>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szkocja - Typy, Zakłady Długoterminowe, Newsy, Dyskusja

ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Hearts - Celtic

31.07.21 21:00​

Według mnie to najciekawsze spotkanie pierwszej kolejki szkockiej Premiership.Gospodarze-Hearts,wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej i od razu trafiają na wicemistrza (tylko i aż) Szkocji.Celtic ostatnio zapunktował jeszcze w maju,a na tę chwilę już odpadł z el.LM.Kolejna szansa pucharowa dopiero w czwartek z Jabloncem w Czechach,więc również będą chcieli dobrze wypaść na starcie ligi.Na papierze oczywiście faworyzowani są goście,ale Hearts nie takie już niespodzianki sprawiało,a co dopiero po roku banicji w niższej lidze.


TYP : BTS za 1,64 @ Fortuna (2:1)​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
F 2,2K

Firn

Użytkownik
Pytanie, czy znacie bukmachera u którego można obstawiać rzuty różne w lidze szkockiej?

Rangersi i Celtic mają zazwyczaj bardzo dużą przewagę w tym aspekcie szczególnie gdy grają z ekipami z dołu tabeli,
Jest to dosyć unikatowe dla ligi erupejskiej: hegemonia w lidze oraz duża liczba wrzutek i dośrodkowań a co za tym idzie spora przewaga w różnych.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rangers - St. Johnstone
Typ: St. Johnstone (+2.5)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Goapodarze są faworytami do zwycięstwa i trudno się temu dziwić. Prowadzą w lidze z trzynastoma zwycięstwami w 17 meczach. Co jednak ciekawe, dominują Ligę pod kątem spotkań wyjazdowych, ale u siebie pogubili już sześć punktów za sprawą trzech remisów. Po drugiej stronie jest St. Johnstone, a więc ekipa, która okupuje samo dno tabeli. Jednak tracą relatywnie mało goli i mają mniej rozegranych spotkań niż nieco wyżej notowani rywale, wskutek czego wbrew pozorom nie są wcale tak daleko od środka tabeli a tym samym od strefy mistrzowskiej. Nie chcę mi się wierzyć, że są zdolni urwać dziś punkty na terenie Glasgow, ale na pewno są w stanie nie przegrać wyżej niż dwiema bramkami. W siedmiu wyjazdowych meczach mają bilans 2-4. To świadczy o tym, jakiego typu gry możemy się spodziewać. To jest mniej straconych bramek na wyjazdach niż bilans Rangers (!). Myślę, że gospodarze zadowolą się jedno- bądź dwubramkowym zwycięstwem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premiership
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Celtic vs Hibernian
Typ: Celtic powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Rzadko kiedy zaglądam do Szkocji, ale jeżeli danego dnia nie grają moje ligi w tym KHL, to szukam ciekawych typów w innych rozgrywkach. Dzisiaj padło na Premiership i na starcie ekipy z Glasgow z Hibernianem. Trzeba przyznać, że forma Celticu poszła w górę i w tej kampanii mogą na równi rywalizować z Rangersami o mistrzostwo. Ojcem sukcesu może być znany mi dobrze z Australii trener
Ange Postecoglou, który w A-League z Brisbane Roar świętował sukcesy. Jest to szkoleniowiec, który gra bardzo wysokim pressingiem i często rywale nie są w stanie opuszczać swojej połowy. Oczywiście zależy to od klasy przeciwnika, ale Hibernian to akurat taki klub, który stara się dobijać do Rangersów i Celticu, ale im się to nie udaje. Dzisiaj spodziewam się zachowanie swojego stylu gospodarzy i szybki odbiór piłki na połowie rywala. Stąd pojawiają się też kornery, których klub z Glasgow wykonuje multum. Często jest to dwucyfrowa linia i over 7.5 w Superbet mnie skusił. Warto wspomnieć, że oba zespoły niedawno mierzyły się w finale krajowego pucharu i tam Celtic miał aż 10 rzutów rożnych. Mam nadzieję, że przebieg tego pojedynku będzie podobny i faworyci zbliżą się do tej liczby.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers vs Livingston
Typ: Rangers powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Spotkanie mistrza szkockiej ekstraklasy z jej outsiderem. Livingston to ekipa, która ostatnio sobie bardzo dobrze radzi, dlatego uważam, że nie będzie to spacerek dla faworytów. Rangers po odejściu Stevena Gerrarda utrzymują pozycję lidera, ale za nimi czai się zawsze niebezpieczny Celtic. Stawiam na kornery gospodarzy. Spodziewam się spotkania, gdzie przez dłuższy czas będzie utrzymywał się wynik remisowy, a to oznacza masowe ataki ekipy z Glasgow. Na Ibrox często przekraczają nawet tak wysokie linie i mam nadzieję, że Livingston będzie godnym rywalem dla mistrza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Aaron Ramsey przenosi się go zespołu Rangers FC przenosi się na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
W tym czasie mistrz Szkocji częściowo pokryje jego wynagrodzenie. Ponadto klub zapewnił sobie możliwość wykupienia gracza po zakończeniu rozgrywek.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Celtic Glasgow - Rangers Glasgow
Typ: over 10,5 RR & Celtic over 5,5 RR @ 2.24 Forbet


Analiza:
Old Firm Derby - czyli wielkie derby w Szkocji. Starcia obu drużyn są uznawane za najbardziej popularne w kraju. To w tych meczach rozstrzyga się kto zdobywa mistrzostwo oraz puchary w kraju. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa ponieważ drużyny dzieli zaledwie 2 punkty. Celtic po słabym początku i 3 porażkach zdołał zbliżyć się do lokalnego rywala i w przypadku wygranej z Rangersami dopiero po 23 kolejkach pierwszy raz może objąć prowadzenie w tabeli. Rangers natomiast po ostatnich dwóch remisach na wyjazdach pomniejszyli stworzoną przewagę z początku sezonu. Patrząc na formę obu drużyn i postawę Rangersów na wyjazdach w ostatnim czasie to gospodarze wydają się ciut większym faworytem spotkania. Krótko o sytuacji w tabeli, a teraz przechodzę do głównej części mojej analizy czyli rzuty rożne. W tym sezonie obie drużyny totalnie zdominowały ligę pod względem rożnych. Celtic średnia: 9,74 RR/mecz, a Rangersi nabijają 8,26 RR/mecz. Oczywiście takie liczby rożnych te drużyny nabijały ze znacznie słabszymi rywalami w lidze i też nie ma co się tym sugerować, ale warto mieć gdzieś w głowie tą łatwość w zdobywania cornerów. Teraz troszkę o historii spotkań pomiędzy tymi drużynami i ich wynikach rożnych. Patrząc na ostatnie 16 spotkań (ostatnie 4 lata) to drużyny pokrywały over 10,5 RR w 10/16 meczach czyli 62,5%, w dodatku w tych meczach to Celtic średnio nabijał rogi w okolicach 6,5 cornera/mecz. Patrząc na poprzednie sezony to Celtic i Ragnersi nie mieli tak wysokich średnich ilości nabijania rożnych tak jak w obecnym sezonie. Zazwyczaj kończyli w okolicach 6 bądź 7 cornerów (jedynie w dwóch sezonach Rangersi mieli ponad 8). Patrząc na statystyki, łatwość zdobywania rogów przez obie ekipy, sytuację w tabeli i rangę spotkania to spodziewam się, że dziś minimum 11 rogów zobaczymy w spotkaniu (w tym 6 minimum Celtic).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Aberdeen - Celtic
Typ: Celtic over 7,5 RR @ 1.90 Superbet
Celtic 1 poł. over 3,5 RR @ 1.90 Superbet


Analiza:
Celtic - szkocka maszynka do rożnych. Niedawno stawiałem na rogi w derbach Glasgow, a praktycznie Celtic sam pokrył tą linie nabijając 10 rożnych. A co więcej.. Celtic prowadził do przerwy już 3:0, nie musiał tyle atakować, a dalej się utrzymywał przy piłce i nabił 5 rożnych w drugiej połowie. Celtic jest w formie - łatwe zwycięstwo z Rangersami czyli z drugą drużyną w lidze. Aberdeen zajmuje 7 miejsce i przed nimi bardzo trudne spotkanie z rozpędzonym Celticiem. Goście dobrze się aktualnie prezentują. Szybko i sprawnie przechodzą pod pole przeciwnika, stwarzając najwięcej zagrożenia z bocznych sektorów boiska. Sprowadzenie Japończyka Hatate jest strzałem w dziesiątkę. Kreatywny zawodnik z dobrym strzałem. Zawodnik ma to coś i jak tak dalej pójdzie to może długo nie pograć w Celticu bo jakiś lepszy klub go sprowadzi. 4 mecze, 3 bramki i 2 asysty. W tym w 3 meczach nie grał 90 minut, tylko schodził w 45, 67, 72 minucie. Piszę o tym zawodniku bo może być o nim głośno. Hatate to sporo jakości w ofensywie Celtica. Teraz wracając do rożnych.. średnio w lidze 9,76 RR/mecz, a na wyjeździe 9,23 RR/mecz. Linie wysokie, ale Celtic w formie powinien bez problemu je pokryć.
 
Ostatnia edycja:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Baraż o utrzymanie
Mecz: St. Johnstone - Inverness
Data: 23.05, 20:45

St. Johnstone @1.88 LVBet
St. Johnstone wygra do zera @2.75 LVBet

Dla zabawy Dokładny wynik - 2:0 @7.90 totolotek

Mecz rewanżowy finału barażów o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szkocji. St. Johnstone zajęło jedenaste miejsce na dwanaście drużyn w Premiership. Inverness natomiast zajęło trzecią lokatę na zapleczu najwyższej ligi. Wydaje mi się, że gospodarze będą dzisiaj w stanie wygrać i utrzymać się w lidze.

Gospodarze zaliczyli w obecnym sezonie mega zjazd. Poprzedni bowiem zakończyli na piątym miejscu i dzięki temu grali w eliminacjach do Ligi Europy! Do fazy grupowej się oczywiście nie dostali, ale to i tak uwidacznia, że stało się tam coś niedobrego.

St. Johnstone najgorszy swój okres miało na przełomie 2021 i 2022 roku. Wtedy to przegrało osiem spotkań z rzędu i to spowodowało, że znaleźli się tam, gdzie się znaleźli. Od tamtego momentu w drużynie zaszło trochę zmian. Tak właściwie zmieniono połowę wyjściowego składu i zaczęło to się jakkolwiek układać. Drużyna zaczęła grać trochę lepiej i po prostu powpadały jakieś punkty. Szczególnie u siebie widać poprawę. Od tamtego momentu na własnym stadionie przegrali tylko dwa z ośmiu spotkań. Pozostałe to cztery wygrane i dwa remisy. Także bilans naprawdę stał się okej. Mimo tego nie pozwoliło to na wygrzebanie się ze strefy spadkowej.

Z tych spotkań warto wspomnieć o bardzo minimalnej przegranej z Rangers. Mecz zakończył się wynikiem tylko 0:1, a Rangersi to drużyna, która prawie sięgnęła po Ligę Europy. Widać zatem, że w drużynie coś drgnęło. Udowodnieniem tego może być również ostatni mecz ligowy - wygrany 1:0 z Aberdeen. Tę drużynę zapewne każdy kojarzy, bo jest to uznana marka w Szkocji.

Pierwszy mecz między Inverness a St. Johnstone zakończył się wynikiem 2:2. I trzeba tutaj przyznać, że goście byli o wiele lepszą ekipą i to aż dziwne, że nie rozstrzygnęli sprawy dwumeczu już wtedy. Ówcześni goście przeprowadzali atak za atakiem i spokojnie mogli strzelić jeszcze więcej bramek. Gospodarze zagrali nieźle jedynie przez ostatnie 10-15 minut. I słowo "nieźle" jest tu adekwatne, bo nie można tego nazwać dobrą grą. Stworzyli sobie tak naprawdę jedną przypadkową okazję, którą udało się wykorzystać. Drugi gol padł po strzale z rzutu wolnego. I tutaj muszę przyznać - zawodnik Inverness uderzył perfekcyjnie i nie do obrony. Ale nie wydaje mi się, żeby mógł powtórzyć taki strzał w dwóch meczach z rzędu. Jeżeli powtórzy go jeszcze kiedykolwiek w karierze to już będzie dobrze.

Inverness zajęło trzecią pozycję na zapleczu szkockiej Premiership. Spowodowało to, że grali oni w barażach od ćwierćfinału. Tam dwukrotnie pokonali Patrick Thishtle - drużynę z czwartej lokaty. Dwumecz ten był bardzo wyrównany i równie dobrze mógł się potoczyć w drugą stronę. Po tych spotkaniach grali w półfinale z Arbroath. Tam oba spotkania zakończyły się wynikiem 0:0, a o awansie do dalszej fazy decydowały rzuty karne. Te były lepiej wykonywane przez Inverness. Jednak szczerze mówiąc - awans tej drużyny był kompletnie niezasłużony. Arbroath w meczu u siebie kompletnie dominowało, jednak jakimś cudem nic nie chciało wpaść do sieci.

Dzisiejsi goście mieli trochę więcej spotkań do rozegrania, więc naturalnie mogą być bardziej zmęczeni. Tym bardziej, że w meczu rewanżowym z Arbroath od 65. minuty grali w osłabieniu. Myślę, że to wszystko musi w końcu dać o sobie znać.
W dodatku Inverness już w meczu domowym było o wiele słabsze. Teraz, kiedy St. Johnstone będzie grało u siebie, może być jeszcze ciężej gościom cokolwiek stworzyć. Wydaje mi się, że gospodarze powinni dać radę wygrać w regulaminowym czasie gry. W dodatku patrząc na fakt, że goście mogą już być trochę wyczerpani, myślę że będą starać się bronić. A to spowoduje, że ich szansa na strzelenie bramki będzie jeszcze mniejsza. Dlatego w moim mniemaniu wygranie przez gospodarzy spotkania do zera również jest realną opcją. A czemu 2:0? Bo St. Johnstone wydaje mi się być sporo lepszą drużyną. Ale ewentualne ustawienie głębokich szyków obronnych przez Inverness może spowodować, że w tym meczu po prostu padnie mało bramek.

Wynik końcowy - 4:0

Było bardzo blisko, by trafić dokładny wynik, ale dwie bramki w ostatnich dwóch minutach spotkania pogrzebały nadzieje. Tak czy siak, główne typy spokojnie trafione.
 
Ostatnia edycja:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Aberdeen - St.Mirren 4-1
Typ: 1
kurs 1,80 (5j) (EW 7,92)
www.efortuna.pl


Analiza:
Pierwsza kolejka w lidze szkockiej nie przyniosła niespodzianek. Wygrali Ci którzy mieli, jedni mniej inni więcej. Aberdeen miał najcięższą przeprawę w postaci wyjazdu na spotkanie Celticu i temu zadaniu nie sprostał przegrywając 0-2, chociaż nie spisywał się źle. St. Mirren przegrali u siebie 0-1 z Motwerhell, potwierdzając, fakt, że będą jedną z drużyn walczących o utrzymanie.
Aberdeen pozyskał kilku pilkarzy z ciekawych klubów ligi angielskiej, co jeżeli jeszcze nie dzisiaj to powinno procentować w niedalekiej przyszłości. Goście stracili w liniach ofensywnych i prawdę powiedziawszy w tym sezonie przewiduję wiąkszą liczbę goli straconych niż strzelonych.
Gospodarze u siebie przeciwko dzisiejszym gościom mają bilans 7-3-0 i raczej na zwycięstwo gości nie zanosi się.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
St. Mirren - Rangers
Typ 2 @ 1.41 //Fortuna

Pierwsze sobotnie spotkanie w szkockiej Premiership będzie to rywalizacja pomiędzy St. Mirren z Rangersami. Rangersi pod każdym względem są zdecydowani mocniejsi od swoich rywali. Regularnie walczą o tytuł Mistrzowski w rodzimej lidze. W ostatnich tygodniach stracili dwa razy punkty z niżej notowanymi rywalami i teraz nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę punktów.

Tym bardziej, że zagrają z bardzo przeciętnym zespołem, jak St. Mirren. Gospodarze sezon rozpoczęli całkiem udanie, ale w ostatnich tygodniach wygląda to bardzo przeciętnie. Zaledwie jedna wygrana w pięciu ostatnich potyczkach ligowych jest tego najlepszym dowodem. Bardzo ważne w tym wszystkim jest to, że nie mieli mocnych przeciwników, bo mierzyli się chociażby z Ross, czy Hibernian!

Patrząc na kadrę obu tych drużyn również zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, którzy w swoich szeregach mają chociażby najskuteczniejszego zawodnika w lidze - Colaka (jedenaście trafień). W drugiej lini kapitalnie spisuje się Tavernier. Anglik potrafi nie tylko strzelać bramki, ale i je kreować, a jego bilans po pięć trafień i tyle samo asyst jest tego najlepszym dowodem. Warto jest dodać dla przeciwieństwa, że najskuteczniejszymi zawodnikami gospodarzami są Kreive oraz O'Hara z dorobkiem trzech trafień.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Ross County - Rangers
Typ 2 @ 1.33 //STS

Jedno z dwóch piątkowych pojedynków w ramach szkockiej Premiership będzie to rywalizacja na Global Energy Stadium, a dojdzie tam do starcie pomiędzy zespołami Ross County z Rangersami.

Gospodarze widać, że w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie się w lidze. Spisują się niezwykle przeciętnie od początku kampanii. Obecnie jedynie zespół Dundee United ma mniej zdobytych punktów od nich. Największy problem tej drużyny to ofensywa, strzelenie bramki przychodzi dla nich z wielkim trudem. Nie kreują dużej ilości akcji bramkowych, a najlepszym tego dowodem jest to, że drużyna Klimarnock ma jedynie mniej strzelonych bramek!

A podczas najbliższej serii spotkań przyjdzie om zagrać z Rangserami, czyli zespołem, który jest faworytem do Mistrzostwa. Na pewno przyjezdni są zdecydowanie mocniejszym zespołem od sowich przeciwników. Potencjał, doświadczenie, czy jakość w grze zdecydowanie przemawiają za tą drużyną. Dodatkowo do dzisiejszej rywalizacji przystąpią w dobrych nastrojach po tym, jak w ostatnim spotkaniu pokonali Rangersów Aberdeen 3-2.

Rozkładając oba zespoły na czynniki pierwsze to również zdecydowanie lepiej wygląda to po stronie gości, którzy w swoich szeregach mają takich pikarzy, jak m.in. Tevernie, Arfield, Tilman, czy też Morelos. Trudno szukać tak wartościowych piłkarzy u gospodarzy, gdzie jedynie White i Edwards wybijają się na tle tego zespołu. Natomiast na poziomie ligi nic wybintego nie pokazują.
Opcje
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Premiership
Godzina: 13:30
Spotkanie: Rangers vs Celtic
Typ: powyżej 6.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.95⛔
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Gospodarze mieli swoje problemy po wznowieniu sezonu po Mistrzostwach Świata. Przypomnijmy, że ich pierwszymi przeciwnikami po pauzie byli Hibernian oraz Aberdeen i mało brakowało, a strata punktów pojawiłaby się na koncie Rangers.
Udało się jednak pokazać charakter i kolokwialnie mówiąc, wyciągnąć wynik i tym samym dystans do Celticu został zachowany. Niestety rywal z Glasgow się nie myli i jedną z niewielu okazji, aby doskoczyć do lidera jest wygrana w bezpośrednim starciu. Gospodarze ostatni raz pokonali przyjezdnych pięć spotkań temu i było to na rozpoczęcie poprzedniego sezonu. Należy wspomnieć jeszcze, że czeka nas jeszcze podział na grupę mistrzowską oraz spadkową, co oznacza, że Rangers będzie miał jeszcze szansę, aby przełamać tę negatywną passę z Celticiem. Najpierw jednak trzeba skupić się na dzisiejszym starciu. Sporo kontuzji pojawiło się w obozie trenera Michael Beale i najbardziej szkoda Antonio Colaka, który jak jest w formie, to wiele daje swojej drużynie, niemniej jednak sporym atutem będzie liczne wypełnione Ibrox. Czy wicelider szkockiej ekstraklasy skorzysta z tego handicapu?

Celtic idzie jak burza i nie bierze jeńców. Jest to zespół, który w Premiership bardzo rzadko się myli i ich bilans 19 zwycięstw i 1 porażki robi wrażenie. Ciężko jest zatrzymać gości, którzy w każdym spotkaniu dominują swojego przeciwnika i trener Ange Postecoglou, chce w Szkocji zbudować potęgę, tak jak to było z Brisbane Roar w A-League. Nikt nie miał wtedy szansy równej walki z jego zespołem, tak jest też aktualnie na Wyspach. Kadra przyjezdnych jest bardzo szeroka i szkoda jedynie, że z fazy grupowej Lidze Mistrzów nie udało się awansować, chociażby do Ligi Europy. Pozostaje skupić się w pełni na krajowym podwórku i zgarnąć wszystkie trofea, które są do zdobycia. Celtic bardzo mocno stawia na Japończyków, którzy są liderami tej drużyny. Daizen Maeda, Reo Hatate oraz Kyogo Furuhashi, każdy z nich daje jakość i ona przekłada się na sukcesy. Ange Postecoglou lubi wybieganych graczy. Jest to trener, który kocha intensywność i wysoki pressing, a ofensywna dwójka realizuje jego cele. Brakuje czasem skuteczności, ale fani mają nadzieję, że celowniki ich ulubieńców będą dobrze nastawione. Czy przyjezdni sięgną po kolejną wygraną w Old Firm Derby?

Powiem szczerze, że ostatnio zerkałem na mecze w wykonaniu obu drużyn i bardziej przekonuje mnie gra Celticu. Dzisiaj spotkanie odbywa się na Ibrox i to Rangers częściej sięga tutaj po zwycięstwa w Old Firm Derby. Ja zdecydowałem się na kartki i pobieram wysoką linię 6.5 upomnień. Dla gospodarzy jest to mecz o być, albo nie być w grze o mistrzostwo. Przyjezdni nie mylą się w lidze i tylko w bezpośrednich starciach jest szansa, aby skrócić dystans. Po podziale grup na mistrzowską oraz spadkową, pojawi się jeszcze okazja do urwania punktów w Old Firm Derby, niemniej jednak już dzisiaj należy sięgnąć po komplet oczek. Dystans Rangers do Celticu jest spory, dlatego spodziewam się sporej motywacji po obu stronach barykady. Myślę, że dojdzie tutaj do prowokacji i nieczystych zagrań. Ciekawostką jest sędzia John Beaton, który w maju poprzedniego roku prowadził bezpośredni mecz tych drużyn i tam pokazał 7 kartek. Uważam, że stać go na powtórkę także i dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna | Premiership | Szkocja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dundee Utd - Rangers
Typ: Dundee Utd Powyżej 1.5 gola
Kurs
: 5.30
Bukmacher: Lvbet

Typ dość ryzykowny, ale myślę, że po takim kursie wart tego ryzyka. Kursy powoli spadają, a na Lvbet jeden z lepszych dlatego pobieram to właśnie z Lvbet. Dundee Utd powoli wychodzą z dołka i zaczynają coś grać, na 5 ostatnich spotkań 3 W, 1 R, 1 P. A zdecydowanie lepiej grają na własnym obiekcie i na ostatnie 5 spotkań strzelili aż 10 bramek, dlatego pójdę tu w stronę gospodarzy, że strzelą co najmniej 2 bramki, kto chce zagrać bezpieczniej to polecam ilość bramek gospodarzy powyżej 0.5 też fajny kurs. Ktoś powie, ale chwila grają przecież z Rangersami, to prawda, ale Dundee już pokazało, że nawet na wyjeździe potrafi strzelić Celticowi 2 bramki, a Rangersi ostatnio z Celticiem 2 bramki stracone, z Aberdeen 2 bramki, z Hibernian 2, jedno co jest pewne Dundee Utd na pewno u siebie powalczą i myślę, że stać ich na 2 bramki w tym spotkaniu, do tego kilku graczy odpada w zespole gości i spodziewam się otwartego spotkania, przeczuwam 2:2/2:3.
 
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Hearts Rangers-Glasgow TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.20.45 0:3 BOX

PS: Rangersi po zmianie nowego trenera grają bardzo dobrze i na pewno dzisiaj nie mogą stracić punktu ale jak dla mnie trafią na silny opór gdyż trzecie Hearts u siebie gra wyśmienicie. Na ostatnie 6 spotkań wygrali 5 a i na wyjazdach grają również bardzo dobrze notując bilans w ostatnich 8 spotkaniach 5-3-0. Kurs na win gości podskoczył z 1,45 na 1,60.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja
Godzina 20:45
Spotkanie : Hibernian : Rangers ( 1:4 )
* czerwona kartka / 4.00
* rzut karny / 2.65
* Czerwona kartka lub rzut karny / 2.10
Bukmacher : ETOTO


Dzisiejsze mecze kończące 28 kolejkę zapowiadają się bardzo ciekawie , gra pierwsza czwórka i jeden z nich mnie zaciekawił a mianowicie 4 Hibernian z wiceliderem Glasgow , Glasgow nie odpuszcza walki o tytuł chociaż Celtic wydaje się nie do doścignięcia mając ciągle te 9 oczek przewagi , samo spotkanie Hibernian z Glagow jak wspomniałem będzie mocno elektryzujące zresztą przeważnie takie bywają , ostatni wypad Rengersów tutaj to remis 2:2 , 26 fauli czerwień 7 żółtek i karny i na to liczę w tym spotkaniu , obie drużyny w ostatnich 5 meczach to Hibernian 4-1-0 i bramki 14:2 natomiast Rengersi komplet 5 zwycięstw i 13:2 , liczę że będzie się działo .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
S 0

SieWie

Użytkownik
Dundee FC - Ayr

Typ: X2

Kurs: 2.18

STS

Analiza:

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, aczkolwiek na to spotkanie w drużynie gospodarzy jest spora liczba zawodników kontuzjowanych. W zespole gości brak absencji, tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tego meczu nie przegrają.

Informacja o kontuzjach gospodarzy:

Wynik: 3:1

---
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Celtic - Ross County
Typ Celtic-1.5 @ 1.37 // STS
Typ 1/1 @ 1.37 // STS

Spotkanie, które trzeba powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta. Rzecz jasna są nim gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa jest kwestią otwartą.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna, na korzyść gospodarzy. Celtic, jak co sezon walczy o Mistrzostwo Szkocji. Drużyna Ross w minionej kampanii walczyła o utrzymanie się w lidze i nie wierzę, aby mogłoby się coś zmienić.

Jestem przekonany, że piłkarze Celticu już od pierwszej gwiazdka sędziego zaatakują bramkę rywala. A mają ku temu wszystkie argumenty na pewno mają. W minionym sezonie The Boys regularnie pokonywali drużynę Ross i jestem przekonany, że teraz również tak samo będzie.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Challenge Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ayr - Falkirk
Typ: X2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Witam, mamy wtorek 5 września, zbliża się przerwa na mecze reprezentacyjne więc oferta na zakłady piłkarskie póki co jest bardzo uboga. Mój kolejny typ pochodzi ze Szkocji, gdzie dziś zostanie rozegrane jedno spotkanie w Challenge Cup. O godzinie 20.45 zagrają Ayr United oraz Falkirk FC. Według bukmacherów faworytem jest pierwsza z wymienionych ekip, ale ja typuję w tym spotkaniu remis bądź wygraną gości. Falkirk w ostatnim czasie spisuje się naprawdę dobrze. Aktualnie mają serię 6 meczów bez porażki. A ostatnie 3 mecze , to same wygrane. Ayr United natomiast notuje serię 3 porażek z rzędu. Ayr występuje w Championship, ale póki co spisuje się tam słabo. Na 4 rozegrane spotkania wygrali tylko jedno, pozostałe 3 to porażki i z 3 punktami Ayr zajmuje przedostatnie 9 miejsce. Bilans bramkowy to 3:8. Falkirk FC gra ligę niżej, w szkockiej League One. Falkir rozegrał tam 5 kolejek, wygrał w nich 4 spotkania, a jedno zakończyło się remisem. Bilans bramkowy to 14:3, co daje niemal 3 gole strzelone na mecz. Falkir na ten moment jest liderem League One. Obie drużyny miały okazję się zmierzyć między sobą w 2023 roku, w marcu w Scottish Cup górą było Falkirk , które wygrało 2:1 . Dziś typuję remis bądź wygraną Falkirk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +952
Do góry Bottom