uratowało im skórę.
Ten sezon jednak w Trelleborgu ma byc zupełnie inny. Ma byc powrót do Superettan. I póki co, za wyjątkiem jednego meczu, wszystko idzie zgodnie z założeniami. TFF wygrał cztery z pięciu spotkań (w tym oba wyjazdowe) i przewodzi ligowej tabeli. Zdołała na wspomnianym wyjeździe ograć wicelidera z Oster 3:1. Warto też nadmienić, że klub poczynił przed sezonem poważne wzmocnienia. Oczywiście jak na tą klasę rozgrywek. Przede wszystkim do klubu powrócił po dwóch latach gry w Allsvenskan doświadczony pomocnik Kristian Haynes, który ma już 34 lata, ale jest na pewno w stanie kreować grę Trelleborga. W składzie pojawił się także (wraz z trzema innymi kolegami z klubu) z pobliskiego Lundu supersnajper Salif Camara-Jonsson, który w zeszłym roku na tym poziomie rozgrywek strzelił w 24 meczach aż 28 goli! W obecnym sezonie póki co 5 spotkań - 5 goli.
Przeciwnik - ekipa Husqvarny ma co prawda na koncie 7 punktów ale są to oczka zdobyte na słabych zespołach. Wygrane z Landskroną (3:0, w - 14. ostatnie miejsce) i Lundem (4:0, d - 12 miejsce) nie mogą robić wrażenia na Trelleborgu. A gdy przyszło zmierzyć się z jednym z mocniejszych zespołów - chociażby Orgryte, to były bęcki 0:2.
Awans ligę wyżej zapewnia tylko zwycięstwo w tej lidze. Drugie miejsce to już konieczność gry w barażach. A kontrkandydaci do awansu (Oster, Oddevold i Orgryte) spać nie zamierzają. Dlatego Trelleborg takie mecze jak dziś wygrywać musi. Mecz zaczyna się już o godzinie 15:00.
Husqvarna FF - Trelleborg FF 2 @ 2,17 ✅ 1:2 (0:2)
Edit: Gole Haynesa i Camara-Jonssona dały to co miały dać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ponownie zapraszam na trzeci poziom ligowy w Szwecji. Ponownie do grupy południowej.
Jutro odbędzie się tam jedno spotkanie w którym Norrby IF zmierzy się z Orgryte Goteborg.
Według mnie jest to bardzo podobny mecz do tego omawianego przeze mnie kilka dni temu. Norrby to lokalna drużyna której celem jest pozostanie w Division 1. Jej aspiracje nigdy nie siegały wyżej a ten sezon rozpoczęty został dramatycznie. Od czterech porażek. Na swoim stadionie Norrby jeszcze nie strzeliło nawet gola. Dwa mecze i dwie porażki. Z Oster 0:1 i z Trelleborgiem 0:2. A więc z ekipami chcącymi walczyć o awans. Dokładnie taką samą ekipą jest Orgryte. Do tego doszły porażki wyjazdowe ze średniakami z Hollviken i Halmii (po 1:3) oraz jedyny wywalczony punkt w ostatniej kolejce w Lundzie 2:2.
Jutro ich przeciwnikiem bedzie Orgryte. Drużyna która nie ma zamiaru odpuszczać na starcie i jutro ma zamiar zbliżyć się na dwa oczka do prowadzącego Trelleborga. W tym sezonie Orgryte zawiodło raz, niespodziewanie przegrywając w Eskilsminne 1:2. Ponadto remis u siebie z silnym Oddevoldem 2:2 oraz trzy pewne wygrane: Husqvarna (2:0, d); Halmia (4:1, w); Qviding (3:0, d). I właśnie niech spotkania z Halmią będą wykładnią tego jaka jest róznica między obiema ekipami.
Kurs na zwycięstwo gości jest całkiem przyjemny. Z najwyższą przyjemnością polecam ten mecz.
Norrby IF - Orgryte Goteborg 2 @ 1,76 ⛔⛔⛔ 0:0
Edit: Dno i kupa mułu. Kolejna wtopa. Orgryte zagrało jak skonczone gamonie i tylko zremisowało na boisku outsidera.
 
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Halmstad : Djurgarden 2:3
Typ - Djurgarden
Kurs - 2.10 / Bet365 ✅

Dziś zaglądam do Szwecji gdzie rozpoczynają 9 kolejkę spotkań a na inaugurację tej kolejki mecz pomiędzy Halmstad a Djurgarden , gospodarze czyli piłkarze Halmstad fatalnie sobie radzą w tym nowym sezonie i jak dotąd tylko raz cieszyli się ze zwycięstwa a ich bilans to 1-1-6 no i te gole 4 strzelone i 13 straconych wszystko to plasuje ich na przedostatnim miejscu w tabeli i chyba nie wróży nic dobrego w tym sezonie zresztą zaglądając na wcześniejsze lata to możemy wnioskować że i w tym wysoko nie zajdą a jak tak dalej pójdzie to może być powtórka sezonu 2013 kiedy sezon zakończyli na miejscu 14 i musieli grać w barażach o utrzymanie wtedy się udało pozostać i w meczu z GIF Sundsvall okazali się lepsi no ale wracam do dzisiejszego pojedynku , dziś przyjdzie im się zmierzyć z Djurgarden które jest na fali i 5 ostatnich pojedynków to 5 zwycięstw a ogólnie bilans gości to 5-1-2 i br. 17:9 co daje im wysokie 4 miejsce i tylko 3 pkt straty do liderującego Goteborga tak więc trudne zadanie czeka dziś piłkarzy Halmstad a na dodatek gdy zajrzałem do H2H to także widać że zdecydowanie lepsi są piłkarze Djurgarden i tak na 27 pojedynków bilans 7-5-15 i br. 32:47 oczywiście na korzyść Djurgarden a tu w Halmstadt także odrobinę lepsi goście bo 4-4-5 i br. 19:19 tak więc patrząc na aktualną formę obu drużyn stawiam tu na zwycięstwo Djurgarden !
Tu także coś dorzucę :
- Djurgarden i obie strzelą 4.00 / Bet365 ✅
- over 2.5 / 2.00 / Bet365 ✅
- obie strzelą 1.72 / Bet365 ✅
- over 2.5 i obie strzelą 2.20 / Bet365 ✅
- Djurgarden strzeli over 1.5 / 2.00 / Bet365 ✅
.... SZALONE SPOTKANIE !!! :jupi::jupi::jupi:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Szwecja 1 /Allsvenskan / 0:3

Dziś kolejne spotkania w ramach 9 kolejki Allsvenskan , ja wybieram pojedynek aktualnego mistrza Malmo z Hacken , faworytem w/g buków a może nie tylko sa oczywiście gospodarze ale dla mnie może tu być różnie gdyż gospodarzom kompletnie nie leży gra z tym rywalem , ostatnie zwycięstwo to 13.10.2011 czyli sezon 2011 od tego czasu 5 kolejnych spotkań to 3 zwycięstwa Hacken i 2 remisy , no a jak w tym sezonie ? a no gospodarze z bilansem 5-3-0 i br. 19:9 no i tu szacun , goście natomiast 3-2-3 i 8:8 w bramkach no nie powala ale z tych 3 zwycięstw dwa miały miejsce w meczach wyjazdowych tak więc mała nadzieja jest , osobiście daję na to spotkanie takie typy :

- over 2.5 / 1.66 ✅
- obie strzelą / 1.90 ⛔
- over 2.5 i obie strzelą / 2.30 ⛔
- czas 1 gola drużyny / Hacken gol przed 79 min gry / 1.90 ✅
..... ten ostatni typ uważam za bardzo realny i pogram grubiej bo kurs zachęca
... kto by się spodziewał że mistrz nie strzeli ani jednej bramki ( a tak poza tym liczyłem tutaj po cichu na niespodziankę )
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
krzyshtoph 271

krzyshtoph

Użytkownik
IFK Norrkoping - Kalmar FF

Drużyna Norrkoping w znakomitej formie, pięć zwycięstw w ostatnich sześciu spotkaniach. Po 10 kolejkach zajmują 4 pozycję z 20 punktami, 6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Trener oraz kibice gospodarzy zapewne będą liczyć na 26 letniego napastnika Emira Kujovica który wpisywał się na listę strzelców w trzech ostatnich spotkaniach, a od początku sezonu może pochwalić się już siedmioma trafieniami do bramki przeciwników. Gospodarze bez pomocnika Tekie Tesfaldeta (6/0) który leczy uraz kolana.
Goście po niezbyt dobrym początku sezonu zaliczył trzy zwycięstwa w ostatnich czterech spotkaniach. W tym w ostatniej kolejce pokonali u siebie 2-1 aktualnego mistrza kraju Malmo. W spotkaniu z Malmo urazów nabawiło się dwóch zawodników zespołu z Kalmar. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią prawy obrońca Emin Nouri (9/0) oraz środkowy pomocnik Tobias Eriksson (10/2)

Moje propozycje
Zwycięstwo Norrkoping 2,05 ✅
Obie drużyny strzelą 1,72 ✅
ponad 2,5 bramki 1,90 ✅
Kujovic strzeli 2,60 ✅

Kursy bet365

Edit. Mecz zakończony zwycięstwem gospodarzy 2-1, Emir Kujovic strzelił bramkę już w 2 minucie.
 
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Szwecja 1 / Allsvenskan /


- Falkenbergs FF : GIF Sundsvall 1:1
- GIF Sundsvall ⛔
- Kurs 3.05 / Unibet


Dziś po raz kolejny zaglądam do Szweckiej Allsvenskan , obie ekipy to dolna część tabeli i tak gospodarze miejsce 12 z bilansem 3-2-5 i br. 12:16 co nie powala na kolana , w poprzednim sezonie także było nie najlepiej bo rozgrywki zakończyli na ostatnim bezpiecznym miejscu z zaledwie 1 pkt przewagi nad barażem . W ostatniej kolejce wygrali mecz wyjazdowy z Hacken czym sprawili sporą niespodziankę , goście jak wiemy to beniaminek który poprzedni sezon w Superettan miał bardzo udany a efektem tego był awans do Allsvenskan , tu jednak idzie im jak po gruzie i są na miejscu 13 czyli jedno oczko niżej od gospodarzy jednak różnica punktowa to zaledwie 1 mały punkcik , bilans GIF w tym sezonie to 3-1-6 i br. 11:18 ale UWAGA ! z 10 pkt zdobytych w tym sezonie aż 9 zdobyli w meczach wyjazdowych co napawa optymizmem przed tym spotkaniem a jak do tego dodamy statystykę H2H pomiędzy nimi a ona wygląda tak 2-2-8 i br. 15:23 na korzyść GIF a tu na boisku Falkenbergs FF 2-0-4 i br. 10:11 tak więc zaryzykuję i liczę tu na wygraną beniaminka !
Dodałbym jeszcze coś takiego :
- over 2.5 / 1.80 ⛔
- obie strzelą / 1.61 ✅
- over 2.5 i BTS / 2.00 ⛔
- i pokuszę się na gole gości over 1.5 / 2.37 ⛔ ...... wszystko Bet365
__________________
 
