>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Szkoła Gry

M 78

michal89216

Użytkownik
Testujac wiele sposobów i metod gry, uznałem, że najlepszą metodą jest wyszukanie, w interesujący nas weekend, 15-20 zdarzeń, które według nas wydają się być najbardziej prawdopodobne. Wszystkie zdarzenia rozbijamy na wiele kuponów (single/duble) o kursie ogólnym wachajacym się w granicach 2.5-4.
Polecam spróbować, przykładowo obstawiajac weekend za 100zł, tworzymy 10 kuponów, których wygrana oscyluje w granicach 20-35zł za każdy kupon. W praktyce wystarczy aby 4 z 10 kuponów okazały się wygrane, wtedy jesteśmy &quot;na zero&quot;. Każdy kolejny wygrany kupon to tylko nasz zysk.
Pozdrawiam
Dzięki za info, Mesjaszu ????
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Wracając do tematu...
Testujac wiele sposobów i metod gry, uznałem, że najlepszą metodą jest wyszukanie, w interesujący nas weekend, 15-20 zdarzeń, które według nas wydają się być najbardziej prawdopodobne. Wszystkie zdarzenia rozbijamy na wiele kuponów (single/duble) o kursie ogólnym wachajacym się w granicach 2.5-4.
Polecam spróbować, przykładowo obstawiajac weekend za 100zł, tworzymy 10 kuponów, których wygrana oscyluje w granicach 20-35zł za każdy kupon. W praktyce wystarczy aby 4 z 10 kuponów okazały się wygrane, wtedy jesteśmy &quot;na zero&quot;. Każdy kolejny wygrany kupon to tylko nasz zysk.
Pozdrawiam
Podobnym sposobem jest granie remisów w systemie 3/9, za 81zł ( stawka 1zł na kombinacje ), przy 3 trafieniach mamy delikatny zwrot na browarka, przy 4 jest już zysk ????
 
psnkrajan 37

psnkrajan

Użytkownik
Również się dołączam do szerszego opisania systemu z remisami ???? zawsze remis wydawał mi się mniej prawdopodobny od wygranej, a tyle razy utopił mi on kupon ???? Może czas zmienić taktykę? dzięki
 
ignak-typer 0

ignak-typer

Użytkownik
Również się dołączam do szerszego opisania systemu z remisami ???? zawsze remis wydawał mi się mniej prawdopodobny od wygranej, a tyle razy utopił mi on kupon ???? Może czas zmienić taktykę? dzięki
myślę że chodzi o stawianie na remisy (ze względu na wysoki kurs) i tworzenie wielu grup z nimi: jeden kupon dużo meczy i rozpisy tak, że dają przy 3 wygranych zwrot stawki za wszystkie grupy a od 4 w górę zysk
tutaj to pokazuje na przykładzie rozpisów kombinacyjnych


jeśli coś (albo wszystko :p ) nie jest jasne to pisz to postaram się to lepiej wytłumaczyć ????
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Jak to jest że mam takiego pecha ostatnio? Podam jakiś typ do Typów Dnia to nie wchodzi, a jakiś luźny pomysł, przemyślenie w innych tematach całkiem gładko. Tak jak dzisiaj np. X2 na Swansea za 2,02 czy Crotone strzeli gola Interowi za 2,11. Muszę chyba zmienić podejście.
 
T 0

thegreedyloner

Użytkownik
Jakiś tydzień temu zainteresowałem się obstawianiem meczy przez internet. Sporo latek temu obstawiałem będąc jeszcze w średniej szkole mecze w STS, szło różnie ale raczej na plus więc postanowiłem spróbować i teraz.
Wpłaciłem 25j na bet-at-home i 95% kuponów lecę w spotkaniach na żywo w koszykówce. Dobiłem do 95j.
Głównie obstawiam kto wygra daną kwartę z kursami 1,40-1,95, rzadko zaszaleję z czymś ponad 2.
Mogę powiedzieć, że to dobry sposób dla początkujących.
 
aitec 0

aitec

Użytkownik
Hej
Jestem poczatkujacym w obstwianiu mozeie mi powiedziec dlaczego ogolnie wszedzie pisza zeby nie grac zdarzen z kursami np 1.20 lub 1.35 przeciez jesli ostawie 10 i wygram to i tak jestem na plusie ??
 
stachu_142 0

stachu_142

Użytkownik
Witam, jak postawić zakład na stronie sts, że obstawiam na kuponie 4 mecze i jest możliwość, że jeden mecz nie wejdzie a pozostałe tak i kupon zaliczony?
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
Witam !!!
Siedze w bukmacherce juz z 10 lat (jestem tym strasznie zmeczony, dziewczyna odeszla, rodzina daleko, kolegow coraz mniej) do tego wszystkiego przytrafila mi sie czarna seria wiec bedac juz &quot;doswiadczony zrobilem przerwe 2 miesiace&quot; wrocilem ale ona ciagle trwa .... po analizach i stwierdzeniu ze jestem po prostu hazardzista (zmeczonym hazardzista)chc dalej obstawiac ale chce wylacznie opierac sie na kims tzn zeby ten ktos wszystko robil od statystyk analiz do podania typu za mnie, zebym tylko przeczytal wiadomosc i wrzucil kupon .... ... (tak wiem jak sie to nazywa .... nawet moglby byc to program zebym jak robot robil non stop to samo i zeby to mialo jakis profit)
p.s najlepsza kiedys dawno temu dla mnie metoda byla progresja .... (ale wiem ile nerwow zjadlem przez to ... do dzis bardzo dobrze pamietam i nie chce tego znow zaczynac)
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Gro ludzi gra platne serwisy i zyje normalnym zyciem
Dobry telefon, konta bukmacherskie, intenret uk i lecisz
Problem jedynie, ze glownie do gry potrzebny Bet365, a od dluzszego czasu limity wala za byle gowno takze lekko nie jest no i dobor serwisow wazna rzecz
Nie mam zadnego interesu w platnych, ale to sa serwisy wiarygodne monitorowane przez specjalne strony wiec wszystko czarno na bialym
Same szukanie i analizowanie typow jest czasochlonne niestety, to mi przychodzi tak szybko na pierwzza mysl
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
W polskch bukach to tylko ZONK, zero szans na wygraną, a ja jestem w tej branży troche dluzej. Więc jak chcesz grać to wyjazd na zachód, albo koniec gry, praca i oszczedzanie
Siedzę w zagranicznych właśnie... (Nie jest źle ale jakiś wielkich dochodów to nie ma A jeżeli chodzi o czas stracony to szkoda życia. ..
 
ischar 0

ischar

Użytkownik
Ja siedziałem w zagranicznych i wygrana rzedu +10tys to bylo cos normalnego
w polskim pseudo hazardzie to nie ma o czym gadać, 0% szans na powielanie tego co jest na zachodzie
Hmmm jeżeli zarabiales 10 tyś plus praca za granicą to po co wracałes I narzekasz nie kumam ...A zasady jakie są takie są albo się dostosowywujesz albo robisz coś innego ... napewno nie narzekasz bo to niewiele daje
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jako gracz w polskich firmach nie da sie w ogóle wykorzystac wlasnego potencjału, w zagranicznych firmach robiłem to w 100%
A co tak ogranicza potencjał w PL? Podatek? Jeżeli miałeś dobre typy i wygrałeś zagranicą to i w Polsce tez bys wygrał.
 
Do góry Bottom