>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szkocja (Scottish Premier League) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Popieram typ pirelli&#39;iego, w sumie nie musiałbym wrzucać tutaj analizy, ale jak już napisałem to dodam:
St. Johnstone - Hearts
Na szybko mecz za półgodziny. Otóż wydaje mi się, że dzisiaj warto sobie pograć over w meczu Szkockiej Premier Ligi pomiędzy St. Johnstone i Hearts. Gospodarze mają spore dziury w obronie, bo nie zagra aż trzech kluczowych graczy w tej formacji: Wright (19 spotkań), Anderson (17 spotkań), Mackay (18 spotkań). Z kolei u gości zabraknie także jednego ważnego obrońcy - Graingera (13 spotkań). Jest jeszcze kilka innych osłabień jednak nie tak istotnych dla dzisiejszego typu. Mimo tego, że oba zespoły bardzo underowe to uważam, że warto spróbować zagrać Azjana over 2,0.

Over 2 @ 1,78 Sbobet 3/10
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

21 Gru 2012

20:45 St. Mirren - Motherwell 2:1
22 Gru 2012
16:00 Aberdeen - St Johnstone 2.15 3.20 3.10
16:00 Celtic - Ross County 1.15 7.25 11.00
16:00 Inverness - Dundee FC 1.50 3.75 6.00

23 Gru 2012

13:45 Kilmarnock - Hibernian 2.30 3.25 2.80
17:30 Hearts - Dundee Utd 2.15 3.20 3.10
Kursy od Bwin
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Kilmarnock- Hearts 1X 1,5( bwin)
Gospodarze w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli 4 pkt: 2-0 z Aberdeen(5.miejsce) na wyjeździe, 1-1 z Hibernian(4.miejsce) u siebie.
Wcześniej Kilmarnock osiągali wyniki w kratkę, natomiast nie ulega wątpliwości, że w większości z nich nie mieli po prostu szczęścia:
24.11. Kilmarnock- St Johnstone 1-2( czerwona kartka dla Kil już w 5 minucie, gol na 1-2 stracony w 89 minucie),
16.11 Dundee United- Kilmarnock 3-3( mimo, że goście prowadzili już...1-3),
03.11. Kilmarnock- Inverness 1-2( czerwona kartka w 76 minucie dla gospodarzy, rzut karny dla gości i końcowy wynik 1-2).
Wcześniej Kilmarnock zdołało wygrać na Celtic Park 2-0.
Hearts natomiast pozostają niepokonani od 3 spotkań. 2-0 z Aberdeen u siebie, 2-2 z St Johnstone na wyjeździe i 2-1 z Dundee United u siebie.
Bilans wyjazdowy w lidze piłkarzy Hearts nie jest imponujący: 1-5-3.
H2H również przedstawia się interesująco:
Ostatnie cztery spotkania na terenie Hearts:
29.09.2012 Hearts- Kilmarnock 1-3
29.10.2011 Hearts- Kilmarnock 0-1
05.03.2011 Hearts- Kilmarnock 0-2
31.10.2010 Hearts- Kilmarnock 0-3
Na stadionie Kilmarnock:
11.02.2012 Kilmarnock- Hearts 1-1
21.08.2011 Kilmarnock- Hearts 0-0
30.04.2011 Kilmarnock- Hearts 2-2
Z tych statystyk można więc wywnioskować, że ekipa Kilmarnock nie leży sercom. Wobec powyższych liczb typ 1X wydaje się być najbardziej prawdopodobny.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Dundee FC fatalnie spisuje się w tym sezonie w SPL i naturalnie zamyka ligową tabelę. W dniu dzisiejszym przychodzi i walczyć z ekipa z północy Szkocji - FC Aberdeen, które znajduję się w górnej części tabeli i oczywiście mierzy w pierwszą &quot;4-kę&quot;, a może nawet pierwszą &quot;3-kę&quot;. Chociaż po ostatnich meczach, gdzie Aberdeen na 5 spotkań wygrało tylko jedno widać, że klub po dobrym początku sezony znacznie obniżył loty.
Aberdeen nadal bez takich graczy jak: Jack Ryan (P 8/0), Rob Milsom (P 2/0), Chris Clark (P 10/1), Gary Naysmith (O 5/0) Isaac Osbourne (P 14/1). Do składu wracają z kolei: Stephen Hughes (P 11/0), Rob Milsom (P 2/0) i Ryan Fraser (P 14/0).
Jeśli chodzi o ekipę gospodarzy, to do składu wraca Nicky Riley (P 13/2) oraz Iain Davidson (P 18/1). W dalszym ciągu kontuzjowani są:
Davide Grassi, Carl Finnigan, Mark Kerr i Jamie McLuskey.
Sytuacja gospodarzy w tabeli nie jest do pozazdroszczenia i za wszelką cenę będą dzisiaj próbować urwać punkty ekipie Aberdeen, które widać, jakby w ostatnich meczach trochę wyluzowało (4/5 porażki i sporo bo aż 11 goli straconych). Dundee przeciwko Celticowi nie zagrało najgorzej i porażka 0:2 wcale im wstydu nie przynosi. Myślę, że tutaj z końcem roku można się spodziewać delikatnej niespodzianki, oczywiście w kierunku gospodarzy. Aberdeen przyjedzie tutaj po punkty, bo uważają, że komplet oczek należy im się z urzędu. Ja bym jednak nie był tego taki pewien.
Dundee over 0.5 gola @1.55 Marathonbet ✅[1:3]
Dundee +1.5 @1.31 Marathonbet ⛔[1:3]




Chyba dzisiaj najbardziej interesujące spotkanie w SPL. Celtic jako lider SPL przyjeżdża dzisiaj do Edynburga zmierzyć się z Hibernianem. W pierwszym meczu w tym sezonie pomiędzy obiema ekipami padł remis 2:2. Hibs dzisiaj u siebie zagrają w najmocniejszym składzie. Do składu wrócili już Tim Clancy (O 11/1), Gary Deegan (P 11/0) i James McPake (O 14/1). Jeśli chodzi o Celtic to zabraknie dzisiaj takich graczy jak: Charlie Mulgrew (O 17/2) i JamesForrest (P 9/1). W dalszym ciągu nie grają przecież Kris Commons (P 13/3), Joe Ledley (P 10/1), Adam Matthews (O 14/0) oraz Anthony Stokes (N 1/0). Jednak Celtic mimo kilku osłabień w dalszym ciągu ma bardzo mocną ławkę rezerwowych i na pewno te osłabienia nie są dla nich tak odczuwalne.
Wydaję mi się, że kurs na Celtic jest mocno zaniżony, pewnie też przez tę serie meczów bez porażki, ale bez przesady. W Edynburgu każdemu gra się na prawdę bardzo ciężko, a tym bardziej, że Hibs w tym sezonie nie poczynają sobie tak źle. Trzeba zaznaczyć przecież, że w składzie mają bardzo zdolnego i zresztą bramkostrzelnego Leigha Griffithsa (N 19/13) - który jak na razie jest na 2-gim miejscu w klasyfikacji strzelców SPL. Do tego dochodzi przecież Irlandczyk Eoin Doyle (N 20/8), który jest także świetnym uzupełnieniem Griffithsa. Liczę właśnie dzisiaj na ten duet napastników w ekipie gospodarzy.
Hibs over 0.5 gola @1.76 Marathonbet ✅[1:0]
Hibs + 2.5 @1.23 Marathonbet ✅[1:0]
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Styczeń 2013 w Scottish Premier League

22. kolejka Scottish Premier League [02-03.01.2013]

Kursy: Bet365

Jeszcze kilka dni do rozpoczęcia następnej kolejki, ale wiadomo jak to jest w okresie świątecznym. Dzisiaj w Edynburgu Celtic poniósł porażkę 0:1 z Hibernianem, który 3 stycznia zmierzy się w derbach z Hearts i to spotkanie zapowiada się najciekawiej. Bardzo dobre kursy na dobrze spisujące się w tym sezonie Inverness Caledonian. Kurs na Celtic niestety niski i podobnie jak dzisiaj nie warty ryzyka.

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Hearts - Hibernian | over 2.5 gola | 2.00
Na dzisiaj kolejny typ z ligi szkockiej. Zmierzy się ze sobą Hearts i Hibernian. Są to odpowiednio 9 i 4 drużyna ekstraklasy szkockiej. Typuję w tym meczu na over 2.5 gola. Po pierwsze i najważniejsze Hibernian to najbardziej overowa drużyna w lidze. Zaliczyli aż 14 razy over 2.5 gola w 21 meczach co daje 66% ogółu wszystkich meczy. Bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami w ostatnich latach to kilka wysokich wyników. Były to mecze, które kończyły się wynikami 5:1, 3:1 i 2:2. Mój typ na dzisiaj to 2:1 dla gospodarzy.
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Hearts - Hibernian | over 2.5 gola | 2.00
Na dzisiaj kolejny typ z ligi szkockiej. Zmierzy się ze sobą Hearts i Hibernian. Są to odpowiednio 9 i 4 drużyna ekstraklasy szkockiej. Typuję w tym meczu na over 2.5 gola. Po pierwsze i najważniejsze Hibernian to najbardziej overowa drużyna w lidze. Zaliczyli aż 14 razy over 2.5 gola w 21 meczach co daje 66% ogółu wszystkich meczy. Bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami w ostatnich latach to kilka wysokich wyników. Były to mecze, które kończyły się wynikami 5:1, 3:1 i 2:2. Mój typ na dzisiaj to 2:1 dla gospodarzy.
Niestety twoja analiza do mnie nie przemawia. Wyniki które podałeś padały gdy gospodarze dzisiejszego meczu grali na wyjeździe. H2H gdy Hearts grało u siebie wynik z 3 bramkami padł 10 razy na 23 spotkania. Biorąc pod uwagę statystykę serca co drugi mecz na własnym stadionie kończą wynikiem o 2,5. ostatni mecz 2-1, więc teraz powinien paść under i dlatego tak zainwestuje. Zobaczymy, wszystko boisko zweryfikuje ???? Twoje słowo przeciwko mojemu ????
Pozdrawiam;)
0-0
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
HIBERNIAN 1,86 sbobet

Oglondauem na zywo u Szkocja St Jonhostone - Fc Dundee i gosci powinni przegrac 5-0 nawet ras szelali do branki tez oglondauem Hibernian na derby ze Heart&#39;s i nie zagrali zle,dzis dla mnie promocja HIBERNIAN 1,86
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
DUNDEE FC - KILMARNOCK KILMARNOCK 2,10 9/10 bwin

Nie mi interesuje kto dzis Kilma przegrali u cebie ze Dundee Utd i Fc remisowali na wiazda ze hibernian ja wizauem na zywo na stadiona Fc dundee i dla mnie bardzo bardzo slabi a u domu nie mozon cie obronic i napewno Kilmanrock bede wykostac okasje
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
MOTHORWELL 2,35 7/10
Grałem teraz, ponieważ akcja wzrosła dużo, ale nie obchodzi mnie widziałem je grać na żywo w Glasgow na Celtic i nie zasługują na utratę nawet 0-0 w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego, a w wielu miejscach nie wstydzić Celtic że nawet zdobył na przełomie iw końcowym Mothorwell podjęła również rewelacyjny krzyż, nie obchodzi mnie, czy kilka miesięcy temu, Dundee wygrał 0-1 z tylko te z dala, prawda, że ​​Dundee zdobył wiele gier z Mothorwell po klęsce Glasgow wygrał 2/03 w domu z Saint Jonhstone ale prowadził tylko 3-0 i zabrał dwie bramki w finale jeden dla mnie dzisiaj ustalona OVER Matematyka i bts
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Luty 2013 w Scottish Premier League
vs

TYP: 2 ⛔⛔
KURS: 4.20
BUKMACHER:
OPIS:
Dziś na Caledonian Stadium naprzeciwko siebie staną odpowiednio 2. i 8. drużyna najwyższej klasy rozgrywkowej w Szkocji. Faworytami są gospodarze - niby druga drużyna ligi. I tak naprawdę tyle za nimi przemawia.
CZYTAJ DALEJ...
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Mecz: Hearts - St. Johnstone
Typ: St. Johnstone
kurs: 2,95
Bukmacher: Pinnacle
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie szkockiej Premier League. Dlaczego obstawiam wygraną gości ? Drużyna gospodarzy notuje olbrzymią zniżkę formy. Przegrali oni ostatnie 5 spotkań . Jeżeli chodzi o drużyne przyjezdnych to ostatnio radzą sobie w miarę przyzwoicie. Warto zauważyć fakt że potrafili zremisować z celitikiem który po degradacji Rangers dominuje w tej lidze. St. Johnstone są 3 pkt nad grupą spadkową więc na pewno mobilizacji nie brakuje . Miałem okazję oglądać tą drużynę i gra fajną ofensywną piłkę. Nie raz trafiałem kurs w okolicach 3 na ich wygraną. Myślę że bukmacherzy nie doceniają tej drużyny z korzyścią dla mnie.
Hearts to już nie da drużyna co pare sezonów temu niestety. Zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli . Tracą dużo bramek i nic nie zapowiada się żeby ta sytuacja miała się zmienić. Myślę że fajnym typem na ten mecz jest też over bramkowy 2,5.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Marzec 2013 w Scottish Premier League

Oj zapomniało się, temat otwieram z lekkim opóźnieniem, ale niech będzie. Tu dyskutujmy na temat spotkań rozgrywanych w marcu na szkockich boiskach.
Zapraszam do dyskusji.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
SZKOCJA: Premier League
09.03.2013 16:00
Ross County-Celtic
3-2
Typ:1X
Kurs:2.66
Buk:bet-at-home
Stawka:6/10

Ross County jest czarny koniem rozgrywek w tym sezonie w Szkocji.Obecnie są na 4. miejscu w tabeli zgromadzili 42 pkt, mają duże szanse na zajęcie wyższego miejsca na koniec sezonu, jeśli nadal będą tak dobrze grali.Ross County jest w niesamowitej formie w ostatnic 10 meczach wygrali 7 i 3 zremisowali.Ich trener Derek Adams został menedżerem miesiąca w Szkocji.Dzisiaj zabraknie u nich bramkarza Marka Browna i zawieszonego pomocnika Richarda Brittain.Celtic ma już zapewnione mistrzostwo Szkocji w tygodniu odpadli z Ligi Mistrzów z Juventusem ,wię mogą nie być zmotywowani na ten mecz.Po za tym będa mocno osłabieni:Wanyama (mf 27/6, ), Matthews (DF 22 ), Brown (mf 15/3) Lustig (DF 16/2), Samaras (ATT 18/5, 3) i Izaguirre (df 24/0).licze na podtrzymanie passy meczów bez porażki przez gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Witam, pozwolę sobie wrzucić typ z drugiej ligi szkockiej.
Dumbarton - Airdrie Utd
Gospodarze - 80 goli straconych, goście 82. Trzeci zespół w tej klasyfikacji, ma 60 bramek straconych. Jutro goli nie powinno zabraknąć. Dodatkowo na tym szczeblu często sporo bramek wpada przed przerwą.
Typy:
powyżej 3,5 gola @ 2,15 Betsson ✅ 64&#39; 3:1
powyżej 4,5 gola @ 3,45 Betsson
✅ 74&#39; 4:1
powyżej 1,5 gola do przerwy @ 2,10 Betsson ✅ (2:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Szkocka, godz 13:00
Ross County - Celtic
TYP: 1 DNB
KURS: 3,50
BUK: Betsafe
Analiza:
W niedzielę o godzinie 13 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Ross a zespołem Celtic. Zdecydowanym faworytem są goście lecz ja taki pewien tego bym nie był bo Celtic do tego meczu przystąpi w bardzo okrojonym składzie.
Gospodarze tego meczu w lidze mistrzowskiej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 49 oczek. Mają oni szansę na miejsce 3 które daje udział w lidze europejskiej. Mają oni jedynie dwa punkty straty. Więc jest o co grać w tym meczu. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 17 meczy w których to 7 meczy wygrali, 7 zremisowali i jedynie 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 14 bramek. A więc na własnym stadionie spisują się bardzo dobrze. W ostatnich 2 meczach wygrali jeden mecz i jeden zremisowali. W ostatniej kolejce wygrali z zespołem Dundee 1:0 na własnym boisku.
Natomiast zespół gości tego meczu w lidze znajduje się na 1 pozycji i mają pierwsze miejsce zapewnione bo zostało 3 kolejki a mają nad drugim zespołem 12 oczek przewagi. Więc w tym meczu mogą grać rezerwami. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie meczy w których to 8 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 35 goli i stracili 20 bramek. A więc jak widać słabo się spisują jak na taki zespół. W ostatnich 2 meczach jeden mecz wygrali i jeden przegrali. W ostatniej kolejce przegrali z zespołem Motherwell 3:1.
Ostatni mecz pomiędzy oboma zespołami na stadionie Ross zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2 !!! Ten mecz może zakończyć się zwycięstwem gospodarzy !!!
Gospodarze wystąpią bez:
Mark Brown BR M:13 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Branislav Micic OB M:1 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Natomiast goście są bardzo poważnie osłabieni:
Frasier Forster BR M:32 G:0 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Gary Hooper NP M:30 G:19 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Charlie Mulgrew OB M:29 G:4 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Emilio Izaguirre OB M:29 G:0 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Georgios Samaras NP M:23 G:7 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Adam Matthews OB M:22 G:2 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Scott Brown PO M:15 G:3 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Lassad Nouioui PO M:14 G:3 (zawodnik nie zagra) – ważny gracz zespołu
James Forrest PO M:14 G:2 (zawodnik nie zagra) – ważny gracz zespołu
A więc w tym meczu warto postawić 1X ponieważ kursy są bardzo wysokie a nawet DNB można zaryzykować na zespół gospodarzy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dzisaj polecam Dundee który moze przed swoja publicznoscia sprawic niespodzianke zwyciestwo moze im zapewnic 5 miejsce na koniec sezonu i wydaje mi sie ze powalcza z Celtikiem który juz ma zapewnione mistrzostwo a w następny weekend walczą w pucharze z Hiberlandem

Dundee United
- Celtic 5,50
STAWKA: 100 PLN
WYGRANA: 550 PLN
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
St. Johnstone - Motherwell BTS @ 1,72 Bet365

Ostatnia kolejka SPL. St. Johnstone w przypadku wygranej może przeskoczyć Inverness i awansować na miejsce dające udział w kwalifikacjach LE. Motherwell ma to już zapewnione ale nie sądzę żeby odpuścili ten mecz a są najlepiej grającą drużyną na wyjazdach. Trener Motherwell chciałby wygrać 19. mecz w sezonie i tym samym mieć 50% wygranych spotkań. Na konferencji prasowej powiedział coś takiego:
But in all seriousness, we have our own targets. If we can win, it will mean we will have won 19 matches; 50% of our games and that would be incredible for Motherwell. A win would also take us into double figures in terms of away wins so we’ve got a lot to play for.
Ostatnie 5 spotkań również zakończyło się bramkami obydwu drużyn i myślę, że tak będzie i tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom