>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szkoła :/

Status
Zamknięty.
bernard 0

bernard

Użytkownik
Jestem w 2 klasie LO i mam mały problem z zaliczeniem roku... Ile razy można poprawiać jeden sprawdzian? Czy można zdać na jakimś warunku, itd.?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Możesz mieć dwie jedynki na świadectwie, ale później masz sierpień z tych przedmiotów.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ilość popraw sprawdzianu zależy od nauczyciela, choć pod koniec roku idą oni najczęściej na rękę i pozwalają nawet poprawiać spr z początku roku aby dostać pozytywną ocenę i zdać. A z jakiego przedmiotu tak słaby jesteś?
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Pytałem o sprawdzian normalny. Pisałem kartkówke (zapowiedzianą, czyli jakby sprawdzian) i dostałem 1 później poprawa 1 i czy mogę jeszcze raz do tego przystąpić?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pytałem o sprawdzian normalny. Pisałem kartkówke (zapowiedzianą, czyli jakby sprawdzian) i dostałem 1 później poprawa 1 i czy mogę jeszcze raz do tego przystąpić?
No raczej logiczne, żę pytanie należy skierować do nauczyciela, jeden pozwala poprawiać x razy a inny tylko raz.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Ale jak jest w statucie polskiego oceniania? A nauczyciel to cham i w normalny sposób załatwić tego się raczej nie da...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ale jak jest w statucie polskiego oceniania? A nauczyciel to cham i w normalny sposób załatwić tego się raczej nie da...
Aha, no chyba że taka sytuacja, to informacje należy szukać z szkolnym systemie oceniania, który jest najczęściej dostępny na stronie www szkoły, jeśli nie to do sekretariatu i muszą ci udostępnić.
 
cud 0

cud

Użytkownik
Nie w statusie (jakim statucie? :|) tylko w PSO (przedmiotowy system oceniania) - tam masz napisane ile co mozesz poprawiac. W 99% jest tak ze sprawdzian - raz mozesz poprawic, chyba ze nauczyciel cie lubi czy nie jest jakis zlosliwy to moze ci dac ponownie pisac.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie: jeśli pisałem sprawdzian tylko raz w marcu, to mogę do niego przystąpić jeszcze raz teraz (w formie poprawy)?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie: jeśli pisałem sprawdzian tylko raz w marcu, to mogę do niego przystąpić jeszcze raz teraz (w formie poprawy)?
typie , o takie rzeczy pytaj nauczyciela a nie nas , wszystko zalezy od niego bo jeden bedzie chcial poprawiac a drugi powie bylo sie uczyc systematycznie...
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Pytam się jak jest w tym systemie oceniania baranie, a nie jak mam się dogadać z nauczycielem. Z nim nie da się normalnie rozmawiać, bo od razu jest coś w stylu wypierda*** z tąd, więc jakoś inaczej muszę się tego dowiedzieć. No nie?
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ale macie problemy, jestem pełen podziwu dla autora tematu. Może, by tak wychowawcy spytać lub zapoznać się z systemem oceniania i tymi różnymi przepisami? Myślisz, że na forum bukmacherskim dostaniesz rzetelną odpowiedź na taki temat?
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Heh... no ja to wiem. Ale mamy weekend i 1,5 tygodnia do końca roku szkolnego, więc szukam pomocy w każdy możliwy sposób.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
Pytam się jak jest w tym systemie oceniania baranie, a nie jak mam się dogadać z nauczycielem. Z nim nie da się normalnie rozmawiać, bo od razu jest coś w stylu wypierda*** z tąd, więc jakoś inaczej muszę się tego dowiedzieć. No nie?
i kto to mowi.... masz problemy ze zdaniem w liceum GRATULACJE

PS tylko mi nie wyjedz z tekstem ze ja do podstawowki gim lub liceum jeszcze chodze. ..lol2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom