>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Systemy Ruletka

P 271

piotrek93

Użytkownik
nie wierze. Postawiłem 35 dolarów tym wymyślonym "sposobem" jednorazowo na pole 25. I za peirwszym razem weszlo

1260 dolarow xD

Teraz serio nie wiem czy za to postawic czy nie, bo w sumie to nie jest mi az tak wszystko jedno xD



ja peirdole.PNG


dopiero po jakims czasie ogarnalem ze maksymalny limit tego kasyna to 18k dolarow, to i tak nie opłacałoby się za te 1260 zagrac. Ale emocje niezle :D
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
nie wierze. Postawiłem 35 dolarów tym wymyślonym "sposobem" jednorazowo na pole 25. I za peirwszym razem weszlo

1260 dolarow xD

Teraz serio nie wiem czy za to postawic czy nie, bo w sumie to nie jest mi az tak wszystko jedno xDD



Pokaż załącznik 456
Gratki :D W sumie szansa trafienia dwóch pojedynczych numerów to 1/1369 (jeśli dobrze liczę). Niby niewielka, ale jednak jest. Ale za to nagroda w postaci 38.000 dolarów jest niebagatelna :D
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Gratki :D W sumie szansa trafienia dwóch pojedynczych numerów to 1/1369 (jeśli dobrze liczę). Niby niewielka, ale jednak jest. Ale za to nagroda w postaci 38.000 dolarów jest niebagatelna :D

Dzieki :D Narazie nie bede szukac ruletek z wyzszym limitem zeby móc postawić od razu te 1260$. ponad 5k złotych piechota nie chodzi xD

Stopa zwrotu z takiej glupiego zakladu o kursie 36 jest wyzsza niz u jakiegokolwiek bukmachera xD będę polecał każdemu ziomkowi jak ma kupować jakieś zdrapki albo puszczać taśmy :)

Chociaz zabawa to chwilowa, pyk i hajsu nie ma. A dyskusje w STSie przy kuponach i potem śledzenie wynikow to chyba wieksza frajda :)

no dalej nie wierze, ruletko twoje zdrowie xD
 
Ostatnia edycja:
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Dzieki :D Narazie nie bede szukac ruletek z wyzszym limitem zeby móc postawić od razu te 1260$. ponad 5k złotych piechota nie chodzi xD

Stopa zwrotu z takiej glupiego zakladu o kursie 36 jest wyzsza niz u jakiegokolwiek bukmachera xD będę polecał każdemu ziomkowi jak ma kupować jakieś zdrapki albo puszczać taśmy :)

Chociaz zabawa to chwilowa, pyk i hajsu nie ma. A dyskusje w STSie przy kuponach i potem śledzenie wynikow to chyba wieksza frajda :)

no dalej nie wierze, ruletko twoje zdrowie xD
W dublinbet limit na jeden numer jest 1000 euro na evolution. Swoją drogą gratki, właśnie dlatego ja wole ruletkę bo stopa zwrotu jest bardzo wysoka ;)

Jeszcze teraz znalazłem w sportingbull dość wysokie limity.

tyhjytjytjty.jpg
 
Ostatnia edycja:
P 271

piotrek93

Użytkownik
Kurde. zacząłem się bawić. Boze kochany. Wygralem dzis 6240 dolarow.

o boze.PNG

Po prostu w to nie wierze. Zagrałem za chwile na to samo pole za 200 dolarow i w dupe bylo, ale przyrzekam juz to zostawiam w cholere. 26 tysiecy zlotych. Nie wierze xD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
I dlatego gra na kole ruletki jest tak wciągająca 🙃 to co wygrasz w kasynie nigdy nie wygrasz u buka. Ale pamiętaj, raz nie zawsze, zawsze nie wciąż ☺
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Nie uwierzycie. Wlozylem w to tylko 35 dolarow.


yyyyyy.PNG
Post automatycznie złączony:



Moje zycie sie tak szybko zmienilo ze po prostu nie wiem co powiedziec
 
Ostatnia edycja:
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Nie uwierzycie. Wlozylem w to tylko 35 dolarow.


Pokaż załącznik 464
Post automatycznie złączony:




Moje zycie sie tak szybko zmienilo ze po prostu nie wiem co powiedziec
Haha no mistrz :D To masz wręcz nie złotą a platynową sesje :) ja bym już dawno spasował bo już zrobienie z 35$ aż 6 tys to jest duży mnożnik a to co zrobiłeś no można zrobić ale trzeba dość agresywnie grać. Z tego co widzę to tak właśnie zrobiłeś bo ostatni spin i 18k wpadło :p
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Haha no mistrz :D To masz wręcz nie złotą a platynową sesje :) ja bym już dawno spasował bo już zrobienie z 35$ aż 6 tys to jest duży mnożnik a to co zrobiłeś no można zrobić ale trzeba dość agresywnie grać. Z tego co widzę to tak właśnie zrobiłeś bo ostatni spin i 18k wpadło :p
Pogralem doslownie kilka razy zeby ugrac 18$, jak tylko wpadlo 18 to gralem pojedyncze pole, 29. Za wygrane 500 zagralem bez wahania na 28, co bedzie to bedzie. I no masakra, 18k. Zapamiętam te liczby do konca zycia. Przed dniem dzisiejszym ani razu nie zagralem ruletki za wiecej niz dolara. Wyplacilem wlasnie wszystko poza 180 dolarami, postanowilem ze bede mial na 10 pojedynczych razy za 18 dolcow. I ide spac, chociaz watpie ze zasne. Nie wierze dalej. Rozumiem ze im wiecej sie straci tym wiecej sie wlozy, dzis dalem sie poniesc zabawie masakrycznie. Nigdy nie bylem uzalezniony od hazardu, czasem jak kazdy lubie sie pobawic. Wiem ze to byl ogromny fart i nic wiecej
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Gratuluję. To musi być super sprawa jak takie pieniądze spadną z nieba, naprawdę zazdroszczę:)

Na Twoim miejscu zrobiłbym sobie kilka dni przerwy na ochłonięcie i dokładnie przemyślał jak spożytkować tą wygraną. Uważaj, żeby nie przyszło Ci do głowy, żeby zrobić z tego np. milion, bo byłaby wielka szkoda jakbyś to przegrał.
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Gratuluję. To musi być super sprawa jak takie pieniądze spadną z nieba, naprawdę zazdroszczę:)

Na Twoim miejscu zrobiłbym sobie kilka dni przerwy na ochłonięcie i dokładnie przemyślał jak spożytkować tą wygraną. Uważaj, żeby nie przyszło Ci do głowy, żeby zrobić z tego np. milion, bo byłaby wielka szkoda jakbyś to przegrał.
Przegadalem juz sporo z narzeczoną, odezwalem sie do rodzicow, wierze ze wszystko bedzie pod kontrolą. Wiecej nie potrzebuję, tyle prezentow na jeden dzien starczy. Wielkie dzieki za te slowa. Ciężko po czyms takim ochłonąć. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Pogralem doslownie kilka razy zeby ugrac 18$, jak tylko wpadlo 18 to gralem pojedyncze pole, 29. Za wygrane 500 zagralem bez wahania na 28, co bedzie to bedzie. I no masakra, 18k. Zapamiętam te liczby do konca zycia. Przed dniem dzisiejszym ani razu nie zagralem ruletki za wiecej niz dolara. Wyplacilem wlasnie wszystko poza 180 dolarami, postanowilem ze bede mial na 10 pojedynczych razy za 18 dolcow. I ide spac, chociaz watpie ze zasne. Nie wierze dalej. Rozumiem ze im wiecej sie straci tym wiecej sie wlozy, dzis dalem sie poniesc zabawie masakrycznie. Nigdy nie bylem uzalezniony od hazardu, czasem jak kazdy lubie sie pobawic. Wiem ze to byl ogromny fart i nic wiecej
Grunt żeby wszystko dało się ładnie wypłacić :) Bo pomnożyłeś 35$ w sumie aż 691 razy. To jest bardzo dużo i taką wygraną zawsze trzeba uszanować.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niezły wariat, 500 bucksów na numer 28 👌😉 Gratulacje!

Kupisz sobie z narzeczoną o 10 mkw. większe mieszkanie :D
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
nie wierze. Postawiłem 35 dolarów tym wymyślonym "sposobem" jednorazowo na pole 25. I za peirwszym razem weszlo

1260 dolarow xD

Teraz serio nie wiem czy za to postawic czy nie, bo w sumie to nie jest mi az tak wszystko jedno xD



Pokaż załącznik 456


dopiero po jakims czasie ogarnalem ze maksymalny limit tego kasyna to 18k dolarow, to i tak nie opłacałoby się za te 1260 zagrac. Ale emocje niezle :D
Ty to masz szczęście od razu sposób i od razu wygrana . Po prostu złote dziecko ruletki. Powinieneś porzucić value . Albo zacznij pisać bajki . Niektórzy Noble dostaje wtedy byś miał niezłą kasę.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Swoją drogą w totolotka też trafiają 6 z49 z mniejszym prawdopodobieństwem . I niektórzy się dziwią jak to możliwe 1 z13 000 000 . A jednak . Pozdrawiam .
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Trafienie 4 w totolotka jest tylko troche bardziej trawdopodobne co jednego numeru na ruletce dwukrotnie xd (czworka 1 z 1032, ruletka 1 z 1369)
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Tylko że w totolotku wygrane za trafienie 4, 5 i 6 są ruchome. Więc nigdy nie wiadomo ile się wygra. Bo wysokość wygranych jest ustalana przez totolotka. Chyba to przeliczają wg tego ile wpłynęło pieniędzy i ile ludzi trafiło plus może jeszcze jakieś swoje wytyczne. Jedynie za 3 jest stała wygrana. Ja już ponad 10 lat nie postawiłem żadnego zakładu w lotka i dziwię się że ludzie w to grają. Natomiast w ruletce kurs jest zawsze stały i to jest podstawa że trzeba wiedzieć o co się gra ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie dostal, ale zeby wygrac tysiaka w ruletce trzeba zagrac za 1000/36= 27,7777... a stawka nominalna w lotto to 3zl ostatnio za 4 placili 157zl jakbys zagral za 27zl to bys mial ponad tysiaka xd
 
Do góry Bottom