>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Sześcian etapu - stawką

adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
I tak już zupełnie na marginesie: problemy techniczne jakie przeżywa FB przy nieco większej ilości użytkowników na stronie , już 4 razy sprawiły że nie byłem w stanie zamieścić tu informacji o kolejnych FAKTYCZNIE granych przeze mnie w tym teście progresji zdarzeniach ( a 3z4 były trafione ) - bo możność zalogowania się na FB uzyskiwałem grubo po czasie i to co widać w wątku jako przebieg gry choćby w tej progresji XXVII , doprowadzonej tu do VII etapu - nie do końca ma się prawdziwie do tego , co było przeze mnie grane , gdyż w realu np. tę progresję XXVII zakończyłem na etapie 4. a jedynie brak w/w możności wcześniejszego podania typów sprawił , że na potrzeby robionego na forum testu musiałem prezentować inne typy i stawki wg tabeli kolejnych kroków , których de facto nie było...

Oczywiście ew. problemy techniczne muszą być wkalkulowane w grę każdego , bo równie dobrze mogą one przecież uniemożliwić zawarcie zakładu u bukmachera wg naszych zamierzeń i wyborów - natomiast ja w tym co powyżej napisałem , zwracam tu jedynie uwagę na ten aspekt z brakiem niekiedy możliwości podania na forum typów JUŻ W REALU ZAGRANYCH , bo w moim przypadku jest tak, że podaję tu w teście typy już zawarte - oczywiście poza tymi kilkoma wyjątkami , gdy miałem typy zagrane a technika na FB uniemożliwiła mi poinformowanie o nich i stąd test nieco rozbiegł się z rzeczywistym przebiegiem gry i w zasadzie od progresji XIX ( kiedy to po raz pierwszy te problemy techniczne wystąpiły ) test stał się jedynie wirtualny , bo tę właśnie XIX progresję w rzeczywistości zakończyłem już na 2.etapie - ale tu na forum musiałem prowadzić ją dalej , bo nie mogąc zalogować się , nie mogłem przed czasem rozpoczęcia meczu podać zagranego i trafionego typu do etapu 2 ( dlatego tu na forum progresję XIX zakończyłem na etapie 4. ) .

.
:grin::grin::grin:
 
Q 0

qbaneo

Użytkownik
Edi8 bardzo CIE lubie I szanuje ale ten post o problemach tech by nie potrzebny poniewarz tylko rozjuszyles troli I hejteròw ktòrych ostatnio plaga na fb i mam jakies dziwne wrarzenie ze, dzialanie ich na tym forum przypomina prace coolera w kasynie...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gra w ramach budżetu 353.21j.

Gra #7
:hokej: Omsk - Bars Kazań typ: x2 @1.34 ✅
:hokej: Avtomobilist - Vitiaz typ: under 6.5 @1.285 ✅
⚽ Armenia U21 - Kazachstan U21 typ:1 @1.45 ⛔
⚽ Szwajcaria U21 - Chorwacja U21 typ: over 2.5 @1.7 ?
AKO:4.24 Marathonbet
Stawka:253.21
Ew. wygrana:1073.61
Ew. zysk:820.40
Kasa po nadaniu:100

Gra #8
:hokej: Omsk - Bars Kazań typ:2 @2.05 ⛔
:hokej: Avtomobilist - Vitiaz typ: under 5.5 @ 1.615 ✅
⚽ Szwajcaria U21 - Chorwacja U21 typ:BTS? tak @1.59 ?
AKO:5.264 Marathonbet
Stawka:100
Ew. wygrana:526.4
Ew. zysk:426.4
Kasa po nadaniu:0
Wobec negatywnego wyniku obecnych gier #7 i #8 , prowadzonych w ramach gier #1- #8 a z wygranych na progresjach I-XXVI w początkowej kwocie 346.8j. - ogólny bilans tego testu zamyka się stratą , jako suma stawek z 7 etapów wg tabeli na stronie 1 tego wątku, czyli kwotą 1295j. ⛔ ( 7+27+64+125+216+343+512) .

.............

@qbaneo , nie wiem czy dobrze zrozumiałeś co ja napisałem:
otóż dla testu tu robionego wymierne jest przecież to , co zostało zamieszczone i ja tego nie kwestionuję , że wobec przegranej w progresji XXVII na jej 7 etapach test jest przegrany - a jedynie przekazałem informację ( już wcześniej zresztą sygnalizowaną choćby w teście XXVI ) że niekiedy występujące problemy techniczne zmieniają faktyczny obraz gry , bo cóż z tego że jakieś zdarzenie zostało zagrane już u buka - skoro problem z wejściem na forum uniemożliwił przedstawienie tego w tym wątku o teście przez rozpoczęciem meczu , a gdy dokonanie wpisu było już możliwe , to mecz był w trakcie i bezsensem było podawanie takiego już trwającego zdarzenia. Takich sytuacji miałem 4 - i 3z4 zdarzeń było trafionych a zatem kończących grę , bo każde trafienie to zakończenie kolejnej progresji.I tak np. progresję XIX na forum zakończyłem na 4 etapie a faktycznie już na 2 , zaś progresję XXVII zakończyłem na 4 etapie - a na forum wobec braku możliwości zamieszczenia typowania , dojechałem do końca czyli etapu 7 , ostatniego na jaki test był rozpisany.
Abyśmy się zrozumieli: test w zakresie jaki został na FB przedstawiony ( czyli w odniesieniu do zaprezentowanych typowań ) jest zakończony przegraną na progresji XXVII , po dojechaniu w ramach jego do ostatniego przewidzianego tabelą 7. etapu.

......................


.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Jakieś wnioski? Polecasz grać tym systemem? Ma on potencjał i jest w miarę bezstresowy?
Druga progresja (ta i na zmienne kursy) i zonk. A ten &quot;kwadrat etapu...&quot; skończyłby się podobnie, gdybyś jeszcze z dwa tygodnie pociągnął. Przecież tam ledwie 40 kuponów było. Kiedy wreszcie zrozumie, że takie zabawy z manipulowaniem stawką są bez sensu?
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
wnioski
Jakieś wnioski? Polecasz grać tym systemem? Ma on potencjał i jest w miarę bezstresowy?

Druga progresja (ta i na zmienne kursy) i zonk. A ten &quot;kwadrat etapu...&quot; skończyłby się podobnie, gdybyś jeszcze z dwa tygodnie pociągnął. Przecież tam ledwie 40 kuponów było. Kiedy wreszcie zrozumie, że takie zabawy z manipulowaniem stawką są bez sensu?

kazdy sam wyciagnie sobie wnioski po analizie. jak mozesz pytac czy edi poleca gre skoro sam widzisz ze bilans jest na ⛔ cokolwiek by powiedzial i tak nie zadowoli wszystkich. kazdy system jest stresowy w mniejszym lub wiekszym stopniu to zalezy od psychiki gracza.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Normalnie nie wytrzymam... Przy progresji &quot;na zmienne kursy&quot; po zbankrutowaniu stwierdził, że gra dalej bo w realu ma 100k z totomixa, teraz po wtopie z kolei pisze iż grał inne bety.
Jakie problemy z logowaniem? Przecież typy podawałeś regularnie - praktycznie zaeaz po rozliczeniu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@adam_adam&gt;&gt;&gt; wiem nie od dziś , że do zbyt inteligentnych nie należysz - a zatem wytłumaczę Ci jak krowie na rowie:

Nowe typy podawałem tu JEDNOCZEŚNIE wraz z rozliczeniem poprzednich , ale sama możliwość ich rozliczenia i podania tych nowych , była z powodów technicznych 4 razy fizycznie niemożliwa , co w odniesieniu do gry realnie prowadzonej sprawiło , że kilka razy nastąpiło rozjechanie się tego , co działo się rzeczywiście ( grane konkretne zdarzenia ) a tym co tu musiałem przedstawić ( już zupełnie inne zdarzenia ) , gdyż w oczekiwaniu na możliwość dokonania wpisu na FB tamte grane zdarzenia już się zaczynały i nie mogłem ich przecież po pewnym czasie , jako trwających przedstawiać.
3z4 takich sytuacji - gdyby nie w/w problemy z dokonaniem wpisów - były w przebiegu całego testu kończącymi progresje , gdyż po prostu typami trafionymi w realnej grze.
Dlatego napisałem , że np. progresję XIX tu na FB zakończyłem na 4. etapie , ale tak naprawdę to już na 2. etapie , zaś progresję XXVII zakończyłem na 4. etapie - zaś na FB wobec braku możliwości podania określonego zdarzenia , po jego &quot;przeterminowaniu się&quot; , musiałem na potrzeby testu podawać inne niż stanowiące mój wybór w realnej grze.
Czy to jest takie trudne do ogarnięcia?

Z tej sytuacji płynie taki wniosek , aby do kolejnych ew. testów wybierać zdarzenia z tak dużym zapasem czasowym co do czasu ich rozpoczęcia , tak aby nawet taki problem z wejściem na stronę FB nie powodował utraty tego typu , jako możliwego do zaprezentowania...

A o tym , że problemy z wejściem na FB to nie jakaś wydumana historia - niech zaświadczą wpisy i innych użytkowników , którzy także o tym piszą i Administracja FB o tym wie , dlatego wkrótce ma to się zmienić:
http://forum.bukmacherskie.com/f16/problem-z-dzialaniem-forum-19599-11.html
( wpisy #207 , #211, #215, #218, #219 ) .

.
 
S 49

slon89

Użytkownik
Myślę że niema znaczenia czy Edi mówi prawdę czy kłamie, test jest testem i wyszedł jak miał wyjść tak samo Edi przez problemy techniczne mógł nie zdążyć podawać nie trafionych typów a na początku świetnie mu szło. Może zamiast krytykować, obrzuca sie mięsem szyscy co zaglądają do działu systemy spróbują pomagać w budowaniu danej strategi gry. Ten test pokazał że żadna progresja nie jest warta gry nie zmienią tego, stawki, kursy, liczba prób zawsze ogólny bilans jest na minus. Edi pisał że ma pomysł na kolejna progresje po zakończeni tej już nie mogę sie doczekać co zaprezentuje.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@slon89&gt;&gt;&gt; nie wiem czy przeczytałeś to , co napisałem tu już poprzednio:

@qbaneo ,
otóż dla testu tu robionego wymierne jest przecież to , co zostało zamieszczone i ja tego nie kwestionuję , że wobec przegranej w progresji XXVII na jej 7 etapach test jest przegrany.

A odpowiadając teraz Tobie - pisałem Ci wczoraj , że ten test spokojnie mógłym zakończyć dość dawno , poprzez dojechanie do zadeklarowanych 500j. - stopując grę wg tabelki stawek a uruchamiając jedynie zarobione w zakończonych progresjach I-XXVI te 346.8j i robiąc kilka małych ruchów w ramach tego budżetu , co sam mi przecież sugerowałeś.

Ale jako niezgodne z grą fair ( bo te 500j. miało pochodzić ze stawek wg testu progresji ) takie rozwiązanie dla mnie nie wchodziło w sferę rozważań.
Zatem i żadnych powodów do tego abym miał kłamać w odniesieniu do 4-krotnego braku możliwości podania typów tu nie miałem , gdyż przecież tak jak to napisałem do @qbaneo: dla rozliczenia tego testu liczy się tylko to co zostało zamieszczone!
I dlatego nie kwestionuję przecież , że ten test na FB został przegrany - choć muszę przyznać , że realna gra tym schematem bardzo mi się podoba , gdyż pozwala na dobór typu z dość szerokiego zakresu kursów , bo znając dla każdej ze stawek te minimalne dla zysku 1j. , możemy tu grać zdarzenia o nieco wyższych kursach , czyli podejmując ryzyko w niewielkim zakresie dla uzyskania wyższej wygranej , lecz przy tych płynnych kursach twardo trzymając się tabelowego schematu stawek.
Ważnym aspektem jest także to , że można ( sam tak zrobiłem i tak gram ) od razu uruchomić kilka linii tej progresji , aby nie mrozić środków przeznaczonych na te wszystkie tabelowe progi - gdyż gra w zasadzie toczy się ( a o czym niech nawet zaświadcza historia tego testu na FB ) na etapach 2-3 , i takie uruchomienie kilku linii , które płynnie się zaczynają i kończą , powoduje generowanie w sumie znacznie większych wygranych , niż trzymanie się gry w 1 jednej linii i wszystko to odbywa się w ramach ogólnego budżetu tu przedstawionego w tej tabeli dla 1 gry.
Zawsze można też - w przypadku wejścia w którejś z granych linii na wyższy etap - wstrzymać grę w innej/innych liniach i skupić środki na dojście do zakończenia w tej linii gdzie wystąpił problem.
Idąc dalej: zyski z wygranych można bezpośrednio przeznaczać na dowolną grę różnorakich zdarzeń , już poza strukturą stawek z tabeli.

Dlatego zapewne na FB chętnie wrócę jeszcze do ponownego publicznego testu tej techniki gry , robiąc go już jednak w kilku liniach - pamiętając z wiadomych już powodów o typach dość w czasie odległych...

.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
No ale w końcu dobry to system jest, czy nie? Polecasz go innym?

Przecież Ty dobrze wiesz, że podnoszeniem stawki do kwadratu czy do sześcianu przeznaczenia nie oszukasz. Nie wierzę, że nie jesteś w stanie tego ogarnąć.
Skoro tak, to po co te kolejne &quot;cuda&quot;?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Każdy z graczy ma inne doświadczenie , inny staż w bukmacherce , inną wiedzę i specjalizację w zakresie dyscyplin sportu , inny budżet na grę itd. i dlatego to co dla jednego będzie przysłowiową kurą znoszącą złote jajka - dla innego gracza będzie jego przekleństwem i gwoździem do trumny...
Zatem nie ma tu uniwersalnych odpowiedzi a są tylko indywidualne - i ja o tej technice gry w odniesieniu do siebie mówię: bardzo mi ona odpowiada!

&quot;Przecież Ty dobrze wiesz, że podnoszeniem stawki do kwadratu czy do sześcianu przeznaczenia nie oszukasz&quot; ????
A ja głupi sądziłem, że bukmacherka opiera się na fundamencie nieco bardziej materialnym niż przeznaczenie...

Czyżbym więc stracił te 12 lat tej zabawie poświęcone , a Totomixa puknął na 103k PLN tylko dlatego, że takie było moje przeznaczenie???
 
S 49

slon89

Użytkownik
Nie ciągnąc dalej tego już według mnie wyczerpanego tematu odnośnie tego systemu. Test na forum okazał się klapą a to co jest u Ciebie w realu to inna sprawa. Dobrze że przegrałeś na forum a w realu ograłes tym systemem buka, bo oto właśnie w tym wszystkim chodzi aby w realu być na plus a nie na forum. Pisałeś niewiem kiedy i gdzie że masz już kolejna progresje ale przedstawisz ją po teście tej progresji. Mam nadzieje że nie wrazisz sie tym małym niepowodzeniem i zobaczymy ta nową strategię z twoim testem. Nie ukrywam że lubię twoje testy bo są przejrzyste i dobrze prowadzone.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jako podsumowanie:

Muszę przyznać , że realna gra tym schematem bardzo mi się podoba , gdyż pozwala na dobór typu z dość szerokiego zakresu kursów , bo znając dla każdej ze stawek te minimalne dla zysku 1j. , możemy tu grać zdarzenia o nieco wyższych kursach , czyli podejmując ryzyko w niewielkim zakresie dla uzyskania wyższej wygranej , lecz przy tych płynnych kursach twardo trzymając się tabelowego schematu stawek.

Ważnym aspektem jest także to , że można ( sam tak zrobiłem i tak gram ) od razu uruchomić kilka linii tej progresji , aby nie mrozić środków przeznaczonych na te wszystkie tabelowe progi - gdyż gra w zasadzie bo dotyczy to 88.45% , toczy się ( a o czym niech nawet zaświadcza historia tego testu na FB *) na etapach 1-2 , i takie uruchomienie kilku linii , które płynnie się zaczynają i kończą , powoduje generowanie w sumie znacznie większych wygranych , niż trzymanie się gry w 1 jednej linii i wszystko to odbywa się w ramach ogólnego budżetu tu przedstawionego w tej tabeli dla 1 gry:

Etap ... Kurs ...Stawka .. Koszt .. Wygrana .. Zysk

01 ....... 0 ....... 1 ........... 0 ........ 0 .......... 0
02 ..... 1.125 ... 8 ........... 8 ........ 9 .......... 1
03 ..... 1.334 .. 27 ......... 35 ....... 36 ......... 1
04 ..... 1.563 .. 64 ......... 99 ...... 100 ........ 1
05 ..... 1.80 .. 125 ....... 224 ...... 225 ......... 1
06 ..... 2.042 . 216 ...... 440 ...... 441 ......... 1
07 ..... 2.286 . 343 ...... 783 ..... .784 ......... 1
08 ..... 2.532 . 512 .... 1295 ..... 1296 ......... 1



Zawsze można też - w przypadku wejścia w którejś z granych linii na wyższy etap - wstrzymać grę w innej/innych liniach i skupić środki na dojście do zakończenia w tej linii gdzie wystąpił problem.
Idąc dalej: zyski z wygranych można bezpośrednio przeznaczać na dowolną grę różnorakich zdarzeń , już poza strukturą stawek z tabeli.


* Histora przebiegu zakończeń etapów w ramach progresji I-XXVI:

I ✅

II ⛔ ✅

III ✅

IV ⛔ ✅

V ✅

VI ✅

VII ✅

VIII ✅

IX ⛔ ✅

X ⛔ ✅

XI ✅

XII ✅

XIII ✅

XIV ✅

XV ⛔ ✅

XVI ✅

XVII ⛔ ⛔ ✅

XVIII ⛔ ✅

XIX ⛔ ⛔ ⛔ ✅

XX ✅

XXI ✅

XXII ✅

XXIII ⛔ ✅

XXIV ✅

XXV ✅

XXVI ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ✅

Podsumowanie:
gier zakończonych na etapie 01: 16 a więc 61.53%
gier zakończonych na etapie 02: 07 a więc 26.92%
gier zakończonych na etapie 03: 01 a więc 03.84%
gier zakończonych na etapie 04: 01 a więc 03.84%
gier zakończonych na etapie 05: 01 a więc 03.84%

.................

.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Edi a nie lepiej po prostu grać kupony z AKO np. 10-20 za nawet te symboliczne 2 zł niż bawiąc się w zysk 1j ryzykując w progresji stratę dużego kapitału?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Edi a nie lepiej po prostu grać kupony z AKO np. 10-20 za nawet te symboliczne 2 zł niż bawiąc się w zysk 1j ryzykując w progresji stratę dużego kapitału?
Tabelowy zysk 1j. wynika z tego, z jakim minimalnym kursem musi być zagrane zdarzenie/AKO - aby trzymając się sztywnych stawek , uzyskać taką właśnie wygraną.
W teście zaprezentowanym na FB , pomimo iż chyba ani razu nie trzymałem się tego minimalnego kursu z tabel bo to nie kurs a przekonanie o typie tu decyduje , to 16 gier zakończyłem na etapie 01 a 7 na etapie 02 ( łącznie więc 88.45% zakończonych na 2 początkowych etapach gry ) - co dawało większy zysk niż 1j.

Grający zawsze może przyjąć i taką zasadę , że te odstępstwa w górę robi tylko na etapach 01 i 02 - zaś po ew. 2 pudłach na 01 i 02 , od etapu 03 ściśle trzyma się już tych dających mu zysk 1j.
Można też asekuracyjnie kurs podnosić jedynie na etapie 01 , a już od etapu 02 iść tylko na zysk 1j. czyli ściśle trzymać się schematu z tabelki.

Choć oczywiście najbezpieczniejsze jest granie tylko i wyłącznie wg tabeli , już od samego początku...

..........
.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
&quot;Przecież Ty dobrze wiesz, że podnoszeniem stawki do kwadratu czy do sześcianu przeznaczenia nie oszukasz&quot; ????
A ja głupi sądziłem, że bukmacherka opiera się na fundamencie nieco bardziej materialnym niż przeznaczenie...

Czyżbym więc stracił te 12 lat tej zabawie poświęcone , a Totomixa puknął na 103k PLN tylko dlatego, że takie było moje przeznaczenie???
Czasem korzystne jest &quot;rżnięcie głupa&quot; - tylko żeby w nawyk to nie weszło.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Edi naprawdę śledzę każdy Twój nowy system i trzymam kciuki żeby przynosił zyski i minimalizował ryzyko, ale ciągłe podpieranie swojego autorytetu poprzez puknięcie totomixa jest trochę niepoważne. Fakt, wykazałeś się spostrzegawczością i opracowałeś system na orżnięcie buka, ale z bukmacherką niewiele to miało wspólnego.
 
Do góry Bottom