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Szwecja 1 / Allsvenskan /
IFK Goteborg : Djurgarden 0:0
Dziś w Goteborgu powinno być ciekawie , no bo z jednej strony lider rozgrywek po 10 kolejkach który pokazuje że powinien się liczyć w tym sezonie w walce o największy cel a z drugiej strony Djurgarden który jest w wysokiej formie i jak na razie miejsce nr.4 w tabeli . IFK jak na razie z jedną porażką u siebie ale w końcu z nie byle kim bo z aktualnym mistrzem Malmo , bilans IFK na swoim terenie 4-0-1 i 9:3 w bramkach , goście natomiast w meczach wyjazdowych mają bilans 3-1-1 no i gole 10:7 tak więc widziałbym w tym spotkaniu takie rozwiązanie :
- over 2.5 / 1.85 ⛔
- BTS / 1.80 ⛔
- over 2.5 i BTS / 2.30 ⛔
- IFK powyżej 1.5 gola / 1.72 ⛔
- i kusi mnie na over 1.5 gola gości / 3.75
⛔
Trochę mnie zaskoczył ten wynik bezbramkowy , szczególnie te 0 po stronie gospodarzy ale ? ...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
a z drugiej strony Djurgarden który jest w wysokiej formie i jak na razie miejsce nr.4 w tabeli .​
Goście przed dzisiejszym meczem zajmują nie 4. a 5. miejsce w tabeli:
http://en.24score.com/?champ_id=11&amp;amp;season_id=1485
Być może spojrzałeś na tabelę spotkań wyjazdowych:
http://www.soccerstats.com/team.asp?league=sweden&amp;amp;teamid=3
bo to tylko w niej Djurgarden jest na 4. miejscu.
............
Warto też chyba zwrócić uwagę na bardzo słabą formę linii defensywnej Djurgarden, gdyż w swoich 2 ostatnich wyjazdowych meczach spotykali się przecież z ligowymi ogórkami:Halmstad i Aatvidaberg i oba te zespoły, zajmujące odpowiednio ostatnie i przedostatnie miejsca w tabeli strzeliły im po 2 bramki ( wyniki po 2:3) .
Także 2 bramki i to na ich boisku strzelił im AIK w ostatnim ligowym spotkaniu ( wynik 2:2) .
Tak więc bramkarz Djurgarden 6 razy wyjmował piłkę ze swojej bramki w 3 poprzednich meczach i to tylko bardzo sprzyjający układ ostatnich gier na lidze gdzie spotykali się z zespołami z dołu tabeli, daje Djurgarden tę aktualną 5. pozycję.
Dziś będzie mecz prawdy i jego wynik powie o &quot;wartości gości&quot;.
Widzę to jako typ: gospodarze 1/+2.5 ⛔
..........
Pomimo przyznanego gospodarzom przez sędziego karnego zupełnie &quot;z kapelusza&quot; - wynik i tak pozostał 0-0
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Division 1 Sodra
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF 2 @ 2,19 ✅ ✅ ✅ 1:4 (1:2
Kolejna potyczka na trzecim poziomie ligowym w Szwecji. Mierzący w awans na zaplecze Allsvenskan Trelleborg zagra na zakończenie ósmej kolejki spotkań z wygrzebującą się z kryzysu spowodowanego koszmarnym startem Landskroną.
Trelleborg jak już wcześniej pisałem ma w tym sezonie jeden cel - wrócić do Superettan. Przecież to zespół który na przełomie wieków grał regularnie w Allsvenskan, a starsi jego kibice pamiętają boje tego klubu z początku lat 90. w europejskich pucharach przeciwko Blackburn Rovers czy Lazio Rzym. Ale, zostawmy historię historykom i przejdźmy do faktów.
Ten mecz dla TFF łatwy na pewno nie będzie. Po pierwsze to derby Skanii i Landskrona zrobi wszystko by lokalnym rywalom pokrzyżować plany. Trelleborg jest jednak na fali. 4 wygrane z rzędu - 9:2 bramki. Tydzień temu było 4:1 z Oddevoldem dzięki piorunującej końcówce. Ale co najważniejsze. Do składu po absencji za kartki wraca mózg drużyny Kristian Haynes. On i supersnajper Salif Camara-Jonsson robią w tym sezonie różnicę i dziś też liczę na to, że zaaplikują rywalom ze dwie brameczki.
Landskrona ligę zaczęła koszmarnie. 0-1-4 i 0:8 w bramkach!! Potem przyszły dwie wygrane i forma wydaje się normować. Na uwagę zasługuje wygrana 2:0 na boisku w Goteborgu z Orgryte, które nie kryje aspiracji awansu.
Jak już mówiłem, łatwo nie będzie, ale kurs 2,19 na pewno jest godny do zagrania. Trelleborg wygrywając dziś odskoczy na sześć punktów od peletonu pościgowego. A jako, że awans bezpośredni wywalcza tylko zwycięzca ligi to taka zaliczka będzie tym cenniejsza. Na stadion do Landskrony wybiera się też spora grupa kibiców TFF, w końcu to ok. 50 km odległości jedynie.
Wierzę, że ten mecz Trelleborg rozstrzygnie na swoją korzyść.
Edit: Haynes nie strzelił, Camara-Jonsson dołożył dopiero najmniej istotną ostatnią, ale cel został w cuglach osiągnięty ???? I o to chodziło!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
krzyshtoph 271

krzyshtoph

Użytkownik
Szwecja 2 / Superettan

Jonkopings Sodra - IK Sirius

Gospodarze rewelacyjnie rozpoczeli tegoroczne rozgrywki i po jedenastu kolejkach przewodzą w ligowej tabeli. Do tej pory zdobyli już 28 punktów, ich bilans 9-1-1 bramki 19-10. Jeszcze lepiej wygląda gra na własnym boisku, na którym do tej pory odnosili same zwycięstwa.
Sirius aktualnie na 4 pozycji z 18 punktami, bilans 4-6-1, bramki 19-9. Goście nie najlepiej radzą sobie w delegacjach, do tej pory nie odnosząc jeszcze wyjazdowego zwycięstwa, bilans 0-4-1, bramki 4-5.
Oba zespoły spotkały się dotychczas dziesięciokrotnie, 5 razy zwyciężyli gospodarze, 3 krotnie zanotowano remis i 2 razy wygrywał Sirius, bramki 18-13. Bilans na boisku gospodarzy 3-1-1, bramki 13-9. W poprzednim sezonie dwukrotnie ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Jonkopings, wygrywając 3-1 u siebie i 1-0 na wyjeździe.

Moja propozycja:
zwycięstwo Jonkopings 2,20⛔

kurs TotoMix
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Wczoraj siadło elegancko to jedziemy dalej ze Szwecją...
Superettan
Jonkoping Sodra - IK Sirius 1 @ 2,21 ⛔ ⛔ ⛔ 1:1 (0:1)
Zapraszam na Stadsparksvallen do Jonkoping. Tam początek 12. kolejki bezpośredniego zaplecza najwyższej klasy rozgrywek w Szwecji. Przed nami mecz lidera z czwartą ekipą ligi.
Gospodarze dzisiejszego meczu mają kapitalny bilans 9-1-1 i z 28 punktami są liderem. Mają aż osiem punktów przewagi nad trzecią i dziesięć nad czwartą drużyną w tabeli. Tą czwartą jest oczywiście Sirius. Jonkoping zagrał do tej pory u siebie 6 spotkań i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. Były to zazwyczaj jednobramkowe wygrane ze średniakami tej ligi. Dziś rywal jest dużo silniejszy, ale ja wierzę w zespół z Jonkoping. Ostatnie trzy mecze wygrane, passa jak się patrzy. Nic tylko ją podtrzymać i zbliżać się prosto do Allsvenskan.
Przeciwnik przyjeżdżający z Uppsali do tej pory przegrał tylko jedno ligowe spotkanie. Szalone 3-4 w Ljungskile, tracąc gola w ostatniej akcji meczu, a wcześniej goniąc wynik z 0-3 na 3-3 jeszcze w pierwszych 45 minutach. Bilans punktowy nie powala ze względu na sporą ilość remisów. O ile bilans u siebie ekipy Sirius jest dobry (4-2-0), to nie można tego powiedzieć o wyczynach wyjazdowych. Poza porażką w Ljungskile same remisy. Trzy razy 0-0 i raz 1-1. Czyli wniosek z tego prosty, że na wyjazdach Sirius gra defensywnie. A skoro Jonkoping umie takie mecze wygrywać po 1-0 czy 2-1, to dlaczego miałoby się to nie udać? Ostatnie mecze goście zagrali na 1-1 z Degerfors na wyjeździe (5 miejsce) i AFC United u siebie (11 miejsce)
Obydwie ekipy zapowiadają występ w najsilniejszych składach.
W zeszłym roku boje między tymi ekipami dwukrotnie wygrał Jonkoping. 3-1 u siebie i 1-0 na wyjeździe.
Polecam do zagrania za średnie stawki. Wierzę w jednobramkową wygraną gospodarzy.
-----
E: Niestety stało się najgorsze i na początku meczu Sirius strzelił gola. Jonkoping dał radę jedynie wyrównać. Królowie remisów pokazali swoją moc. Niestety.
 
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Szwecja / Superettan /
- IF Brommapojkarna : IFK Varnamo 2:1
- Wynik / obie strzelą * IFK Varnamo i tak ⛔
- 5.00 / Bet365


Dziś u mnie 2 liga w Szwecji i mecz ostatniej w tabeli IF Brommapojkarny z IFK Varnamo , gospodarze to spadkowicz z poprzedniego sezonu z Allsvansken gdzie w 30 meczach zdołali zaledwie dwa razy wygrać i w tym sezonie podtrzymują swoją niemoc bo w dotychczasowych 11 meczach są bez zwycięstwa a ich bilans to zaledwie 3 remisy i 8 porażek , na swoim stadionie 3 remisy i 2 porażki no i 2 gole zdobyte a 5 w plecy tak więc chyba nic nie wskazuje na to że będzie lepiej , goście natomiast do jakiejś potęgi nie należą jednak w porównaniu z gospodarzami wygląda to lepiej i jak dotąd zajmują 9 miejsce z bilansem 3-5-3 co może nie powala ale też pokazuje że sporo remisów w meczach z ich udziałem , na wyjazdach jeszcze nie zdołali wygrać a ich bilans 0-4-2 , strzelili 5 goli a stracili 7 , uważam że dziś przy tak słabej postawie gospodarzy powinni po raz pierwszy w tym sezonie zdobyć komplet pkt zresztą w ich bezpośrednich pojedynkach możemy zauważyć że leży im ten przeciwnik bo w zaledwie 4 meczach bilans 1-0-3 i br. 5:9 na ich korzyść natomiast tu na stadionie IF Brommapojkarna na dwa mecze dwa zwycięstwa 4:2 i 3:1 tak więc liczę na coś podobnego i dziś ! ????????????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Wy widzicie zwyciestwo Jonkopings Sodra a ja widze dobry mecz z bramkami.
Czolowka ligi gra 1 z 4, h2h super overowe , dobrzy strzelcy w obydwu ekipach. Gosciom tez sie w tym sezonie fajny otwarty mecz zdazyl na wyjezdzie 4-3 a gospodarze regularnie sie bawia i strzelaja u siebie.
over 2,5 1,80 bet 365 sie wydaje bardzo pewny
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Godzina: 19:00
Spotkanie: Djurgarden - IFK Norrkoping
Typ: Djurgarden -1 handicap
Kurs: 2.57
Bukmacher: Pinnacle
⛔
Witam!
Na dzisiejszy dzionek pod lupę postanowiłem wziąć mecz Djurgarden, który w tym sezonie dał mi sporo już zarobić.
W tym spotkaniu jako faworyta bukmacherzy widzą gospodarzy i o dziwo kursiwo nieco mnie dziwi gdyż w tym sezonie te dwie drużyny statystycznie są bardzo do siebie zbliżone i w ligowej tabeli ekipa Djurgarden traci tylko 2 pkt do swoich rywali, mają również taką samą ilość straconych goli (13) a różnica strzelonych to tylko 3 bramki dla gospodarzy więcej.
Obydwie drużyny kontynuują serie bez porażki (Djurg 8, IFK 7).
Co ciekawe, gospodarze posiadają w drużynie obecnego lidera strzelców (Mushekwi - 9 bramek) a zaraz za nim plasuję się gracz IFK (Kujovic) i myślę, że w tym spotkaniu, przed własną publicznością będzie chciał pokazać się właśnie Mushekwi z tego względu, że bramki jakie zdobywał w kilku ostatnich spotkaniach były strzelone na wyjeździe.
Na transfermarkcie o żadnych zawieszeniach się nie dowiedziałem więc spodziewam się w obu przypadkach najmocniejszych składów dlatego też głównym czynnikiem jakim się kieruję jest tutaj atut własnego boiska.
Powodzonka!
Co wiecej, proponuję over 3 @2.26
 
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
Djurgarden : IFK Norrkoping 1:1
- obydwie drużyny strzelą gola ✅
- 1.66 / Bet365
Ja dziś również jak kolega wyżej zaglądam do Allsvenskan i pojedynku pomiędzy Djurgarden a Norrkoping i również jak SKYRIM uważam że powinno być ciekawie dziś na Tele2 Arena w Djurgarden , gospodarze miejsce 6 z bilansem 6-3-2 i teraz bramki bo to mnie w tym pojedynku interesuje a tu 22 zdobyte i 13 straconych i w/g mnie jest OK po stronie zysków i strat , jak już wspomniał przedmówca mają w szeregach aktualnego króla strzelców Nyasha Mushekwiego który w 11 meczach zdobył 9 bramek i zaliczył 2 asysty , ostatnio jednak od dwóch meczy nie potrafi znależć drogę do bramki ale wcześniej jak trafiał to strzelał po 2 gole i ta sztuka udała mu się w 3 meczach , ostatnie jego trafienie w domu to mecz z Falkenbergs gdzie zdobył 2 gole i zaliczył asystę no i jeszcze raz się wyróżnił kiedy otrzymał żółty kartonik ale skupiam się na bramkach i dlatego liczę że dziś strzeli , teraz goście którzy i tu odbiegnę od tego sezonu i zaglądam do poprzedniego a tu było fatalnie i dużo nie brakowało a nie było ich by w gronie pierwszoligowców , największą zmorą była słaba gra w meczach wyjazdowych i tu zostawiam poprzedni sezon i na teraz w meczach wyjazdowych grają o niebo lepiej a ich bilans to 3-1-1 no i bramki 9:5 tak więc tu też OK a w sumie goście na miejscu 4 z ogólnym dorobkiem 7-2-3 i br 19:13 , w ich szeregach także jest snajper o nazwisku Kujovic który ostatnio regularnie trafia do bramki przeciwnika a ta sztuka udaje mu się już w 4 ostatnich spotkaniach IFK tak więc z jego strony gospodarze także mogą spodziewać się bramki , w sumie w 11 meczach Emir Kujovic zdobył 8 bramek i zaliczył 2 asysty tak więc coś podobnego do Nyasha Mushekwiego tak więc liczę na pojedynek dwóch snajperów , trzecia i ostatnia sprawa ale wydaje mi sie ważna to ich H2H a tu wygląda to dosyć dziwnie bo ogólnie 7-6-6 i br. 30:28 na korzyść Djurgarden ale kiedy obie się spotykają czy to tu na Tele2 Arena lub na Nya Parken w Norrkoping to ten kto jest gościem osiąga dobry wynik i tak żeby nie być gołosłownym to na Tele2 Arena bilans 2-4-3 i br. 16:16 na korzyść IFK i odwrotnie na Nya Parken 3-2-5 i br. 12:14 na korzyść Djurgarden tak więc liczę na dobry mecz i po może nie powalającym kursie na gole z obu stron !
No i tradycyjnie dodaję jeszcze coś takiego :
- remis lub IFK / 2.00 ✅
- over 2.5 i Bts / 2.00 ⛔
- IFK strzeli przed 63 min gry / 1.83 ✅
- IFK over 1.5 gola / 3.00 ⛔
- Emir Kujovic zdobędzie gola / 3.10 ⛔
.. dobrze to wszystko i czekam na rozwiązanie !!
No wynik powiedzmy średni ale główny BTS wszedł i z tego się cieszę !!
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Helsingborg-Atvidabergs TYP 1 kurs 1,60 5/10 g.16.00 3:0 WIN
PS: Typ przeciwko Atvidabergs którzy są beznadziejną wyjazdową ekipą. W tej edycji przegrali z dala od domu wszystko co mogli:
31.05.15 ALL Malmö Atvidabergs 3 : 0
20.05.15 ALL Örebro Atvidabergs 2 : 1
03.05.15 ALL Norrkoping Atvidabergs 2 : 1
25.04.15 ALL Hammarby Atvidabergs 2 : 1
13.04.15 ALL Kalmar Atvidabergs 2 : 1
05.04.15 ALL IFK Göteborg Atvidabergs 1 : 0
Van Helsing lata swojej świetności ma już dawno za sobą ale dzisiaj powinien stuknąć słabych gości.
Z ważniejszych zawodników u gospodarzy nadal nie zagra pomocnik Martensson i obrońca Uronen a u przyjezdnych najlepszy strzelec Nigeryjczyk Owoeri co jest chyba cenna informacją. W dotychczasowych spotkaniach strzelił 5 goli.
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Dzisiaj dużo spotkań z mega zarobkowej ligi Szweckiej więc nie można wobec tego przejść obojętnie.
Hammarby vs IFK Goteborg @2.2 Pinnacle ✅ Wynik: 0-1
IFK - Lider obecnych rozgrywek z 29 punktami, kapitalna forma. Mało strzelają na tle reszty ligi ale tylko 5(!) bramek straconych budzi respekt.
Zanotowali aż 9 zwycięstw przy 2 remisach i jednej porażce.
Dziwią mnie trochę kursy, wg mnie to promocja i aż głupio tego nie zagrać.
Z kolei Hammarby to dopiero 11 drużyna w lidze i od 7 spotkań nie potrafią wygrać żadnego spotkania, co więcej, zaliczyli 4 porażki. Warto też dodać że były to porażki jednym golem.
Malmo vs Djurgarden (+0.5) @2.420 Pinnacle ✅ Wynik: 1-1
Drugie spotkanie, które biorę pod lupę czyli moi ulubieni Djurg.
Spodziewałem się, że Malmo będzie faworytem w tym meczu ale kurs na gołą dwójkę to ponad @5.0.
Malmo u siebie niedawno zaliczyła wpadkę (0-3!) z Hacken.
Stawiam w tym meczu na remis ale dodatnie hendi w strone gości przy takim kursie bardzo mnie kusi i mam nadzieję, że w tym spotkaniu powalczą o 3pkt.
H2H zdecydowanie w strone Djurg. Na 5 ostatnich spotkań to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka.
Bardzo możliwe, że mecz będzie intensywny bo goście po 3 remisach z rzędu na 100% będą chcieli w końcu się przełamać i wywieźć komplet punktów.
Dodatkowo w wyjazdowych spotkaniach świetnie spisuję się snajper Djurg i dotychczasowy lider klasyfikacji strzelców Mushekwi. Liczę dzisiaj na jego dobrą skuteczność i za drobne też gram 2 po kusie @5.660.
Polecam, powodzonka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 773,5K

stanley-63

Typer
⚽Szwecja 2 liga / Superettan /

AFC United : Ljungskile 0:4
- over 4.5 gola ⛔
- 6.40 / Bet365


Dziś po raz kolejny zaglądam do Szwecji a tu w meczu drugiej ligi spotkają się AFC United z Ljungskile , gospodarze to beniaminek który aktualnie zajmuje 10 miejsce a w 12 meczach rozegranych poniósł zaledwie 3 porażki , zremisował aż 6 a wygrał 3 , z tych 3 wygranych to 2 zwycięstwa na swoim terenie a w ostatnim pojedynku u siebie podejmowali 3 drużynę Varbergs i pokonali rywala 3:2 . teraz goście a ci w poprzednim sezonie walczyli w barażach o awans do Allsvenskan bowiem na koniec sezonu zajęli 3 miejsce jednak nie zdołali awansować bo polegli z Gefle no i trzeba walczyć dalej w Superettan a tu w tym sezonie idzie im jak po gruzie i są o jedną pozycję niżej od beniaminka bo zajmują 11 miejsce jednak z taką samą ilością punktów tylko minimalnie gorszym bilansem bramek , zmorą dla gości w tym sezonie są mecze wyjazdowe gdzie nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania 0-2-4 i br 4:9 tak więc nie wygląda to obiecująco jednak myślę że kiedyś trzeba ten bilans meczów wyjazdowych poprawić i może to nastąpi dziś , sięgając wstecz to obie ekipy spotkały się 8 razy i tu lepiej wygląda ekipa gości bo bilans 2-1-5 na ich korzyść a 4 pojedynki zostały rozegrane tu na stadionie AFC i bilans 2 wygrane AFC a 2 wygrane Ljungskile w tych meczach padło 14 bramek co daje nam średnią 3.5 gola na mecz tak więc liczę i dziś na otwarty pojedynek ze sporą ilością goli a że wyniki takie jak 3:2, 2:3 czy 4:1 padały pomiędzy nimi to na coś podobnego liczę i dziś , gospodarze w swoich ostatnich 2 meczach osiągali wyniki : porażka w meczu wyjazdowym z Degerfors 3:1 no i wspomniany wyżej mecz u siebie i wygrana z Varbergs 3:2 a goście ? no cóż ci dano nie zaszaleli wynikami jednak przydarzyły im się dwa mecze pod rząd ze sporą ilością goli i tak w meczu wyjazdowym przegrali na boisku obecnego lidera Jonkopings 3:2 a mecz wcześniej pokonali 4:3 Sirius i tak myślę że dziś znowu czeka nas coś szalonego ! :;/::;/::;/:
... gospodarze mnie kompletnie zawiedli a goście bardzo zaskoczyli !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom